Expom S.A. Przedsiębiorstwo

Kurzętnik

Expom S.A. Przedsiębiorstwo

Opinie o Expom S.A. Przedsiębiorstwo

Harnaś

Witam. Ktos mi powie jaka stawkę ma spawacz ? Tylko nie piszczcie zeby dzwonic do kadr, bo tam nie powiedzą.

mig

witam czy moze mi ktos cos powiedziec o prezesie jacku banachu bo własnie sie di nas zatrudnił

Migi
@mig 28.09.2018 10:16

Napisz gdzie się zatrudnił

Eldorado

Tak dobrze jest w pomach ze taka cisza, czy tyle roboty jest ze nie ma czasu nic napissc.

Hans Rozdrigez

Ile placa w pomach po podwyzkach, warto ruszac du.. z domu czy lepiej na zasilku siedziec?

Endzej
@Hans Rozdrigez 01.06.2018 19:44

Podbijam pytanie, jak wyglada stawka dla slusarza z doswiadczeniem? W ogloszeniach wszystko ustalaja indywidualnie, pytam bo nie chcesz tracic czas na stawka 11-12 netto)h?

Ochotnik

Warto starać się o pracę w firmie?

Marek

Może nie wszyscy tak dobrze pracują jak im się wydaje i dlatego firma zatrudnia obcokrajowców?

znający realia
@Marek 05.04.2018 08:49

Takie pytanie mógł zadać tylko ktoś kto nie pracuje na hali. Bardzo naiwne. Firma i inne w okolicy zatrudniają obcokrajowców, bo chętnie pracują oni dłużej niż 8 godzin i pieniądze na wypłaty dla nich płacą firmie pośredniczącej, a nie dlatego, że są oni lepszymi fachowcami od Polaków, bo zwykle nie są.

swędzi mnie dupa
@znający realia 12.04.2018 23:24

Zgodzę się chętnie spędzają czas w pracy więcej niż po 8 godz ale to raczej zarabianie niż praca bo brakuje w tym rzetelności. Przyjechali zarobić to ciągną ile się da, a rękawów sobie nie wyrwą.

Spawacz

Panowie. Jakie stawki maja spawacze? Operatorzy cnc? Telefonicznie nie chca powiedziec. Sa stawki godzinowe?

Do debila
@Spawacz 23.01.2018 17:05

Nie chca powiedziec bos nie kumaty i nie czytaty. Przyjedz to ci powiedza. Jak byk masz napisane ile spawacz zarabia na wypalarce masz podobnie. Ciagle ten sam matol wrzyca to samo pytanie. Administrator niech da ci bana bo zasmiecasz forum. Ile k.urwa ile, h.ujowo zarabia i tyle.

Blee
@Do debila 02.02.2018 17:19

Za 14 brutto to by mi sie nie chciało z lozka wstawac.

swędzi mnie dupa
@Blee 05.02.2018 20:06

Ja wstaję za mniej. Nie dość tego, że wstaję i muszę jechać do pracy, to jeszcze zamiast mieć spokojną pracę muszę słuchać marudzenia przełożonych.

Nie kumaty

To ile ten spawacz zarabia?

Mirek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Alfa i omega
@Mirek 18.01.2018 18:32

Potrzebuje. Wszystkich i w kazdej ilosci. Byles byl robotny i nie narzekal za 14zl/brutto.

Jook

Jaka stawkę ma spawacz? Jak wyglada praca operatora wypalarki? Jakie stawki maja spawacze? Operatorzy wypalarek? Ktos odpowie?

XYZ
@Jook 06.08.2017 20:18

Gdybys czytal forum to bys wiedzial. Zadzwon do kadr to,ci powiedza. Jak bedziesz smarkal byle jakis sznurek wyszedl to kierownik cie przyjmie bo chetnych brak za 14brutto. Jak bedziesz juz doskonaly w swojej profesji to dostaniesz nawet 15brutto a jak spedzisz w pomie 20lat to nawet 16brutto. Zapisac sobie I ciagle nie pytac ile zarabia spawacz. H.jowo zarabia mniej nie mozna. Za zamiatanie ulic placa wiecej. A premii 200brutto choc to tez ruchome, dzisiaj 200 jutro 120brutto. Tam premii nie ma I nie masz co liczyc na premie. Premie to rodzinka dostaje I ci co robia po 12godzin caly tydzien z sobota wlacznie I w niedziele przyjda jak kierowniczek zadzwoni. Ogolnie NIE POLECAM.

Jaha
@XYZ 05.10.2017 19:13

To po co tam pracujesz? Jak tak slabo płaca?? Boisz sie zmienic pracy? Czy Moze lubisz sb wypic i na kacu przyjść? Przegadać pół zmiany i czas zleci:-)

Xyz
@Jaha 17.01.2018 07:08

Nie kre.ynie, juz stamtad odszedlem bo lubie wypic piwo po pracy ale mnie nie stac bo dziecku za przedszkole musze zaplacic. Odezwal sie przydupas. Prywaciarze w stodole placa 2tys na reke bez marudzenia. Wywloko.

XYZ
@Jaha 17.01.2018 07:08

Zapewne po tobie balwanie poprawialem elementy bo zle ustawiles albo zabraklo ci materialu i w du.e mi wchodziles bo musialem zaspawac twoje bledy mierny fachowco, cale zycie spedzisz w pomach bo brak ci perspektyw na zycie prawda? Od kolyski az po grob biedaku.

plazmator-programista

A ja wczoraj dzwoniłem do kadr z pytaniem o prace na wycinarkę plazmową,ale chyba sobie daruję,bo widzę tu niezły bałagan.

hahaha

bałagan to delikatnie powiedziane

Antoni
@plazmator-programista 30.12.2017 08:51

Napisz cos wiecej. Co sie stalo ze tak sie zniecheciles?

Miki
@Antoni 13.01.2018 21:04

Co Ci zaproponowali? Jaka stawkę?

Jaro

Jakie warunki zaproponowali?

Miji

To ile zarabia spawacz?

czytający

A Ty kolego: Harujesz i dźwigasz strasznie ciężkie kamienie całymi dniami, czy budujesz w tym miejscu wyjątkowo piękną świątynię? (cytat z wywiadu z Nikosiem)

AB

Mierzenie czasow na dwa telefony, brak mozliwosci zamiany stron, odmierzanie czasow ze srodka pola, nie widzialas kto dokladnie byl pierwszy na mecie ale czasy co do 1/100 mierzylas, na szczudlach jedni przeskoczyli odcinek inni przeszli i ci co przeskoczyli mieli lepsze czasy, a mowa byla o przejsciu,brak zmian stron w przeciaganiu liny z uwagi na nierowny teren, na nartach ewidentnie czasy byly zanizane na korzysc tych z czolowych miejsc. Dziewczyno z kazdej druzyny ktos ci zwracal uwage co ty wyprawiasz, nikt sie nie klocil, bo miala to byc zabawa, niestety wyszla kaszana. Nie mow ze tak nie bylo bo kazdy widzial, i uczestnicy zwracali ci uwage na glos a nie na uszko.

J23

Dziekujemy pani ani za "uczciwa" rywalizacje, "bardzo dokladne" mierzenie czasow, i ustawienie skladow druzyn na expom day 2017 w Kurzetniku. Za rok proponuje odrazu rozdac nagrody tym ktorzy maja je otrzymac. Po co robic kabaret. Postawa godna docenienia w tej firmie.

Ania
@J23 24.07.2017 22:06

Szkoda że nie potrafisz powiedzieć tego w twarz :) widać na forum kozak, w życiu tchórz.. nie wiesz co to zabawa, a nie profesjonalne zawody to nie zglaszaj sie do "konkursu". Ciesze się ze mimo wszystko druzyny powstały, mimo ze trzeba było wszystkich "prosić", a wygrali najlepsi! Masz coś do mnie, to zapraszam osobiscie, wiesz gdzie mnie znaleźć.

A.
@Ania 25.07.2017 22:44

Dokladnie. Ja tam bawilem sie swietnie. Fajne konkursy, każdy widzial jak bylo. Tylko ktos widac nie potrafi przegrywać.

Haha

To ladnie dajecie sie robic w balona. Czyli robicie za 12 zł?

Do jaki

Masz odpowiedz. Zapomnial dodac ze musisz nocowac na zakladzie bo nie oplaca sie wracac do domu.

Obershturmenfurer

W kadrach dowiesz się że bedzie Zajebi#e, jak domu nie lubisz i żony nie kochasz, a lubisz miło i przyjemnie spędzać czas przy spawarce to i 4tys.

Jaki

Skoro nie tajemnica to mozesz powiedziec.

Maki

Zadzwon albo idz do kadr i sie zapytaj. To nie jest tajemnica!

Jaki

Witam. Ile w expomie moze zarobić na początek spawacz?

aaaa

Na koniec miesiąca ile osób złożyło wypowiedzenia? 10-15? I co na to właściciele? Podobno firma nie ma pieniędzy na podwyżki i inwestycje więc dlaczego właścicielom i osobom z zewnątrz mówi się, że są rekordowe zyski. i oni to łykają? W biały dzień Panie Rafale, w biały dzień....my wszystko widzimy i mamy nadzieje, że niebawem zobaczą to wszyscy!

Ababab

W Expomie ludzi brakuje a jeszcze trzeba hale od Konteru wynająć bo nie ma gdzie produkować...Rafał jednak głowę do interesów ma. Konter niedługo kupi Expom bo chyba do tego to zmierza.

krycha

i go stawka blokowała................

wiedzmin

Panie na koniec roku chwaliles nas jak to pracujemy ze sa zyski sprzedaz i co z tego mamy wielkie G ani podwyzek ani nic dobrego a ledwo wiazemy koniec z koncem my pracownicy expomu panie pomysl o nas prosimy cie panie..... panie masz sumienie przeciez ty kiedys tez tu pracowales jak my

kamikadze

A może to taka polityka firmy aby Expom zwinąć a rozwinąć kooperacje prezesa

Onon

Hahaha...podwyżki...jak tutaj żeby wyszła najniższa na kwitku to trzeba wynagrodzenia premią wyrównywać, i w rzeczywistości zostaje 10 zł premii.

1zwas

Podwyżki? Wyrównanie do najniższej to nie podwyżka tylko obowiązek. Jeśli prezes miałby odrobinę godności i szacunku do ludzi to by podniósł do najniższej bez próśb pracowników...

klos

Jak wam się powyżki podobały?

ktm

Te remi! To Ty masz aż 15zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kto chce niech pracuje po 12, nikt Cię nie zmusi. A jak nie potrafisz odmówić to na jakieś szkolenie z asertywności czy coś proponuję.

Zostaw opinię o Expom S.A. Przedsiębiorstwo - Kurzętnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Expom S.A. Przedsiębiorstwo