Expom S.A. Przedsiębiorstwo

Kurzętnik

Expom S.A. Przedsiębiorstwo

Opinie o Expom S.A. Przedsiębiorstwo

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Hans Rozdrigez

Ile placa w pomach po podwyzkach, warto ruszac du.. z domu czy lepiej na zasilku siedziec?

Endzej
@Hans Rozdrigez 01.06.2018 19:44

Podbijam pytanie, jak wyglada stawka dla slusarza z doswiadczeniem? W ogloszeniach wszystko ustalaja indywidualnie, pytam bo nie chcesz tracic czas na stawka 11-12 netto)h?

Ochotnik

Warto starać się o pracę w firmie?

Marek

Może nie wszyscy tak dobrze pracują jak im się wydaje i dlatego firma zatrudnia obcokrajowców?

swędzi mnie dupa
@znający realia 12.04.2018 23:24

Zgodzę się chętnie spędzają czas w pracy więcej niż po 8 godz ale to raczej zarabianie niż praca bo brakuje w tym rzetelności. Przyjechali zarobić to ciągną ile się da, a rękawów sobie nie wyrwą.

Spawacz

Panowie. Jakie stawki maja spawacze? Operatorzy cnc? Telefonicznie nie chca powiedziec. Sa stawki godzinowe?

swędzi mnie dupa
@Blee 05.02.2018 20:06

Ja wstaję za mniej. Nie dość tego, że wstaję i muszę jechać do pracy, to jeszcze zamiast mieć spokojną pracę muszę słuchać marudzenia przełożonych.

Nie kumaty

To ile ten spawacz zarabia?

Mirek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Alfa i omega
@Mirek 18.01.2018 18:32

Potrzebuje. Wszystkich i w kazdej ilosci. Byles byl robotny i nie narzekal za 14zl/brutto.

Jook

Jaka stawkę ma spawacz? Jak wyglada praca operatora wypalarki? Jakie stawki maja spawacze? Operatorzy wypalarek? Ktos odpowie?

XYZ
@Jaha 17.01.2018 07:08

Zapewne po tobie balwanie poprawialem elementy bo zle ustawiles albo zabraklo ci materialu i w du.e mi wchodziles bo musialem zaspawac twoje bledy mierny fachowco, cale zycie spedzisz w pomach bo brak ci perspektyw na zycie prawda? Od kolyski az po grob biedaku.

plazmator-programista

A ja wczoraj dzwoniłem do kadr z pytaniem o prace na wycinarkę plazmową,ale chyba sobie daruję,bo widzę tu niezły bałagan.

Jaro
@plazmator-programista 30.12.2017 08:51

Jakie warunki zaproponowali?

Miji

To ile zarabia spawacz?

czytający

A Ty kolego: Harujesz i dźwigasz strasznie ciężkie kamienie całymi dniami, czy budujesz w tym miejscu wyjątkowo piękną świątynię? (cytat z wywiadu z Nikosiem)

AB

Mierzenie czasow na dwa telefony, brak mozliwosci zamiany stron, odmierzanie czasow ze srodka pola, nie widzialas kto dokladnie byl pierwszy na mecie ale czasy co do 1/100 mierzylas, na szczudlach jedni przeskoczyli odcinek inni przeszli i ci co przeskoczyli mieli lepsze czasy, a mowa byla o przejsciu,brak zmian stron w przeciaganiu liny z uwagi na nierowny teren, na nartach ewidentnie czasy byly zanizane na korzysc tych z czolowych miejsc. Dziewczyno z kazdej druzyny ktos ci zwracal uwage co ty wyprawiasz, nikt sie nie klocil, bo miala to byc zabawa, niestety wyszla kaszana. Nie mow ze tak nie bylo bo kazdy widzial, i uczestnicy zwracali ci uwage na glos a nie na uszko.

J23

Dziekujemy pani ani za "uczciwa" rywalizacje, "bardzo dokladne" mierzenie czasow, i ustawienie skladow druzyn na expom day 2017 w Kurzetniku. Za rok proponuje odrazu rozdac nagrody tym ktorzy maja je otrzymac. Po co robic kabaret. Postawa godna docenienia w tej firmie.

A.
@Ania 25.07.2017 22:44

Dokladnie. Ja tam bawilem sie swietnie. Fajne konkursy, każdy widzial jak bylo. Tylko ktos widac nie potrafi przegrywać.

Haha

To ladnie dajecie sie robic w balona. Czyli robicie za 12 zł?

Do jaki

Masz odpowiedz. Zapomnial dodac ze musisz nocowac na zakladzie bo nie oplaca sie wracac do domu.

Obershturmenfurer

W kadrach dowiesz się że bedzie Zajebi#e, jak domu nie lubisz i żony nie kochasz, a lubisz miło i przyjemnie spędzać czas przy spawarce to i 4tys.

Jaki

Skoro nie tajemnica to mozesz powiedziec.

Maki

Zadzwon albo idz do kadr i sie zapytaj. To nie jest tajemnica!

Jaki

Witam. Ile w expomie moze zarobić na początek spawacz?

aaaa

Na koniec miesiąca ile osób złożyło wypowiedzenia? 10-15? I co na to właściciele? Podobno firma nie ma pieniędzy na podwyżki i inwestycje więc dlaczego właścicielom i osobom z zewnątrz mówi się, że są rekordowe zyski. i oni to łykają? W biały dzień Panie Rafale, w biały dzień....my wszystko widzimy i mamy nadzieje, że niebawem zobaczą to wszyscy!

Ababab

W Expomie ludzi brakuje a jeszcze trzeba hale od Konteru wynająć bo nie ma gdzie produkować...Rafał jednak głowę do interesów ma. Konter niedługo kupi Expom bo chyba do tego to zmierza.

krycha

i go stawka blokowała................

wiedzmin

Panie na koniec roku chwaliles nas jak to pracujemy ze sa zyski sprzedaz i co z tego mamy wielkie G ani podwyzek ani nic dobrego a ledwo wiazemy koniec z koncem my pracownicy expomu panie pomysl o nas prosimy cie panie..... panie masz sumienie przeciez ty kiedys tez tu pracowales jak my

kamikadze

A może to taka polityka firmy aby Expom zwinąć a rozwinąć kooperacje prezesa

Onon

Hahaha...podwyżki...jak tutaj żeby wyszła najniższa na kwitku to trzeba wynagrodzenia premią wyrównywać, i w rzeczywistości zostaje 10 zł premii.

1zwas

Podwyżki? Wyrównanie do najniższej to nie podwyżka tylko obowiązek. Jeśli prezes miałby odrobinę godności i szacunku do ludzi to by podniósł do najniższej bez próśb pracowników...

klos

Jak wam się powyżki podobały?

ktm

Te remi! To Ty masz aż 15zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kto chce niech pracuje po 12, nikt Cię nie zmusi. A jak nie potrafisz odmówić to na jakieś szkolenie z asertywności czy coś proponuję.

ucho prezesa

Troszkę przesadziłeś z tym czasem pracy. A po ile godzin pracujesz w sExpomie? No i tu nikt nikt nie każe podpisywać Ci "cyrografu" - nie podoba się to można pracę zmienić.

J23

Na halach wozki widlowe spalinami lepiej nagrzeja niz te dmuchawy.

Praca non stop po 12godzin od pon do soboty nie interesuje mnie. Nie zyje po to zeby chodzic do pracy i spac, do pracy i spac. Pracujac tam nie mialbym czasu wydac zarobionych pieniedzy. A zycie nie opiera sie tylko na pracy. Placa tam dosyc dobrze jak na okoliczne firmy w tej branzy, ale nie ukrywajmy, tam jest oboz robocopow. Zaorac sie za 15zl netto nie mam zamiaru.

Zostaw opinię o Expom S.A. Przedsiębiorstwo - Kurzętnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Expom S.A. Przedsiębiorstwo