EXPOM S.A.

1.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EXPOM S.A.

Pracodawca

 Aktualność
ZAPRSZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ NOWĄ OFERTĄ! 
Świadczy usługi dla firm i osób prywatnych.
yo Nowy wpis
Inne

Witajcie, przymierzam się do aplikowania na stanowisko mechanika, które obecnie jest wolne wg ich strony. Zaciekawiły mnie różne programy jakie oferują pracownikom: Akademia Expom, Expom Dba o Zdrowie, Innowacyjny Expom, Expom Baby Team, Expom OZE, Expom Rekrutacja. Do czego odnoszą się te programy? Każdy może z nich skorzystać?

Sekretariat Nowy wpis
Pracownik
@yo

Witam, programy są dla każdego pracownika. Najchętniej bym Panu o tym opowiedziała, bo tak byłoby łatwiej. Mój numer to 564724251. Po krótce to prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do pasji sportowych, dofinansowanie do pasji sportowych, dodatkowe premie za usprawnienia i wiele innych. Zapraszam do niezobowiązującego kontaktu :)

Zdziś Nowy wpis
Inne
@Sekretariat

Te dodatkowe premie dla mechanika są też za wyniki? Chciałbym się starać o prace i interesuje mnie wynagrodzenie albo chociaż widełki bo nie są podane w ogłoszeniu. Mógłbym je poznać?

Nowy wpis

Pracodawca

@Zdziś

Witam, Premie dodatkowe są przyznawane za np. wdrożenie innowacji, poprzedzone wnioskiem pracownika. Są także premie dodatkowe przyznawane od kierownika za różne dobrze wykonane zadania. Niestety zarobki na tym stanowisku zależą od doświadczenia i wiedzy, które chcielibyśmy zweryfikować chociaż telefonicznie. Jeśli jest Pan zainteresowany to zapraszam do kontaktu. +48 56 47 242 47

Magdalena
Inne

Polecam kompleksową obsługę dotyczącą instalacji fotowoltaicznych oraz wiatrakow przydomowych. Miła i fachowa obsługa. Montaż instalacji sprawny,

anonim
Inne

Do czego w pracy Kontrolera Jakości potrzebna jest znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1, że to jedno z wymagań w ogłoszeniu, co wisi na firmowej stronie? Sporo rozumiem ale niestety gorzej u mnie z mówieniem w tym języku. Dlatego byłbym wdzięczny za przybliżenie sytuacji.

Pracodawca

@anonim

Jest to traktowane jako atut, co jest wskazane w ogłoszeniu. Chodzi o to, że kontrola jakości kontaktuje się z klientem finalnym, który w naszym przypadku to w 90% klient anglojęzyczny. Natomiast jeśli nie zna Pan języka angielskiego, to nie ma problemu. Prowadzimy też kurs angielskiego dla pracowników, moglibyśmy Pana dopisać do kursu. Są też pracownicy w KJ nie rozmawiający w języku angielskim, wtedy korzystają z pomocy kolegów jeśli są jakieś kwestie do wytłumaczenia klientowi. Jeśli jest Pan zainteresowany to proszę o przesłanie CV na rekrutacja@expom.pl

Kora
Inne
@EXPOM S.A.

O, super, że można dowiedzieć się tego od firmy. Cenne info dla kandydujących. A czy takie kursy angielskiego lub inne kursy doszkalające, to one odbywają się w czasie pracy, czy po godzinach w wolnym czasie pracowników?

Pracodawca

@Kora

Aktualnie prowadzony kurs odbywa się w godzinach wieczornych zarówno na miejscu jak i zdalnie. Na obecnym kursie uczestniczą pracownicy z różnych działów firmy i został dostosowany do ich dostępności czasowej.

Andrzej
Były pracownik
 Pytanie

Na jaką stawkę może liczyć teraz samodzielny spawacz z doświadczeniem w Expom, jeśli będzie pracował 8godzin dziennie i te 168godzin miesięcznie? (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)Pracuje obecnie za granicą i nie mam możliwości rozmawiania w ciągu dnia z kadrami a chciałbym porównać czy jest duża różnica w zarobkach czy ona już zanika.

Pracodawca

@Andrzej

Witam, Niektóre treści zostały usuniętę, gdyż są obraźliwe wobec naszych pracowników. Premia przyznawana jest wg. oceny mistrza danej hali, który bierze pod uwagę 3 składniki: dyspozycyjność, wydajność i jakość. Stawki nie jestem w stanie podać, na pewno zależy od umiejętności pracownika, doświadczenia, tego czy wykonuje prace pod nadzorem czy jest samodzielny.

Andrzej
Były pracownik
 Pytanie
@EXPOM S.A.

Napisałem wyraźnie. Doświadczony, samodzielny który napewno sobie poradzi w tej firmie i bez problemu wykonuje spoiny dozorowane MT, UT, RTG. Dyspozycyjność odpada, mam rodzinę i swoje obowiązki, i wiem z czym to się wiąże w tej firmie. Jakość i wydajność jak najbardziej (ale robotem nie jestem, mam lepsze i gorsze dni). Kierownik dawał premie tym którym najczęściej się nie należało, żeby zechcieli wogole pracować (no bo po co dawać premie tym którzy bez niej dobrze pracują- logiczne). W skrócie nie była przyznawana sprawiedliwie. Dlatego nie interesuje mnie premia bo na to nie można liczyć. Na jaką wtedy stawkę mogę liczyć. Chociaż widełki od do. To chyba nie jest owiane tajemnicą? Mam specjalnie jechać do kadr żeby się dowiedzieć ? Skoro nie napiszecie jej tutaj to znaczy że nie ma sensu jechać do kadr tracić czas i interesować się pracą w Expom.

Pracodawca

@Andrzej

Stawki w Expom dla spawaczy zaczynają się od 4 000 netto. Wszystko zależne jest od zakwalifikowania danego pracownika do danej grupy zaszeregowania.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma EXPOM S.A. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko SPAWACZ MIG/MAG. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Rudy
Inne

Na profilu fb firmy znalazłem ofertę dla przedstawicieli handlowych. Oferowane są m.in. nowoczesne narzędzia pracy - chodzi o laptop, samochód służbowy, komórkę, czy jeszcze inne udogodnienia?

Pracodawca

@Rudy

Witam, oferujemy m.in. prywatną opiekę zdrowtną, szeroki pakiet socjalny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do pasji spotrowych, udział w integracyjnych imprezach firmowych, darmowe szkolenia.

event
Inne
 Pytanie
@EXPOM S.A.

prywatna opieka zdrowotna? można prosić więcej informacji? lux med który nie ma placówek w nml czy cos innego? dofinansowanie do pasji sportowych? multisport? czyli tez zadna siłownia nie ma podpisanej umowy

@Pracodawca
Inne
@event

Oferujemy pakiet Tu Zdrowie, Placówki znajdują się na tyle blisko, że nie ma problemu z umówieniem wizyty i dotarciem do lekarza. Mieszkamy w takim regionie, że mało która firma ma wszystkich specjalistów zakontraktowanych z NML. Natomiast łatwość rejestracji, dostępność specjalistów w krókim czasie jest niewątpliwym plusem. Jeśli ktoś nie jest zainteresowany pakietem nie ma obowiązku przystępowana do programu.

anonim
Inne
@@Pracodawca

Do pakietu medycznego można również dopisać członków rodziny i uzyskać wtedy rabat z tytułu umowy z firmą? Jak ktoś nie przystąpi do tego programu to wtedy dostaje ciut więcej kasy do wynagrodzenia czy po prostu to przepada?

Pracodawca

@anonim

Proszę o kontakt z działem kadr pod numerem tel. 662 226 082

Mirek
Kandydat
 Pytanie

Czy to prawda że spawacz w expom zarabia 6200zl/brutto czyli jakieś 4400zl netto plus premia uznaniowa pracując 168godzin?? Taka oferta jest w PUP. Czy to chwyt marketingowy a kwota wyliczona z maksymalną liczbą nadgodzin i wszystkimi sobotami?

Pracodawca

@Mirek

Jest to wynagrodzenie po okresie próbnym, do którego wliczona jest premia umowna i jedna sobota. Wynagrodzenie dotyczy pracownika samodzielnego, z kwalifikacjami i doświadczeniem w zawodzie. Osoby do pomocy, bez doświadczenia otrzymają ofertę na odpowiednio niższe zarobki.

Jakub
Inne
@EXPOM S.A.

A ile w takim razie wynosi wynagrodzenie podczas okresu próbnego?

Pracodawca

Witam, Jest to wynagrodzenie ustalane odpowiednio do stanowiska, na które aplikuje kandydat (nie koniecznie najniższa krajowa) plus premia

anonim
Inne
@EXPOM S.A.

Te premie to od jakich kwot się zaczynają? Jest jakieś maksimum jakie można wyrobić? Czy mogę poprosić o stanowiska, które na start dostają najniższą krajową?

@Pracodawca
Inne
@Mirek

Witam, Proszę skontaktować się z działem kadr. Nie posiadam odpowiedniej wiedzy na temat konkretnych ofert pracy. Pani Ania na pewno chętnie Panu odpowie na wszystkie pytania :)

Pytanie
 Pytanie

Co wchodzi w socjal EXPOM S.A.?

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda rozmowa w EXPOM S.A. na stanowisko Kierownik Utrzymania Ruchu? Z iloma osobami się rozmawia? 28 sierpnia pojawiło się ogłoszenie.

Expom S.A.
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry, obecnie nie rekrutujemy na stanowisko Kierownika Utrzymania Ruchu. Jeśli jest Pan zainteresowany naszymi ofertami pracy to zapraszam na firmowego facebooka, gdzie znajdują się aktualne informacje o rekrutacji.

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w EXPOM S.A.?

Pracodawca

@Pytanie

Witam, Organizujemy różnego typu imrezy dla Pracowników i uczniów. Jednym z przykładów był ostatni wyjazd z okazji dnia dziecka, czy nadchodzące zawody wędkarskie.

Jolanta
Inne
@EXPOM S.A.

Super. A czy poza tym można liczyć na jakieś inne benefity? Będę wdzięczna za jakieś przykłady. Przy okazji chciałabym podpytać o stanowisko Ślusarza. Mąż jest zainteresowany pracą na tym stanowisku. Czy wynagrodzenie dla ślusarzy jest ustalane indywidualnie i zależne od doświadczenia i umiejętności?

Pracodawca

@Jolanta

tak, oferujemy szereg benefitów. Proszę o kontakt z naszym działem kadr, Pani Ania udzieli wszystkich informacji :) numer kontaktowy: 662226082

Jakub
Inne

Zauważyłem, że przyjmujecie uczniów na praktyki. Czy po zakończeniu praktyk jest możliwość, aby zostać zatrudnionym na stałe?

Pracodawca

@Jakub

Witam, Oczywiście, co roku zatrudniamy. W tym roku zatrudniliśmy 26 osób, które ukończyły szkołę zawodową i praktyki w Naszej firmie.

Sylwia
Inne
@EXPOM S.A.

Czy po takich praktykach jest możliwość zatrudnienia ? Od razu wtedy można wskoczyć na umowę na stałe czy są jakieś inne na początek?

Pracodawca

@Sylwia

Witam, Oczywiście oferujemy zatrudnienie po praktykach, proszę skontaktować się z działem kadr to odpowiemy na wszystkie pytania. Jeśli chodzi o zatrudnienie to oferujemy najpierw umowę na okres próbny.

Rico
Kandydat
 Pytanie

Czy jest prowadzony nabór na stanowisko, ślusarz -monter konstrukcji? Na jakie wynagrodzenie możne liczyćosoba z doświadczeniem?

Pracodawca

@Rico

Witam, Jest możliwość zatrudnienia w tym zawodzie. Więcej szczegółów można uzyskać w dziale kadr pod numerem 662226082 lub mailowo anna.leszczynska@expom.pl

Pytanie
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w EXPOM S.A. na część etatu?

Pracodawca

@Pytanie

Tak jest możliwa praca na część etatu. Więcej szczegółów można uzyskać w dziale kadr.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w EXPOM S.A.? Chętnie zatrudniają?

Pracodawca

@Pytanie

Co rocznie przyjmujemy kilku studentów na praktyki, w zależności od ilości osób zainteresowanych. Podpisaliśmy też umoe na studia dualne z UWM w Olsztynie, trwają też rozmowy w tym temacie z Politechniką Bydgoską. Zapraszamy do działu kadr, tak uzyska Pan/Pani wszystkie niezbędne i rzetelne informacje.

Kobieta
Kandydat
 Pytanie

Czy zakład przyjmuje kobiety do pracy? Nie chodzi o pracę biurową.

Sekretariat
Pracownik
@Kobieta

Witam, proszę skontaktować się z działem kadr w tym temacie. Jesteśmy otwarci na takie rozwiązanie, nawet jakiś czas temu organizowaliśmy kurs spawania dla kobiet. Dział kadr 56 47 242 47

Kobieta 2
Kandydat
 Pytanie

Również chciałabym zapytać czy kobieta ma szansę na przyjęcie do pracy? Jeśli tak to na jakie stanowisko obecnie...

Mama
Kandydat
 Pytanie

Mam pytanie co z uczniami chodzi o praktyki?

Pracodawca

@Mama

Witam, nie do końca rozumiem pytanie. Na praktyki można zapisać się w dziale kadr. Proszę o kontakt w celu odpowiedzi na Pani pytania pod numerem 662 226 082

Mama
Kandydat
 Pytanie
@EXPOM S.A.

Chodzi o to że mój syn kończy ósmą klasę jest zainteresowany wasza firma w Kurzędniku, chciałby iść na praktyki,czy jest taka możliwość?

Pracodawca

@Mama

Oczywiście, rekrutacja jeszcze trwa. Proszę złożyć do nas wykaz ocen syna i opinię od wychowawcy. Na ten czas potrzebne są tylko te dokumenty.

Mama
Kandydat
 Pytanie
@EXPOM S.A.

A do kiedy można składać papiery i jakie są zawody...i jeszcze jedno czy oceny wpływają na przyjęcie na praktyki?

Pracodawca

@Mama

Podania można składać do 15 czerwca, kształcimy w zawodach: elektryk, operator maszyn CNC, ślusarz, lakiernik. Podczas rekrutacji zwracamy uwagę na oceny i opinię nt. zachowania ucznia w szkole.

Pytanie
 Pytanie

Czy w EXPOM S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Pracodawca

@Pytanie

Takie kwestie są rozpatrywane przez nas indywidualnie. Zapraszamy do firmy w celu omówienia możliwości lub o telefon pod numerem 730 950 751

Pytanie
 Pytanie

Czy EXPOM S.A. zapewnia kartę multisportu?

Pracodawca

@Pytanie

Witam, Niestety nie zapewniamy karty multisportu, mamy natomiast ofertę indywidualnej opieki zdrowotnej dla chętnych pracowników oraz program pracowniczy, który umożliwia dofinansowanie do kosztów związanych z aktywnością sportową pracownika.

spawacz
Kandydat
 Pytanie

Czy to prawda, że były podwyżki - z 13 brutto na 16 brutto?

..
Pracownik
@spawacz

nie , dalej 13 nam płacą

Pracodawca

 Pytanie
@..

Witam, czy zdaje sobie Pan/ Pani sprawę, że takie oświadczenie nieprawdy i publiczne pomówienia nt. firmy są karalne? Zanim napisze Pan/ Pani taki komentarz zalecalibyśmy daleko idącą ostrożność, gdyż w dzisiejszych czasach nikt nie jest anonimowy w Internecie. Dotarliśmy do osób, które stawiały naszą firmę w bardzo złym świetle poświadczając nieprawdę na tym forum więc proszę nam zaufać, to nic trudnego. Jeśli z kolei chciałby Pan/ Pani porozmawiać o swoich zarobkach to zapraszamy do działu kadr. Pani Ania z chęcią porozmawia z każdym pracownikiem i wysłucha jego potrzeb. Dementując tą plotkę informuję, że miały miejsce podwyżki, które objęły każdego pracownika produkcyjnego i nie ma osoby, która zarabiałaby poniżej najniższej krajowej. Warto też dodać, że najniższa krajowa to rzadkość w naszej firmie i na pewno nie dotyczy pracowników produkcyjnych.

Pytanie
 Pytanie

Czy w EXPOM S.A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Sekretariat
Pracownik
@Pytanie

Witam, W firmie istnieje wiele programów, z których pracownicy i uczniowie firmy mogą otrzymać np. dofinansowanie do zakupu sprzętu sportowego, odzieży sportowej, nagrody pieniężne za wprowadzenie innowacji w swoim dziale, wypłacane też są nagrody uznaniowe za zaangażowanie i pomoc przy realizacji nietypowych tematów. Proponujemy też naszym pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje i możliwości rozwoju ścieżki zawodowej. To tylko część z takich dodatkowych bonusów. Zapraszamy na rozmowę, podczas której omówione zostaną wszystkie ważne dla Pana/Pani kwestie.

Zostaw merytoryczną opinię o EXPOM S.A. - Kurzętnik

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w EXPOM S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy EXPOM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w EXPOM S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EXPOM S.A.
Przejdź do nowych opinii