Opinie o Expom S.A. Przedsiębiorstwo w Kurzętnik

Expom S.A. Przedsiębiorstwo
1 10 161 5 1
Pytanie Nowy wpis

Hej, czy w firmie Expom S.A. Przedsiębiorstwo płacą za nadgodziny?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Płacą w tygodniu 50%, weekendy i święta 100%

Marta Nowy wpis
@Pracownik

@Pracownik Dziękuję za reakcję na wcześniejsze pytanie. A, czy nadgodziny są odgórnie ustalane, czy tylko dla chętnych pracowników?

Anonim Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

NOWE OFERTY PRACY EXPOM UMOWA O PRACĘ OK MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU- TAM MOŻESZ JEDYNIE SIE COFNĄĆ W ROZWOJU ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE WEDŁUG SŁÓW PREZESA RÓB NADGODZINY DOSTANIESZ ŚMIESZNA PREMIE PODZIEL PRZEZ GODZINY I WYJDZIE CI STAWKA. DOSTAJESZ NAJNIŻSZA KRAJOWĄ + PREMIE KTÓRĄ PAN PREZES A BYLE POWÓD CI JA WEZMIE I TO JEST CAŁE ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE ALE DLA PRAEZESA .A SAM W (usunięte przez administratora) CIOL ZA ELEKTRYKA JAK COŚ CHCIAŁEŚ TO STAWKA GO BLOKOWAŁA A TERAZ LUDZIE IDA PO STAWKI TO IM SIE ŚMIEJE W TWARZ . BO JAK NIE TY TO WEŹMIE INNEGO MURZYNA NA TWOJE MIEJSCE I BĘDZIE ROBIŁ ZA GROSZE .

Tak2Nie

W expomie stawki maxsymalne 15 brutto dla spawacza .gdy włacze obiol prezes władzę robi sie coraz gorzej . PREZES CHWALI SIE ROZWOJEM A NA PODWYŻKI NIE MA. LUDZIE POZA SPAWACZANI ZARABAJA NA 13.50 BRUTTO MAX I TO JEST ZAKŁAD??

@anonim

Z tego co wiem, to stawki w Expom są zależne od stanowiska i zdecydowanie wyższe niż te wspomniane powyżej. Pracownicy dodatkowo dostają spore premie netto oraz cały Fundusz Świadczeń Socjalnych jest w pełni przeznaczony dla pracownika (w innych firmach bywa to różnie). Wszystko jest wypłacane na konto, nie pod stołem. Wypłaty wpływają regularnie. Pracuję już kilka lat i nie narzekam.

TakNie1
Marta
@anonim

Dzięki za szczegółowy wpis, właśnie szukam konkretnych opinii na temat pracy w Expom. A na czym polega ten system premiowy? Chodzi mi o to, co trzeba zrobić, żeby dostać premię.

Czesław

Czy ktoś się orientuje, jak wygląda kształcenie uczniów szkół zawodowych w Expom? Zastanawia mnie na jakie warunki może liczyć osoba bez doświadczenia? Będę wdzięczny za jakieś informacje.

Ranking
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Prezes
Nazwa działu: Produkcja

Ktoś coś powie o zarobkach? Dla spawacza?

Potencjalny kandydat

Chodzą takie słuchy po mieście... Prawda to, że w Expom S.A. wystarczy popracować kilka lub kilkanaście miesięcy, nawet nie będąc z branży i po zerwaniu umowy o pracę dostawać co miesiąc pieniądze? Taka jakaś "kuroniówka"? Jeśli to prawda to może warto zakombinować i potem mieć ekstra pieniążki co miesiąc? Wiadomo jak długo się dostaje takie pieniądze, rok, dwa lata? Wie ktoś coś?

Mistrz
@Potencjalny kandydat

Jakie tam sa zarobki? Spawacz?

jatywy
@Potencjalny kandydat

takie coś to tzw. lojalka.... poczytaj co to jest to ci sie oczy otworza :D

Administrator Expom
@Potencjalny kandydat

Dla sprostowania, te „ extra pieniądze” nie dostaje się za nic. Tę kwestie reguluje zawarta umowa pomiędzy pracownikiem a pracodawcą. Szerszych informacji w tym temacie możesz uzyskać w Dziale kadr firmy. Zachęcamy do kontaktu.

@Administrator Expom

Jakie tam są stawki dla spawaczy?

Do potencjalny kandydat
@Potencjalny kandydat

Mama chodziła z nim do lekarza bo myslala ze on chory a on (usunięte przez administratora) Nie rozsylaj plotek idź się zapytać ale taki bałwan z ciebie że ferment tylko robisz. Akurat ty nie zakombinujesz bo ta firma takich jak ty nie potrzebuje więc szukaj gdzieś indziej.

@Potencjalny kandydat

@Potencjalny kandydat, bardzo dziwne jest to co piszesz na temat tej pracy. Czy ktoś kto pracuje w Expom S.A. Przedsiębiorstwo mógłby wyjaśnić, o co chodzi? Ciekawi mnie też, jaki jest system pracy.

Harnaś

Witam. Ktos mi powie jaka stawkę ma spawacz ? Tylko nie piszczcie zeby dzwonic do kadr, bo tam nie powiedzą.

spawacz
@Harnaś

30netto

Zbych
@spawacz

Jestes niepoważny....13 netto.

@Harnaś

Gdyby była dobra albo konkurencyjna powiedzieliby a jak nie powiedzieli to....? Ta robota jest za ciężka za te pieniądze.

Nazwa działu: Produkcja

Witam. Jakie są w expomie stawki dla spawaczy? Proszę o rzetelna odp. A nie zadzwoń do kadr.

@Kali

Nie wiem, na jakie konkretnie stawki możesz liczyć, pracując na stanowisku spawacza w Expom. Dowiedziałam się jedynie, iż wynagrodzenie jest tam uzależnione od stopnia kwalifikacji i odpowiedzialności. Ale pracodawca - wybranym osobom - zapewnia: szkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązków, umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego w środowisku profesjonalistów oraz świadczenia socjalne. To chyba już całkiem dogodne warunki. Jak uważasz?

@Paulina

Mnie interesuje stawka chociaż widełki. To ze uzależnione od obowiązków to wiadomo jak to jest.

@Paulina

Bardzo dogodne! Tylko że ja muszę żyć z wypłaty a nie ze świadczeń i szkoleń a umowa o pracę w tych czasach to chyba norma chyba że na innych stanowiskach jest bez umowy. Liczy się stawka! A różnica między ludźmi z kwalifikacjami i bez na tym stanowisku to plus minus 250zl netto.

LSalis

Domzalski dziadu!

LS

Kto pracuje w expom ten się w cyrku nie śmieje ????

Tak11Nie
Spawacz
@LS

Mozesz powiedziec o zarobkach?

Iławianin
Nazwa działu: Produkcja

Czytając komentarze zdaję sobie sprawę, że wszędzie jest tak samo źle. Panuje wyzysk, najniższa krajowa, zmuszanie do nadgodzin i.t.d. Pracowałem w kilku zakładach i wszędzie był praktycznie taki sam "wschodni" model rządzenia. Nie dać, zabrać, oszukać... Tak jest w całej Polsce. I będzie do tej pory, dopóki ludzie rzeczywiście nie zaczną walczyć o swoje. W Polsce panuje niewolnictwo, naród jest zniewolony finansowo. Dopóki ludzie nie odejdą od swoich stanowisk pracy, wszystko nie stanie, zapanuje ogólny paraliż kraju - to nic się nie zmieni... Przychodzi mi na myśl tytuł amerykańskiego filmu z 2007 roku "To nie jest kraj dla starych ludzi" - bo Polska to nie jest kraj w ogóle dla ludzi...

Tak9Nie
mig

witam czy moze mi ktos cos powiedziec o prezesie jacku banachu bo własnie sie di nas zatrudnił

Migi
@mig

Napisz gdzie się zatrudnił

Eldorado

Tak dobrze jest w pomach ze taka cisza, czy tyle roboty jest ze nie ma czasu nic napissc.

Hans Rozdrigez

Ile placa w pomach po podwyzkach, warto ruszac du.. z domu czy lepiej na zasilku siedziec?

Endzej
@Hans Rozdrigez

Podbijam pytanie, jak wyglada stawka dla slusarza z doswiadczeniem? W ogloszeniach wszystko ustalaja indywidualnie, pytam bo nie chcesz tracic czas na stawka 11-12 netto)h?

Ochotnik

Warto starać się o pracę w firmie?

Marek

Może nie wszyscy tak dobrze pracują jak im się wydaje i dlatego firma zatrudnia obcokrajowców?

znający realia
@Marek

Takie pytanie mógł zadać tylko ktoś kto nie pracuje na hali. Bardzo naiwne. Firma i inne w okolicy zatrudniają obcokrajowców, bo chętnie pracują oni dłużej niż 8 godzin i pieniądze na wypłaty dla nich płacą firmie pośredniczącej, a nie dlatego, że są oni lepszymi fachowcami od Polaków, bo zwykle nie są.

swędzi mnie dupa
@znający realia

Zgodzę się chętnie spędzają czas w pracy więcej niż po 8 godz ale to raczej zarabianie niż praca bo brakuje w tym rzetelności. Przyjechali zarobić to ciągną ile się da, a rękawów sobie nie wyrwą.

Spawacz

Panowie. Jakie stawki maja spawacze? Operatorzy cnc? Telefonicznie nie chca powiedziec. Sa stawki godzinowe?

Do debila
@Spawacz

Nie chca powiedziec bos nie kumaty i nie czytaty. Przyjedz to ci powiedza. Jak byk masz napisane ile spawacz zarabia na wypalarce masz podobnie. Ciagle ten sam matol wrzyca to samo pytanie. Administrator niech da ci bana bo zasmiecasz forum. Ile k.urwa ile, h.ujowo zarabia i tyle.

Blee
@Do debila

Za 14 brutto to by mi sie nie chciało z lozka wstawac.

swędzi mnie dupa
@Blee

Ja wstaję za mniej. Nie dość tego, że wstaję i muszę jechać do pracy, to jeszcze zamiast mieć spokojną pracę muszę słuchać marudzenia przełożonych.

Nie kumaty

To ile ten spawacz zarabia?

Mirek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Alfa i omega
@Mirek

Potrzebuje. Wszystkich i w kazdej ilosci. Byles byl robotny i nie narzekal za 14zl/brutto.

Jook

Jaka stawkę ma spawacz? Jak wyglada praca operatora wypalarki? Jakie stawki maja spawacze? Operatorzy wypalarek? Ktos odpowie?

Tak10Nie

XYZ
@Jook

Gdybys czytal forum to bys wiedzial. Zadzwon do kadr to,ci powiedza. Jak bedziesz smarkal byle jakis sznurek wyszedl to kierownik cie przyjmie bo chetnych brak za 14brutto. Jak bedziesz juz doskonaly w swojej profesji to dostaniesz nawet 15brutto a jak spedzisz w pomie 20lat to nawet 16brutto. Zapisac sobie I ciagle nie pytac ile zarabia spawacz. H.jowo zarabia mniej nie mozna. Za zamiatanie ulic placa wiecej. A premii 200brutto choc to tez ruchome, dzisiaj 200 jutro 120brutto. Tam premii nie ma I nie masz co liczyc na premie. Premie to rodzinka dostaje I ci co robia po 12godzin caly tydzien z sobota wlacznie I w niedziele przyjda jak kierowniczek zadzwoni. Ogolnie NIE POLECAM.

Tak14Nie

Jaha
@XYZ

To po co tam pracujesz? Jak tak slabo płaca?? Boisz sie zmienic pracy? Czy Moze lubisz sb wypic i na kacu przyjść? Przegadać pół zmiany i czas zleci:-)

Xyz
@Jaha

Nie kre.ynie, juz stamtad odszedlem bo lubie wypic piwo po pracy ale mnie nie stac bo dziecku za przedszkole musze zaplacic. Odezwal sie przydupas. Prywaciarze w stodole placa 2tys na reke bez marudzenia. Wywloko.

Tak4Nie

XYZ
@Jaha

Zapewne po tobie balwanie poprawialem elementy bo zle ustawiles albo zabraklo ci materialu i w du.e mi wchodziles bo musialem zaspawac twoje bledy mierny fachowco, cale zycie spedzisz w pomach bo brak ci perspektyw na zycie prawda? Od kolyski az po grob biedaku.

Tak8Nie

plazmator-programista

A ja wczoraj dzwoniłem do kadr z pytaniem o prace na wycinarkę plazmową,ale chyba sobie daruję,bo widzę tu niezły bałagan.

Tak4Nie

hahaha

bałagan to delikatnie powiedziane

Antoni
@plazmator-programista

Napisz cos wiecej. Co sie stalo ze tak sie zniecheciles?

Miki
@Antoni

Co Ci zaproponowali? Jaka stawkę?

Jaro

Jakie warunki zaproponowali?

Miji

To ile zarabia spawacz?

czytający

A Ty kolego: Harujesz i dźwigasz strasznie ciężkie kamienie całymi dniami, czy budujesz w tym miejscu wyjątkowo piękną świątynię? (cytat z wywiadu z Nikosiem)

AB

Mierzenie czasow na dwa telefony, brak mozliwosci zamiany stron, odmierzanie czasow ze srodka pola, nie widzialas kto dokladnie byl pierwszy na mecie ale czasy co do 1/100 mierzylas, na szczudlach jedni przeskoczyli odcinek inni przeszli i ci co przeskoczyli mieli lepsze czasy, a mowa byla o przejsciu,brak zmian stron w przeciaganiu liny z uwagi na nierowny teren, na nartach ewidentnie czasy byly zanizane na korzysc tych z czolowych miejsc. Dziewczyno z kazdej druzyny ktos ci zwracal uwage co ty wyprawiasz, nikt sie nie klocil, bo miala to byc zabawa, niestety wyszla kaszana. Nie mow ze tak nie bylo bo kazdy widzial, i uczestnicy zwracali ci uwage na glos a nie na uszko.

J23

Dziekujemy pani ani za "uczciwa" rywalizacje, "bardzo dokladne" mierzenie czasow, i ustawienie skladow druzyn na expom day 2017 w Kurzetniku. Za rok proponuje odrazu rozdac nagrody tym ktorzy maja je otrzymac. Po co robic kabaret. Postawa godna docenienia w tej firmie.

Ania
@J23

Szkoda że nie potrafisz powiedzieć tego w twarz :) widać na forum kozak, w życiu tchórz.. nie wiesz co to zabawa, a nie profesjonalne zawody to nie zglaszaj sie do "konkursu". Ciesze się ze mimo wszystko druzyny powstały, mimo ze trzeba było wszystkich "prosić", a wygrali najlepsi! Masz coś do mnie, to zapraszam osobiscie, wiesz gdzie mnie znaleźć.

Tak9Nie

A.
@Ania

Dokladnie. Ja tam bawilem sie swietnie. Fajne konkursy, każdy widzial jak bylo. Tylko ktos widac nie potrafi przegrywać.

Tak6Nie

Haha

To ladnie dajecie sie robic w balona. Czyli robicie za 12 zł?

Do jaki

Masz odpowiedz. Zapomnial dodac ze musisz nocowac na zakladzie bo nie oplaca sie wracac do domu.

Obershturmenfurer

W kadrach dowiesz się że bedzie Zajebi#e, jak domu nie lubisz i żony nie kochasz, a lubisz miło i przyjemnie spędzać czas przy spawarce to i 4tys.

Jaki

Skoro nie tajemnica to mozesz powiedziec.

Maki

Zadzwon albo idz do kadr i sie zapytaj. To nie jest tajemnica!

Zostaw opinię o Expom S.A. Przedsiębiorstwo - Kurzętnik

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie