opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

EXPOM

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 32 ocen
Opinie(288)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(288)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Obszary działalności
  • .
  • Nasza wizja i misja
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Stabilność i bezpieczeństwo
  • .
  • Programy wsparcia
  • .
  • Środowisko sprzyjające rozwojowi
  • .
  • Kontakt

O nas

Obszary działalności

Nasza wizja i misja

Rekrutacja

Stabilność i bezpieczeństwo

Programy wsparcia

Środowisko sprzyjające rozwojowi

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Włocławek
  • Toruń
  • Olsztyn
  • Grudziądz
  • Płock
  • Elbląg
  • Brodnica
  • Kwidzyn
  • Tczew
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kurzętnik
  • Marianowo
  • Nowe Miasto Lubawskie
  • Nielbark
  • Pacółtowo
  • Marzęcice
  • Krzemieniewo
  • Kaługa
  • Sugajenko
  • Bratuszewo
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kurzętnik
  4. /
  5. Opinie o EXPOM S.A.

Opinie

Opinie o EXPOM Kurzętnik

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o EXPOM S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Jaki

    21.05.2017 14:30

    Inne

    Skoro nie tajemnica to mozesz powiedziec.
    ReviewUserIcon
    Maki

    15.05.2017 18:07

    Inne

    Zadzwon albo idz do kadr i sie zapytaj. To nie jest tajemnica!
    ReviewUserIcon
    Jaki

    11.05.2017 20:24

    Inne

    Witam. Ile w expomie moze zarobić na początek spawacz?
    ReviewUserIcon
    aaaa

    09.04.2017 22:26

    Inne

    Na koniec miesiąca ile osób złożyło wypowiedzenia? 10-15? I co na to właściciele? Podobno firma nie ma pieniędzy na podwyżki i inwestycje więc dlaczego właścicielom i osobom z zewnątrz mówi się, że są rekordowe zyski. i oni to łykają? W biały dzień Panie Rafale, w biały dzień....my wszystko widzimy i mamy nadzieje, że niebawem zobaczą to wszyscy!
    ReviewUserIcon
    Ababab

    07.04.2017 20:46

    Inne

    W Expomie ludzi brakuje a jeszcze trzeba hale od Konteru wynająć bo nie ma gdzie produkować...Rafał jednak głowę do interesów ma. Konter niedługo kupi Expom bo chyba do tego to zmierza.
    ReviewUserIcon
    krycha

    01.04.2017 21:01

    Inne

    i go stawka blokowała................
    ReviewUserIcon
    wiedzmin

    30.03.2017 19:07

    Inne

    Panie na koniec roku chwaliles nas jak to pracujemy ze sa zyski sprzedaz i co z tego mamy wielkie G ani podwyzek ani nic dobrego a ledwo wiazemy koniec z koncem my pracownicy expomu panie pomysl o nas prosimy cie panie..... panie masz sumienie przeciez ty kiedys tez tu pracowales jak my
    ReviewUserIcon
    kamikadze

    25.03.2017 20:23

    Inne

    A może to taka polityka firmy aby Expom zwinąć a rozwinąć kooperacje prezesa
    ReviewUserIcon
    Onon

    23.03.2017 21:28

    Inne

    Hahaha...podwyżki...jak tutaj żeby wyszła najniższa na kwitku to trzeba wynagrodzenia premią wyrównywać, i w rzeczywistości zostaje 10 zł premii.
    ReviewUserIcon
    1zwas

    13.03.2017 22:50

    Inne

    Podwyżki? Wyrównanie do najniższej to nie podwyżka tylko obowiązek. Jeśli prezes miałby odrobinę godności i szacunku do ludzi to by podniósł do najniższej bez próśb pracowników...
    ReviewUserIcon
    klos

    11.02.2017 12:42

    Inne

    Jak wam się powyżki podobały?
    ReviewUserIcon
    ktm

    24.01.2017 21:27

    Inne

    Te remi! To Ty masz aż 15zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kto chce niech pracuje po 12, nikt Cię nie zmusi. A jak nie potrafisz odmówić to na jakieś szkolenie z asertywności czy coś proponuję.
    ReviewUserIcon
    ucho prezesa

    24.01.2017 11:24

    Inne

    Troszkę przesadziłeś z tym czasem pracy. A po ile godzin pracujesz w sExpomie? No i tu nikt nikt nie każe podpisywać Ci "cyrografu" - nie podoba się to można pracę zmienić.
    ReviewUserIcon
    J23

    22.01.2017 21:43

    Inne

    Na halach wozki widlowe spalinami lepiej nagrzeja niz te dmuchawy.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.01.2017 21:38

    Inne

    Praca non stop po 12godzin od pon do soboty nie interesuje mnie. Nie zyje po to zeby chodzic do pracy i spac, do pracy i spac. Pracujac tam nie mialbym czasu wydac zarobionych pieniedzy. A zycie nie opiera sie tylko na pracy. Placa tam dosyc dobrze jak na okoliczne firmy w tej branzy, ale nie ukrywajmy, tam jest oboz robocopow. Zaorac sie za 15zl netto nie mam zamiaru.
    ReviewUserIcon
    dekra

    16.01.2017 22:25

    Inne

    A który z hali zadzwonił do sanepidu ze zimno na halach?
    ReviewUserIcon
    aaaaa

    13.01.2017 12:03

    Inne

    Trzeba, więcej kadrę gnębić całe dnie na zebraniach i ryć im mózgi, niszczyć psychikę i samodzielność. Oni się boją już cokolwiek robić na własną rękę. Stalinizm to nie doktryna zarządzania przedsiębiorstwem.
    ReviewUserIcon
    aaaaa

    13.01.2017 12:00

    Inne

    prawda, szczera prawda! jeszcze 5 stronnicową umowę dostaniesz
    ReviewUserIcon
    aaaaa

    13.01.2017 11:57

    Inne

    dostałeś premię świąteczną to teraz Ci wyrównali, przecież zakład nie może aż tyle na nas wydawać!
    ReviewUserIcon
    remi

    09.01.2017 15:33

    Inne

    No to kolego zapraszamy do Marzęcic tu zarobisz, jeśli jesteś taki pracowity.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w EXPOM?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - EXPOM S.A.

    Sienkiewicza 19 13-306 Kurzętnik

    NIP:8770001695

    KRS:0000080483

    http://www.expom.pl/pl/
    Branże: Konstrukcje metalowe
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.01.2017 01:53

    Inne

    Zapomnialem dodac. Ja sie nie obijam, pracuje uczciwie i gowno z tego mam. Co mam z tego? Jeszcze wiecej roboty. Zaoraja mnie. Ile mam godzin tygodniowo orac z sobotami zeby zarobic madralo te 2tys zl??. Ty pewnie w niedziele przylazisz i swieta. Na jakim stanowisku jestes ze takie opinie wyrazasz!!! Mam tez swoje zycie a nie expom spanie i expom. Sa ludzie co sie slizgaja ale sa co oraja. Nie wierze ze nie ma kasy by zmienic place. Nie mam zamiaru zycia stracic z nadzieja ze cos sie zmieni, jestem realista, a nie optymista. Zastanawiam sie czy to juz wyzysk czy jeszcze nie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.01.2017 01:37

    Inne

    Ta spiewke ludzie slysza codziennie, wiecej i lepiej. Jest wiecej i lepiej i co? Nic! Tu jest zasada jak najmniej dac, jak najwiecej wyciagnac. Podwyzka jest gdy najnizsza wzrosnie. Jesli nic sie nie zmieni w najblizszym czasie (place,) to ja sie zwijam. Ta podwyzka po tych kwitach, lojalnosciowkach to jakis absurd. Nie radze podpisywac przed przeczytaniem choc pewnie za pozno. Mnie kolego nie musisz mowic, mam ambicje i umiejetnosci, stac mnie na wiecej. Strajk, pfff nie oslabiajcie mnie. Moj strajk bedzie indywidualny, bez krakowskiego targu. Bach i dowidzenia.
    ReviewUserIcon
    migrena

    04.01.2017 22:08

    Inne

    Gość Rafał jest juz ustawiony. Ile lat na stołku? trzy chyba nie więcej a czego się dorobił? Stacja kontroli która dla expom nie była dochodowa, pewnie kupiona za grosze, konter do którego idą stałe zlecenia. Tak to można prezesować Prezesie. A wy ile lat pracujecie w firmie? kilkanaście/kilkadziesiąt a czego się dorobiliście? ? Takie rzeczy to tylko w Expom, w biały dzień, na oczach wszystkich i jak tu mieć chęci do pracy.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.01.2017 22:07

    Inne

    Panie Prezesie (albo Rado Nadzoracza) kiedy pan się w końcu obudzi? Firma w tym momencie ma wszystko czego potrzeba: kompetentnych pracowników (jeszcze), maszyny, zlecenia... wystarczy tylko trochę chcieć a można cuda zdziałać...ale właśnie trzeba chcieć...a nie tylko wymagać więcej i więcej a nic za to nie dać...najniższa krajowa wzrasta co roku, a wynagrodzenia??? Radzę to przemyśleć, bo niedługo zostanie pan sam ze swoim Konterem. dobrze że w Expomie jest jeszcze kilku starszych doświadczonych pracowników, którzy znają robotę i stąd nie odejdą...a młodzi? każdy trochę się podszkoli i idzie szukać lepszej pracy...taka prawda.
    ReviewUserIcon
    Jedenzwas

    03.01.2017 21:27

    Inne

    Jeśli wam się tak nie podoba to się zwolnijcie. Konkurencja się rozwija i przyjmuje nowych pracowników z otwartymi ramionami. Dlaczego tam jeszcze nie poszliście? Tylko że tam już nikt się nie poobija przez pół zmiany i nikt za to nie zapłaci. Tam trzeba naprawdę robić, a nie tylko narzekać że jest źle.
    ReviewUserIcon
    Krzew

    26.12.2016 11:51

    Inne

    Panie (usunięte przez administratora)ile pracowników musi jeszcze odejść aby otworzyły się Panu oczy!Ludzie odchodzą nie dlatego, że chcą podwyżek ale po prostu mają dość tego co się dzieje w tej firmie. Podwyżki a raczej waloryzacja od 4 lat to śmiech na sali. Robota musi zostać w firmie a nie w "konterowskiej kooperacji prezesa".Lojalkę niech prezes podpisuje bo przykład powinien iść z góry. Pięknie piszą o nas w gazetach, stronie a na halach brakuje podstawowych rzeczy do pracy. Jeden zestaw kluczy na dziesięciu pracowników, jedna łata murarska na jedną halę. To jedne z tysiąca przykładów. ..Jaki jest z tego wniosek???
    ReviewUserIcon
    Gutek

    25.12.2016 23:18

    Inne

    Konter i stacja diagnostyczna ktoś zapomniał dodać! Obudzcie się właściciele bo na To jest paragraf!
    ReviewUserIcon
    robol

    23.12.2016 19:16

    Inne

    Od wylewania żalów w internecie nic się nie zmieni. Prezesa obchodzi tylko jego firma - Konter. Właściciel firmy albo o tym nie wie, albo nie chce wiedzieć. Trzeba zebrać się i zrobić strajk !
    ReviewUserIcon
    J23

    22.12.2016 18:32

    Inne

    Taaa w styczniu.... W expomie bylo zle, nikt nawet w miescie nie mowi o expomie bo ta firma dla mieszkancow okolic poprostu nie istnieje. A jest jeszcze gorzej. Na stronie firma opisuje sie nader zacnie, pierwszy rzut oka i mozna uwierzyc ze tu naprawde mozna zarobic. Niestety nic bardziej mylnego. Najemnikow i ukraincow jest wiecej niz pracownikow expomu. Dlaczego. Firme nie stac na uczciwego, ambitnego i pracowitego fachowca. Od dawien dawna kto lepszy odszedl z tej firmy do innej. Srednia wieku pracownika to 45-50lat. Expom nie ma NIC do zaoferowania prawdziwym fachowcom, jedynie w cholere roboty za najnizsza na wysluzonych maszynach i dezorganizacji prowadzonej przez odpowiedzialnych za organizacje. Pieniadze sa pompowane nie w te potrzeby co trzeba. Najwiekszy akt desperacji to pytania pracownikow co zmienic. Prezes wie co zmienic ale unika tego jak ognia. Dlaczego? Opcje sa dwie: z checi wylacznie wlasnego zysku i akcjonariuszy, albo z braku funduszy bo firma robi dobra mine do zlej gry. Pracownik to filar firmy, zeby miec fachowca, pracowitego i ammbitnego trzeba mu dac minimum srednia stawke krajowa na danym stanowisku, plus zakres obowiazkow i odpowiedzialnosci, plus premia od ktorej mozna odejmowac wrazie niewywiazywania sie z obowiazkow. Co daje expom. Stawka najnizsza krajowa ewentualnie 200zl wiecej, premia max 100zl brutto. Nie wymaga to komentarza. W w samej biednym nowym miescie podejmujac jakakolwiek prace dostane wieksze wynagrodzenie. Nie interesuje mnie socjal, uczciwie sobie zarobie na ta paczke swiateczna, wyjazd z dzieckiem, trampki, i ta smieszna karte rodzinna bez ktorej w samej biedronce mam taniej, a paliwo na orlenie mam pewniejsze i tansze niz u ara w kurzetniku. Co by nalezalo zatem zmienic. Jak to mowi stare porzekadlo, z gowna bata nie ukrecisz. Zatem nalezy wyluskac dobrych pracownikow i ich motywowac. Najlepsza motywacja jest premia i stawka. Reszte nierobow nawraca, a w razie braku efektow, eliminowac. Wtedy zostana dobrzy i praco
    ReviewUserIcon
    Anonim

    22.12.2016 09:42

    Inne

    Super to będzie w styczniu premii w ogóle nie będzie , pan sobie musi odbić za te hojne świąteczne dary.
    ReviewUserIcon
    Olo

    21.12.2016 23:09

    Inne

    Wyplata byla super! A jaka premiaaaa mmmmm... Kurde jakbym zrobil 160nadgodzin samych setek to bym mial troche wiecej. Musze pomyslec o tym.
    ReviewUserIcon
    J23

    21.12.2016 23:03

    Inne

    LICZYC moze nawet na 25-30zl netto i potezne premie :-D Zawsze mozesz zadzwonic do kierownika produkcji i negocjowac, albo spawalnika, numer na stronie expomu. A tak na serio, jak chcesz zarobic to szukaj gdzies indziej. Daruj sobie Expom. Taka dobra rada.
    ReviewUserIcon
    Ja

    16.12.2016 09:02

    Inne

    Panowie napiszcie na ile zł/godz moze liczyć spawacz?
    ReviewUserIcon
    gotec

    12.12.2016 20:33

    Inne

    A jak wam sie podobała wasza wypłata? mi to chyba do najniższej musieli dopłacać. Premia 50 zł nieźle, w sam raz na gwiazdkę
    ReviewUserIcon
    Ccwdrd

    08.12.2016 22:53

    Inne

    Słuszna uwaga, parking to porażka. Strach pomyśleć co będzie na wiosnę
    ReviewUserIcon
    Gracias

    08.12.2016 22:07

    Inne

    Czy bezradny i śpiący dział utrzymania ruchu ma zamiar zrobić coś z parkingiem?
    ReviewUserIcon
    sarkozi

    10.10.2016 20:32

    Inne

    Kazik darek i mirek. A bobek to co nie zapierdala u barana woszczyka. I huja z tego ma!!!
    ReviewUserIcon
    rambo

    03.10.2016 12:53

    Inne

    a to prawda ze bos zakupił stacje diagnostyczna? niezle się ustawia naszym kosztem
    ReviewUserIcon
    rico

    25.09.2016 18:49

    Inne

    teraz Czesio zapie.....bo dostał reprymende od kaczora
    ReviewUserIcon
    nicku

    13.08.2016 14:17

    Inne

    Pracuje to za dużo powiedziane, w każdym razie przebywa jeszcze w Expomie

    Zostaw merytoryczną opinię o EXPOM S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.