opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

EXPOM

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 32 ocen
Opinie(288)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(288)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Obszary działalności
  • .
  • Nasza wizja i misja
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Stabilność i bezpieczeństwo
  • .
  • Programy wsparcia
  • .
  • Środowisko sprzyjające rozwojowi
  • .
  • Kontakt

O nas

Obszary działalności

Nasza wizja i misja

Rekrutacja

Stabilność i bezpieczeństwo

Programy wsparcia

Środowisko sprzyjające rozwojowi

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Włocławek
  • Toruń
  • Olsztyn
  • Grudziądz
  • Płock
  • Elbląg
  • Brodnica
  • Kwidzyn
  • Tczew
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kurzętnik
  • Marianowo
  • Nowe Miasto Lubawskie
  • Nielbark
  • Pacółtowo
  • Marzęcice
  • Krzemieniewo
  • Kaługa
  • Sugajenko
  • Bratuszewo
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kurzętnik
  4. /
  5. Opinie o EXPOM S.A.

Opinie

Opinie o EXPOM Kurzętnik

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o EXPOM S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Mietek

    11.03.2020 17:23

    Inne

    Co ten expom ze wszystkim odsyła do kadr. Czy stawki są tajemnicą bo są tak marne, że wstyd o tym wspominać w ofercie pracy ? Proszę o odpowiedź pracowników jakie stawki oferuje firma bo szkoda mi czasu aby chodzić na niepoważne rozmowy
    ReviewUserIcon
    Anonim

    11.03.2020 22:17

    Inne

    Nie jest realne 4 netto zarobic w godzinach Takie stawki maja juz starzy doświadczeni spawacze łącznie z weekendem w pracy i po 8 godzin w tygodniu czyli 7 dni musisz (usunięte przez administratora) plus ze wszystko sie liczy do zusu i od tego masz kakretne chorobowe i urlop i wszystko na kwitku .minus podkrecanie śruby dzień po dniu po zmianie władzy .
    ReviewUserIcon
    Anonim

    08.03.2020 17:09

    Inne

    A kiedy pieniądze za pranie? Ile lat mamy jeszcze czekać?
    ReviewUserIcon
    Junior

    09.03.2020 18:58

    Inne

    Tak mało tam zarabiacie, ze Was na mydło i pastę nie stać?
    ReviewUserIcon
    Karim

    10.03.2020 22:40

    Inne

    Już za to nie płacą?
    ReviewUserIcon
    lubawiak

    09.03.2020 22:43

    Inne

    Na jakie zarobki może liczyć u was spawalnik bo widzę, że jest oferta ?
    Company logo
    EXPOM S.A.

    10.03.2020 07:13

    Pracodawca

    Wszystko zależy od Pana stażu pracy, doświadczenia, kwalifikacji itd. Na forum internetowym zazwyczaj pojawiają się niemerytoryczne wypowiedzi dlatego proponuję skontaktować się z działem kadr bo tam otrzyma Pan zawsze rzetelne informacje. Pani Ania (Kadry) 56 47 242 47
    ReviewUserIcon
    lubawiak

    10.03.2020 22:16

    Inne

    Pytam z ciekawości bo zastanawiam się czy iść na IWE ale słyszę wiele negatywnych opinii, że nie warto w to inwestować ani czasu anie pieniędzy bo stawiki w zawodzie są marne. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    18.01.2020 14:43

    Inne

    Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie EXPOM S.A.?
    ReviewUserIcon
    czumulungma

    07.03.2020 20:23

    Inne

    zakaz konkurencji to bardzo szerokie i płynne pojęcie. Np może być brane pod uwagę praca dla podmiotu konkurencyjnego, a może też być zabroniony pewien rodzaj prac. Tu niby chodzi tylko o konkurencję z Marzęcic, ale kto wie i lepiej nie sprawdzać, bo Pan mściwy.
    ReviewUserIcon
    Jubior

    09.03.2020 18:57

    Inne

    Czy tam więcej płaca?
    ReviewUserIcon
    Kier

    25.02.2020 13:27

    Inne

    Firma ma aż takie braki kadrowe, ze szukają od miesięcy ludzi do pracy? Nawet kierownika produkcji?
    Company logo
    EXPOM S.A.

    28.02.2020 07:29

    Pracodawca

    Ogłoszenie o pracę w tak dużym przedsiębiorstwie jak Expom S.A jest zupełnie czymś normalnym i nie oznacza ona braków kadrowych. Jeśli ogłoszenie wzbudza Twoje zainteresowanie , prosimy o zastosowanie się do zaleceń ogłaszającego oraz przesłanie dokumntów w odpowiednie miejsce. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Junior

    28.02.2020 11:13

    Inne

    Widziałem tylko ogłoszenie na kierownika. Ja tylko spawać umiem. Wiec cv nie wyślę
    ReviewUserIcon
    Msjstet

    30.12.2019 18:20

    Inne

    Widziałem dziś ogłoszenia w up. Poważnie? Spawacz 4 tys brutto Operator 2600 brutto
    ReviewUserIcon
    Jack

    30.01.2020 12:47

    Inne

    Spawacz 2850zl brutto
    ReviewUserIcon
    Jack

    31.01.2020 17:11

    Inne

    W Lidlu więcej maja na kasie
    ReviewUserIcon
    Czesław

    14.09.2019 21:01

    Inne

    Czy ktoś się orientuje, jak wygląda kształcenie uczniów szkół zawodowych w Expom? Zastanawia mnie na jakie warunki może liczyć osoba bez doświadczenia? Będę wdzięczny za jakieś informacje.
    ReviewUserIcon
    Lucek

    12.01.2020 22:41

    Inne

    Jedziesz na miotle przez pol roku:-) później będziesz mógł dotknąć pilnika.
    ReviewUserIcon
    hugo

    28.01.2020 10:48

    Inne

    Widzę, że oprócz usuwania niewygodnych opinie mamy też do czynienia z trollingiem, czyli nagłym przypływem pozytywów :) Pozdrawiam laki z biura, bawcie się dobrze.
    ReviewUserIcon
    komentarze negatywne

    19.01.2020 21:59

    Inne

    Ustalenie, kto jest autorem szkodliwej opinii nie jest takie proste. W przypadku gdy chodzi o swobodę wyrażania poglądów, anonimowość ma oczywiście zalety, i powinna być chroniona, ale w szczególnych przypadkach możemy wystąpić do administratora o udostępnienie adresu IP i danych autora. Administrator może te dane udostępnić jedynie na podstawie przesłanek przewidzianych przez prawo i musi być pewny, że te przesłanki wystąpiły. Aby uzyskać potrzebne dane należy więc zgłosić się np. do kancelarii prawnej, lub złożyć skargę do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Warto podkreślić też, że administrator często dysponuje wyłącznie adresem IP, o ustalenie danych trzeba więc wystąpić do operatora sieci. I tutaj znowu zaczynają się problemy – Inspektor musi ocenić, czy w danym przypadku udostępnienie danych jest niezbędne. Od jego decyzji przysługuje też skarga do sądu administracyjnego (wojewódzkiego, potem Naczelnego).
    ReviewUserIcon
    hugo

    28.01.2020 10:09

    Inne

    Dane jakie widzi administrator to OS, przeglądarka i IP. Jeżeli chce się kogoś sądzić o pomówienie trzeba udowodnić, że mówi nieprawdę. W tym kraju póki co stosuje się domiemanie niewinności. A czy prokuratura tak sama od siebie się takimi przypadkami zajmuje.... przypuszczam, że na wniosek przedsiębiorcy, ale po udowodnieniu zasadności. Jeżeli w wyniku kłamliwego i negatywnego komentarza firma odnotowałaby szkodę, lub szkoda była potencjalna, wtedy jest jakaś zasadność. Druga sprawa to to czemu służy usuwanie komentarzy i groźby pod adresem ich piszących. Czyż nie oddaje to znakomicie klimatu panującego w firmie. Wpis EXPOMU przepełniony jest gorzką prawdą. Odbiorcą jego jest potencjalny, obecny, lub były pracownik. Jest pogróżką, bo zawiera groźbę. Jest próbą uciszenie, a nie załagodzenia. Jest manipulacją, bo próbuje odwrócić sytuację na korzyść "biednego pomawianego niewinnego" pracodawcy, a deprecjonuje osobę, która szczerze napisała o własnych odczuciach. Za odczucia się nie karze. Na miejscu potencjalnego pracownika zastanowiłbym się po przeczytaniu czegoś takiego. Trzecia sprawa to mała społeczność Nowego miasta Lubawskiego i okolicznych gmin. Wszyscy się znają i kontaktują. Pracownicy firmy mają rodziny, często duże, spotykają się na zjazdach rodzinnych. Ludzie bawią się na imprezach. Stosownie do wieku jakaś Ibiza czy dożynki gminne, kto co lubi. Ludzie rozmawiają. Jeżeli ktoś chce opinii to inny mu udzieli jej szczerze, nie będzie kłamał dla dobra firmy, tylko raczej wybierze dobro tej osoby. Wreszcie opinia o firmie. Firma nie jest zła jeżeli chodzi o pracę. Płace, każdy ma swoje odczucia na ten temat. Rozbieżności w płacach są olbrzymie. Atmosfera - nie polecam.
    ReviewUserIcon
    komentarze negatywne

    19.01.2020 22:12

    Inne

    Ustalenie, kto jest autorem szkodliwej opinii nie jest takie proste. W przypadku gdy chodzi o swobodę wyrażania poglądów, anonimowość ma oczywiście zalety, i powinna być chroniona, ale w szczególnych przypadkach możemy wystąpić do administratora o udostępnienie adresu IP i danych autora. Administrator może te dane udostępnić jedynie na podstawie przesłanek przewidzianych przez prawo i musi być pewny, że te przesłanki wystąpiły. Aby uzyskać potrzebne dane należy więc zgłosić się np. do kancelarii prawnej, lub złożyć skargę do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Warto podkreślić też, że administrator często dysponuje wyłącznie adresem IP, o ustalenie danych trzeba więc wystąpić do operatora sieci. I tutaj znowu zaczynają się problemy – Inspektor musi ocenić, czy w danym przypadku udostępnienie danych jest niezbędne. Od jego decyzji przysługuje też skarga do sądu administracyjnego (wojewódzkiego, potem Naczelnego).
    ReviewUserIcon
    Gal Anonim

    14.01.2020 17:54

    Inne

    Witajcie! Widzę, że jest dużo zapytań odnośnie płac w firmie i postanowiłem rzetelnie i fachowo odpowiedzieć na to pytanie, aby przyszli pracownicy wiedzieli czego oczekiwać i na co liczyć. Od zarania dziejów jest podział na pracujących fizycznie i umysłowo, więc jeżeli chodzi o tych pierwszych to stawki oscylują w okolicach najniższej krajowej i poniżej tej wartości (np. 13.50brutto) dzieje się tak ponieważ pracodawca ma prawo dać niższą stawkę, ale musi dopłacać w postaci premii lub innych dodatków. Czyli podstawowe godziny są robione tak, żeby wyszła najniższa krajowa, a nadgodziny są po wcześniej utrzymanej stawce = (usunięte przez administratora) Premie są uznaniowe i są bardzo różne tzn. Ci co są od roboty najzwyklejszej i najbardziej ciężkiej mają najniższą od 100-200 zł brutto. Jednakże Ci co są brygadzistami mogą osiągać nawet do 1000 zł brutto. Pracownicy "umysłowi" tacy jak mistrzowie, technolodzy, programiści itp. nie mam pojęcia ile tam zarabiają lecz myślę, że pensje rzadko sięgają 3000 zł na rękę. Jednakże na tych stanowiskach jest tak zwana "pułapka" czyli na rozmowie wstępnej jest słodko i cudownie omawiane są dogodne warunki i kiedy się zaczyna pracować można się szybko przekonać, że ustalenia na wcieleniu do pracy były tylko po to aby pozyskać kogokolwiek do pracy i przekazywać im zadania nie możliwe do wykonania za które porażki trzeba odpowiadać ujemną premią. Po za tym w firmie istnieje system Unijnej korporacji czyli zamiast się pochylić nad jakimś problemem nie zależnie od grupy pracowniczej i spokojnie z sercem na dłoni rozwiązać problem proces technologiczny itp. To jest zamiast serdeczności i kultury pokazywane pracownikowi gdzie jego miejsce i pozycja. Krótko mówiąc prezes robi największe zamieszanie w firmie jest arogancki cierpi na megalomanię i ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora)przez takie zachowanie morale załogi są na dnie i kwiczą. Dobrze, że przyszły czasy kiedy to ludzie mogą dyktować warunki poprzez niską ilość i jakość pracowników w tym zawodzie. Mam nadzieję, że Ci pomogłem i rzuciłem trochę światła na to co tam się dzieje.
    ReviewUserIcon
    Gal Anonim

    14.01.2020 16:14

    Inne

    Witajcie! Widzę, że jest dużo zapytań odnośnie płac w firmie i postanowiłem rzetelnie i fachowo odpowiedzieć na to pytanie, aby przyszli pracownicy wiedzieli czego oczekiwać i na co liczyć. Od zarania dziejów jest podział na pracujących fizycznie i umysłowo, więc jeżeli chodzi o tych pierwszych to stawki oscylują w okolicach najniższej krajowej i poniżej tej wartości (np. 13.50brutto) dzieje się tak ponieważ pracodawca ma prawo dać niższą stawkę, ale musi dopłacać w postaci premii lub innych dodatków. Czyli podstawowe godziny są robione tak, żeby wyszła najniższa krajowa, a nadgodziny są po wcześniej utrzymanej stawce = (usunięte przez administratora) Premie są uznaniowe i są bardzo różne tzn. Ci co są od roboty najzwyklejszej i najbardziej ciężkiej mają najniższą od 100-200 zł brutto. Jednakże Ci co są brygadzistami mogą osiągać nawet do 1000 zł brutto. Pracownicy "umysłowi" tacy jak mistrzowie, technolodzy, programiści itp. nie mam pojęcia ile tam zarabiają lecz myślę, że pensje rzadko sięgają 3000 zł na rękę. Jednakże na tych stanowiskach jest tak zwana "pułapka" czyli na rozmowie wstępnej jest słodko i cudownie omawiane są dogodne warunki i kiedy się zaczyna pracować można się szybko przekonać, że ustalenia na wcieleniu do pracy były tylko po to aby pozyskać kogokolwiek do pracy i przekazywać im zadania nie możliwe do wykonania za które porażki trzeba odpowiadać ujemną premią. Po za tym w firmie istnieje system Unijnej korporacji czyli zamiast się pochylić nad jakimś problemem nie zależnie od grupy pracowniczej i spokojnie z sercem na dłoni rozwiązać problem proces technologiczny itp. To jest zamiast serdeczności i kultury pokazywane pracownikowi gdzie jego miejsce i pozycja. Krótko mówiąc prezes robi największe zamieszanie w firmie jest arogancki cierpi na megalomanię i ludzi traktuje jak szmaty przez takie zachowanie morale załogi są na dnie i kwiczą. Dobrze, że przyszły czasy kiedy to ludzie mogą dyktować warunki poprzez niską ilość i jakość pracowników w tym zawodzie. Mam nadzieję, że Ci pomogłem i rzuciłem trochę światła na to co tam się dzieje.
    ReviewUserIcon
    Jutrk

    23.12.2019 18:28

    Inne

    Dlaczego administrator usuwa posty? 3 dni temu było 168 a teraz 162 w tym 2 moje usunięte. Czyżby firma miała coś do ukrycia? Czy wstydziła się stawek dla spawacza rzędu 14 zł brutto
    Company logo
    EXPOM S.A.

    02.01.2020 10:44

    Pracodawca

    Opinie niemerytoryczne, nie zgodne z prawdą oraz te, które godzą w cześć, dobre imię i wizerunek Spółki oraz osób w niej pracujących będą weryfikowane. Zachęcamy do kontaktu z działem Kadr i Płac w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji dotyczących wynagrodzeń na poszczególnych stanowiskach.
    ReviewUserIcon
    Się bawia

    08.01.2020 19:25

    Inne

    Czyli wszystkie negatywne opinie takie jak warunki pracy, wynagrodzenie podejście przełożonych do pracownika są usuwane?
    Company logo
    EXPOM S.A.

    20.11.2019 07:31

    Pracodawca

    Informujemy, iż w związku z pojawianiem się fałszywych i zniesławiających stwierdzeń, dotyczących pracy w EXPOM S. A. oraz osób w niej pracujących złożono zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa do właściwej miejscowo prokuratury. Należy wskazać, że wszelkie zawarte w postach bezpodstawne i bezprawne insynuacje godzą w cześć, dobre imię i wizerunek Spółki oraz osób w niej pracujących, co na podstawie przepisów kodeksu karnego podlega karze grzywny, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Expom S.A będzie monitorować opinie wystawiane na www.gowork.pl oraz na innych forach bądź portalach, mające na celu zniesławienie, obrazę lub działanie na szkodę firmy Expom S.A lub osób w niej pracujących, a wypowiedzi tego typu już zamieszczone oraz ewentualne przyszłe będą weryfikowane i zgłaszane do odpowiednich organów ścigania. Należy wskazać, iż anonimowość w Internecie ma granice i istnieją odpowiednie metody informatyczne, techniczne oraz prawne, które pozwalają ujawnić autorstwo takich wpisów, a tym samym w konsekwencji pociągnąć ich autorów do odpowiedzialności karnej oraz dodatkowo - domagać się stosownego zadośćuczynienia finansowego na drodze cywilnej Kancelaria Prawna Expom S.A
    ReviewUserIcon
    Brat Jan

    07.01.2020 18:28

    Inne

    Powiało grozą :) Ale każdy kij ma dwa końce. Zachęcam tych, którzy dysponują tymi niewygodnymi informacjami o podzielenie się nimi z odpowiednimi instytucjami, jak np. Państwowa Inspekcja Pracy.
    ReviewUserIcon
    Się bawia

    08.01.2020 19:23

    Inne

    Ukraińcy pracują jeszcze? Bo podobno za te stawki nawet oni nie chcą pracować.
    ReviewUserIcon
    Stiepan

    11.12.2019 20:12

    Inne

    Witam. Czy w firmie szanuje się ludzi z kulturą i sercem? Coś na zasadzie bezwarunkowej miłości?
    ReviewUserIcon
    Brat Jan

    07.01.2020 18:22

    Inne

    Tak, tak by było w idealnym świecie :) Bezwarunkowa miłość między pracodawcą, a pracownikiem istnieje?
    Company logo

    EXPOM S.A.

    02.01.2020 11:18

    Pracodawca

    Aktualność
    ZAPRSZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ NOWĄ OFERTĄ! 
    Świadczy usługi dla firm i osób prywatnych.
    Zdjęcie 0
    Zdjęcie 1
    ReviewUserIcon
    Karo

    11.12.2019 22:24

    Inne

    Place za nadgodziny są przejrzyste dla każdego pracownika. Powyżej 8godzin 50% w soboty niedzielę i święta 100%. Po drugiej zmianie również. Wszystko doprowadzone z podatku itd. Premie są uzananiowe i to dosłownie także nie licz.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    07.10.2019 11:45

    Inne

    Hej, czy w firmie Expom S.A. Przedsiębiorstwo płacą za nadgodziny?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.10.2019 21:21

    Inne

    Płacą w tygodniu 50%, weekendy i święta 100%
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.12.2019 22:14

    Inne

    Musisz pracować nadgodziny . Inaczej nie ma premii
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.09.2019 18:18

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.09.2019 14:03

    Inne

    Z tego co wiem, to stawki w Expom są zależne od stanowiska i zdecydowanie wyższe niż te wspomniane powyżej. Pracownicy dodatkowo dostają spore premie netto oraz cały Fundusz Świadczeń Socjalnych jest w pełni przeznaczony dla pracownika (w innych firmach bywa to różnie). Wszystko jest wypłacane na konto, nie pod stołem. Wypłaty wpływają regularnie. Pracuję już kilka lat i nie narzekam.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    07.10.2019 09:28

    Inne

    Widać ze biuro prezesa czuwa
    ReviewUserIcon
    Prezes

    12.09.2019 21:40

    Inne

    Ktoś coś powie o zarobkach? Dla spawacza?
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.02.2019 13:01

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kali

    15.08.2019 12:28

    Inne

    Jakie tam są stawki dla spawaczy?
    ReviewUserIcon
    Do potencjalny kandydat

    29.08.2019 10:43

    Inne

    Mama chodziła z nim do lekarza bo myslala ze on chory a on (usunięte przez administratora) Nie rozsylaj plotek idź się zapytać ale taki bałwan z ciebie że ferment tylko robisz. Akurat ty nie zakombinujesz bo ta firma takich jak ty nie potrzebuje więc szukaj gdzieś indziej.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w EXPOM?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - EXPOM S.A.

    Sienkiewicza 19 13-306 Kurzętnik

    NIP:8770001695

    KRS:0000080483

    http://www.expom.pl/pl/
    Branże: Konstrukcje metalowe
    ReviewUserIcon
    Harnaś

    15.10.2018 21:18

    Inne

    Witam. Ktos mi powie jaka stawkę ma spawacz ? Tylko nie piszczcie zeby dzwonic do kadr, bo tam nie powiedzą.
    ReviewUserIcon
    spawacz

    24.10.2018 20:44

    Inne

    30netto
    ReviewUserIcon
    Paulina

    21.07.2019 17:17

    Inne

    Gdyby była dobra albo konkurencyjna powiedzieliby a jak nie powiedzieli to....? Ta robota jest za ciężka za te pieniądze.
    ReviewUserIcon
    Kali

    11.07.2019 07:56

    Inne

    Witam. Jakie są w expomie stawki dla spawaczy? Proszę o rzetelna odp. A nie zadzwoń do kadr.
    ReviewUserIcon
    Kali

    11.07.2019 21:05

    Inne

    Mnie interesuje stawka chociaż widełki. To ze uzależnione od obowiązków to wiadomo jak to jest.
    ReviewUserIcon
    Paulina

    21.07.2019 17:13

    Inne

    Bardzo dogodne! Tylko że ja muszę żyć z wypłaty a nie ze świadczeń i szkoleń a umowa o pracę w tych czasach to chyba norma chyba że na innych stanowiskach jest bez umowy. Liczy się stawka! A różnica między ludźmi z kwalifikacjami i bez na tym stanowisku to plus minus 250zl netto.
    ReviewUserIcon
    LS

    21.03.2019 20:29

    Inne

    Kto pracuje w expom ten się w cyrku nie śmieje ????
    ReviewUserIcon
    Spawacz

    25.03.2019 18:30

    Inne

    Mozesz powiedziec o zarobkach?
    ReviewUserIcon
    Iławianin

    04.03.2019 11:29

    Inne

    Czytając komentarze zdaję sobie sprawę, że wszędzie jest tak samo źle. Panuje wyzysk, najniższa krajowa, zmuszanie do nadgodzin i.t.d. Pracowałem w kilku zakładach i wszędzie był praktycznie taki sam "wschodni" model rządzenia. Nie dać, zabrać, oszukać... Tak jest w całej Polsce. I będzie do tej pory, dopóki ludzie rzeczywiście nie zaczną walczyć o swoje. W Polsce panuje niewolnictwo, naród jest zniewolony finansowo. Dopóki ludzie nie odejdą od swoich stanowisk pracy, wszystko nie stanie, zapanuje ogólny paraliż kraju - to nic się nie zmieni... Przychodzi mi na myśl tytuł amerykańskiego filmu z 2007 roku "To nie jest kraj dla starych ludzi" - bo Polska to nie jest kraj w ogóle dla ludzi...
    ReviewUserIcon
    mig

    28.09.2018 10:16

    Inne

    witam czy moze mi ktos cos powiedziec o prezesie jacku banachu bo własnie sie di nas zatrudnił
    ReviewUserIcon
    Migi

    01.10.2018 19:35

    Inne

    Napisz gdzie się zatrudnił
    ReviewUserIcon
    Eldorado

    22.08.2018 09:09

    Inne

    Tak dobrze jest w pomach ze taka cisza, czy tyle roboty jest ze nie ma czasu nic napissc.
    ReviewUserIcon
    Hans Rozdrigez

    01.06.2018 19:44

    Inne

    Ile placa w pomach po podwyzkach, warto ruszac du.. z domu czy lepiej na zasilku siedziec?
    ReviewUserIcon
    Endzej

    18.07.2018 18:43

    Inne

    Podbijam pytanie, jak wyglada stawka dla slusarza z doswiadczeniem? W ogloszeniach wszystko ustalaja indywidualnie, pytam bo nie chcesz tracic czas na stawka 11-12 netto)h?
    ReviewUserIcon
    Marek

    05.04.2018 08:49

    Inne

    Może nie wszyscy tak dobrze pracują jak im się wydaje i dlatego firma zatrudnia obcokrajowców?
    ReviewUserIcon
    znający realia

    12.04.2018 23:24

    Inne

    Takie pytanie mógł zadać tylko ktoś kto nie pracuje na hali. Bardzo naiwne. Firma i inne w okolicy zatrudniają obcokrajowców, bo chętnie pracują oni dłużej niż 8 godzin i pieniądze na wypłaty dla nich płacą firmie pośredniczącej, a nie dlatego, że są oni lepszymi fachowcami od Polaków, bo zwykle nie są.
    ReviewUserIcon
    swędzi mnie dupa

    22.04.2018 21:57

    Inne

    Zgodzę się chętnie spędzają czas w pracy więcej niż po 8 godz ale to raczej zarabianie niż praca bo brakuje w tym rzetelności. Przyjechali zarobić to ciągną ile się da, a rękawów sobie nie wyrwą.
    ReviewUserIcon
    Spawacz

    23.01.2018 17:05

    Inne

    Panowie. Jakie stawki maja spawacze? Operatorzy cnc? Telefonicznie nie chca powiedziec. Sa stawki godzinowe?
    ReviewUserIcon
    Blee

    05.02.2018 20:06

    Inne

    Za 14 brutto to by mi sie nie chciało z lozka wstawac.
    ReviewUserIcon
    swędzi mnie dupa

    22.04.2018 21:51

    Inne

    Ja wstaję za mniej. Nie dość tego, że wstaję i muszę jechać do pracy, to jeszcze zamiast mieć spokojną pracę muszę słuchać marudzenia przełożonych.
    ReviewUserIcon
    Nie kumaty

    05.02.2018 20:07

    Inne

    To ile ten spawacz zarabia?
    ReviewUserIcon
    Mirek

    18.01.2018 18:32

    Inne

    Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?
    ReviewUserIcon
    Alfa i omega

    02.02.2018 17:20

    Inne

    Potrzebuje. Wszystkich i w kazdej ilosci. Byles byl robotny i nie narzekal za 14zl/brutto.
    ReviewUserIcon
    Jook

    06.08.2017 20:18

    Inne

    Jaka stawkę ma spawacz? Jak wyglada praca operatora wypalarki? Jakie stawki maja spawacze? Operatorzy wypalarek? Ktos odpowie?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    19.01.2018 23:17

    Inne

    Nie kre.ynie, juz stamtad odszedlem bo lubie wypic piwo po pracy ale mnie nie stac bo dziecku za przedszkole musze zaplacic. Odezwal sie przydupas. Prywaciarze w stodole placa 2tys na reke bez marudzenia. Wywloko.
    ReviewUserIcon
    XYZ

    19.01.2018 23:29

    Inne

    Zapewne po tobie balwanie poprawialem elementy bo zle ustawiles albo zabraklo ci materialu i w du.e mi wchodziles bo musialem zaspawac twoje bledy mierny fachowco, cale zycie spedzisz w pomach bo brak ci perspektyw na zycie prawda? Od kolyski az po grob biedaku.
    ReviewUserIcon
    plazmator-programista

    30.12.2017 08:51

    Inne

    A ja wczoraj dzwoniłem do kadr z pytaniem o prace na wycinarkę plazmową,ale chyba sobie daruję,bo widzę tu niezły bałagan.
    ReviewUserIcon
    Miki

    17.01.2018 07:05

    Inne

    Co Ci zaproponowali? Jaka stawkę?
    ReviewUserIcon
    Jaro

    17.01.2018 07:07

    Inne

    Jakie warunki zaproponowali?
    ReviewUserIcon
    Miji

    27.12.2017 20:05

    Inne

    To ile zarabia spawacz?
    ReviewUserIcon
    czytający

    21.11.2017 02:40

    Inne

    A Ty kolego: Harujesz i dźwigasz strasznie ciężkie kamienie całymi dniami, czy budujesz w tym miejscu wyjątkowo piękną świątynię? (cytat z wywiadu z Nikosiem)
    ReviewUserIcon
    AB

    01.08.2017 14:52

    Inne

    Mierzenie czasow na dwa telefony, brak mozliwosci zamiany stron, odmierzanie czasow ze srodka pola, nie widzialas kto dokladnie byl pierwszy na mecie ale czasy co do 1/100 mierzylas, na szczudlach jedni przeskoczyli odcinek inni przeszli i ci co przeskoczyli mieli lepsze czasy, a mowa byla o przejsciu,brak zmian stron w przeciaganiu liny z uwagi na nierowny teren, na nartach ewidentnie czasy byly zanizane na korzysc tych z czolowych miejsc. Dziewczyno z kazdej druzyny ktos ci zwracal uwage co ty wyprawiasz, nikt sie nie klocil, bo miala to byc zabawa, niestety wyszla kaszana. Nie mow ze tak nie bylo bo kazdy widzial, i uczestnicy zwracali ci uwage na glos a nie na uszko.
    ReviewUserIcon
    J23

    24.07.2017 22:06

    Inne

    Dziekujemy pani ani za "uczciwa" rywalizacje, "bardzo dokladne" mierzenie czasow, i ustawienie skladow druzyn na expom day 2017 w Kurzetniku. Za rok proponuje odrazu rozdac nagrody tym ktorzy maja je otrzymac. Po co robic kabaret. Postawa godna docenienia w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    Ania

    25.07.2017 22:44

    Inne

    Szkoda że nie potrafisz powiedzieć tego w twarz :) widać na forum kozak, w życiu tchórz.. nie wiesz co to zabawa, a nie profesjonalne zawody to nie zglaszaj sie do "konkursu". Ciesze się ze mimo wszystko druzyny powstały, mimo ze trzeba było wszystkich "prosić", a wygrali najlepsi! Masz coś do mnie, to zapraszam osobiscie, wiesz gdzie mnie znaleźć.
    ReviewUserIcon
    A.

    30.07.2017 07:59

    Inne

    Dokladnie. Ja tam bawilem sie swietnie. Fajne konkursy, każdy widzial jak bylo. Tylko ktos widac nie potrafi przegrywać.
    ReviewUserIcon
    Haha

    16.07.2017 09:51

    Inne

    To ladnie dajecie sie robic w balona. Czyli robicie za 12 zł?
    ReviewUserIcon
    Do jaki

    11.07.2017 00:34

    Inne

    Masz odpowiedz. Zapomnial dodac ze musisz nocowac na zakladzie bo nie oplaca sie wracac do domu.
    ReviewUserIcon
    Obershturmenfurer

    02.07.2017 22:08

    Inne

    W kadrach dowiesz się że bedzie Zajebi#e, jak domu nie lubisz i żony nie kochasz, a lubisz miło i przyjemnie spędzać czas przy spawarce to i 4tys.

    Zostaw merytoryczną opinię o EXPOM S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.