HF inverter Polska Sp.C.

Opinie o HF inverter Polska Sp.C.

Klient

Też mam niezbyt miłe wspomnienia ze współpracy z HF. Obsługa reklamacji falownika to droga przez mękę. Na szczęście falowniki eura drives sprzedają też inni dystrybutorzy. Wolę kupić gdzieś indziej i mieć spokojną głowę.

KrzysztofKlient

Nie polecam produkty firmy ze względu na kiepską jakość falowników, a przede wszystkim przekładni walcowych. Ciężko dogadać się z przedstawiciel w momencie rozmów na temat reklamacji HFa produktów.

Zostaw opinię o HF inverter Polska Sp.C. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HF inverter Polska Sp.C.