NORD AUTO SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o NORD AUTO SP. Z O.O.

Maja

@arkada a Ty byłaś na rozmowie na recepcjonistkę w NORD AUTO? Jak wyglądała rozmowa? Jakie warunki pracy przedstawił Ci pracodawca? Ktoś z Was się dostał na to stanowisko? Powiedzcie jak się pracuje?

arkada

tyle wiem że szukają w tym roku recepcjonistek w Warszawie ale rekrutacja wystartowała już dawno więc polecam tempo z cv

Cześć, znacie najnowsze informacje na temat pracy w firmie NORD AUTO SP. Z O.O.? Zmieniła się kadra zarządzająca, powstały nowe działy? Napiszcie nam o tym!

Zostaw opinię o NORD AUTO SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NORD AUTO SP. Z O.O.