Opinie o Restauracja Royal India s.c. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Restauracja Royal India s.c., oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Restauracja Royal India s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Royal India s.c. w Toruń

Pracowałeś lub pracujesz w firmie Restauracja Royal India s.c.? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.

ktoś Nowy wpis
@admin

nie warto tam pracować

misiek Nowy wpis

grafiki ustalane na kilka dni , ciągle jakieś spiny na kuchni.czterech szefów którzy nie umieją ogarnąć ludzi i całej pracy.każdy próbuje rządzić.szefostwo swoje,kucharze swoje a pomoce kuchenne też swoje.umowy zlecenie nic nie warte bo nie zgłoszone do zus.taką umową można sobie d....e wytrzeć.płacone tygodniówki ale to jest tak że robi się miesiąc a po tym czasie szefostwo płaci za jeden tydzień pracy no żenada. Moje sugestie dla Restauracja Royal India s.c.: niech szefostwo przejrzy na oczy i zacznie rządzić twardą ręką a nie każdy sobie.pracownik nie będzie chciał czekać cięgle na telefon czy ma przyjść do pracy czy nie.i w końcu wyciągnijcie wnioski z postawy Umera.jak to jest ,że taki kucharz uważa się za pępek świata.to w końcu kto tam jest szefem.szacunku do ludzi trochę. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: częściej zaglądać i mieć wpływ na to co się tam dzieje a nie żeby kucharz Umer uważał się za boga

Klient Nowy wpis

Beznadziejnie!

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Royal India s.c. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Restauracja Royal India s.c.