Prosave.pl

Adres: Chełmżyńska 180, 04-464 Toruń

NIP: 8792071639 KRS: 0000179393

Prosave.pl
1 1 7 5 1

Opinie o Prosave.pl

Filtruj opinie po kryteriach:

były handlowiec
Nazwa działu: Handlowy

Jeżeli chodzi o produkcje to długie terminy na szwalni ale warto odpowiednia cena do jakości. Płaca -uważam że słaba 2200 zł netto plus premia może napoczatek za mało powiedziałem i taka dostałem ale musisz osiągać progi jak się ma bazę klientów to da się radę inaczej trudno z pozyskaniem potencjalnych , klienci maja swoich dostawców i ich nie zmieniają dla 1zł taniej.Jak ktoś chce to da radę. Atmosfera-zależy od kierownika ja miałem super(KA) i naprawdę pomagał i jeździłem z Nim razem i wspólnie robiliśmy oferty. Gdyby nie pewien epizod dalej chciałbym tam pracować.Ale dwa razy do tej wody się nie wchodzi. Dyrektor Handlowy-taka jego rola i się musi czepiać ????ale nigdy nie był nie przyjemny.Mnie motywował choć czasami nie szło to zmieniał temat np co urodziny itp.Pytał przez kierowników jak sobie radzimy żeby nie robić nacisków. Firma stabilna,wypłacalna auto do dyspozycji i szkolenia ciekawe. Ja uwazam ze warto. Zarząd dobpewnego momentu i to oczywiste jest cierpliwy. Pozdrawiam ????

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Janusz
@były handlowiec

Możesz zdradzić jak wygląda rekrutacja do Prosave? Widziałem na ich stronie że cały czas szukają nowych pracowników https://prosave.pl/recruitment,73 Na jakiej zasadzie zatrudniane są nowe osoby?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gosia

jezeli interesuje Cie praca za najnizsza krajowa i konkurowanie z obywatelami bloku wschodniego ktorzy szyja jedna sztuke dziennie a mimo to maja zapewniona lepsza produkcje niz Polacy a do tego zakwaterowanie to zapraszam serdecznie. brygadzistka powinna zaczac uczeszczac na jakas terapie albo zmienic leki albo wogole zaczac brac leki. dziewczyny sa zazdrosne o wszystko , jedna druga by w lyzce wody utopila, ploty , ploteczki i podburzanie ludzi przeciwko sobie. praca od 7 do 18 , czeste nadgodziny, wiec nie ma kiedy wziac urlopu a ekwiwalent za urlop jest glodowy.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Janusz
@Gosia

Istnieje może jakaś możliwość awansu, podwyżki? Jak z komunikacją wśród pracowników? bo z tego co piszesz, atmosfera taka sobie. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Witold

A może trzeba poprostu dobrze pracować i nie będzie powodu do narzekania?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Gosia
@Witold

Drogi blond Witoldzie, niezmiernie dziekuje Ci za udzielona bezcenna zyciowa rade. W podziece udziele Ci rowniez jednej w zamian: "Szanuj czas i pieniądz Zęby myj, zbieraj złom Dobry bądź dla zwierząt One też kochać ciebie chcą Noś garnitur w niedzielę Nie rwij jabłek z nie swoich drzew Bądź pokorny jak cielę Wygrasz więcej, gdy myślisz mniej" Pozdrawiam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Agnieszka

Zachęcam do pozastawiania opinii o Prosave.pl. Czy firma w chwili obecnej prowadzi rekrutacje? W jaki sposób przebiega rekrutacja oraz w ilu etapach jest przeprowadzana? W jaki sposób osoba rekrutująca weryfikuje predyspozycje kandydatów oraz jakie są możliwości rozwoju zawodowego? Wszystkie opinie oraz doświadczenia z rozmów rekrutacyjnych są ważne dla kandydatów do pracy w firmie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Zostaw opinię o Prosave.pl - Toruń

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Prosave.pl