Opinie o Formacja w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Formacja. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Formacja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Formacja w Zabrze

Piotrek

Jak się czyta umowę to później nie ma do kogo mieć pretensji, a wiadomo że wygodniej jest zrzucić winę na kogoś niż przyznać się do błedów 

Maciek

Do wrocka wróciłem z Gadńska gdzie za dziewczyną pojechałem. Tam dostałem robotę w formacji i szkoda mi było ją porzucać, byłem doceniany i chwalony. Poza tym mogłem się rozwijać. Jak się okazało udało się przenieść w obrębie firmy do Wrocławia. 

doświadczona ochraniarka

Wiecie kto może jest kierownikiem od spraw ochrony w Bydgoszczy?.Bo chciałbym spytać się o pracę ,on jest bezpośrednio zorientowany ,anie jakaś tam rekruterka. Z góry dziękuję za odpowiedż. 

Jerzy
@doświadczona ochraniarka

Proszę Pana a probowales szukac info w google? moze pod tym numerem, ktory sie wyswietla w google czegos sie dowiesz? ja niestety tam w Bydgoszczy nikogo nie znam. pracuje tu we Wroclawiu, jest calkiem spoko. masz racje co do rekruterow, a z kierownikiem to juz same konkrety . u mnie kierownik tez solidny. daj znac czy cos zalatwiles, trzymam kciuki. pzdr. 

poszukujący pracy

Mam pytanie, a jak w formacji rozpoczyna sie i rozwija swoja kariere?

Jan
@poszukujący pracy

Kwestia tego czy chcesz się rozwijać i awansować, są takie możliwości. W formacji niejedna osoba zaszła daleko. 

satysfakcja
@poszukujący pracy

Masz rację firma jest ogromna, pracy sporo, rzeczywiscie w roznych dziedzinach i na różnych stanowiskach, więc jak ktos czegoś szuka, to moze akurat tu znajdzie coś dla siebie 

Darek
@satysfakcja

Rozumiem, że polecilibyście pracę w formacji dla osób szukających pracy? Czy chcielibyście więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą? Jakie są jeszcze zalety pracodawcy? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy. 

Waldi
@Darek

Kiedy zaczynałem pracę w Impelu myslałem, że to na chwilę oale okazuje się ,że ta chwila trwa już kilka lat, to przyzwoicie wypłacalna firma i dobree warunki sacjalne

Edyta
@Waldi

@Darek to chyba miła niespodzianka, gdy ktoś planuje krótką przygodę z firmą, a okazuje się, że podoba mu się i zostaje na dłużej. Czy inni też są zadowoleni z formacji? Wypowiedzcie swoje opinie, bo każdy jest inny i może mieć nowe spostrzeżenia. 

Dolny Śląsk
@Edyta

Dziękuję za odpowiedź i może pracuję krótko, bo tylko pól roku ale na razie jestem zadowolony i mam nadzieję, że moje pozytywne nastawienie nie ulegnie zmianie :) Wrocław 

ogarnij się
@Waldi

w IMPELU czy w FORMACJI

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formacja to duża firma w której każdy się odnajdzie, wiele możliwości by rozpocząć i rozwijać swoją karierę. 

Daniel
@Andrzej

Trudno z pracą dla niewykwalifikowanych, zwłaszcza po LO nie ma się fachu a samo srednie nic nie daje, w aplikowaniu do formacji pomogły mi certyfikaty przedmiotów dodatkowych w klasie wojskowej. Dla wojska za mało, w formacji w ochroniarstwie jak znalazł. 

kotek

Porządna, uczciwa firma. Brak zastrzeżeń 

VOTUM

Uczciwy pracodawca

@VOTUM

Poznań - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w formacji? Wspominasz, że pracodawca na czas wypłaca wynagrodzenie swoim pracownikom - to bardzo istotna informacja. Czy zawierana jest umowa o pracę? 

viki

Tak z rozwojem u nich nie ma problemu. 

@viki

Witam ! Czy mając orzeczenie o niepełnosprawności stopień umiarkowany czy formacja zatrudni na umowę o pracę czy na umowę zlecenie ? Chodzi mi o miasto Lublin 

dziennikarz

gdzie teraz formacja ochrania ? w jakich miastach i na jakich obiektach.?

MAMA

Mam dwójkę dzieciaków i szukałem pracy stabilnej i perspektywicznej. Wziąłem pracę w Formacji, bo to spora firma, uznana marka na rynku. Tu wypłata jest zawsze na czas i wymiarze odpowiednim do przepracowanych godzin. Ja nie narzekam 

głowa rodziny
@MAMA

Decydując się na pracę w formacji mamy pewność stabilności pracy i regularność wypłat - dla mnie jako głowy rodziny to priorytetowa sprawa 

odpowiedzialny

przerobiłem juz sporo tego typu firm i muszę przyznać że póki co formacja wywarła na mnie najlepsze wrażenie. Dobrze płatna, stabilna praca, fajna atmosfera i możliwość awansu -to chwalę sobie przede wszystkim 

krzysiek

Formacja w porównaniu z innymi firmami wypada całkiem nieźle. Jak ktoś narzeka to niech ma pretensje przede wszystkim do siebie. 

Tolek
@krzysiek

dla mnie najważniejsze, że pieniądze są na czas, nie trzeba się upominać i pilnować. dzięki temu mogę swoje zobowiązania płacić w terminie. plus spoko przełożeni, nie ma problemu z dogadaniem się. 

bool

Witam, Czy ktoś pracował dla tej firmy lub poprze nią.Szukam opinii na ich temat. A dokładnie chodzi mi czy są wiarygodni i godni polecenia,dodoam że chodzi mi o prace w na obiektach przemysłowych. 

kadry
@bool

Dzien dobry, Nikt nie odpowiada, byc moze dlatego, ze nasi pracownicy raczej nie zmieniaja pracy. Jesteśmy koncesjonowaną firmą ochrony prosze sprawdzic. Jesli chodzi o zarobki, wszystko uzaleznione jest od miejsca i rodzaju wykonywanej pracy, jeśli posiada Pan wpis POF to prosze skontaktowac sie z nami, a my postaramy sie udzielic Panu konkretnych odpowiedzi. Jednak zaznacze, ze nie tolerujemy alkoholu w pracy, agresji, osoby, ktore mialy z powyzszym problemy juz u nas nie pracują. Wymagamy od kandydatów CV, Zawsze szczerze informujemy o wymaganiach na dane stanowisko, ale tego samego oczekujemy od kandydatow, szcerosci jesli chodzi o doswiadczenie zawodowe. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu z nami. 

karolina
@bool

Nie polecam. Umowa zlecenie z 35 dniowym okresem rozliczeniowym.

ocna dobra
@bool

Ja się dostałem przez staż. Możliwości rozwoju są. Wszystko zależy od tego czy się robi dodatkowe kursy. Ja zrobiłem pozwolenie na broń i z miejsca pociągnęli mnie wyżej. 

świeżynka

rozumiem :) 

sprawiedliwy

Na umowie o pracę jest 2000 brutto,dostałeś 1433 do ręki czyli netto, czyli wszytko się zgadza

prawdziwyrealny
@sprawiedliwy

jak i w każdej 

emeryt
@sprawiedliwy

Witam ! Powiedzcie jakie są warunki dla osób z grupą pzw. II w firmie ma ktoś jakieś wiadomości w tym temacie

skryba

Jeden gardzi tą pracą, drugi docenia to co ma, jeden jest zadowolony drugi nie. Nie da się każdemu dogodzić. Wszystko kwestia jaka umowa, jaka stawka, jaki obiekt. Spróbuj to się przekonasz czy warto:)

Heniek
@skryba

pracuję tutaj już dobre kilka lat i muszę przyznać że nigdzie nie było mi lepiej...lubię swoją pracę i wspólpracowników. Kierownicy bardzo sympatyczni idzie się dogadać w różnych kwestiach np. ustalanie grafiku, czy zmienianie godzin. Kasa zawsze jest na czas, wszystko odbywa się legalnie, żadnych oszustw, ogólnie jestem bardzo zdowolony 

fotos

Doszły kogoś słuchy ze maja być podwyżki w formacji ?

@$¥

Coś tam mają na grupaformacja- stronę internetową.

ful

super firma miła atmosfera, kadrowe bardzo miłe

kocioł
@ful

Praca w biurze to generalnie takie nic nie robienie.Ploty, ploty, herbatka, kawa i jeszcze raz ploty. Co do satysfakcji z tej pracy to jak jesteś przystojny to kierownik cię na pewno zadowoli... W tej dziedzinie to się chłop bardzo stara wywiązywać z obowiązków. Nie raz sobie myślę, że kierownik to fajny gość. 

poszukuję pracy
@kocioł

prawda! a kto teraz w biurze pracuje?

Bohun

Potwierdzam w firmie pracuje się dobrze, zarobki OK. Rozwojowa tak jak w innych Śląskich firmach ochrony, zarobki wypłacane na czas. Pracuję pół roku i nie miałem jakichkolwiek problemów. 

zatrudniony
@Bohun

Oceniam przeciętnie. Zadowolony nie jestem, bo niby z czego mam być zadowolony? Że pieniądze w ogóle przychodzą na konto? rozwój w firmie przeciętny jak to we firmach ochrony ale ja nie skaczę z kwiatka na kwiatek trzymam się firmy od 1,5 roku 

Zostaw merytoryczną opinię o Formacja - Zabrze

• Jak się pracuje w Formacja?

Zobacz opinie na temat firmy Formacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formacja?

Kandydaci do pracy w Formacja napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formacja