Opinie o Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz w Zamość

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz w Zamość

baner wywiady
anonim Nowy wpis
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Sylwia Nowy wpis

Duże te opóźnienia są? Nikt nie dostaje na czas wypłaty? Zastanawiam się też czy to oficjalne informacje z tym końcem czy tylko tak się spodziewacie? Możesz napisać coś więcej?

1
Monika Nowy wpis

Pisaliście tutaj, że wielu pracuje bez umowy. Powiecie od czego w tej firmie zależy to kto ma umowę a kto nie? Mąż widział ich ofertę sprzed lat na kierownika budowy i oferowali umowę o pracę. Czy tylko na wyższych stanowiskach można liczyć na zatrudnienie na umowę? A może sprawa z umowami jest już nieaktualna i wszyscy mają?

4
CAR Nowy wpis
Inne

Putin i Rozmus mają taki sam typ rządzenia .Po trupach do wielkiej fortuny i władzy .Porównanie jest słuszne ,różnica w tym że Zamość to miasto małe skorumpowane do cna ,a Rosja to kolos .Zatrudnianie pracowników to system kolonialny w całym znaczeniu . Oligarcha panuję nad wszystkimi i robi lewą kasę od lat .Kto ma wątpliwości niech sprawdzi .Relanium nie pomorze wytrzymać normalnemu człowiekowi długo w tym sowchozie pracy niewolniczej na lewo .

31
Bez zmian
Inne

Praca w tym miejscu to problem na emeryturze . Wiadomo to od dawna ,taki mamy system gospodarczy . Wielu ostatnio porusza ten temat ,ale zmian nie ma .Wkrótce wspólnicy Rozmus i Małysz osiągną wiek emerytalny ,rodziny ich już nie są tak bystrzy i cwani jak obaj .Zyski duże te oficjalne i lewe ulokowali w nowe biznesy ,nieruchomości . Forum tu nic nie zmieniło od lat problem ten sam praca na lewo . Polski Ład reklamowany tu nie obowiązuje ,wszystko będzie po staremu

40
Honorata
@Bez zmian

A co ten Ład, przepraszam bardzo? Sam Ład nie wystarczy, jeśli nikt z Was niczego nie zgłasza. Myślisz, że przyjdą po kontroli i będą od Was wyciągać czy wszystko macie na legalu?

25
 Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko PRACA OD ZARAZ – lekka, bez doświadczenia, umowa o pracę?
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROINSTALATOR
Zamość
Monter Michał Bladowski
(173 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
Zamość
Służba Cywilna
(131 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pielęgniarka - online
Zamość
Recruit Europe Ltd.
(68 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

Adam

Masz trochę racji, ale jak dla mnie to i tak niedopuszczalne praktyki. Wiadomo, że trzeba zarobić, ale to takie wspieranie szarej strefy, która już w ogóle nie powinna istnieć, bo tylko działa na szkodę pracownika. Zresztą sam o tym wiesz.

41
Olaf
Pracownik
@Adam

Teraz nikt o tym nie myśli tylko chce zarobić

35
Justyna
@Olaf

Prawda, ludzie nie wiedzą co to moralność, najważniejsze by być przy korycie. Po trupach do celu, przykre to.

35
Administrator

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz?

6
Były pracownik Anonimowy
Były pracownik
@Administrator

Sprawdziłem jak to jest w tej firmie z zatrudnieniem . W kadrach kobieta farbowana blondyna arogancka i chamowata wielu ją poznało znana jest tu od lat ,mówi wprost że praca jest ale żeby nie było zdziwienia bez umowy [ (usunięte przez administratora) ] . Dostajesz skierowanie na badania i składasz dokumenty niby oficjalnie . Metoda opisana na forum przez wielu jest prawdziwa . Wypłata do ręki i jakieś lewe pokwitowanie dla właścicieli firmy . T . Rozmusa i J Małysza nie widziałem na oczy ma do tego swoich ludzi pokroju konfidentów i ludzi pokroju służby wywiadowczej .Atmosfera w pracy zła to mało powiedziane ,którzy mają umowę należy na nich uważać co się mówi i robi . Z moich obserwacji wynika i rozmów z wieloma pracownikami tymi oficjalnymi i na lewo oraz byłymi że sprawy tak wyglądają od dawna i są powszechnie znane ogółowi budowlańcom w okolicy Zamościa . Tak więc sprawdziłem jak to wygląda naprawdę ,poświęciłem czas aby to sprawdzić .Jako młody człowiek niewiele straciłem na poznaniu tej firmy na przyszła emeryturę tu nie ma szans i perspektyw Panowie i panie tak to wygląda jak opisałem jest naprawdę .

47
POZNAJ WARUNKI PRACY W BUDMA
Inne

JEŚLI MACIE WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA PRACA W TEJ FIRMIR PODEJMIJCIE PRACĘ NA 2 MIESIĄCE . WTEDY POZNACIE ZASADY I FORMĘ ZATRUDNIENIA ,ATMOSFERĘ W PRACY . KADRY Z MONIKĄ CHOMICKĄ POKAZĄ JAK WYGLĄDA SYSTEM OSZUKANCZY FORMY ZATRUDNIENIA .POLECAM POZNAĆ TYM CO NIEWIERZĄ OPINIOM NA FORUM .

34
Justyna
@POZNAJ WARUNKI PRACY W BUDMA

2 miesiące bez żadnej umowy? Nie sugeruj ludziom takich rzeczy bo to totalna głupota i skrajna nieodpowiedzialność. Każdy ma swój rozum, opinii jest wystarczająca ilość by sobie poczytać i wysnuć własne wnioski...

28
były pracownik
Były pracownik

Pracowałem w budmacie jakiś czas temu ,to najgorszy okres w moim życiu (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) to codzienność w tej firmie . Praca oczywiście na czarno ,bo jak inaczej się robi tutaj . Nie polecam ,wiem że wielu budowlańców to margines i mało ogarnięci osobnicy. W innych firmach jest nieco lepiej ,Zamość to mały rynek pracy więc wybór marny .

45
Adam
@były pracownik

Dziwie ci się że zgodziłeś się pracować (usunięte przez administratora). Przecież pomijając że to nielegalne to żadnych składek nie masz płaconych. Nie było możliwości dostać umowy? Chociaż zlecenia? Wszyscy taki pracują?

35
Justyna
@były pracownik

Długo tam pracowałeś? Budowlanka to przecież niebezpieczna praca, nie problem o wypadek. Ubezpieczenie powinno być obowiązkowe!

17
Rysiek
Były pracownik
@Adam

Nie ma umowy. Nikomu nie daja a zarobic trzeba

36
Justyna
@Rysiek

Jakim cudem? Przecież to się w głowie nie mieści... Budowlanka i praca (usunięte przez administratora) - tylko czekać na tragedię.

34
STRONG
Inne
 Pytanie

Alicjo z Zamościa na prowincji co ty potrafisz robić ? Zapewne skończyłaś byle jakie studia i myślisz o pracy za biurkiem . Wybij sobie to z głowy jak nie masz układów i rodziny na stołkach . Z literatury na forum jasno opisano jak wygląda praca w tej firmie . Czy już dotarło do Ciebie że myślenie sprawia Tobie ból .Budowlańcy to ludzie bez polotu ,oni zgodzą się na każde chore warunki pracy ,innej alternatywy nie ma . Znajdż sobie pracę w BIEDRONCE chyba że masz lewe ręce to klapa bez znajomość.

21
BYŁY
Były pracownik
 Pytanie

Kompletnie nie czaję poniższych wpisów które są na NIE dla tej firmy. Szczerze? Przepracowałem tam 7 lat u kierownika M.M . Pobory są ustalone na samym początku , dostajesz komplety ubrań lato zima . Pracujesz na miejscu dojeżdzasz sam pracujesz po za miastaem są firmowe busy i autobusy. Jest to jedyna firma w jakiej pracowałęm gdzie szef wyprawia Wigilię dla wszystkich pracowników( takie wesele na 150 osób z DJ- em lub chórem który śpiewa kolędy). Pobory zawsze na czas. Co do kierowników , jak to ludzię każdy ma inny charakter. Szef zły bo wymaga???? Takie jego prawo. Ja przepracowałem tam 7 lat ale znam kolegów którzy robią już po 10 a nawet od początku firmy -chyba z 17 lat. Skoro jest tam tak źle to co oni tam jeszcze robią? Zaraz będziecie pisać zę ten komentarz napisał jak to wy mówicie PUPILEK prezesa. Wisi mi to zwiędniętym kalafiorem. Może w swoich opiniach byście napisali dlaczego juz tam nie pracujecie albo dlaczego wam podziękowali za prace. WÓDA WÓDA WÓDA nikt nigdy nie pozbywa się wartościowego pracownika tylko go nagradza premią. I na końcu pytanie do moich przedmówców: Każdy z was jest zapewne świetnym fachowcem , więc pytam kto z was założył własną firmę by móc konkurować jak to wy mówice z tym dziadostwem budmatowskim. No który???? Żaden. Bo najlepiej gówno robić , chlać i narzekać . Życie jest piękne.

37
Majstrowa była
Były pracownik
 Pytanie
@BYŁY

Nie znasz faktów na jakich warunkach tu się pracuje ? Może masz pomroczność jasną . Praca na czarno wielu pracowników przez lat daje dużą sumę do kieszeni Rozmusa i Małysza .Rozumiesz [ BYŁY ] czy miałeś klapki na oczach i niedosłuch . Zamość o tym wie od 17 lat a ty chłopie po 7 latach nic nie skumałeś ? .Widać że z ciebie marny budowlaniec ,typowy Janusz na budowie .Kierownik Marian M jeszcze nie uciekł ,dziwne . Pracowałam w tej firmie jako majster to wiem jak to wszystko wygląda z mojej wiedzy i praktyki .Wielu tu prawdę opisało ,a nawet jeden zgłosił ta sprawę organom ścigania .Sprawa został zapewne umorzona ze względu na zmowę milczenia i skorumpowaną naszą policję

38
Alicja
@BYŁY

Hej @BYŁY, orientujesz się może czy szukają obecnie nowych pracowników? Przeszukałam ich stronę internetową https://budmat.biz/, ale nie znalazłam żadnych informacji. Będę bardzo wdzięczna za pomoc , zdradź jeszcze na jaką umowę można liczyć na początku?

15
Alicja
@Majstrowa była

Witam @Majstrowa była, pamiętaj, że nie warto obrażać innych użytkowników forum, każdy ma prawo podzielić się swoją opinią- możesz zaznaczyć, że się z nią nie zgadzasz, natomiast obrażanie osób nie wnosi do dyskusji nic wartościowego. Powiedz proszę czy byłeś tam zatrudniony i przez jaki kres czasu?

16
Znawca tematu
Kandydat
 Pytanie
@Alicja

Gdzie ty kobieto się pchasz ? Czytać nie umiesz i myśleć logicznie . Ta firma to pogarda dla pracownika , jasno wielu tu napisało o co tu chodzi .Jeśli już jesteś uparta proponuję za pomocnika na budowie pracę , wtedy poznasz arkana budownictwa tej firmy i nie tylko .Karier to ty w Zamościu i okolicy nie zrobisz ,mało masz oleju w głowie . Jedż na szparagi do niemiec tam to coś poznasz a może zrozumiesz .

18
STRONG

Budmat to pandemia wirusa uczciwości w budownictwie . Wszystko jasne pieniądze z niepłacenia podatków ulokował w biogazowni i suszarni w Michalowie gmina Rachanie . Kolejne inwestycje to pranie kasy (usunięte przez administratora) ma się dobrze taki mamy system prawny .

23
Alicja
@STRONG

Hej, zainteresowałeś mnie wpisem: " kolejne inwestycje to pranie kasy". Proszę rozwiń temat, podaj konkrety i szczegóły, Twoja opinia może być bardzo pomocna dla osób zastanawiających się nad rozpoczęciem pracy w Budmat.

15
Pytanie
 Pytanie

Czy Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz organizuje staże dla studentów?

8
Narolski
@Pytanie

Studenci są nie wydajni i zero pożytku . Starze i praktyki nic nie są warte ,lepiej brać ludzi na czarno wystawić papiery na pokaz kontroli i po wszystkim .

16
Alicja
@Narolski

Cześć @Narolski, z Twojej wypowiedzi wnioskuje, że znasz osobiście kogoś pracującego w firmie nielegalnie? Czy te osoby zgłaszały sprawę do odpowiednich organów panstwowych?

12
Alicja

Zastanawiam się (i mam nadzieję na znalezienie odpowiedzi dzięki forum gowork) czy firma Budmat jest mi w stanie zaoferować tak zwaną ścieżkę kariery? Zależy mi na rozpoczęciu swojej pracy w firmie, która inwestuje w swój zespół oraz w jego rozwój. Co myślicie?

13
justen

wieli kant

12
Natalia
@justen

Każdy ma różne odczucia i doświadczenia związane z firmą. Chciałabym jednak, żebyś napisał bardziej konkretną opinie na temat Budmat. Co masz na myśli poprzez swoją wypowiedź?

11
Madzia

Czy awans w firmie jest możliwy? Jeśli tak, to po jakim czasie ?

13
1 z obserwatorów
@Madzia

Awans to układ i wchodzenie w (usunięte przez administratora) .Zaczynasz jak murzyn na czarno wiele miesięcy ,pod warunkiem że wytrzymasz psychicznie w tym dom wariatów . Kadra kierownicza ma tak tańczyć jak gbur zagra .jak majster ,kierownik wytrzyma sezon to jest z nim coś z nim nie tak pod sufitem . Poznałem cały system pracy w tym (usunięte przez administratora) . Wstyd że taka sytuacja trwa od początku i nikt z tym nie walczy .

22
wandzik

@Użytkownik Szanowni klienci firmy nie powinni korzystać z forum pracowników!

11
OBSERWATORZY FORUM
@wandzik

Forum to opinie pracowników którzy pracowali w tej , firmie'' przez jakiś czas oficjalnie a w tym przypadku nie oficjalnie jak wynika z lektury . Wiadomo że budownictwo to ciężki kawałek chleba i uczciwość w tej branży to sporadyczność . Na dobrą opinię trzeba zapracować ,a potencjalni pracownicy powinni brać wszystkie wpisy i zaciągnąć opinie u znajomych budowlańców .Z okazji Dnia BUDOWLAŃCA życzymy rozsądku i dobrej pracy w uczciwych FIRMACH .

22
Julia
@OBSERWATORZY FORUM

Masz rację - budownictwo to ciężki kawałek chleba i na pewno nie każdy odnajdzie się, pracując w tej branży. Ale w dalszym ciągu nie wiem, z jakiej perspektywy się tu wypowiadasz: pracujesz w Budmat czy jesteś jedynie obserwatorem firmy?

16
1 z obserwatorów
@Julia

Tak kiedyś miałem z tą [ anty firmą ] do czynienia .Praca zaczyna się na czarno , kierownictwo to poganiacze niewolników ,nie do końca rozumni .Szkoda czasu , zdrowia ,nerwów dla tej pracy . Zarobki marne nie polecam ...

18
Użytkownik

Firma niegodna polecenia ponieważ zwlekali z zamówieniem 2 miesiące po dokonaniu wpłaty firma nie zjawiała się na wyznaczone przez nich terminy dokładnie chodziło o łapacze piłek

12
Arek

Nie ma idealnych firm i każdy jest tego świadomy. Ważne żeby mieć stabilną pracę i dobre zarobki.

11
woxx
@Arek

Piszesz bzdury ta firma to(usunięte przez administratora) do kwadratu (usunięte przez administratora) ,praca na chorych zasadach .Zamość to miasto biedy więc wielu decyduje się na taki układ jaki jest po niżej opisany .W budownictwie większość to ludzie z marginesu społecznego ,bez wielkiego polotu .Nic tu nie da się napisać dobrego ,bo nie ma dobrych stron tej firmy .

16
Aleksander
@woxx

Twoja wypowiedź na temat tego miejsca pracy jest negatywna, jednak mimo wszystko chciałbym poznać szczegóły zatrudnienia w firmie Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz. Możesz napisać, jakie wynagrodzenie oferuje pracodawca? Pracownik zatrudniony jest na podstawie umowy o pracę, czy może w inny sposób? Zachęcam, abyś bardziej szczegółowo opisał pracę w tym miejscu.

15
były budowlaniec z zamościa

Ostatnie wypowiedzi piszą osoby z grona pupili Budmatu . (usunięte przez administratora)

12

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zamość ..

Witam wszystkich. Powiem tak o tym budmacie. Jeżeli chodzi.o kasę to.jest wypłacalny nie ma co narzekać. Umowa to zazwyczaj ci pracownicy co robią w lbn . Na policji oraz kasztelańskiej.... kadra to różnie chcą gonić do przodu bo opóźnienia itd ale wracają się pięć kroków do tylu slynne poprawki ich hehe. . Kierownictwo ma swoich pupilków którzy czują się świętymi krowami w tej firmie i opierdzielaja się na potęgę... bardzo mało pracowników ma tadzio a bierze roboty nie ma kto robić. Jeżeli coś potrzebujesz zgłosisz to kierownictwu to może z łaska ci to dadzą jeżeli chodzi o to bardzo dziaduja. Ocena 5 na 10 .pozdr

12
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz - Zamość

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz?

  Zobacz opinie na temat firmy Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz
1.6/5 Na podstawie 20 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Namysłowskiego 2
  22-400 Zamość
 • NIP: 9222224360 KRS: 0000064400
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz
Przejdź do nowych opinii