Opinie o Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz w Zamość

counter
2 17 106 5 1
STRONG

Budmat to pandemia wirusa uczciwości w budownictwie . Wszystko jasne pieniądze z niepłacenia podatków ulokował w biogazowni i suszarni w Michalowie gmina Rachanie . Kolejne inwestycje to pranie kasy (usunięte przez administratora) ma się dobrze taki mamy system prawny .

BYŁY

Kompletnie nie czaję poniższych wpisów które są na NIE dla tej firmy. Szczerze? Przepracowałem tam 7 lat u kierownika M.M . Pobory są ustalone na samym początku , dostajesz komplety ubrań lato zima . Pracujesz na miejscu dojeżdzasz sam pracujesz po za miastaem są firmowe busy i autobusy. Jest to jedyna firma w jakiej pracowałęm gdzie szef wyprawia Wigilię dla wszystkich pracowników( takie wesele na 150 osób z DJ- em lub chórem który śpiewa kolędy). Pobory zawsze na czas. Co do kierowników , jak to ludzię każdy ma inny charakter. Szef zły bo wymaga???? Takie jego prawo. Ja przepracowałem tam 7 lat ale znam kolegów którzy robią już po 10 a nawet od początku firmy -chyba z 17 lat. Skoro jest tam tak źle to co oni tam jeszcze robią? Zaraz będziecie pisać zę ten komentarz napisał jak to wy mówicie PUPILEK prezesa. Wisi mi to zwiędniętym kalafiorem. Może w swoich opiniach byście napisali dlaczego juz tam nie pracujecie albo dlaczego wam podziękowali za prace. WÓDA WÓDA WÓDA nikt nigdy nie pozbywa się wartościowego pracownika tylko go nagradza premią. I na końcu pytanie do moich przedmówców: Każdy z was jest zapewne świetnym fachowcem , więc pytam kto z was założył własną firmę by móc konkurować jak to wy mówice z tym dziadostwem budmatowskim. No który???? Żaden. Bo najlepiej gówno robić , chlać i narzekać . Życie jest piękne.

STRONG Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.
Klient

Alicjo z Zamościa na prowincji co ty potrafisz robić ? Zapewne skończyłaś byle jakie studia i myślisz o pracy za biurkiem . Wybij sobie to z głowy jak nie masz układów i rodziny na stołkach . Z literatury na forum jasno opisano jak wygląda praca w tej firmie . Czy już dotarło do Ciebie że myślenie sprawia Tobie ból .Budowlańcy to ludzie bez polotu ,oni zgodzą się na każde chore warunki pracy ,innej alternatywy nie ma . Znajdż sobie pracę w BIEDRONCE chyba że masz lewe ręce to klapa bez znajomość.

BYŁY

Majstrowa była
@BYŁY

Nie znasz faktów na jakich warunkach tu się pracuje ? Może masz pomroczność jasną . Praca na czarno wielu pracowników przez lat daje dużą sumę do kieszeni Rozmusa i Małysza .Rozumiesz [ BYŁY ] czy miałeś klapki na oczach i niedosłuch . Zamość o tym wie od 17 lat a ty chłopie po 7 latach nic nie skumałeś ? .Widać że z ciebie marny budowlaniec ,typowy Janusz na budowie .Kierownik Marian M jeszcze nie uciekł ,dziwne . Pracowałam w tej firmie jako majster to wiem jak to wszystko wygląda z mojej wiedzy i praktyki .Wielu tu prawdę opisało ,a nawet jeden zgłosił ta sprawę organom ścigania .Sprawa został zapewne umorzona ze względu na zmowę milczenia i skorumpowaną naszą policję

@BYŁY

Hej @BYŁY, orientujesz się może czy szukają obecnie nowych pracowników? Przeszukałam ich stronę internetową https://budmat.biz/, ale nie znalazłam żadnych informacji. Będę bardzo wdzięczna za pomoc , zdradź jeszcze na jaką umowę można liczyć na początku?

@Majstrowa była

Witam @Majstrowa była, pamiętaj, że nie warto obrażać innych użytkowników forum, każdy ma prawo podzielić się swoją opinią- możesz zaznaczyć, że się z nią nie zgadzasz, natomiast obrażanie osób nie wnosi do dyskusji nic wartościowego. Powiedz proszę czy byłeś tam zatrudniony i przez jaki kres czasu?

Znawca tematu Nowy wpis
Kandydat
@Alicja

Gdzie ty kobieto się pchasz ? Czytać nie umiesz i myśleć logicznie . Ta firma to pogarda dla pracownika , jasno wielu tu napisało o co tu chodzi .Jeśli już jesteś uparta proponuję za pomocnika na budowie pracę , wtedy poznasz arkana budownictwa tej firmy i nie tylko .Karier to ty w Zamościu i okolicy nie zrobisz ,mało masz oleju w głowie . Jedż na szparagi do niemiec tam to coś poznasz a może zrozumiesz .

STRONG

Alicja Nowy wpis
@STRONG

Hej, zainteresowałeś mnie wpisem: " kolejne inwestycje to pranie kasy". Proszę rozwiń temat, podaj konkrety i szczegóły, Twoja opinia może być bardzo pomocna dla osób zastanawiających się nad rozpoczęciem pracy w Budmat.

Czy Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz organizuje staże dla studentów?

Narolski
@Pytanie

Studenci są nie wydajni i zero pożytku . Starze i praktyki nic nie są warte ,lepiej brać ludzi na czarno wystawić papiery na pokaz kontroli i po wszystkim .

Alicja Nowy wpis
@Narolski

Cześć @Narolski, z Twojej wypowiedzi wnioskuje, że znasz osobiście kogoś pracującego w firmie nielegalnie? Czy te osoby zgłaszały sprawę do odpowiednich organów panstwowych?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Alicja

Zastanawiam się (i mam nadzieję na znalezienie odpowiedzi dzięki forum gowork) czy firma Budmat jest mi w stanie zaoferować tak zwaną ścieżkę kariery? Zależy mi na rozpoczęciu swojej pracy w firmie, która inwestuje w swój zespół oraz w jego rozwój. Co myślicie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 80 dni.

Ile jest zmian w Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz?

justen

wieli kant

Natalia
@justen

Każdy ma różne odczucia i doświadczenia związane z firmą. Chciałabym jednak, żebyś napisał bardziej konkretną opinie na temat Budmat. Co masz na myśli poprzez swoją wypowiedź?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 484 dni.

Wiecie czy w Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz szukają chętnych na staż?

Madzia

Czy awans w firmie jest możliwy? Jeśli tak, to po jakim czasie ?

1 z obserwatorów
@Madzia

Awans to układ i wchodzenie w (usunięte przez administratora) .Zaczynasz jak murzyn na czarno wiele miesięcy ,pod warunkiem że wytrzymasz psychicznie w tym dom wariatów . Kadra kierownicza ma tak tańczyć jak gbur zagra .jak majster ,kierownik wytrzyma sezon to jest z nim coś z nim nie tak pod sufitem . Poznałem cały system pracy w tym (usunięte przez administratora) . Wstyd że taka sytuacja trwa od początku i nikt z tym nie walczy .

wandzik

@Użytkownik Szanowni klienci firmy nie powinni korzystać z forum pracowników!

OBSERWATORZY FORUM
@wandzik

Forum to opinie pracowników którzy pracowali w tej , firmie'' przez jakiś czas oficjalnie a w tym przypadku nie oficjalnie jak wynika z lektury . Wiadomo że budownictwo to ciężki kawałek chleba i uczciwość w tej branży to sporadyczność . Na dobrą opinię trzeba zapracować ,a potencjalni pracownicy powinni brać wszystkie wpisy i zaciągnąć opinie u znajomych budowlańców .Z okazji Dnia BUDOWLAŃCA życzymy rozsądku i dobrej pracy w uczciwych FIRMACH .

Julia
@OBSERWATORZY FORUM

Masz rację - budownictwo to ciężki kawałek chleba i na pewno nie każdy odnajdzie się, pracując w tej branży. Ale w dalszym ciągu nie wiem, z jakiej perspektywy się tu wypowiadasz: pracujesz w Budmat czy jesteś jedynie obserwatorem firmy?

1 z obserwatorów
@Julia

Tak kiedyś miałem z tą [ anty firmą ] do czynienia .Praca zaczyna się na czarno , kierownictwo to poganiacze niewolników ,nie do końca rozumni .Szkoda czasu , zdrowia ,nerwów dla tej pracy . Zarobki marne nie polecam ...

Użytkownicy czekają na odpowiedź 586 dni.

Czy często w firmie Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Użytkownik

Firma niegodna polecenia ponieważ zwlekali z zamówieniem 2 miesiące po dokonaniu wpłaty firma nie zjawiała się na wyznaczone przez nich terminy dokładnie chodziło o łapacze piłek

Arek

Nie ma idealnych firm i każdy jest tego świadomy. Ważne żeby mieć stabilną pracę i dobre zarobki.

woxx
@Arek

Piszesz bzdury ta firma to(usunięte przez administratora) do kwadratu (usunięte przez administratora) ,praca na chorych zasadach .Zamość to miasto biedy więc wielu decyduje się na taki układ jaki jest po niżej opisany .W budownictwie większość to ludzie z marginesu społecznego ,bez wielkiego polotu .Nic tu nie da się napisać dobrego ,bo nie ma dobrych stron tej firmy .

Aleksander
@woxx

Twoja wypowiedź na temat tego miejsca pracy jest negatywna, jednak mimo wszystko chciałbym poznać szczegóły zatrudnienia w firmie Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz. Możesz napisać, jakie wynagrodzenie oferuje pracodawca? Pracownik zatrudniony jest na podstawie umowy o pracę, czy może w inny sposób? Zachęcam, abyś bardziej szczegółowo opisał pracę w tym miejscu.

były budowlaniec z zamościa

Ostatnie wypowiedzi piszą osoby z grona pupili Budmatu . (usunięte przez administratora)

Zamość ..

Witam wszystkich. Powiem tak o tym budmacie. Jeżeli chodzi.o kasę to.jest wypłacalny nie ma co narzekać. Umowa to zazwyczaj ci pracownicy co robią w lbn . Na policji oraz kasztelańskiej.... kadra to różnie chcą gonić do przodu bo opóźnienia itd ale wracają się pięć kroków do tylu slynne poprawki ich hehe. . Kierownictwo ma swoich pupilków którzy czują się świętymi krowami w tej firmie i opierdzielaja się na potęgę... bardzo mało pracowników ma tadzio a bierze roboty nie ma kto robić. Jeżeli coś potrzebujesz zgłosisz to kierownictwu to może z łaska ci to dadzą jeżeli chodzi o to bardzo dziaduja. Ocena 5 na 10 .pozdr

Lena

Widać, że komuś baaardzo zależy na szerzeniu nieprawdziwych opinii o firmie - pewnie przyszło się pijanym do pracy i zostało się zwolnionym i teraz się mścimy. Fakty o firmie są takie, że od dobrych kilkunastu lat firma jest jedną z największych w regionie! Kto uważa, że kilkadziesiąt ludzi pracowałoby za darmo po to, żeby prezes się dorobił, niech się puknie w głowę... Szkoda, że każdy kto pnie do przodu, musi być ściągany na dno przez takich zazdrośników... Pracowałam tam przez pewien czas - warunki były postawione od razu, jasne i przejrzyste.

wyzwolony
@Lena

Logiczne myślenie sprawia ból ,czy nie znajomość tematu .Fakty są oczywiste jak działa Budmat .

justyna mr..óz
@Lena

ciekawe co tam robiłaś ,na pewno nie na budowie . w biurze papierki przerzucałaś tak jak kazał (usunięte przez administratora)i jego pachołki .przez kilka lat można wiele(usunięte przez administratora) , podatków .warunki jasne to składasz papiery a tak na prawde robisz (usunięte przez administratora)tak jak ja i wielu tam pracujących .i o tym nie wiesz lalu te(usunięte przez administratora)

Mariusz

A ja polecam firmę, Prezes Tadeusz porządny gość! Nie rozumiem skąd jakieś dziwne sugestie :/

wyzwolony
@Mariusz

Bzdury piszesz ,szkoda czasu na ten (usunięte przez administratora) .

Prezydent

Firma jest ok. Prezes już na wstępie przedstawia jasno warunki pracy i płacę. Nigdy nie ma problemu z wypłatą,jest na czas i bez opóźnień.

jan
@Prezydent

Jasno ,znaczy na czarno .Coś tu nie gra .

klos

Co to za firma o której niema żadnej pozytywnej wypowiedzi . Czy ten Zamość to koniec świata ,gdzie diabeł mówi dobranoc . Ludzie tam żyją jak w średniowieczu ,rządzi grupa cwaniaków gdzie nikt nie może zrobić porządku . Coś jest na rzeczy .Może to lokalna (usunięte przez administratora) ,powiązania świata biznesu ,policji i urzędów kontroli .Tak to wynika że tak tam jest .

mecenas
@klos

Nic nowego ,tak był jest i długo będzie .

jarek

Tak to prawda świr z tego Rozmusa już swoich (usunięte przez administratora) za byle co .Długo już nie pociągnie w Zamościu i okolicy ,znają go prawie wszyscy budowlańcy.Ma kilku (usunięte przez administratora),to (usunięte przez administratora) którzy robią na umowe kilka lat,(usunięte przez administratora).Wszyscy wiedzo a ogony kulą ,banda (usunięte przez administratora)nic oprócz tyrania na budowie nie potrafią robić. UWAGA ,szkoda zdrowia ,nerwów czasu dla tej (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz - Zamość

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz
2/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Namysłowskiego 2