Opinie o Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz w Zamość

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz w Zamość

Bianka Nowy wpis
Inne

Weszłam na forum, bo mój tata szuka nowej pracy i tak niezupełnie jest biegły w internecie. Widziałam dla niego posadę tu jako hydraulik. Podali, że jest umowa o prace na czas określony. Nie ma nic o kasie. Wiecie, jaka jest pensja na początek jak ma on 11 lat doświadczenia?? Tak liczy chociaż na 8000 zł netto.

były pracownik Nowy wpis
Były pracownik

Pracowałem w budmacie jakiś czas temu ,to najgorszy okres w moim życiu (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) to codzienność w tej firmie . Praca oczywiście na czarno ,bo jak inaczej się robi tutaj . Nie polecam ,wiem że wielu budowlańców to margines i mało ogarnięci osobnicy. W innych firmach jest nieco lepiej ,Zamość to mały rynek pracy więc wybór marny .

STRONG

Budmat to pandemia wirusa uczciwości w budownictwie . Wszystko jasne pieniądze z niepłacenia podatków ulokował w biogazowni i suszarni w Michalowie gmina Rachanie . Kolejne inwestycje to pranie kasy (usunięte przez administratora) ma się dobrze taki mamy system prawny .

Alicja Nowy wpis
Inne
@STRONG

Hej, zainteresowałeś mnie wpisem: " kolejne inwestycje to pranie kasy". Proszę rozwiń temat, podaj konkrety i szczegóły, Twoja opinia może być bardzo pomocna dla osób zastanawiających się nad rozpoczęciem pracy w Budmat.

Pytanie
 Pytanie

Czy Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz organizuje staże dla studentów?

Alicja Nowy wpis
Inne

Cześć @Narolski, z Twojej wypowiedzi wnioskuje, że znasz osobiście kogoś pracującego w firmie nielegalnie? Czy te osoby zgłaszały sprawę do odpowiednich organów panstwowych?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Praca w sklepie w Mizerowie?
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Geodeta - Specjalista Pomiarów Terenowych
Gdańsk
Geoprofil.Co Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Warszawa
Krzysztof Liberadzki Axel
(3 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Alicja
Inne

Hej @BYŁY, orientujesz się może czy szukają obecnie nowych pracowników? Przeszukałam ich stronę internetową https://budmat.biz/, ale nie znalazłam żadnych informacji. Będę bardzo wdzięczna za pomoc , zdradź jeszcze na jaką umowę można liczyć na początku?

Alicja
Inne

Witam @Majstrowa była, pamiętaj, że nie warto obrażać innych użytkowników forum, każdy ma prawo podzielić się swoją opinią- możesz zaznaczyć, że się z nią nie zgadzasz, natomiast obrażanie osób nie wnosi do dyskusji nic wartościowego. Powiedz proszę czy byłeś tam zatrudniony i przez jaki kres czasu?

Alicja
Inne

Zastanawiam się (i mam nadzieję na znalezienie odpowiedzi dzięki forum gowork) czy firma Budmat jest mi w stanie zaoferować tak zwaną ścieżkę kariery? Zależy mi na rozpoczęciu swojej pracy w firmie, która inwestuje w swój zespół oraz w jego rozwój. Co myślicie?

justen

wieli kant

Natalia
Inne
@justen

Każdy ma różne odczucia i doświadczenia związane z firmą. Chciałabym jednak, żebyś napisał bardziej konkretną opinie na temat Budmat. Co masz na myśli poprzez swoją wypowiedź?

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Julia
Inne

Masz rację - budownictwo to ciężki kawałek chleba i na pewno nie każdy odnajdzie się, pracując w tej branży. Ale w dalszym ciągu nie wiem, z jakiej perspektywy się tu wypowiadasz: pracujesz w Budmat czy jesteś jedynie obserwatorem firmy?

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Aleksander
Inne

Twoja wypowiedź na temat tego miejsca pracy jest negatywna, jednak mimo wszystko chciałbym poznać szczegóły zatrudnienia w firmie Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz. Możesz napisać, jakie wynagrodzenie oferuje pracodawca? Pracownik zatrudniony jest na podstawie umowy o pracę, czy może w inny sposób? Zachęcam, abyś bardziej szczegółowo opisał pracę w tym miejscu.

Prezydent
Pracownik

Firma jest ok. Prezes już na wstępie przedstawia jasno warunki pracy i płacę. Nigdy nie ma problemu z wypłatą,jest na czas i bez opóźnień.

Beata
Inne

@narols Proszę nie obrażać innych użytkowników na forum. Zapoznaj się z regulaminem forum GoWork.pl Jeżeli nie otrzymałeś PIT-u od pracodawcy, to powinieneś mu to zgłosić. Na pracodawcy spoczywa obowiązek dostarczenia pracownikowi takiego pitu. Czy przy zatrudnianiu się w firmie Budmat zostały Ci przedstawione warunki pracy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Beata
Inne

@007 Czy ktoś z byłych lub obecnych pracowników może potwierdzić Twoją informację? Nie napisałeś o przyczynach tych sytuacji. Czy udało Ci się znaleźć jakieś plusy w Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz? Może warto było jeszcze poczekać z ostateczną opinią i firmie? Kto z Was planuje podjąć w najbliższym czasie współpracę z tą firmą? Podzielicie się swoją opinią.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
XYZ Zamość

Ludzie szanujmy się... Kasa (usunięte przez administratora) a gdzie ubezpieczenie? Dla Ciebie, dla Twoich dzieci? Budmat jeszcze na Was zarabia, a wy sie cieszycie ze robicie za 2 kola. Osoby mające umowę (której zapewne doczekali się tam po wielu miesiącach jeśli nie latach) - zobaczcie jaką kwotę macie wpisaną na tej umowie. Najniższa krajowa, zgadza się? (usunięte przez administratora) Więc wszystkie składki macie odprowadzane (łącznie z emerytalną) od najniższej krajowej. A potem głodowa emerytura,(usunięte przez administratora)

szeryf

Przyszła chwila prawdy ,opinie prawdziwe są usuwane zapewne spółka oraz podległe biuro kadr tej [nie] solidnej firmy. Nikt nic nie wie a prawda jest taka że czas zrobić z tym porządek. ZUS ,urząd skarbowy ABW są gotowe do akcji ale nie w ZAMOŚCIU telefon dla uczciwych kontakt z ABW tel. 22 585 9192 w WARSZAWIE anonimowość zapewniona ewentualnie nagroda za informacje ważne w tej sprawie

obcy

Pognali dziadostwo z Zamościa. W Lublinie teraz fuszerke odwalają potencjalni inwestorzy macie pewne że remont ile was będzie w przyszłości kosztował taki fajans to norma w tym BUDMACIE

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
znajomy z pkz

Każdy kto się zna na budownictwie wie dobrze że zawsze jest przekręt na ubezpieczeniu pracowników jakości materiałów wykonastwie inwestycji to norma i w tym Budmacie jest to od początku istnienia tej firmy znam ty ludzi z PKZ tam już kręcili w Agtelu nabrał wprawy i tak już jest wszyscy wiedzo o co chodzi

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
były

ciemnote to ty mozesz wciskać ułomnym zapierdalałem w tym dziadostwie kilka miechy na czarno wiec tempa babo nic nie wiesz o tym napewno nic nie rozumiesz wał to proste w tym budmacie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
xxx

prawda w oczy kole usunieto moją opinie o tym jaka to [nie]solidna firma

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Janina

Nikt w internecie nie jest anonimowy. Jesteś taki kozak to załóż swoją działalność i pokaż wszystkim jak to się robi ;)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
nieznaj

jest nas grupa byłych pracowników znamy się troche zmowa pisania nas łączy czy to jest nie prawda żę oszustwo tu norma w tym budmacie nic o tym nie wiesz ja i kilku wie to tobie prawda w oczy kole nas nie pokona czas ,styl opisu jest prawdziwy a kto na budowie pracował to ma podobny charakter Janino gubisz się w ocenie solidna firma płaci składki zus podatki i ma lepszą opine to nie prawda prawde my ujawniamy wkrótce to wyjdzie te panie zmiękną są jeszcze uczciwi jak ja i oni to kwestja czsu przekonamy się kto jest prawdo i omego dżichad budowlany czarne owce rozliczam -y

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz - Zamość

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz?

  Zobacz opinie na temat firmy Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz?

  Kandydaci do pracy w Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz
1.8/5 Na podstawie 13 ocen.
 • Namysłowskiego 2
  22-400 Zamość
 • NIP: 9222224360 KRS: 0000064400
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Budmat Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tadeusz Rozmus Józef Małysz
Przejdź do nowych opinii