Beauty-Bud Agnieszka Różańska

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Beauty-Bud Agnieszka Różańska

Tadeusz Chorosz Nowy wpis

Ludzie co wy gadacie . Ja pracuje w tej firmie prawie 5 miesięcy i co do pieniędzy nie ma problemu . Jeśli chodzi o inne sprawy też potrafią pomóc jeżeli ktoś jest w potrzebie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Beauty-Bud Agnieszka Różańska?

To tak dla jasności… jak teraz stoicie z warunkami pracy? są tu jakieś opinie tylko trochę jakby wyrwane z kontekstu a chce mieć jasność. Będę starał się o pracę od nowego roku i ciekaw jestem jakby mi tutaj wtedy było. po pierwsze to czy będą wtedy opcjonalne przyjęcia? wiecie? i druga kwestia to czy warunki pracy jakkolwiek maja się zmienić? Kiedyś w ofercie widziałem, że budowlany zarabia jakoś 7 tys, a teraz?

Janek

Kolego daj sobie spokój z tą firmą masz rację opinie są wyrwane z kontekstu bo większość jest usuwana na bieżąco,są niewypłacalni traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) itd.spraw w sądzie od groma.

Ewelina Des Nowy wpis
@Janek

Ja się podpisze prawdziwym imieniem nie jakimś fake kontem. Jeśli chodzi o Beauty Bud i wypłacalność to współpracuje od maja i pieniądze są zawsze po wykonanej pracy! Nie będę się wypowiadać na inne tematy bo ja nie miałam żadnych problemów a jeśli chodzi o wypłacalność bo takie było pytanie to ja zawsze jestem rozliczana na czas i tak jak było ustalone. Myślę, że wiele opinii jest wyssanych z palca a jak komuś się nie chce pracować to potem wylewa żale w internecie.

Czy w firmie Beauty-Bud Agnieszka Różańska są regularne szkolenia pracownicze?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Beauty-Bud Agnieszka Różańska? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Rafi

Ja ci powiem kolego jak byś miał jaja to byś powiedział to do szefa a ty masz dziurawe jaja !! To tak samookaleczenia (usunięte przez administratora) farmazony bezdomna ruro co skaczesz z kwiatka na kwiatek i nigdzie i nigdy nic ci nie pasuje bo nie masz siły do pracy a na rozbiórkach trzeba pracować i zarabiasz w tedy konkretne pieniądze ja mam co tydzień i pracuje 10 lat i kwatera mi odpowiada i hotele w delegacji odpowiadają a jak się nie chce pracować to nic nie będzie ci odpowiadało choć by ci jaja puste miodem smarował

Ktoś
@Rafi

Nie osmieszaj się takimi komentarzami bo nic wspólnego z rzeczywistością nie mają wspólnego może takiemu (usunięte przez administratora)jak ty tam pasuje robić od rana do nocy dostać gówniane fajki paczkę żywnościowa i parę marnych groszy raz na jakiś czas

Henio

Odradzasz bo zostałeś zwolniony doskonale wiesz za co !! Pracuje kilkanaście lat papiery mam i kasę co tydzień a terminy były zawsze i będą na każdej budowie proste zawsze mogę liczyć na szefa w nie jednej sytuacji pomógł nawet nie związanej z pracą

Zszokowany

Pracuje w tej firmie już z 3 lata i nigdy nie miałem problemu z wypłatą ani z ZUS. Cały czas mam umowę o prace i nie było z tym problemu. Terminy są wszędzie i w każdej firmie. Przyjmij się do korporacji to wtedy zobaczysz co to termin i zarywanie nocy na prace...

Kolejne osoby zastanawiają się nad podjęciem zatrudnienia w firmie Beauty-Bud Agnieszka Różańska w miejscowości Zamość? Napisz czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Nikt

Odradzam wszystkim tą firmę.Omjajcie tą firmę z daleka panuje tam (usunięte przez administratora)przez pana B ,czasy niewolnictwa już mineły ktoś dorabia się na krzywdzie ludzkiej.Umową o pracę można tylnią czesc ciała wytrzeć to farsa , składki ZUS są nie odprowadzane

Jaka atmosfera jest między działami w Beauty-Bud Agnieszka Różańska?

Bogdan

Działami? Atmosfera jest zła. Brak szacunku i odszukiwanie,urabianie pracowników żeby za pół darmo robili.

NibyJak

Nie polecam Szef ludzi nie szanuje i traktuje jak śmiecia

@NibyJak

Prawda

Obywatel

Prawdę mówiąc to zauważyłem od początku czynny (usunięte przez administratora) pana B. do pracowników traktuje wszystkich poniżej poziomu.najlepiej pracować po 20h/d i wraz mało.obiecuja duzo i na tym się kończy.Pan B. Chcę (usunięte przez administratora) a nie pracowników.szkoda czasu na tą firmę nie on jeden jest na rynku.

@Obywatel

Jeśli Pan tam pracuje to proszę postarać się odzyskać wypłatę i uciekać jak najdalej. Szkoda czasu na tą firmę.

Sylwester

Pracuje w tej firmie parę ładnych lat i nigdy nie miałem żadnego problemu firma wypłacalna nie narzekam jak komuś się nie chce pracować to znajdo problem że wszystkim . Polecam

@Sylwester

Jak płacą to już na plus. Żeby jeszcze dobre płacili. Możesz coś na ten temat powiedzieć?

Obserwator
@Sylwester

Z tego co wiem to tylko brygadziści nadzorujący ludzi otrzymują całe wyplaty. Do obowiązków takiego brygadzisty należy także urabianie pracowników aby nie domagali się pełnych wypłat. Może jeszcze powiesz Sylwestrze,że za urlopy i chorobowe płacą? Nie kłam,z kłamstwa nic dobrego nie wynika na dłuższą metę. Co zasiałeś to zbierzesz.

Obserwator
@Paweł

To kłamstwo. Są duże problemy z wypłatami,a jak ktoś rezygnuje z pracy to o wypłacie może zapomnieć.

Firma ma bazę pod Warszawą , stłoczeni w 8 osobowych pokojach jakieś 50 osób z dwoma toaletami w budynku i prysznicem z zimną wodą Praca od 6 do czasem 21 Przy 33 stopniowych upałach bez butelki wody o firmy ....chyba nie muszę się dalej rozpisywać Odradzam

Kwestiaczasu

Doprecyzowując chodzi o problemy przy wypłacie wynagrodzenia i bardzo paskudne traktowanie ludzi. Najwieksza zagadka to dlaczego TO jeszcze funkcjonuje, w cywilizowanym niby kraju. (usunięte przez administratora)

Karmawraca

Zdecydowanie odradzam,szczegolnie ew. zainteresowanym podjeciem pracy,przecietny czlowiek moze sobie z nimi nie poradzić.

Zostaw merytoryczną opinię o Beauty-Bud Agnieszka Różańska - Zamość

• Jak się pracuje w Beauty-Bud Agnieszka Różańska?

Zobacz opinie na temat firmy Beauty-Bud Agnieszka Różańska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beauty-Bud Agnieszka Różańska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Beauty-Bud Agnieszka Różańska