DSP Sławomir Dziura

Czekają na rozliczenie

Podwykonawca

Oszust, oszust i tyle.

dsp

Sztetke oddaj klucze które ukradłeś. Złodzieju

Mawrik

Tak pracowałem przy tych posadzkach teraz wykonuje je prywatnie

Sztetke

Ludzie tak spoko resztę znam z praktyki nie ma firmy bez prezesa a poczytać to sobie możesz książki

Sztetke

Nie opowiadaj takich rzeczy bo pomyślę że to sam pseudo prezes pisze kilkanaście lat zmarnowalem w tej firmie prezesik to człowiek bez honoru sumienia i jakichkolwiek zasad

(pan) dziura nie płaci czasem zuci 100 zl ale to zadkosc.lepsza jest jego zona która zadzi sie bardziej od meza chociaz na niczym sie nie zna .ta psełdo firma to CYRK. omijajcie z daleka. pracowałem to wiem.

tepracownik

a gdzie robiles u tego pana moze na ats-ie ?:)

odradzam prace u tego pana chyba ze ktos chce pracowac za darmo poniewaz ten pan nie dba o pacownikow i porostu im nie placi

Zostaw opinię o DSP Sławomir Dziura - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DSP Sławomir Dziura