Opinie o DSP Sławomir Dziura w Zamość

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DSP Sławomir Dziura. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w DSP Sławomir Dziura o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSP Sławomir Dziura w Zamość

Hanna

Pisaliście, że Pan Dziura nie wypłaca pieniędzy. To prawda? Ktoś ostatnio miał taką sytuację?

S-T-P Strahltechnik Poland
@Hanna

Prawda. Państwu też są dłużni??

Aktualnie
@Hanna

Tak, u nas na budowie chłopaki narzekają, że im nie płaci, od początku budowy co chwile nowi pracownicy bo się zwalniają jak pieniędzy nie dostają

Maja Nowy wpis
@Aktualnie

To Ci nowi jeszcze nie wiedzą co ich czeka? Bo to jak z motyką na słońce w takim razie skoro takie tylko szybkie podmianki są

Malina.zamosc@ o2.pl Nowy wpis
@Hanna

Tak ,to prawda ,mąz pracowal .P.Dziura obiecywal ,ze zapłaci i nie wypłacil calej pensji tylko po troszku i jest winien duzo

Maja Nowy wpis
@Malina.zamosc@ o2.pl

"tylko po troszku" ale wciąż do dziś wypłaca?

Maria Nowy wpis
@Hanna

To prawda p.Dziura nie wypłacał na czas ,ba nawet nie wypłacił reszty a kwota sięga ponad 5000zl i nie można się dodzwonić, bo jak zadzwonisz słyszysz, ze rozmawia ale jak można cały dzień rozmawiac wiec jest tylko jedno coś w komórce ustawil ....

Mawrik

Tak pracowałem przy tych posadzkach teraz wykonuje je prywatnie

Klient
@Mawrik

Mogę prosić o namiar?

S-T-P Strahltechnik Poland

Firma nie trzyma terminów , nie płaci w terminie. Zapłacili nam części faktury po terminie a teraz brak jakiegokolwiek kontaktu. Firmę daliśmy do windykacji. Ja rozumie, że może być poślizg ale skoro ktoś unika kontaktu od ponad 100 dni no to musi być tylko jedno określenie takiego człowieka….

Maja
@S-T-P Strahltechnik Poland

A ile z nimi współpracowaliście przed tymi problemami czy od samego początku te dziwne sytuacje w fakturach zaczęły już wychodzić? Czy do teraz te windykacje już coś dały, czy to dłużej wszystko zazwyczaj trwa?

Aktualnie
@Maja

To facet, który twierdzi, że sądów i windykacji się nie boi. Omijać szerokim łukiem. U znajomych w składach też nie popłacił

Inwestor

Ta firma to zadłużone (usunięte przez administratora) beż żadnych zasad, nie trzymają terminów, wiecznie nie mają pieniędzy mimo otrzymanych nadpłat i zaliczek. Pracownicy nie dostają pieniędzy i mają wmawianie, że inwestor nie płaci a mija się to z prawda. Szef to bajkopisarz i ma miliony wymówek na dzień w których sam się gubi. Omijać z daleka albo walić kary finansowe w umowach bo to co z nią przeżyliśmy to cyrk na kółkach którego nie życzę nikomu.

Brałeś udział w rekrutacji do DSP Sławomir Dziura. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mikołaj

Dlaczego uważacie ze ta firma to oszust?

Robert

pełny profesjonalizm, posadzka powyżej oczekiwań, dziękuję Sławek

Czekają na rozliczenie

Podwykonawca

Oszust, oszust i tyle.

dsp

Sztetke oddaj klucze które ukradłeś. Złodzieju

Sztetke

Ludzie tak spoko resztę znam z praktyki nie ma firmy bez prezesa a poczytać to sobie możesz książki

Sztetke

Nie opowiadaj takich rzeczy bo pomyślę że to sam pseudo prezes pisze kilkanaście lat zmarnowalem w tej firmie prezesik to człowiek bez honoru sumienia i jakichkolwiek zasad

(pan) dziura nie płaci czasem zuci 100 zl ale to zadkosc.lepsza jest jego zona która zadzi sie bardziej od meza chociaz na niczym sie nie zna .ta psełdo firma to CYRK. omijajcie z daleka. pracowałem to wiem.

tepracownik

a gdzie robiles u tego pana moze na ats-ie ?:)

odradzam prace u tego pana chyba ze ktos chce pracowac za darmo poniewaz ten pan nie dba o pacownikow i porostu im nie placi

Zostaw merytoryczną opinię o DSP Sławomir Dziura - Zamość

DSP Sławomir Dziura
1.3/5 Na podstawie 9 ocen.

DSP Sławomir Dziura