Opinie o Formacja w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Formacja. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Formacja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Formacja w Zabrze

Ktoś ma wogole numer to tej firmy ?

Wiesław
@Monika

Teraz to chyba nazywa się MS security,siedziba myszkow

Ktoś ma wogole numer to tej firmy ?

Byly pracownik

Firma ma te same numery co miała tylko nie odbierają ich.

@Byly pracownik

Czy ktoś wie gdzie mają teraz swoją siedzibę kiedyś na klimasa2?

Rafał
@Monika

Czemu szukasz adresu firmy? Chcesz się przyjąć, czy jest inna przyczyna ? :) Jakbyś wiedziała coś o rekrutacjach to daj znać.

xawier
@Rafał

Na razie nie rekrutują.

Wiesław Nowy wpis
@Monika

Teraz to chyba nazywa się MS security,siedziba myszkow

Sony. Nowy wpis

Firma złodziejska, pracowałem na Szpitalu wojewódzkim w S-cu, nigdy nie było pieniędzy dla pracowników, wypłat i innych. Kiedyś za to była u mnie Policja z Katowic, wojew. komenda i wypytywali, czy dostawaliśmy wypłat na czas. Powiedziałem jak było , że nie, ZUS nie płacony itp. Firma złodziejska. aby odebrać wypłatę musiałem jako osoba z I grupą 5 razy jeździć do Zabrza i prosić się o nią.

Czy w Formacja pracuje się na open space?

Jak wygląda ścieżka kariery w Formacja? Czy trudno jest zdobyć awans?

Chłopie firma (usunięte przez administratora) i nie wypłaca pensji omijaj to z daleka ja czekam już 4 rok na wypłatę

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Byly pracownik

Formacja ,gpf ,Securo, jak zwał tak zwał, jedna i ta sama firma ,chociaż firma nie można ich nazwać bo to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Niewiem jak inne firmy mogą z nimi współpracować .. Może warto poinformować te firmy z jakimi oszustami współpracują np firma Strabag hmm .. Jedna druga opinia i wkoncu może będą mieć szacunek do drugiego człowieka . PIP został powiadomiony ,Urząd Skarbowy również nawet do prokuratury poszło pismo w tym roku jak i do sądu zawiadomienie . Takze jeśli znajdują się tutaj osoby oszukane przez tą firmę to proszę o zgłoszenie się. Im więcej osób tym lepiej . W tym roku zastrzylo się prawo dla takich (usunięte przez administratora) także pozew zbiorowy i firma może się pakować.

@Byly pracownik

Podzielam opinię, to faktycznie grupa nieuczciwych ludzi. Wykorzystują pracowników, płacą od 5 do 7 zł na godzinę i do tego na raty! Pomimo wielu powiadomień do inspekcji pracy, zawsze spadają na cztery łapy. Jedynym sensownym wyjściem jest zjednoczenie sił w postaci np. pozwu zbiorowego i zbiorowych skarg do sądu i prokuratury. Proszę o kontakt, ustalimy dalszy plan wspólnego działania! Mail: mikolaj.rej.in@interia.pl

Naprawdę firmy od roku już nie ma na rynku?

....
@Ania

Nie ma to czemu na Olx się ogłaszają ze szukaja ludzi do pracy.....

kapito

Dodaj treść twojego wpisu Przecież już od roku nie ma tej firmy na runku To co piszecie jest nieprawdziwe. Jaja sobie robicie, myślę że jest was dwóch Gumisiów i sobie odpisujecie że też tyle czasu macie na to, czy nie można iść na spacer i w dobry sposób czas sobie umilić a nie być palantem wypisywania głupot

@kapito

Firma istnieje, ma następnego słupa, pani prezes nikola, na niczym się nie zna, pojęcia zero. Nie chce być złośliwy ale wygląd kloszarda

PRAWDA !!!!!

Na dzień dzisiejszy jest już pięć spółek które mają w nazwie FORMACJA. Wszystko po to , by dalej móc startować w przetargach ,okłamywać zleceniodawców i okradać pracowników. Dalej nie uregulowali płatności ( wypłaty dla pracowników) pomimo zapadłych wyroków sądowych. Spółki nie mają żadnych majątków , a ich prezesi to tzw. "słupy". To wszystko do sprawdzenia na portalu ''Nasze Państwo''. Kto zna się na prawie spółek , to wie jak łatwo się schować pod ich nazwą i zadbać o bezkarność. KTO CHCE PRACOWAC ZA DARMO TO NIECH SIĘ ZATRUDNI W TYCH SPÓŁKACH.

Filip

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Warto starać się?

Malwi

Witam mam pytanie czy Formacja jeszcze istnieje , bo dzwonie na telefon stacjonarny i jest wyłączony ,a chce nawiazac kontakt pilny ..prosze o podanie innego telefonu ..dziekuje

yo
@Malwi

Formacja to teraz GPF Sp. z o.o. Ci sami udziałowcy ten sam prezes. Telefon kontaktowy do GPF to 505 041 130

@yo

Jak kształtuje się aktualna sytuacja? Czy firma funkcjonuje na rynku?

Joanna

@komak ale Państwowa Inspekcja Pracy również nie zainteresowała się takim tematem? Wydaje się to być dość podejrzane. Kiedy zostało złożone zawiadomienie do PiPu? Możesz powiedzieć też, czy aktualnie sytuacja z regularnością wynagrodzenia w Formacji wygląda podobnie?

L.k

Witam zauważyłem opinie na temat tej jak to piszecie pseudo firmy Mam pytanie jesli firma robi takie rzeczy i nie wywiązują sie z wszystkich oraz łamią przepisy prawne i jak pisane bylo ze nawet gazeta i telewizja tym sie zajmowala ta sprawa to czemu ta firma nadal jest ? Dowiadywalem sie na temat tej. Firmy i jest ona nadal zarejestrowana i prawnie dziala. Nawet pod tym samym adresem nawet jesli powstawaja nowe spolki dalej sa dane kontaktowe i miejsce. Czemu prezydent miasta tym sie nie zajmie i odpowiednie wladze. Cos tu jest nie halo. Jesli tak sie dzieje to juz dawno powini zlikwidowac ta firme gdzie sa do tego powolane służby.

komak
@L.k

Wszystkie służby tj. Policja, Prokuratura w Zabrzu, Sąd, Państwowa Inspekcja Pracy , odpisały że ich to nie interesuje. To że firma nie wypłaca wypłat za kilka miesięcy pracy, kilkudziesięciu pracownikom, to sprawa między nimi i danym podmiotem. Pomijam nie płacenie Zus-u lub wystawianie ludziom Pit-ów z kwotami zarobków 0,65 zł ( sześdziesiąt pięć groszy) za przepracowane kilka miesięcy. Chyba jedynie pomoże bezpośredni list do Ziobry .

Securit
@komak

To od czego oni są? Za co ja podatki płacę na państwo?

Joanna

Jak kształtuje się aktualna sytuacja? Czy firma funkcjonuje na rynku? Zachęcam was do aktywnego uczestnictwa w dyskusji, wszelkie opinie mogą pomóc znaleźć pracę zainteresowanym osobom. Co wam się podobało najbardziej, a co postrzegacie jako wadę?

Joanna

W wątku dużo negatywnych opinii na temat firmy Formacja. Wielu z was pisze o tym, że zalegają z wypłatą wynagrodzenia. Czy udało wam się odzyskać pieniądze?

tatoo
@Joanna

Rozprawy trwają już dwa lata i nic. Nikt nie dostał jeszcze ani grosza.Bez komornika chyba się nie obejdzie. Tylko co oni mają?

Zabrze to widzi i nie grzmi

W nowej spółce którą założyli ( GPF sp. z.o.o) zrobili prezesem zarządu dziewczynę ( 28 lat) która ochraniała imprezy masowe . Kobieta zaślepiona stanowiskiem , chyba nie wie w co się pakuje. Kolejny "słup" który poniesie konsekwencje tego co narobią ci Zabrzańscy "biznesmeni". Pewnie kolejne lata spędzi na korytarzu sądowym i wtedy pójdzie po rozum do głowy, a pan Cygan znowu będzie się śmiał i spieprzał przed ludżmi którym wisi kasę za wypłaty.

poldi

Mnie okradli na ponad 4000 zł. Nie polecam !!!!!! (usunięte przez administratora) cyganie i chamy !!!!!

Misiek

Witam czy warto założyć sprawę zalegają mi ponad 5 tys

Sylwo
@Misiek

No oczywiście że warto , to sa twoje zarobione pieniądze , w Sadzie jest juz nie jedna sprawa o zapłate

Zibi
@Misiek

Oczywiście że można się sądzić , a nawet należy. Ale czy to coś da ? Tutaj należy sprawę przesłać już tylko chyba do CBA lub URZĘDU SKARBOWEGO. To co oni wyprawiają z ludżmi jest nie pojęte. A napisanie listu do Prokuratury, US , IP, Policji, Zus itp. nic nie kosztuje. Jak zostaną zasypani takimi pismami to może coś ruszy.

Alojka
@Misiek

A czy warto zakładać sprawę, winni mi sa do 200 zł, tak 200 zł.

Były Security Formacji

Misiek, ja założyłem im sprawę czekałem 3 lata i wygrałęm myślę że warto

UWAGA !!!! ZŁODZIEJE !!!!!

Formacja to nie jest firma, zakład pracy i nic tym podobnego.To spółka złodziei i cyganów. Nie płacą wypłat i oszukują wszystkie możliwe urzędy. Umowy z nimi spisywane to jedna lipa. W sądach mają więcej spraw niż włosów na głowie. Pisały o tym gazety. Pracując dla nich , licz się z tym ze robisz to za darmo.

Ula

Czy ktoś zatrudniony w Formacji EU otrzymał rozliczenie roczne za 2017r?

Misiek
@Ula

Nie

JOPP

"FORMACJA". Wspólna nazwa firm z siedzibą w Zabrzu. Spółki pod tą nazwą ,to "firmy" które przyjmują ludzi do pracy w całej Polsce. Ilość spółek które zostały założone przez tych '"biznesmenów" jest już niewiadoma. Ilość pieniędzy którą są winni pracownikom jest tak samo wielka jak ich niespotykana biegłość w ich wydawaniu. Podsumowując- Ty pracujesz za darmo ( czyli nie masz wypłaty), a właściciele się z Ciebie śmieją. Traktowanie pracowników jest równe zeru.

Zostaw merytoryczną opinię o Formacja - Zabrze

• Jak się pracuje w Formacja?

Zobacz opinie na temat firmy Formacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formacja?

Kandydaci do pracy w Formacja napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formacja