GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią

Opinie o GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią

Opinie dotyczące pracy w GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią to cenne wskazówki dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Oszukani

Jeśli chcesz się dowiedzieć coś o oszukańczej działalności firm które w nazwie mają "Formacja" ( GPF też ją ma) i panach właścicielach to wpisz w wyszukiwarce gowork -Formacja Zabrze. Tam dowiesz się jak okradają ludzi . GPF to czwarta firma którą stworzyli bo pozostałe trzy już są w takich długach że trzeba znowu się ratować nową. Nie daj się nabrać na pracę dla nich bo zostaniesz bez wypłaty jak większa ilość ludzi którzy podpisali z nimi umowy. PATRZ---- FORMACJA !!!

Voytas74
@Oszukani 29.10.2017 20:27

Jakis tel. Do zlodzieji?

Voytas74
@Oszukani 29.10.2017 20:27

Jakis nr.

Zostaw opinię o GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią - Zabrze

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią