Opinie o GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią w Zabrze

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią?

Bebok
@Stefan

Piszę jako klient który ani nie dostał usługi na czas, ani faktury za wykonane pracy ani zwrotu zaliczki. Kontaktu brak, w siedzibie nigdy nikogo nie ma, a polska policja i sady to (usunięte przez administratora) a nie uslugi publiczne. I tak s...y bezkarnie robią ludzi na wała bo mogą.

Honorata Nowy wpis

A tak na serio? Płacą na czas tak jak jest dogadane w umowie? Wiesz może jak wygląda tu rekrutacja, czy jest to rozmowa czy może coś więcej?

Bebok Nowy wpis
@Honorata

A tak serio, przeczytaj wątek. Jest to spółka ludźi którzy nie mają sumienia. Nie płacą, nie wykonują roboty za którą przyjmują pieniądze. Jeśli coś nie wyjdzie to tylko dlatego że kolejne osoby w desperacji są zmuszone brać ryzyko i wiązać się z nimi. Ale ja bym nie ryzykował.

Stefan Nowy wpis
@Bebok

Rozumiem że odradzasz. Ty tu pracowałeś i nie wyszedłeś na tym dobrze czy piszesz jako niezadowolony klient? Bo to też różnica.

Bebok Nowy wpis
@Stefan

El Mariachi

Ciekawi mnie czy (usunięte przez administratora) ludzi w dalszym ciągu płacąc 7zl na godzinę. I czy (usunięte przez administratora)prezes umie wkoncu szanować ludzi. Pytanie kolejne brzmi tak. Dlaczego firma GPF jest zarejestrowana jako firma budowlana gdzie z budowlanką nie ma nic wspólnego? GPF to pseudo firma ochroniarska (usunięte przez administratora) przez dupne Z

Od czego uzależniona jest premia w firmie GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią? Jakie są progi premiowe? Dodali 19 kwietnia na Praca.gov.pl ogłoszenie na stanowisko Portier.

El Mariachi

Będziesz wiedzieć premie jak świnia niebo

Jp

Sluchajcie krzyzanowski i inne (usunięte przez administratora) prezesy (usunięte przez administratora) a tam jest jeszcze jeden (usunięte przez administratora) caly krokodyl (usunięte przez administratora) to jest dopiero dupolizus mialem od niego gdzies numer do pracy wiesc to (usunięte przez administratora) szybki jest ale zeby kase przywioz 3 dni na (usunięte przez administratora) czekalem muwie jak go lapne gdzies to znowu pujde siedziec za nastepnego cwela KROKODYL TY CSELUCHU (usunięte przez administratora)KRZYZANIWSKIEGO GDZIE JEST KASA

Sukuremu
@Jp

Pan Krzyżanowski to nie jednemu wisi. W odpowiedzi do kontrahentów potem wysyła opinie o nierzetelności bo nic innego nie jest w stanie zrobić.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Zirytowany

Umowa zlecenie na umowie artykuł ustawy o stawce minimalnej A firma próbuje wypłacić 7 zł na godzinę. Otóż kochani nie dajcie się nabrać A już napewno nie zastraszyć. W 2020 roku stawka godzinowa wynosiła 17 brutto mamy 2021 rok stawka wynosi 18.30 brutto gdzie daje to ok 13 zł na rękę A nie 7 czy 8 zł!!! Jak się odezwiesz i wyrażasz swoją opinię to firma zastrasza że zgłosi sprawę do sądu o negatywną opinię! Mamy WOLNOSC słowa A opinie może każdy wyrazić według swojego doświadczenia!!! Ustawiają się na dany termin odbioru wyplaty ,starszy schorowany człowiek jedzie 60 km A tu go zbywaja !!! Pierwsze że nie ma księgowej gdzie księgowa siedzi w biurze ! Potem wyplacaja zaliczkę strasząc, że jeśli przyjdzie PIP na kontrolę i nie wykaże nieprawidłowości to dostanie resztę pieniędzy A jeśli będzie coś nie tak to nie otrzyma wyplaty!!! Jeszcze wyśmiewaja człowieka który przyjeżdża po swoje pieniądze " Dlaczego Pan przyjechał z taka A nie inna osoba ,zachowuje się pan jak dziecko " Otóż starszy schorowany człowiek przyjechał z osoba która ZNA SIE NA PRAWIE i już nie było to na rękę dla zleceniodawcy !!! Tak dokladnie osoba jest bardzo dobrze obeznana w prawie i wie gdzie co i jak zalatwic ! Zna sie na prawie pracy jak i innych sprawach zwiazanych z prawem !!!Ale niestety trafiliście na niewłaściwą osobę, w tym momencie jest pisany pozew do Sądu!!! A wam kochani szukający pracy powiem ,,Nie dajcie się oszukać, zastraszyć i wakacje o swoje zarobione pieniądze !!!!

@Zirytowany

Do swojej wypowiedzi dodam jeszcze że Niewypełnienie obowiązku ciążącego na pracodawcy zgodnie z artykułem 282 § 1 pkt. 1 Kodeksu pracy jest wykroczeniem. W takim wypadku przepisy przewidują karę grzywny od 1 do nawet 30 tysięcy złotych. Jeśli pracodawca nie płaci na czas, pracownik może więc zawiadomić o tym Państwową Inspekcję Pracy. Inspektor przeprowadzi kontrolę i jeśli ustali, że pracodawca nie wypłaca pensji lub wypłaca ją nieterminowo, nakaże mu uregulowanie tych zaległości . Jest to odniesienie do kodeksu pracy ale na umowie zlecenie sad cywilny bierze to również pod uwagę! Także straszenie ,że wypłaci jak nie dostanie kary z pip jest nie na miejscu A nieznajomość prawa szkodzi . Jest więcej osób które się do mnie odezwały że zostały oszukane! Także idzie pozew zbiorowy !!!

abc
@Zirytowany

hahaha śmieszne pracowałem w tej firmie przez kilka lat i nic takiego nie ma miejsca o czym ty w ogóle piszesz człowieku. jak się nie chce pracować to później szuka się winnego w pracodawcy. eh szkoda słó na takiego idiotę

@abc

To firma która ciągle (usunięte przez administratora) i okrada ludzi.Nikt się tym nie zajmuje, otwierają kolejną sicuro z takim samym zamiarem i nic się nie dzieje. Jak można tak robić i jak żyć na ludzkiej krzywdzie. Pani prezes też ma dziecko ,ale ono jest zadbane ,moje nie bo mnie (usunięte przez administratora)

@Zirytowany

Nie wypłacenie wynagrodzenia z umowy zlecenia nie jest wykroczeniem z Kodeksu pracy tylko z ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę

@abc

A to ciekawe bo akurat wiem o tej firmie bardzo dużo. Dopiero co firma gpf przeszła pod securio i co już takie problemy finansowe? Zaleganie z opłatami podatkami... Jak się odezwiesz to zastraszają. Myślą że działają dla zabrzańskiego stowarzyszenia Romów to im wszystko wolno? Haha nie ta liga.. Także ty albo jesteś podstawiony z komentarzem albo robisz za śmieszne 5 zł i siedzisz cicho. Mam smsy od nich gdzie twierdzą że umawiali się na 5 zł za godzinę a na umowie stawka 18 brutto.

@abc

Komentarz zamieszczony przez zirytowany jest w 100% zgodny z prawdą. Wiem bo w tym samym czasie mnie również oszukali. A osoba która pisała komentarz akurat jest na bieżąco z informacją o tej firmie co się tam dzieje itp. Pracowałem równiez i to nie po 8 czy 12 godz ale nawet po 48 bez przerwy za śmieszne 5 zł. Także tylko (usunięte przez administratora) pracuje za takie grosze bo nawet żul wyśmiałby takiego pracodawcę. Posiadam również nagranie z rozmowy jak traktuje się tam pracownika i jak się poniżany i zastraszany. Kopie posiadam bo oryginał trafił juz do odpowiednich instytucji.

Stary

Pracowałem w zeszłym roku w firmie GPF i ani razu nie miałem wglądu do tego czy mam odprowadzane składki ZUS i w jakiej wysokości, ponadto stawka w tej firmie na godz.to 7zl netto ,łamią wszystkie przepisy jakie się da.

Nie polecam banda złodziei jedna i ta sama (usunięte przez administratora) co w Formacji Krzyżanowski Nosek i teraz nowa prezes słup

Oszukani

Jeśli chcesz się dowiedzieć coś o oszukańczej działalności firm które w nazwie mają "Formacja" ( GPF też ją ma) i panach właścicielach to wpisz w wyszukiwarce gowork -Formacja Zabrze. Tam dowiesz się jak okradają ludzi . GPF to czwarta firma którą stworzyli bo pozostałe trzy już są w takich długach że trzeba znowu się ratować nową. Nie daj się nabrać na pracę dla nich bo zostaniesz bez wypłaty jak większa ilość ludzi którzy podpisali z nimi umowy. PATRZ---- FORMACJA !!!

Voytas74

Jakis tel. Do zlodzieji?

Voytas74

Jakis nr.

Prawda

Jak się pracuje z ludźmi z GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią?

Miki

Powiem tak, ogólnie praca ok ,kontakt z pracodawca również bardzo dobry . Ale jeśli chodzi o wynagrodzenie to niestety już tak kolorowo nie ma. Umowa zlecenie na której jest napisany Art o wynagrodzeniu 17 brutto ok taka stawka jest w 2020 roku . Ale jak przychodzi co do wypłaty to szok . 6 zł na reke .W pracy siedzisz po 12 godz ,bywa tak że idziesz w piątek wracasz w poniedzialek . Pracujesz z myślą że zarobisz po to tyle godzin A tu rozczarowanie .350godz A wynagrodzenie mniejsze niż jakbyś pracował na umowę o pracę za najnizsza krajowa.

@Miki

W odniesieniu do poprzedniej wypowidzi zamieszczam małe sprostowanie . Tak jak wyżej napisałem kontakt z pracodawca bardzo dobry . Jeśli chodzi o wynagrodzenie to muszę przyznać, że się pomyliłem. Doszło do nieporozumienia i wynagrodzenie zostanie wyrównane. Pozdrawiam

Tajemniczy

Banda zlodzieji i (usunięte przez administratora) Na umowie inna stawka niż w rzeczywistości. Niecałe 5 zł na godzinę KPINA!!! Zero odprowadzanych składek. Nie dajcie się nabrać na ich zapewnienia. Telefonu też żaden nie potrafi odebrać! Komornik nie miał do tej pory z czego ściągnąć ale teraz już będzie miał bo mam nagrania ,rozmowy i wiadomości w których przyznają się, że celowo ukrywają majątek. Także ich koniec jest coraz bliżej.

Miriam

@Jan czyli taka średnia krajowa ani źle ani bardzo dobrze?

@Miriam

Na umowie zlecenie gdzie stawka jest 17 brutto netto ok 11/12 zł Ty dostajesz ok 6 zł na reke . W pracy siedzisz po 12godz jak nie dłużej, dodam że dziennie . Z życia prywatnego nic nie masz ,a za 350 godz w miesiącu zarobisz mniej niż najnizsza krajowa na umowę o pracę przy 168 godzinach .

Jan

powiem tak, kasa jak wszędzie gwarant, pond itp. Ogólnie współpraca ok.

Nsjjxj

Przyczymuja ludzi nierozumi że mają rodziny a dzwoni po 100 razy dziennie nierozumie jak ktoś nie odbiera telefon to nie chce znim gadać do h... Pana cały Krzyżanowski telefon 24h trzeba przez niego k..u..r wylsnczac

Radosław

Współpraca z Państwem Krzyżanowskim to ostatnia rzecz jaką polecam. Zarówno w kontekście klienta jak i pracopwnika. Pracownicy innej spółki A do Z Bud nie dostali pieniędzy a ja jako klient, nie otrzymałem faktury, nie otrzymałem zwrotu pieniędzy w związku z niedotrzymaniem terminu i jakości robót. To są te same numery telefonu, Ci sami ludzie którzy w kolejnych spółkach otwieranych i zamykanych, wystawiają kolejnych ludzi. W siedzibach nigdy nikogo nie ma. Jestem w stanie przedstawić umowy i korespondencje, także nie jest to pomówienie. A jeśli Pan Ireneusz uważa że kłamię, zapraszam przed sąd, będzie okazja się spotkać i wyrównać salda!

Biuro GPF
@Radosław

Panie Radosławie Na wstępie wnoszę o usunięcie zamieszczonej nieprawdziwej informacji Przytoczone przez Pana w treści wpisów zarzuty nie dotyczą Spółki GPF i nigdy nie miały miejsca w jej działalności Proszę Pana o rozwagę i ponowne rozpoznanie firmy do której zaadresować winien Pan swój materiał Przykro jest naszej spółce że przytrafiły się Panu złe rzeczy i pragnie się Pan z kimś podzielić, jednak to nie to miejsce do osobistych dyskusji Apeluję do Pana o refleksję i rozsądek bowiem nasza firma nic i nigdy z Pańską osobą nie miał doczynienia

@Biuro GPF

Przepraszam. Faktycznie. Nie dotyczą spółki tylko jej akcjonariuszy. Numery telefonu są te same, nazwiska są te same.

Duża jest rotacja ludzi w GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią na Asystent? Znowu ukazało się ogłoszenie 12 września na Gratka.pl. Dlaczego pracownicy odchodzą z firmy?

Z tego co widzę firma się rozwija i muszą rozbudowywać administrację.

Radosław

Z tego co opisałem poniżej, wystawiają ludzi i kontrahentów do wiatru.

Roksana

Dziękuję wydanie dokumentu jestem zadowolona z tej firmy polecam

Rzyczliwa

Wy nawet nie dajecie świadectwa pracy to podlega karze jestem prawnikiem Roksana piechoty do wtorku macie czas na wydanie tej pani świadectwa pracy dziękuję za uwage

GPF Sp. z o.o.
@Rzyczliwa

Pani Roksano Zapraszamy Panią po odbiór (duplikatu) świadectwa pracy.

Rzyczliwa
@GPF Sp. z o.o.

Dobrze jutro przyjadę a o której można?

Panie Sylwestrze

Jeżeli pracodawcy uda się udowodnić pracownikowi, że w czasie pracy znajdował się w stanie co najmniej wskazującym na spożycie alkoholu, może on wyciągnąć z tego odpowiednie konsekwencje. Na podstawie art. 108 k.p. pracodawca może ukarać pracownika karą porządkową. Pracodawca może też rozwiązać z pracownikiem stosunek pracy za wypowiedzeniem albo - uznając zachowanie pracownika za ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracowniczych - w trybie dyscyplinarnym. Sąd Najwyższy w wyroku 10 października 2000 r. (I PKN 76/00, OSNAPiUS 2002/10/ 237) stwierdził, iż przebywanie pracownika w zakładzie pracy w stanie nietrzeźwości stanowi ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracowniczych.

Panie Sylwestrze

Przedsiębiorca, którego interes został zagrożony lub naruszony rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji na jego temat, może wystąpić z roszczeniami względem osoby, która dopuściła się takich naruszeń. Adekwatnym w takim przypadku roszczeniem może być zwłaszcza przewidziane przez art. 18 ust. 1 pkt 3) ustawy żądanie złożenia przez osobę, która dopuściła się naruszenia, jednokrotnego lub wielokrotnego oświadczenia odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie. Najczęściej stosowanym w takich przypadkach rozwiązaniem, jest zamieszczenie w pozwie żądania, aby sąd nakazał pozwanemu opublikowanie określonego oświadczenia. Należy przy tym pamiętać, że zarówno treść, jak i sposób złożenia oświadczenia, muszą być adekwatne do sposobu naruszenia. Przykładowo, treść oświadczenia może zmierzać do sprostowania rozpowszechnionych wcześniej nieprawdziwych informacji, nie może jednak mieć charakteru sankcji lub zemsty i być uwłaczająca dla osoby zobowiązanej do złożenia oświadczenia. Jeśli chodzi natomiast o wymóg, aby również sposób złożenia oświadczenia był adekwatny do naruszenia, to przykładowo nie można żądać publikacji w prasie ogólnokrajowej, jeśli rozpowszechnienie nieprawdziwych informacji miało zasięg lokalny (polegało np. na rozdaniu ulotek ograniczonemu kręgowi odbiorców). Formułując w pozwie żądanie nakazania publikacji oświadczenia, należy pamiętać nie tylko o precyzyjnym wskazaniu treści oczekiwanego oświadczenia, ale także o precyzyjnym wskazaniu sposobu jego publikacji (przez określenie np. konkretnego czasopisma, rozmiaru ogłoszenia zawierającego oświadczenie, strony na której ma się ono znaleźć itp.). Brak wskazania takich szczegółów, może skutkować późniejszym wykonaniem wyroku w sposób, który nie będzie satysfakcjonujący i nie wywrze pożądanego efektu (pozwany może np. zamieścić ogłoszenie małą czcionką, w mało eksponowanym miejscu dziennika, jeśli wyrok nie będzie precyzował tych kwestii). Zamieszczając w pozwie żądanie nakazania publikacji oświadczenia, można wnieść także o upoważnienie przez sąd do jego zamieszczenia na koszt pozwanego, jeśli pozwany sam nie zamieści oświadczenia w terminie. Takie sformułowanie żądania ułatwia późniejszą egzekucję.

Korespondent

Firma zapowiadała się na początku obiecująca ale zmieniło się to wraz z drugim miesiącem pracy u nich. Wypłaty były zaliczkowe na umowie pisze wypłata do 20 każdego miesiąca gdzie mogłem liczyć wtedy tylko na max 200zł reszta max do końca miesiąca 3 razy wypłata nie no śmiech na sali xDD pracowałem u nich w ochronie ale dziwne to że na internecie mają tylko firmę ogólnobudowlaną xDD nie licząc że mają również serwis sprzątający xDDD czyżby firmy ochroniarska i sprzątająca nie była nigdzie zarejestrowana??? stawka w firmie ochroniarskiej 7zł/h śmieszne :D praca od 24 do nawet i 72h bez odpoczynku a gdy sie ktoś sprzeciwia straszą karą za porzucenie pracy 20tyś złotych :D nie polecam tej firmy do teraz odkąd złożyłem wypowiedzenie z pracy nie dostałem wszystkich pieniędzy od nich a to już 2 miesiące minęły a dzwoniąc do nich czy jeżdżąc do firmy zawsze słysze tekst że nie mają pieniędzy bądź firma z którą wygrali przetarg by ochraniać teren nie zrobiła przelewu na ich konto więc nie mogą mi wypłaty dać... Nie polecam owej firmy i każdy zapewne kto pracuje u nich dłużej niż 3 miesiące ( nie licząc emerytów ledwo żyjących o laskach ) powiedziałby to samo :)

marian giszowiec EMERYT
@Korespondent

Panie kochany, pracuje 8 miesięcy i nie wiem z kąd żeś pan te 20 tysięcy kary wziął, w miedzy czasie miałem zmieniać pracę ze względu na dojazd, rozliczyłem się z firmą i było ok, tak że nie wiem z kad zes pan spadl ale na pewno bardzo bolało i nie zle ci w głowie poprzestawiało wypłata raz zdarzyło się ze dostałem 21 Pracowałem w inpulsie w katowicach też na budowie to po miesiącu wrocilem do gpf i nie było problemu.

Korespondent
@marian giszowiec EMERYT

Pracowalem w Katowicach na ulicy Paderewskiego budują tam akademik i owa firma ochrania tamten teren polecam sie tam przejsć do owych ochroniarzy ktorzy maja tak samo wyplate jak ja i malo tego sa zatrudnieni na lewo firma nie ubezpiecza w zusie wiec pracuje sie bez ubezpieczenia. no to o czym mowic? mam wyslac wam wszystkim zdjecia z wyplat jak to wygladalo? prosze bardzo co kwitek wyplata zaliczkowa z podpisem prezesa firmy. 4 nazwa tej firmy a inne osoby z wczesniejszych nazw nadal sie sadza nawet i o 6 tys zlotych swojej wyplaty. wczesniej to byla firma o nazwie Formacja. Nie ma co wiecej wypisywac ktos chce dowody prosze pisac mozna się ugadac i dam dowody z nazwa firmy i z moja wyplata oraz z glupia umowa. wiec prosze za przeproszeniem (usunięte przez administratora) mi tu bzdur ze ta firma jest kompetentna :) Dziekuje za uwagę...

Zostaw merytoryczną opinię o GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią - Zabrze

• Jak się pracuje w GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią?

Zobacz opinie na temat firmy GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Czesława Klimasa 2
    41-800 Zabrze