FT OLIMPIC Tomasz Starzec

Tarnowskie Góry

Opinie o FT OLIMPIC Tomasz Starzec

smiech na sali

dokladnie tak jak kolega wyzej nie ma co odradzam!!!!

Taaa... Fajna atmosfera to tam jest dopóki robisz jak wół. Jak trzeba trochę wolnego, a jest dużo roboty, to już nie jest tak fajnie. Praca [usunięte przez moderatora] na zwyżkach, drabinach i rusztowaniach też do przyjemnych nie należy. Ubrań roboczych nie ma [usunięte przez moderatora] przez pierwszy miesiąc pracy to wszystkie soboty były robocze. Na ogłoszeniu pisało 40h w tygodniu - normalne jaja. Szef jak się uprze to choćby trzeba było komuś tyłek powycierać to trzeba to zrobić, bo inaczej walnie focha. Umowy odmawiane co miesiąc, nie wiesz kiedy, jak mu się uwidzi to możesz zostać bezrobotny. Tym bardziej że pracuje się na zleceniu. Jedna z tych firm co chcą zarobić jak najwięcej kosztem pracownika. Syf i dno. Szeroki zakres produktów, ale motywacji nie ma. 7zł na godz brutto. Jak jest podwyżka, to na umowie dalej masz 7 zł. A na podwyżkę nie można szybko liczyć. Nie polecam.

Zostaw opinię o FT OLIMPIC Tomasz Starzec - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FT OLIMPIC Tomasz Starzec