Opinie o GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią w Zabrze

Korespondent

Firma zapowiadała się na początku obiecująca ale zmieniło się to wraz z drugim miesiącem pracy u nich. Wypłaty były zaliczkowe na umowie pisze wypłata do 20 każdego miesiąca gdzie mogłem liczyć wtedy tylko na max 200zł reszta max do końca miesiąca 3 razy wypłata nie no śmiech na sali xDD pracowałem u nich w ochronie ale dziwne to że na internecie mają tylko firmę ogólnobudowlaną xDD nie licząc że mają również serwis sprzątający xDDD czyżby firmy ochroniarska i sprzątająca nie była nigdzie zarejestrowana??? stawka w firmie ochroniarskiej 7zł/h śmieszne :D praca od 24 do nawet i 72h bez odpoczynku a gdy sie ktoś sprzeciwia straszą karą za porzucenie pracy 20tyś złotych :D nie polecam tej firmy do teraz odkąd złożyłem wypowiedzenie z pracy nie dostałem wszystkich pieniędzy od nich a to już 2 miesiące minęły a dzwoniąc do nich czy jeżdżąc do firmy zawsze słysze tekst że nie mają pieniędzy bądź firma z którą wygrali przetarg by ochraniać teren nie zrobiła przelewu na ich konto więc nie mogą mi wypłaty dać... Nie polecam owej firmy i każdy zapewne kto pracuje u nich dłużej niż 3 miesiące ( nie licząc emerytów ledwo żyjących o laskach ) powiedziałby to samo :)

marian giszowiec EMERYT
@Korespondent

Panie kochany, pracuje 8 miesięcy i nie wiem z kąd żeś pan te 20 tysięcy kary wziął, w miedzy czasie miałem zmieniać pracę ze względu na dojazd, rozliczyłem się z firmą i było ok, tak że nie wiem z kad zes pan spadl ale na pewno bardzo bolało i nie zle ci w głowie poprzestawiało wypłata raz zdarzyło się ze dostałem 21 Pracowałem w inpulsie w katowicach też na budowie to po miesiącu wrocilem do gpf i nie było problemu.

Korespondent
@marian giszowiec EMERYT

Pracowalem w Katowicach na ulicy Paderewskiego budują tam akademik i owa firma ochrania tamten teren polecam sie tam przejsć do owych ochroniarzy ktorzy maja tak samo wyplate jak ja i malo tego sa zatrudnieni na lewo firma nie ubezpiecza w zusie wiec pracuje sie bez ubezpieczenia. no to o czym mowic? mam wyslac wam wszystkim zdjecia z wyplat jak to wygladalo? prosze bardzo co kwitek wyplata zaliczkowa z podpisem prezesa firmy. 4 nazwa tej firmy a inne osoby z wczesniejszych nazw nadal sie sadza nawet i o 6 tys zlotych swojej wyplaty. wczesniej to byla firma o nazwie Formacja. Nie ma co wiecej wypisywac ktos chce dowody prosze pisac mozna się ugadac i dam dowody z nazwa firmy i z moja wyplata oraz z glupia umowa. wiec prosze za przeproszeniem (usunięte przez administratora) mi tu bzdur ze ta firma jest kompetentna :) Dziekuje za uwagę...

polecam firmę, pracuje na obiekcie w Pszczynie zero problemów, wszystko da się załatwić.

Natan

Dużo zmian pod kontem rygoru sanitarnego wprowadziła firma ?

Super firma. Mają dużo obiektów, Pracuję w katowicach pieniądze zawsze mam na czas ze wszystkim można się dogadać. Z czystym sumieniem polecam tę Firmę

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
vanuatu90

Rzetelna firma, wypłaty w terminie. Pracuje obecnie na obiekcie w Katowciach, spokój i cisza. Pozdrawiam

@vanuatu90

Jak długo pracujesz w tym miejscu i jakie obowiązki należą do Ciebie w GPF? Czy pracownicy firmy mogą liczyć na podwyżki wraz z rosnącym stażem pracy? Liczę na Twoją odpowiedź!

Staszek

Wprawdzie firma działa dopiero od kilku lat ale szkoda,że pracownicy nie korzystają z forum.

Zostaw merytoryczną opinię o GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią - Zabrze

• Jak się pracuje w GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią?

Zobacz opinie na temat firmy GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GPF Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscią
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Czesława Klimasa 2
    41-800 Zabrze