Plus8.Pl s.c. M. Górczyński Ł. Pluta R. Seemann

Adres: Wolności 94, 41-800 Zabrze

NIP: 6482671143 REGON: 240942510

Plus8.Pl s.c. M. Górczyński Ł. Pluta R. Seemann

Opinie o Plus8.Pl s.c. M. Górczyński Ł. Pluta R. Seemann

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy Plus8.Pl S.C. M. Górczyński Ł. Pluta R. Seemann Wielu użytkowników czeka na twoją wiedzę i opinię.

Zostaw opinię o Plus8.Pl s.c. M. Górczyński Ł. Pluta R. Seemann - Zabrze

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plus8.Pl s.c. M. Górczyński Ł. Pluta R. Seemann