Opinie o Formacja w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Formacja. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Formacja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Formacja w Zabrze

kuuk

Jedna wielka ściema. Nie płacą wypłat bo balują po knajpach. Znani z tego w całym Zabrzu. A ten cały efendikos to jakiś kolo z (usunięte przez administratora) rozumem. Puszcza w knajpie swoją muze z telefonu i udaje bosa.

WIRO

Ja pracowałem dla nich w 2015 i 2016 roku. Ogólnie są mi winni ponad 4 tys. złotych. TO JEST PATOLOGIA I CYGANIE W CAŁYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU !!!!!

Pracowałam w kadrach. Prezes wstrzymuje wypłaty, godzinami siedzi w Internecie i wypisuje pozytywne komentarze, zeby naiwnych ludzi oszukać. Mnóstwo spraw sądowych o wyplaty należności. Wystarczy przepracować 1 dzien w tej firmie zeby sie o tym przekonać. Szkoda mi pracowników ochrony oszukanych przez te pseudo spółki. Nie polecam.

@Kasia

Prezes marczak????

Alojka
@Misiek

Tak

jorgos
@Misiek

Jaki to prezes? Przecież to "słup" podstawiony tylko na takie stanowisko. Facet mieszka w lokalu socjalnym przyznanym przez miasto. Pisała o tym prasa. W razie czego niczego nie posiada i komornik moze sobie szukać.

frugo

Mnie okradli na 4400 złotych. Nie polecam. To nie jest firma, zakład pracy czy coś w tym rodzaju. To ludzie nastawieni na okradanie wszystkich w koło, a w dodatku szydzący z pracowników których uważają za (usunięte przez administratora) Tym czasem sami inteligencją nie dorównują amebie czy rozwielitce.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
UWAGA !!!! ZŁODZIEJE !!!!!

Dlatego że opinie są usuwane przypominamy--- W 2016 roku firma Formacja okradła 30 osób pracujących w Katowicach. Nie zapłacono im wypłat za dwa miesiące pracy . A dlaczego? Ponieważ postanowili nie przedłużać umów z tą firmą ( czyt. złodziejami) gdyż przez cztery miesiące byli oszukiwani na wynagrodzeniach. Umowy były podpisane na sześć m-cy , z dwu miesięcznym terminem płatności. Po tym jak przepracowali sześć m-cy , za ostatnie dwa nie otrzymali nic. Kwoty dochodziły do ponad 6000 zł. na osobę. Część z nich oddała sprawy do sądu, lecz przy opieszałości tej instytucji do dziś nikt z nich nie otrzymał złamanego grosza. Sprawa była głośna w swoim czasie i pisała o tym prasa. Jeden z dwóch współwłaścicieli tej firmy to założyciel Zabrzańskiego Stowarzyszenia Romów, lub jak ktoś woli -Cyganów. On to uciekał z pod własnego biura ( a raczej obskurnej nory) gdy kilku okradzionych przyjechało po własne pieniądze do Zabrza. To wielki bohater i wybitna postać.

grzegorz

podacie jakis numer telefonu do firmy? bo wszystkie ktore sa na stronie podane sa wylaczone. prosze o pomoc.

Alojka
@grzegorz

Nie można podawać nr tel, bo to jest nie zgodne z regulaminem.

skaraweos

Współwłaścicielem wszystkich czterech spółek- Formacja- jest -------------------------Założyciel ZABRZAŃSKIEGO STOWARZYSZENIA ROMÓW. To tylko informacja ogólnodostępna w internecie.Tym czasem, ten człowiek ( chyba się wstydzi) ściga za to ludzi którzy o tym piszą. Coś nie tak.Czy to jakaś hańba być tak wybitnym przedstawicielem takiego doborowego stowarzyszenia?

HAKER1

Kto chce iść do Formacji to na swoje ryzyko ale będzie szukać wypłaty

HAKER1

Formacja to cygański i złodziejski tabor

HAKER1

Bardzo dużo wiem na temat firmy formacji sądzą się do dzisiaj w sądzie. Wielokrotnie uszukiwali ludzi na wypłatach albo wogóle nie wypłacali sam pracowałem w tej firmie i moji koledzy również i do dnia dzisiejszego nie mają wypłat zaświadczenia imprez masowych robione na lewo masakryczne stawki masakra. Kolega pracował w tej firmie miał zajęcia komornicza a oni zamiast komornikowi wysyłać to brali dla siebie wielki skandal. Ta firma nadaje sie się do telewizji do programu Państwo w Państwi ,,Formacja (usunięte przez administratora) skandal odradzam pracę w tej firmie.

Mam wielka prośbę.Chce przyjąć się do pracy w formacji w Zabrzu-Sląskie.Czy ktoś możne mi powiedzieć coś o tej firmie ? Pozdrawiam Marek

Krzysiek
@Marek

A napisz jaki obiekt ogólnie jest spoko , dobra atmosfera , ja 5 miesiecy temu sie przyjąłem i powiem tak troche miałem watpliwości, po czytaniu tu wypowiedzi, ale musze stwierdzic że jest przesada w tych negatywnych opinii , nie jest super ale jest dobrze ..

haker@
@Marek

Są do bani niewypłacalni za godziny z 1 miesiąca płacą po 3miesiącach zadłużeni są po uszy i otwarli już nową 4 spółkę pod nazwą GPF Sp zo.o ddradzam pracę w tej firmie

haker

Banda złodzieji

Milen

I wypłacili Ci juz czy komornik ściagał , bo ja mam ostatnia rozprawe .

poszkodowana

gdzie pan składał sprawę? jak długo pan czekał na zakończenie?

nikt

Wielu sukcesów, odważnych marzeń, mądrych decyzji, satysfakcji, spokoju i pomyślności na cały nadchodzący 2018 rok

nick

Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, który właśnie przemija

DAKOTA

Nie polecam. (usunięte przez administratora) Spróbuj się do nich dodzwonić!!!

gość

Wszystkie tu zamieszczane opinie są nieprawdziwe i nie polegające na prawdzie. Opinie są wykorzystywane do działalności marketingowej firm ochrony, są nakierowane na walkę i eliminowanie konkurencji z rynku, jeżeli tego jeszcze nie zauważyliście to wielka szkoda. A piszę prawdę bo daleko nie trzeba sięgać co wypisują chejterzy o innych firmach ochrony wiecie sami najlepiej. Popatrzcie się jeszcze na taką rzecz że od 2010r. wpisy są nieprzyjazne dla np. tej firmy a firma dalej pracuje, to coś tu nie gra chyba. Z pozdrowieniami świątecznymi gość

Gratulacje że się udało.

Gratulacje długo to trwało

świadek

Chodzi o te forum gowork i wyzywanie Formacji.

cześć

IP komputera.

jak poprawnie pisać

IP!

misiek

Czemu pan tego nie zgłosi

Jankiel

Arek twój wpis zniknął , ty usunołeś

Joanna

W przypadku gdy ktoś z Was uważa, że jego wpis został usunięty, choć jest zgodny z regulaminem, to bardzo proszę o kontakt z administratorem portalu pod adresem: admin@gowork.pl Administrator rozpatrzy i odpowie na każdy zgłoszony przypadek.

Zostaw merytoryczną opinię o Formacja - Zabrze

• Jak się pracuje w Formacja?

Zobacz opinie na temat firmy Formacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formacja?

Kandydaci do pracy w Formacja napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042