Opinie o Drew-Lux Bednarski Damian w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Drew-Lux Bednarski Damian. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drew-Lux Bednarski Damian o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drew-Lux Bednarski Damian w Częstochowa

Administrator Nowy wpis

Czy zarobki w firmie Drew-Lux Bednarski Damian są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

W końcu wykonał budowę ! Nowy wpis

Na początku byly ustalenia pokazywał jak to pięknie robi domki, poszla zaliczka a potem tempo ślimaka przeciągało się to miesiącami a probowal sie tlumaczyc bzudrnymi wymówkami. W koncu oddalem sprawe do kancelarii, wsytosowali odpowiednie pisma i nagle zaczęli budować od rana do nocy i wszystko elegancko pokończyli, co prawda materialy najtansze ale chociaż w koncu zbudował ;) zostawiam tu numer do kancelarii bo juz na forach wiele osob mnie wypytywało ktory prawnik mi to zalatwił 572 , 300 , 704 -- bezpośrednio do pana Szczęśniaka Wojciecha - prawnika

Andrew Nowy wpis

Ten facet jest (usunięte przez administratora) i partaczem nie dość że leci w (usunięte przez administratora) przez cały czas okłamuje osoby które mu zlecają budowanie domków to jeszcze podaje się za Roberta i każe mówić tak o sobie przy klientach Oddawaj moje pieniądze złodzieju

Rysio

Szkoda że nikt nie napisze czemu powodowane są te delikatnie mówiąc komplikacje z budowami Czy ktoś się pochwalił za ile miał mieć zbudowany dom ? Nie Każdy by chciał dom za połowę ceny Gdybyście zapłacili jak ja normalną cenę normalnej firmie to byście nie mieli problemów z budową

Andrew Nowy wpis
@Rysio

Jestem osobą którą ten pan uczył nie dość że ciagle leci w wała to Jeszcze nie potrafi oddać pieniędzy które się człowiekowi należą

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Drew-Lux Bednarski Damian.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Czym Drew-Lux Bednarski Damian zachęcają? Jakie mają dodatki?

Jacek07

Ludzie ten człowiek robi wszystkich w balona.

Zorba

@Ghy Firma zgodnie z dokumentami prowadzi normalnie działalność więc tym bardziej ciśnie się pytanie skąd takie informacje pochodzą?

IronMike

teraz to już pewno próżne żale, ale w 2019 roku miałem do czynienia z frima i panem D. moja historia potwierdza regułę.Niby pokazane domki, które zostały zbudowane przez Pana D., pokazana stolarnia kilka telefonów i podpisana umowa, wpłacona zaliczka. termin ustalony na za 4 miesiące. Minął, bo inna inwestycja opóźniona, kolejne opóźnienia, kolejne wymówki. Niektóre na poziomie dziecka ze szkoły podstawowej, czasem nawet dziecko z przedszkola by się lepiej tłumaczyło. po 3 miesiącach opóźnień pierwsza wizyta na placu budowy z kilkoma deskami, jednym pracowikiem, wkrętarką, ręczną pilarką tarczowa i wkrętami w papierowym worku. zrobione nie wiele, co by nie napisac że nic. kolejna wizyta po kilku tygodniach. gdy po wielu telefonach, mailach SMSach postanowiliśmy zerwac umowe, nagle chęci wróciły i niby budowa miała przyspieszczyć, D. dostal ostanią szansę- nie wykorzystał - porzegnaliśmy sie niestety nie w zgodzie i po wielu starconych nerwach i utracie zdrowia. sama inwestycja opóxniona o rok i nasze marzenia odłozone w czasie. nie polecam nikomu kto chciałby budować z tą firmą. materiały najtańsze, wykoananie słabe, zero odpowiedzialności i profesjonalizmu. generlnie dramat rozciągniety na kilkanascie miesiecy szarpania się i przepychania z gosciem, który nie ma zielonego pojęcia o tym co robi i nie szanuje klienta ani pracownika.

Dorota
@IronMike

Myślę, że Twoja opinia pomogła i jeszcze pomoże wielu osobom, które są zainteresowane usługami firmy Drew-Lux. Ciekawi mnie, jak się dowiedziałeś o jej istnieniu. Ktoś Ci ją polecił, czy może znalazłeś jakieś informacje w Internecie?

Ghy
@IronMike

To on nadal prowadzi tą firmę? Jak to możliwe? Już tylu oszukanych jest i nadal nic?

Pedro

Jaka mniej więcej byłaby stawka dla stolarza z rocznym doświadczeniem?

Jack

A ja juz po raz drugi korzystam z uslug tej firmy i szczerze polecam. Solonie i dokladnie mam wykonany drugi domek oraz altanę.

Gomdi
@Jack

Znowu (usunięte przez administratora). No to niech PAN pokaże ten dom. Bo póki co bednarski żadnego nie zbudował. Ludzie potracili pieniadze

Nadi
@Jack

To pokaż ten dom. Daj kontakt do siebie bo ja jakoś nie wierze

Broda
@Gomdi

Pan Bednarski zbudował 1 dom

Nadi
@Broda

1 dom przez kilkanaście lat....jak sam się chwalił ze tyle w drewnie robi.....reszta domów zniszczona ibinne ekipy ratowały.

O
@Jack

Moge prosic zdjecia realizacji inwestycji Pana Damiana?

UWAGA !!!!!!

Dodam jeszcze jeden komentarz może pomogę innym ludziom polecam do poprawek i wykończenia domku pana Darka z brodą konkretny młody człowiek który ms pojęcie o tym co robi gdyby nie on to jeszcze bym się mordował nie wiadomo ile z wykonawca jeśli macie problem podaje nr pana Darka 603944072

M
@UWAGA !!!!!!

Pan Darek najlepszy, konkretny i przystępny cenowo

Dodo

Bednarski po co komentujesz? W pierdoły można mieć internet?

Filip

Jeśli klienci zadowoleni to pracownicy również a przecież firma jest dobrze oceniana właśnie przez pracowników.

Jugol

Wbrew waszym opinią u mnie Pan Damian wykonał bd dobra robotę i jestem zadowolony .pozdrawiam

Pan z broda

Witam serdecznie ja u Pana Damiana przepracowalem niespełna tydzień i udało mi się skończyć jeden dom!!!! miałem kończyć następny niestety rzeczy nie możliwe robie od reki,ale na cuda trzeba poczekać od 3 dni proszę się o materiał cały czas go nie ma. Na budowę brałem własny sprzęt i własne auto zmarnowane pieniądze. Każdego nie zadowolone go klienta Pana Damiana proszę o kontakt przyjadę wycenie pokaże błędy. Nadmieniam ze ja jako ja współpracuje z wykonczeniowcem i z dekarzem i nie kupuje drewna opałowego!!!! Na chwile obecna nie posiadam działalności ale chciałbym podpisać umowę o dzieło gdzie nawet będzieci zawarta klauzula ze jak się spóźnie jeden dzień place tysiąca za zwłokę. Znam swoje możliwości i kłamać nie będę !!!!!nie potrzebuje zaliczki pierwsza wpłata za materiał który od razu trafi na plac budowy reszta po wykonaniu uslugi

Uuo
@Pan z broda

Można prosić o numer tel?

(usunięte przez administratora)Szkoda tylko że wcześniej wszystkich tych wpisów nie widziałam jak sprawdzałam jego firmę. Wtedy nic nie było na jego temat. Oczywiście pieniądze wziął, grzebal się i grzebal i domu nie dokończyl. Inna firma musiała po nim poprawiac i w rezultacie dużo więcej pieniędzy poszło na całą tę budowę. (usunięte przez administratora) Man nadzieję że ktoś go kiedyś dorwie i dostanie '' po mordzie ''

Jugol

A w jakich kwotach oscylowały wasze zaliczki??

Kamikadze

Odpowiadam nie siedzi bo wszyscy do tej pory to olewali zadowalali się częścią odzyskanych pieniędzy i cisza ale teraz to ulegnie zmianie zapewniam.Grono wkurzonych inwestorów tak sie powiększyło, że pan Bednarski nie będzie już spał spokojnie..szykuje mu się niezła jazda

@Kamikadze

Masz racje potwierdzam i nawet jak zamknie firmę czy przepisze to po nr PESEL będzie miał cały czas problemy mogą go nawet na lotnisku zatrzymać hahahaha piszcie na bieżąco czy już go zamknęli

Kamikadze

Panie Bednarski czas na leczenie ale w pana przypadku......jeżeli pan sądzi, że nikt nie wie że to pana wpisy to grubo się an myli..w dobie takich możliwości jest sposób żeby to ustalić że występuje pan tu jako adwokat diabła

Hej a czemu Bednarski jeszcze nie siedzi w (usunięte przez administratora)

Kamikadze

Wszystkich którzy tu piszą o panu Bednarskim negatywy niestety to prawda. Wiecie co jest w tym najgorsze, że on wogóle w poważaniu głębokim ma czyjeś pieniądze, potrzeby i marzenia. Jest zwykłym (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) z którym nie można w ogóle dojść do jakiegokolwiek porozumienia. Zawala termin, bierze kasę i bezczelnie zwala na wszystkich i na wszystko inne zrzucając z siebie winę. Jest ogólnie mówiąc bezczelnym facecikiem, który gra na emocjach, konfliktowy nieudacznik. Słabe referencje, znajomość sztuki budowlanej i ciągły bezczelny optymizm z ukrytą chęcią oszukania i wyżebrania pieniędzy na swoje rozrywki........bo cóż on innego robi z tą kasa którą rozkradła ludziom. Odradzam odradzam współprace nie ze względu na to,że i tak stracone pieniądze ale ze względu na szacunek dla siebie samego i własnego zdrowia.

Zostaw merytoryczną opinię o Drew-Lux Bednarski Damian - Częstochowa

• Jak się pracuje w Drew-Lux Bednarski Damian?

Zobacz opinie na temat firmy Drew-Lux Bednarski Damian tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Drew-Lux Bednarski Damian
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Wielkoborska 11A
    42-202 Częstochowa