Opinie o Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik w Częstochowa

MZ Nowy wpis

Uwaga na tą spółdzielnię mieszkaniową. Nikt tak nie łamie prawa i nadużywa władzy jak właśnie spółdzielnia hutnik. Pomijam, że na potęgę (usunięte przez administratora) mieszkańców. W hutniku wciąż panuje głęboka (usunięte przez administratora).Uwaga, ludzie nie dajcie się nabrać na mieszkania w tej spółdzielni.

Czy w Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Mieszkaniec Nowy wpis

Nic się nie zmieniło jest tylko gorzej. Jest zima, na klatce schodowej w wieżowcu na Bohaterów Katynia jest tragedia, wszędzie brudno. Bezdomni nocują na schodach i załatwiają potrzeby na schodach. Po zgłoszeniu tego w spółdzielni wymieniono drzwi które i tak się nie zamykają, a menele znają kody do drzwi, mimo zgłoszenia spółdzielnia nic z tym nie robi....

nemo Nowy wpis

Mam pytanie, od zawsze płacę w czynszu opłatę na " Działalność społ. ośw. kult." Mój znajomy mieszkający po drugiej stronie ulicy (konkretnie Lechonia,a ja Sportowa) takiej opłaty w czynszu nigdy nie miał i nie ma. Dlaczego jedni spółdzielcy taką opłatę w czynszu mają,a inni nie ?

Jaka jest umowa w firmie Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik? Wiecie, czy jako Inspektor nadzoru zatrudniają na umowę zlecenie?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. technicznych - Inspektor Nadzoru.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Mieszkaniec

Od jakiegoś czasu podnaszone są fundusze remontowe jednak przez tyle lat płacenia nic nie jest robione w wierzowcu przy Bohaterów Katynia . Klatki schodowe i korytarze to tragedia, zurzyte drzwi wejściowe, które ledwo się trzymają przez co bezdomni wchodzą na klatki i robią straszy (usunięte przez administratora) Walają się pety, puszki i butelki po alkoholu. Na klatkach smród i bród. Lokalna (usunięte przez administratora) na klatkach schodowych. Jest to niedposzczalne aby przy tak wysokich czynszach nie pomalować klatki przez 20 lat!!! wymienić drzwi czy zamontować monitoringu, który być może rozwiązałby problem patologicznych zachowań (niszczenie rzeczy wspólnych i robienie (usunięte przez administratora) . Może zamiast utrzymywać ludzi którzy, i tak nic nie robią w spółdzielni lepiej zamontować monitoring i wynająć firmę ochroniarską która rozwiąże problem. Obecnie pracują tam osoby od których nie można uzyskać żadnej pomocy w jakiej kolwiek sprawie. Moja żona boi się zejść do piwnicy ponieważ, na korytarzach piwnicy odbywają się libacje alkoholowe których, światkiem byłem wielokrotnie. W bloku mieszkają starsi ludzie a na schodach na zewnątrz przed blokiem po których trzeba dojść do śmietnika można nogi połamać. Osoby niepełnosprawne muszą męczyć się z tą pożal się Boże rampą zjazdową. Nie raz byłem światkiem jak osoby na wózku inwalidzkim męczą się żeby odpiąć tą kłódke w połowie schodów , nie wiem kto to wymyślił ale chyba zapomniał że te osoby są niepełnosprawne. Czasami muszą czekać aż ktoś będzie przechodził i im pomoże bo nie są w stanie poradzić sobie z tymi "podjazdami" które, powinny być rozkładane elektryczne, żyjemy w XXI wieku i nie jest to jakaś kosmiczna technologia. Mieszkałem w innych spółdzielnich i wspólnotach ale czegoś takiego to jeszcze nie widziałem. Cała tą spółdzielnie powinno się zlikwidować bo nic nie robią.

W Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik prowadzona jest rekrutacja na stanowisko brak. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Bagy

Czy możliwe jest podział parkingów na miejsce parkingowe, namalowanie linki udzielających poszczególne miejsca. Wszyscy wiedzą o małej ilości miejsc parkingowych, ( konkretnie myślę o okolicach Żabki Boh. Katynia 13), a dodatkowo są osoby, które parkują zajmując po kilka miejskiej na przykład dzisiaj. Czy istnieje taka możliwość, chyba każdy ma prawo zaparlowaç swój samochód . Proszę o ewentualnà odwiedż !

ololo

nasza spółdzielnia to niestety nadal mentalny beton ,,,,,,,,,,,,,,, nic się nie zmienia od lat - chyba przechodzi z ojca na syna albo na szwagra

Czy spółdzielnia zaczela uwzględniać prośby mieszkańców, czy nadal jest tak jak piszą poniżej w komentarzach?

Perla i Asnyka
@Marek

Spółdzielnia nadal nie uwzględnia próśb mieszkańców. Kolokwialnie ma to w nosie

Perla i Asnyka

Od kilku lat monitowaliśmy o wybudowanie parkingu dla aut po wyburzonej kotłowni przy ul. Asnyka. Jest to kameralne osiedle bez parkingów. Jak się okazało Spółdzielnia "Hutnik" miała w nosie nasze prośby. Teren należący DO NAS MIESZKAŃCÓW został SPRZEDANY !!! Na terenie osiedla nie ma miejsca na parking. Nikt się nie liczy z naszymi potrzebami. Pozostanie teraz parkowanie na okolicznych chodnikach i trawnikach jak to się dzieje w miejscach, gdzie nie ma parkingów. SPRZEDANO MAJĄTEK SPÓŁDZIELCÓW . Koniec roku pewnie na podwyżki i premie dla zarządu !!!

Ronson

Od kiedy zaczniecie okres grzewczy. ????

Mieszkaniec hutnik

Kiedy zaczniecie grzać

IVV

Od wiosny proszę o uporządkowanie terenu po byłej kotłowni przy ul. Asnyka. Zarośnięty teren chaszczami, drzewami samosiewkami, butelkami i innymi śmieciami. Niestety tylko pani administratorka terenu obiecuje. Brakuje miejsc aby wyjść z pieskiem, zaparkować auto. Teren staje się bardzo niebezpieczny. W chaszczach zauważyłam kryjących się podejrzanych ludzi. Obok są bloki i dużo dzieci. Biegają często w pobliżu tego terenu !!! TAK TRUDNO UPORZĄDKOWAĆ, WYKOSIĆ I WYCIĄĆ SAMOSIEWKI ??? Później rośną olbrzymie drzewa, których twierdzą, że nie można wyciąć. Całkowite ignorowanie potrzeb okolicznych mieszkańców !!!

mieszkaniec

spółdzielnia Hutnik to najgorszy (usunięte przez administratora) na jaki można trafić!!!!!!!!! nikogo nic nie interesuje wszystko trzeba robić na własny koszt mimo,że czynsz się płaci i nie ma co marzyć nawet o jakimś pomalowaniu klatki,wymianie drzwi czy nawet zamontowaniu dzwonka . (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik - Częstochowa

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik