counter
5 1 6 5 1
Kazimierz Nowy wpis

Cześć. Mamy rok 2021, który jest bardzo szczególny dla przedsiębiorstw z uwagi na wciąż panującą pandemię i ciągłe zmiany w obostrzeniach. Chcę dowiedzieć się, jak z tym wszystkim radzi sobie firma Kaform? Być może znajdzie się osoba, która po prostu wypowie się w zakresie tego przedsiębiorstwa. Na to właśnie liczę.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.

Czy jest możliwość pracy w Kaform Sp. z o.o. na część etatu?

Kamil Nowy wpis

@Jaśko Fajnie, że jakiś informacje zamieściłeś na forum. Rzadko tu ktoś zagląda a szkoda.

Jaśko Nowy wpis

Witam Miałem przyjemność pracować na Projekcie United Silicon w Keflaviku na Islandii .Warunki pracy socjal oraz wynagrodzenie były super.Szczerze polecam Kaform wszystkim zainteresowanym pracą za granicą.Wyrazy Szacunku i Uznania dla tej firmy a w szczególności dla Panów Marcina i Piotra których pozdrawiam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Przemysław

W Kaform Sp. z o.o. dostępne są dwie oferty pracy, jednak jak możemy zauważyć, są one już niestety nieaktualne. Z innych witryn pracowniczych wynika, że obecnie nie prowadzą rekrutacji. Mimo tego, chciałbym się dowiedzieć kiedy firma będzie prowadziła nabór, byłoby też super, gdybym mógł poznać więcej szczegółów o warunkach pracy i atmosferze niż tylko z witryny firmy.

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Kaform Sp. z o.o. w mieście Częstochowa? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od użytkowników na temat Kaform Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaform Sp. z o.o. - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad