Opinie o Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. w Warszawa

stary wyjadacz

Firma ma duży budżet i możliwości ALE spychologia, premie tylko dla zarządu i ich ulubieńców, każdy w tej firmie robi za conajmniej 4 osoby. To jest francuska firma i kreuje się na takie standardy zatrudnienia. Nic bardziej mylnego. Już nawet nie mają francuskich aut służbowych, tylko dogadzają sobie mercedaseami i audicami w zamiast wypłacić premie pracownikom na niższym szczeblu. Wszystko byłoby wporządku, gdyby w zaman tą firmę rozwijali tak jak na początku. Póki co wciąż obniżają się standardy pracy, ale korpoporpawność, że wszystko jest magnific. Kiedyś to było inaczej. Teraz mobbing, rotacja, kumoterstwo, ciągłe przetasowania i nienawistne szepty w kącie. Idąc do kuchni tylko słyszy się plotki ten z tamtą, a ta z tym, a pracą się nie zajmują- chyba że tak można nazwać prace z przełożonym.

Koko
@publicyst

Potwierdzam. Jak coś potrzebują to pierwsi i piękne słowa A jak mają zapłacić to nikt się nie odzywa. A budowanie to oszczędność na wszystkim.

Czy często w firmie Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

100000000% PRAWDY

Karol

Jako byly już pracownik moge podac zarówno plusy jak i minusy acz finalnie opinia jest raczej negatywna. Plusy: fajne nowoczesne biuro w centrum W-wy. Pracownicy raczej mili i pomocni. Niektóre osoby wręcz cudowne. Dobra integracja -czy to na wyjazdach czy na wspólnych akcjach np. Charytaywnych. Wszyscy sa na "ty" . Dobry sprzet biurowy, jesli stanowisko z samochodem to porządnym. Elastyczne godziny pracy i możliwośc home office 2 dni w tyg. Firma doplaca do studiów, szkoleń etc. Firma dosyc jasno komunikuje strategię i kierunek dzialania. Minusy : czesto praca na łapu capu i gaszenie pożarów. Jedni awansują i sa doceniani inni siedzą po kilka/klikanascie lat i szklany sufit. Zarobki srednie ( ale tragedii nie ma). Są kliki w biurze i obgadywanie ludzi z innego "obozu". Jedni zbijają bąki a inni nie wiedzą w co ręce wlozyć i siedza po godzinach i weekendach. Spora rotacja Generalnie najgorsze jest to ze nie liczy sie twoje doswiadczenie, zaangazowanie i ilosc pracy a bj to z kim sie zadajesz, jak umiesz sie zareklamować i czy dyr lub HR cię "lubia". Nieoficjalnie jest lista pracowników ktorzy sa wytypowani do wspierania awansu i rozwoju :) jesi nie jestes na tej liscie to niewazne jak bedziesz sie starał ...

@Karol

Mnie to biuro bardzo ciekawi. Nowoczesne, to super, a to jest na zasadzie open space, czy raczej małe pomieszczenia? I nowoczesne jest też zaplecze socjalne dla pracowników, jest jakaś fajna stołówka i wyposażeniem albo jest jakiś pokój wypoczynkowy?

Alien Nowy wpis

Jakie to ma znaczenie? Na końcu i tak się kasa liczy. Wolisz zarabiać 2-3 k mniej ho masz ładny widok na wawe i duża lodówkę w stołówce?

@Alien

Zakładasz różnice w zarobkach w postaci 2 tysięcy brutto mniej? zastanawiam się jak mogłoby się to w teorii zwrócić z innych benefitów jakie tu w biurze oferują. piszą w ofercie dla asystentki ds. działu sprzedaży na przykład o bonach żywieniowych czy też ogólnych zniżkach. Ile wyniosą?

Zastanawia mnie sytuacja asystentów działu sprzedaży i marketingu. Po pierwsze w ofercie nie ma wskazanych widełek placowych, dobrze by było gdyby ktoś mógł je określić, bo wstępnie myślę o przeslaniu dokumentów. Zastanawia mnie jednak oznaczenie, że to praca od zaraz. czym spowodowane są nabory?

qwerty Nowy wpis

Dostałam propozycje rekrutacji do obsługi klientów..wcześniejsze opinie o firmie były dość negatywne ktoś może powiedzieć jak to teraz wygląda ? Zarobki, atmosfera ?

Tak dużo prawd było w tych dawniejszych opiniach? A jak praca obecnie wygląda po tych już kilku latach? Dosłownie trzy miesiące temu wygasła oferta dla doradcy klienta. czy jest wiec tu ktoś na bieżąco i mógłby się ustosunkować co do warunków? w ofercie pisali o pracy od zaraz. Czy możliwe ze będzie jeszcze ktoś potrzebny?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Doradca Klienta?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

enigma

Bardzo bardzo rzadko, a kiedy się już zdarza rekrutacja albo jakikolwiek awans to wygrywają bierni, mierni ale wierni. I nie decyduje o tym nikt z prawdziwego managementu tylko z tylnego siedzenia szefowa kadr, która trzęsie całą firmą. Dużo większą szansę masz na: 1. degradację pod jakimś bzdurnym pretekstem 2. propozycję nie do odrzucenia - byłeś kierownikiem projektu albo dyrektorem ale teraz idź na handlowca albo na dziwne nowoutworzone stanowisko do niewiadomo czego 3. zniechęcanie do wszystkiego korpo-manipulacjami i krecią robotą tak żebyś sam się zwolnił, punkt 2 to zazwyczaj półroczna poczekalnia do zwolnienia pod pretekstem - czyszczą tak ostatnio wszystkich co kompetentniejszych i ambitniejszych nie-klakierów wg klucza stażu (parę lat i dłużej) i z nieswojego rozdania Generalnie od 4 lat, od czasu zmiany dyrektora generalnego z faceta, który rozkręcił tę firmę (i przy okazji robił super atmosferę integracji i kumpelstwa) na ignorantów i amatorów, zaczęła się równia pochyła. Sprawę trochę ratują fajni ludzie ale jest ich coraz mniej, patrz punkty 1-3

Były Pracownik
@enigma

Punkt 1, 2 i 3, to nie jest jedna odosobniona historia. Kadry mówią, że w ten sposób wspaniałomyślnie pomagają pracownikom w podjęciu decyzji o odejściu. Paradoksalnie, jest to dobra decyzja!

100000000% PRAWDY

stary wyjadacz

ski.rni.wic. ;-)
@stary wyjadacz

Coz, takie dobre czasy przyszły z chwila awansowania lat temu kilka sprzedawcy kf na kierownika, pozniej na dyrektora, wciagniecie do wspolpracy zony pod szyldem agencji i bardzo kreatywnej kolezanki od grzybobrania wspierajacej wszelkimi sposobami rowniez hb, taki rodzinny interes towarzystwa wzajemnej adoracji, ciekawe czy przy aprobacie czyt. pelnej swiadomosci francuzow?

młodszywyjadacz
@stary wyjadacz

dołączyłam do firmy kilka lat temu. mam wrażenie, że piszesz przez pryzmat własnych bóli i frustracji bo patrząc na ludzi w firmie - Ci, którzy są naprawdę dobrzy, doceniają firmę i pracują. ci, którzy lubią się opieprzać - tylko krytykują. nie spotkałam się z ŻADNYM przejawem mobbingu, ale wiem, że dla niektórych brak pochwały, to już sam (usunięte przez administratora), tak bardzo dbają o swoje ego. wszystkim którzy rozważają oferty pracy w firmie polecam atmosferę, standardy i świetny zespół (z każdym rokiem lepszy, bez za starych wyjadaczy).

mOBBy
@młodszywyjadacz

Napisał pracownik marketingu czy innego dział "wsparcia", fakty przeczą temu co piszesz.

byłamuza
@ski.rni.wic. ;-)

Ta od grzybobrania znów w akcji, wróciła księżniczka, jak ją zobaczyłam ostatnio to aż przykro było patrzeć na zmiany. Ciekawe z kim się obecnie układa?

bylasobieczlowiek
@byłamuza

schemat prawdopodobnie ten sam, nowe agencje zglaszaja swoich klientow, a pozniej dziwnym trafem sprzedaje ktos inny wyjety z rekawa, niby wczesniejsze zgloszenie, niby wieksze zaangazowanie w prace, chocbys przyszla do biura na spotkanie to i tak nikt z BI pozniej ci nie przekaze, ze twoj klient kupil mieszkanie, obojetne czyt to bylo tydzien po wizytcie, miesiac, dwa, trzy... Zawsze znadzie sie jakis glupi powod, wymowka by nie zaplacic nawet jak wszystko wyjdzie na jaw, to samo dotyczy sie przekazywania informacji dotyczacych dzialek do zakupu, przestrzegam naiwnych!

Hanna
@bylasobieczlowiek

a to czego konkretnie nie płacą? prowizji od sprzedanych mieszkań? aż trudno uwierzyć żeby w takiej dużej firmie coś takiego się działo

@ski.rni.wic. ;-)

Określenie Grzybobrania jest mega celne. Ktoś się napracuje, dołoży starań etc - a tamta przyjdzie i pozbiera grzyby jak swoje i to pod złotym okiem złotoustego kf :) TAKI FRANCUSKI KLIMAT

@byłamuza

Grzybów najwięcej po deszczu jak widać, może to był złoty deszcz ? Skoro tyle zysków przynosi firmie.

@bylasobieczlowiek

Wiadomo, że trzeba zarobić- handlowcu zapłacą 1500 zł a Pośrednikowi musieliby 15 000, to już odpowiedz i kalkulacja jest jasna.

Weronika
@stary wyjadacz

To pracownicy nie dostają żadnych premii? Od kiedy się tak porobiło? A dlaczego jest tak kiepsko z atmosferą? Przecież to ludzie ja tworzą, skąd takie ploty?

publicyst
@FR

Dlatego agencje tak niechętnie współpracują z tą firmą, Ci co jeszcze coś dłubią to chyba tylko z niewiedzy do pierwszej wtopy. Obecnie chyba najgorszy deweloper do współpracy, zwłaszcza po powrocie tej od grzybobrania :-)

Koko
@publicyst

Na stronie internetowej Pracuj.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Asystent księgowości. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

Urszula

Mogłabym się dowiedzieć od Was jak wygląda kwestia tych benefitów w Bouygues Immobilierze, co wchodzi w ich skład? Czy warunki przedstawione na rozmowie o pracę mają odzwierciedlenie w późniejszym czasie w pracy? Wolę się upewnić jak to wygląda realnie :)

@Urszula

NIKT CI TYLE NIE OBIECA I PÓŻNIEJ NIE DA - A NAWET ODBIERZE CO HR :)

Jerzy
@FR

możesz napisać co konkretnie naobiecywali i się z tego nie wywiązali? jakieś ważne sprawy jak wynagrodzenie, podwyżki?

@Jerzy

Brak zapłaty za nadgodziny - " cenimy pracę i zaangażowanie pracownika " Brak premii uznaniowej ( w sumie cały dział też został "pominięty ") " co roczna premia za świetne wyniki firmy" Okrojona premia mimo, że norma wyrobiona jak za dwie osoby. - "Doceniamy starania naszych współpracowników" brak zapłaty za dodatkową prace, która została zapchana z przełożonego ( no nie mam na mejlu - bo była rozmowa face to face z marchewką na wędce w postaci awansu - ale jak widać słowo honoru nic nie znaczy - " W firmie są częste awanse i rekrutacje wewnętrzne" praca podczas urlopu - " Life Blance, owoce w pracy, wspólne śniadania i joga a i ta elektryczna hulajnoga "

Czytam te komentarze i totalnie nie rozumiem czemu ludzie piszą takie głupoty. Pełno w nich negatywnych emocji i fałszywych informacji.

Zuzanna
@Kasia

W takim razie jakie informacje są prawdziwe? Możesz je opisac?

Czy jest możliwość pracy w Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. na część etatu?

Y

Nie

Alwaro

Kumpelstwo i kolesiarstwo - tak tylko w dużym skrócie

Barbara
@Alwaro

No skrót słabo się zapowiada. A dłuższa wersja?

Były Pracownik

Nic nie jest czarne lub białe, jednak za całokształt doświadczeń muszę dać ocenę negatywną.

Czy Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Olo

Nie nie ma, czasami się pracuje od 9 do 21 a i nawet na urlopie musisz pracować.

Ex pracownik
@Olo

Praca w soboty do 18, czasem w niedziele do 15, a pod koniec kwartału pracujesz 3 tygodnie bez przerw z nadgodzinami do 21 ! Bo nagle się obudzili ze wynik trzeba robić.

Jarosław
@Ex pracownik

@Olo – myślisz że coś się zmieni pod względem wynagrodzeń w najbliższym czasie? Może by się przydało jakieś wspólne działanie?

@Ex pracownik

Faktycznie (usunięte przez administratora) dzięki za informację. Tylko w kołchozie można się po (usunięte przez administratora)

Elżbieta
@Kandydat

No i co, jak tak, to nie składasz papierów? Pewnie masz jakiś wybór, a są tacy, co nie mają żadnego..

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.?

Ex pracownik

Jeśli robisz nadgodziny, dodatkowa prace za brak dodatkowego wynagrodzenia, w dodatku wychwalasz kierownika i za niego wszystko robisz, a sobie conajwyzej przypiszesz kupno jeszcze ciasta do kantyny- to wiedz ze i tak nic Cię nie czeka w zanim.

Olo

Odkąd zmienił się dyrektor sprzedaży tzn jakies 2 lata temu nie ma tam normalnej pracy, pensje i prowizje w dół nie ma możliwości byś sie odezwał o podwyżkę bo odpowiedź jest Nie. Więc siedź cicho nie odzywaj się i bądź zatrudniony na umowę z agencja pracy. Zresztą nasze opinie na faceeboku co do jakości budowania naszych osiedli też są odzwierciedleniem tego. Proszę poczytac.

Lola

To firma, która wabi benefitami, nie szanuje pracownika ale chce być przewtornie postrzegana jako super pracodawca. wymieniła się kadra pracowników, sami odeszli. hrówa coś obieca a nie spełni, taki mma gest. Nawet w jej dziale ludzie jej odeszli . Nikt jej nie podskoczy i (usunięte przez administratora) bardzo Odradzam

Urszula
@Lola

A jak te benefity wyglądają w Bouygues Immobilierze? Z jakiego dokładnie powodu pracownicy odchodzą z firmy? Co jest obiecywane i nie spełniane?

Dawid

A jak dużo jest projektów w firmie?

real user

Nie wiem kto to pisał ale mam wrażenie, że Ci co piszą to chcą się publicznie i anonimowo "wypłakać" , ja takich złych doświadczeń nie miałem. Jest tam dużo pracy, firma płaci za wyniki. Jak się je ma to można nieźle zarobić. To za co cenię firmę to to, ze kształci specjalistów w swojej dziedzinie. Mnie praca znalazła bo jestem niezły w tym co robię :) i pewnie dlatego że pracowałem w BIP. A przynajmniej tak mi powiedziano podczas rekrutacji.. Dużo dystansu życzę, dziękuję za miłą atmosferę pracy i pewnie gdzieś się jeszcze spotkamy podczas naszej kariery zawodowej bo ten świat inwestycji i projektów nie jest duży :)

Kati

Jak już ktoś wspominał jest dużo kasy dla zarządu. Atmosfera taka jakiej można się spodziewać po firmie francuskiej która od lat rządzą Francuzi. Mobbing i traktowanie z góry to chleb powszedni. Jedynie działy techniczne mogą cieszyć się swobodną i luźna atmosferą. Cała reszta - sprzedaż czy projektowi - pracują w gęstej atmosferze.

Jaś

@stary wyjadacz czyli nowy pracownik nie ma co liczyć na premię?

Zatrudniają w oparciu o umowę agencyjną. Brak współpracy między działami. Brak profesjonalnych szkoleń. Mobbing. Praca w nadgodzinach. Niskie prowizje Lepiej tam sprzedawać jako pośrednik niż handlowiec tej firmy

WY...chana
@2

Może i lepiej sprzedawać jako pośrednik ...ale z tzw. układem z handlowcem, można obsługiwać klientów innych agencji i dostać za nich kasę. Innym agentom spoza układu zawsze znajdą wymówkę by nie zapłacić, zwłaszcza, że za agencyjnych klientów handlowcy BI dostają mniej. OMIJAĆ szerokim łukiem, niech sobie sami sprzedają.

Zostaw merytoryczną opinię o Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.?

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Lecha Kaczyńskiego 14
    00-638 Warszawa

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.