Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

ro

Odniosłem wrażenie, że robią lipne rekrutacje nawet CV nie czytając albo osoba, która jest za to odpowiedzialna podstawia swoich własnych kandydatów. Słowem, szkoda na nich czasu, bo tylko dvpę ludziom zawracają.

On
@ro 19.10.2016 17:42
Odniosłem wrażenie, że robią lipne rekrutacje nawet CV nie czytając albo osoba, która jest za to odpowiedzialna podstawia swoic...

Też mam takie wyrażenie. Podobno te rekrutacje kończą się na jakiś rekrutacjach wewnętrznych, czyli np. przesuwają panienkę nie mającą pojęcia o budownictwie ze stanowiska zarządcy nieruchomości na stanowiska project managera. Dziewczyna nie ma pojęcia, na koordynacjach głupoty wygaduje, ale za to jest tania.

admin

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.

Zostaw opinię o Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.