WP WARUS

Opinie o WP WARUS

maniek26

Warus to sklep gdzie szary pracownik jest nikim,szczególnie na Grenadierów.Gdzie kierowniczki uwiły sobie ciepłe gniazdko i tyłki rzadko z biura ruszają ,a pracownicy muszą wykonywać ich obowiązki jak przyjmowanie towaru itp.,wymyślają sobie jakieś swoje prawa,wyklinają do pracowników,brak jakiegokolwiek szacunku do podwładnych, po prostu [usunięte przez moderatora].[usunięte przez moderatora] i jeszcze raz [usunięte przez moderatora].Szefostwo powinno zainteresować się tym co tam się dzieje i może porozmawiać z szarymi pracownikami, a nie kierownictwem,wtedy może dowiedzieli by się prawdy.

Zostaw opinię o WP WARUS - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WP WARUS