W.P."WARUS"Sp.z o.o.

Opinie o W.P."WARUS"Sp.z o.o.

Dzię

Generalnie to jestem bardzo ciekawy tej firmy, dobre opinie

nina

Pier wasz umowa zlecenie.Najlepiej nie kończąca się.Praca w weekend co drugi, sobota 14,niedziela 12. Najlepiej jeśli nie upomnieć się o przerwę bo nie ma kto cię zastąpić.Płaca 7 zł za godzinę o tego premia i 100 proc za niedzielę.Jak masz stalowe nerwy i końskie zdrowie to startuj.

nina

Ciężka praca,wyzysku do ostatniej kropli potu.I jeszcze donoszenie każdej pier doły do kierownika.Zero wsparcia i zrozumienia dla tych co się starają.

Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę W.P."WARUS"Sp.z o.o..

Zostaw opinię o W.P."WARUS"Sp.z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie W.P."WARUS"Sp.z o.o.