Daventa Michał Dziadosz

Opinie o Daventa Michał Dziadosz

Termoaktywny

Czy myślicie ze jest to najgorsza firm jaka widzieliście?

Heniek

O hodowca dyń razem ropuchem zniknął z listy opętanych, ludzie co tam się wyprawia ???

Jaro

Hejka. a co myślicie o szefie i S.J. chyba coś między nimi jest????

Paweł

A po co wam pińiędze ??do gara wrzucicie jeden wentylator ze spiro zrobita se szpagetty i gitarra hahahahahaha ;-)

jaroo

Znów bez pensji i bez premii. Na magazynie też nie wiele, nie ma co sprzedawać. CHYBA PORA ZAMKNĄĆ TEN INTERESIK

Jery

cooooooooooo jest nie ma na nic kasy?!!!!!!!!!!!!!!! pensji nie ma?!!! jak żyć???!!! handlowcy nic nie robią brak zleceń do pracy?!

wojtekBB

Nie polecam. Brak pensji na czas to chyba standard w davencie? Premii chyba nikt nie otrzymuje?

Zostaw opinię o Daventa Michał Dziadosz - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Daventa Michał Dziadosz