Achtel Sp. z o.o.

Ciechanów

Opinie o Achtel Sp. z o.o.

julkaaaa

i jak jest tam w pracy jako jakiś kontroler czy brygadzista?

TT

A nie została osaczona???? Skoro nie to gdzie moje należności?????? Zestawienie zadłużenia jakie posiadam to też fikcja???? Likwidacja biura też????KOMORNIK ZABRAŁ WSZYSTKO CO TA FIRMA POSIADAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!

DD
@TT 10.01.2016 17:34

Może masz racje albo nie. Zestawienie które posiadasz z pewnością jest prawdziwe. Ale czy komornik...

TT

Achtel to bankrut ukrywający się przed wierzycielami wiem bo jestem jednym z nich maja milionowe zadłużenia i niesamowitą wenę do opowiadania bajek.

piotrek

komornik zajął konto firmy, sam czekam na platnosc z fv od grudnia, sprawa w sadzie. Obawiam się ze na kase się już nie doczekam

nn

Aktualnie firma Achtel ma wielkie problemy finansowe. Większość pracowników nie otrzymuje pensji w terminie. (opóźnienia nawet do 3 miesięcy). Zarząd firmy tłumaczy się brakiem finansów na koncie, spowodowanymi słabymi wynikami w sprzedaży. "Jak można produkować i sprzedawać, skoro firma nie ma pieniędzy na zakup materiałów". STANOWCZO ODRADZAM PRACĘ W FIRMIE ACHTEL SP. Z O.O. CIECHANÓW

Praca fizyczna na taśmie. Produkcja lakierów itp kosmetyków. Ciężkie warunki (hałas, smród acetonu, chłód w zimie, upał w lecie) Płaca słaba, niewiele wyższa od najniższej krajowej.

Zostaw opinię o Achtel Sp. z o.o. - Ciechanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Achtel Sp. z o.o.