Opinie o CARBOTEX w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CARBOTEX. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CARBOTEX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CARBOTEX w Jastrzębie-Zdrój

bvc

chyba nie ma sensu więcej komentować firmy Carbotex, kto pracował wie jak tam jest , syf kiła i mogiła, kto nie pracował i nie wierzy w opinie niech sie zatrudni i popracuje miesiąc a zobaczy że ściemy nikt tutaj nie wali, poza tym jeżeli dla kogoś praca za 1100 ( po odliczeniu wszystkich kosztów ) satysfakcjonuje to niech spróbuje szczęścia, no i oczywiście miejcie świadomość że do planu głównego jest 20 pod planów ( i tu min trzeba sprzedawać brudne stare rajstopy itp czyli wszystko to czego nikt nie chce) , aha kolekcje które się sprzedają nie wchodzą do planu :) buhaha to już jest "żenułła" :) i jawne granie (usunięte przez administratora), szkoda czasu żeby tu zaglądać i komentować ,wszystko już zostało powiedziane

xxx

ha ha ha duża firma dobre człowieku chyba nie widziałes dużej firmy pewnie jesteś jej pracownikiem w stylu M[usunięte przez moderatora] zgadłem ??? "klient wszystko łyknie " to motto tej marnej firemki wciskacie brudne rajstopy które od lat się nigdzie nie sprzedały i od tego co sprzeda ph dopiero chcecie liczyc mu premię badziewi nikt już od was nie chce więc powodzenia ....

xxx

zgadzam się w 100% z mmmmm znów wymiana ph jak zwykle w tej firemce ale oczywiście handlowiec jest beee że nie znalazł się żaden dobry handlowiec do tej firemki nie ma w Polsce odpowiednich ludzi do carbotexu zostaje życzyc powodzenia klienci chyba też już dziwnie patrzą że co 3 miesiące jest nowa osoba to chyba już świadczy o firemce ale ne ma co przynajmniej na sklepach jest śię z czego pośmiać oczywiście chodzi o caarbotex branża dziecięca ma juz odpowiednią opinię o tym syfie życzę powodzenia wszystkim byłym "beznadziejnym ph " carbotexu

mmmm

... oczywiście atesty są, a to że wypisywane są " na kolanie" w biurze to już taki mały szczególik :) hehe , klient w końcu wszystko łyknie ... , widzę że znowu szukają kogoś na małopolske/podkarpacie/lubel,swietokrzyskie, no nieżle i tak kolo długo wytrzymał na tym rejonie haha , ale przynajmniej w biurze mają co robić kilka rekrutacji w roku , takiej rotacji w MC Donaldzie nie ma :) no tak ale to zapewne wina handlowców wszyscy byli do bani, hmm tylko teraz pytanie kto zatrudnia ciągle handlowców do bani :) haha

Przedstawiciel Handlowy

buractwo szkoda czasu szef który nie umie się dobrze wysłowic szkoda czasu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
handlowiec

o M[usunięte przez moderatora] dodał ostatni wpis o ręczniczkach ha ha ha ale żenada ręczniczki super spełniają wszystkie atesty super tylko logika podpowiada który z klientów na tej stronie będzie szukał waszego asortymenty M[usunięte przez moderatora] wez się za węgiel a nie ciskasz ten badziem a jak pieluchy ze smerfami mają juz licencje czy dalej lewizna....

handlowiec

Polecamy nasze ręczniki - posiadają wszystkie niezbędne parametry i atesty. Spełniają warunki prania w wysokiej temperaturze. Ponad to naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb klientów. Proszę o kontakt z biurem z przyjemnością umówię się na spotkanie w celu zaprezentowania oferty.

babybow

Dokładnie zgadzam sie z przedmówcą :)

?

do P[usunięte przez moderatora] z Krakowa chyba utrzymuje Pan kontak z M[usunięte przez moderatora]z biura pupil szefa który bez wazeliny da sobie radę proszę popytać albo zorientowć się co dzieje się w środwisku ph wymiana co 3 miesiące czy nie ma w Polsce ph tak dobrego żeby pracować w Carbotex chyba każdy inteligenty zoriętuje się o co chodzi ..... szef burak który powinien sprzedawać węgiel bo chyb to wychodzi mu najlepiej wziął się za branże dziecięcą kto go widział na jakiś targach kto w branży dziecięcej ma dobrą opinię o tej firemce ogóleni firma już na rynku postrzegana jako twór który na oszustwaćh wpychaniu brudnego towaru do klientó chce zrobić na tym kasę ile można sprzedawać brudne rajstopy dla dzieci albo skarpetki które szefunio dostał ze wzrotów ... chora firma chory szef nie mówiąc już nic o M[usunięte przez moderatora] ten to do przeleczenia na maksa rok temu zorganizowali konkurs gdzie nagrodą był pobyt nad morzem ale nie żeby się wykosztowali pobyt był w apartamencie szefa tak żeby nie ponieśc kosztów coś jeszcze potrzeba do opisani firemki ..

suchy

Owszem możliwe że utrzymujesz - jak to powiedziałeś KONTAKT - od dwóch lat z jednym człowiekiem, ale jest to człowiek z biura który pracuje na całkiem innych zasadach niż handlowcy, ( hmm pewnie przez te dwa lata może widziałeś go na oczy ze dwa razy i to w to wątpię czy w ogóle go poznałeś na żywo ) jest to facet który obsługuję największych klientów i w 80% utrzymuję z nimi kontakt tylko meilowy i telefoniczny, najlepsze to to że jak przychodzi nowy handlowiec to on po starym handlowcu przejmuję i wybiera smaczniejsze kąski i je obsługuje na odległość. Jest to swego rodzaju telemarketer....

Jakub P. z Krakowa

Witam Nie pracowałem w tej firmie ale współpracuję z nią od ponad 2 lat. Od samego początku w dalszym ciągu utrzymuję kontakt tylko z jednym pracownikiem więc chyba opinia o wielkiej rotacji to fikcja. Pozdrawiam

OKS

pracownik - 2013-07-02 17:24:26 Firma zatrudnia w oparciu o umowę o współpracy czyli musisz otworzyć działalność gospodarczą więc ubezpieczenie płacisz sobie sam. Co do wynagrodzenia i premii to można naprawdę sporo zarobić ale trzeba się nieźle napracować. Ciężka praca od poniedziałku do piątku!! Ale za to masz fajne produkty, promocje i wszystkie niezbędne narzędzia do pracy. Nie płacisz żadnych faktur za samochód służbowy i tankujesz na firmę, możesz również prywatnie jeździć. Zajrzyj na stronę www.carbotex.pl. i nie czytaj tych bzdur.Witam, PHU Carbotex [usunięte przez moderatora] to firma profesjonalna - właściciel w sposób niezwykle profesjonalny opanował sposoby jak dbać o własne konto - na tym kończy się profesjonalizm firmy budowanej od prywatnej działalności opartej na handlu węglem. Nie mam zamiaru opisywać tu samej strategii firmy, byłoby to bowiem wysoce uwłaczające wiedzy biznesowej, strategii zarządzania biznesem i ogólnie IQ 'zarządu'. Powiem tylko osobom, które szukają pracy, że: 1) 2000 netto w oparciu o własną działalność gospodarczą oznacza ok. 1100 pln netto 2) Samochód średniej klasy - jest wygodny - natomiast każdy kilometr między godziną 18 a 6 rano opłacasz samodzielnie i podkreślam, nie jest to niska stawka. Pana o Blond Włosach M. nie interesuje że Polska jest duża i żeby dojechać do klienta na spotkanie na godzinę ósmą rano potrzebujesz wyjechać wcześniej. 3) Nie licz drogi kolego/droga koleżanko na otrzymanie premii, gdyż trafi ona do Ciebie dopiero po osiągnięciu kilku/kilkunastu grup produktowych, w tym min. sprzedaży produktów droższych o kilkadziesiąt % od ceny producenta. 4) Życzę Tobie, jeśli podejmiesz pracę w PHU Carbotex, żebyś miał szczęście i "trafił" do klientów, którzy mają już wyrobione, tylko i wyłącznie negatywne zdanie o firmie. General Manager na pewno Ci w tym nie pomoże, chyba że uznajesz za pomoc obiecywanie i niemożność dotrzymania słowa. 5) Proszę, znajdź inną pracę. Pozdrawiam.

Upla

Panie pracownik, tankowanie na firme owszem, kilometry prywatne owszem prosze tez napisac o limicie na km priv, wykazy na koniec miesiaca z GPS-a i wyjasnienia dlaczego przekroczyles :) co do bzdur to chyba komus nerwy puszczaja bo wszystko co napisane wyzej to prawda. Sam sobie carbotex na to zasluzyl bolesne ale prawdziwe.

xxxxx

anonim dobre pytanie system jaki jedynie tam działa to system kar poprostu nie zapłacą Ci premii zawsze znajdują odpowiedni wskaznik żeby Ci jej nie zapłacic a nawet wiem że nie którym ludziom którzy byli na wylocie nie płacili ostatniej pensji tj ostatniej faktury którą wystawili musieli potem dochodzic swoich roszczeń na drogach sądowych szczerze odradzam Ci tam prace ale zrobisz jak uważasz ale 3-4 miesiące będą szukać kogoś na Twoje miejscepopytaj w branży dziecięcej o Carbotex zobaczysz co klienci mają do powiedzenia na ich temat to jedna masakra

odp do anonima

Hej anonim umowa menadzerska oczwiście na działalności dostaniesz tylko to co jest na papierze czyli 2400 brutto faktura z tego zus i podatek chyba umieszs liczyć zostanie Ci nie wiele żeby przeżyć ogólne chamstwo i [usunięte przez moderatora]jak chcesz się przekonać to idz tam do pracy albo lepiej poobserwuj sobie ogłoszenia o prace do tej firemki sredni co 3 miesiące wymiana ekpiy jak myslisz czy handlowcy są acy słabi czy świadczy to o firemce carbotex szczerze odradzam

katastrofa.pl

dla mnie ta firma to fikcja tak dziwnych ludzi nie spotkałam nigdzie. Pan dyrektor sprzedaży bo tak się nazywa to totalna porażka o niczym nie ma pojęcia wiecznie coś obiecuje a szefa obmawia za każdym kątem nie mam pojęcia jak on się tam w ogóle znalazł. Odradzam wszystkim bo tam tylko puste słowa mnóstwo pracy a potem słowa spadaj na drzewo będzie kolejny na twoje miejsce.Żaden normalny nie wytrzyma tam za długo. Dyrektor sprzedaży to obłudny fałszywy egocentryk, który zna podstawy wykorzystywania inny a sam to .........

kropki

Kolego/koleżanko Pracę w tej firmie zdecydowanie odradzam ! miałem tą " przyjemność " brak słów na wszystko co tam się dzieje ! premia słowo które nie istnieje, nawet ta pewna która być powinna z czasem się o niej zapomina. słowa kluczowe " karta celów " i wiecznie wystraszony " dyrektor " brak jakiekolwiek profesjonalizmu. Technicznie to żeby była jasność zarabia się 2 tyś netto na własnej działalności i Błagam ! nie wierzcie w te obietnice człowieka o blond włosach. Państwo w Państwie, nie nasuwa mi się żadna pozytywna opinia żadna ! podpytajcie klientów jeśli jesteś z branż pokrewnych

hm hm

Nie rozumiem wielu utyskiwań handlowców. Na tym polega ich praca. Dostaje się minimum 1500-2000 netto, a reszte dostaje sie w premiach. Przedstawiciel jak jest wydajny to potrafi zarobić krocie, a jak nie potrafi nic sprzedać, to ledwo ciągnie do konca miesiąca.

byly pracownik

Nio nie oplaca sie jechac ja jechalam 700 km super ze chociaz komus mozna w ten sposob podjac decyzje ze mozemy kogos uchronic (usunięte przez administratora) kandydatka zycze Ci szybkiego znalezienia pracy pozdrawiam

Kandydatka

Cieszę się bardzo, że istnieje ten portal, dzięki Waszym wpisom wiem, że nie opłaca mi się jechać prawie 400km pociągiem (usunięte przez administratora). A tak pięknie brzmi nabór na stanowisko Regionalnego przedstawiciela handlowego...

Zostaw merytoryczną opinię o CARBOTEX - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w CARBOTEX?

Zobacz opinie na temat firmy CARBOTEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CARBOTEX?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CARBOTEX?

Kandydaci do pracy w CARBOTEX napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CARBOTEX