Opinie o CARBOTEX w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CARBOTEX. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CARBOTEX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CARBOTEX w Jastrzębie-Zdrój

Przygodę w tej firmie mogę uznać za wielką pomyłkę, w skrócie moje spostrzeżenia dla osób rozpatrujących zatrudnienie czy na pewno warto ☺. Generalnie praca sama w sobie ciekawa, ludzie w działach sympatyczni i atmosfera przyjemna schody zaczynają się na poziomie właściciela firmy niestety jedno wielkie nieporozumienie. Bardzo duża rotacja pracowników, zawsze coś jest nie tak, zmiana zdania z dnia na dzien, ciągła nerwówka z czystym sumieniem odradzam tego pracodawcę.

Z.w.
@Obserwator

Cześć, w internecie widzę co chwilę ogłoszenia o pracę i nie wiem czy składać tam CV? Z góry dziękuję za pomoc!

A ja właśnie widziałem te ofertę na dział logistyki i myślałem czy by na specjalistę nie aplikować… dodatkowo czy to prawda tak jak ktoś napisał, że stawki z ogłoszenia nie maja niczego wspólnego z rzeczywistością? Nastawiałem się po prostu na to 8 500 zł o którym piszą

CARBONARA

Dostaniesz prawie najnizsza krajowa. Nawet nie tyle ile minimalnie oferują w ogłoszeniu

Gośka Nowy wpis

Oferta dla Asystenta działu importu i zakupów i tak mi już uciekła z jakiś miesiąc temu ale widzę po komentarzach, że ludzie odradzają te prace ze względu na atmosferę chociażby. czy jest tu ktoś kto aktualnie pracuje na tym dziale i potwierdzi? Zastanawiam się czy nie będą jeszcze szukać ludzi do siebie, a akurat spełniam warunki

CARBONARA Nowy wpis

XXX logis XXX Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Zacznę od plusów: Umowa o pracę od pierwszego dnia, wynagrodzenie zawsze na czas i nigdy się zdarzyło za mojej kadencji, aby było jakieś opóźnienie, możliwość pracy zdalnej w sytuacji kiedy nie chcesz brać zwolnienia lub opieki na dzieci a chcesz jednak pracować a nie możesz być w biurze, brak problemu z wzięciem wolnego dnia czy połówki, kilkuminutowe spóźnienia czasami nie stanowiły dużego problemu. No to było na tyle z plusów. Do sedna: Nadgodziny bezpłatne nawet te w biurze, ciągłe nie zadowolenie przełożonego z pracy działu ( w rok w jednym dziale ponad 20 osób się przewinęło), notorycznie wysłuchiwanie że coś jest źle nawet jak było dobrze. Oszczerstwa na temat danego pracownika mówione przez przełożonego do innych zatrudnionych. To co się tam wydarzyło i zostało zastosowane wobec mnie i nie tylko mnie to słowa prze moc psychi czna czy mo b bing to za mało ta osoba systematycznie osłabia dobrostan swoich pracowników, wprowadzając destrukcyjne zachowania, które szkodzą zarówno poszczególnym osobom, jak i całemu zespołowi. Za błędy poprzedników słuchasz Ty i Twoja wina jest że teraz się okazało że czegoś nie ma a Ty o czym nie miałeś pojęcia ... Że dwa lata temu ktoś czegoś nie zrobił. Musisz być jasnowidzem. Nagabywanie pracowników ktoś tu wspomniał o tym... To jest na porządku dziennym także przez nie których tam zatrudnionych Taka jedna sieje ferment w całej firmie lata od działu do działu aż na końcu ląduje i śpiewa jak kanarek o 5 rano o wszystkich wiadomo komu śpiewa... Druga siedzi kręci i czeka aż ktoś wyjdzie ze łzami w oczach i czerpie z tego satysfakcję że się do tego przyłożyła. Z takim terroryzmem między ludźmi w pracy się nie spotkałam jak i taką rotacją też nie. Pracowało i pracuje tam kilka naprawdę fajnych osób które miło i ciepło wspominam do dziś. Samo stanowisko pracy dobrze wyposażone nie można było narzekać. Stawki podane w ogłoszeniach mają się nijak masz najniższą a jak chcesz podwyżkę to nie zasługujesz na nią. Ten człowiek działa bardzo schematycznie i stosuje tą samą metodę wykańczanie ludzi poprzez swoje działania ale w sposób taki aby dana osoba sama odeszła z pracy. Rączki trzeba mieć czyste a jak ktoś wtyki i tyle kasy to nawet nie ma sensu iść instytucji zwanej PiP. Kto ma to siłę? Nikt i każdy chciał tylko uwolnić się od tego miejsca i spać spokojnie. Warto przeanalizować każdy wpis na tej stronie przed podjęciem zatrudnienia i wyciągnąć wnioski i ominąć to miejsce.

Ja do działu handlowego się odnoszę i tej oferty dla asystenta do niego. napisane jest, że pracę wykonuje się w godzinach od 8 do 16. Nigdy się nic nie przedłuża? Zastanawia mnie też ten napis o umowie na czas nieokreślony. nie poprzedzi jej żaden okres próbny?

Mowa motywującą

Radzę się zastanowić dwa razy, opinie na tej stronie nie są z palca wyssane. (usunięte przez administratora) ze strony szefa, wielogodzinne zjeby za nic, nagabywanie pracowników na siebie etc. Życzę w życiu czegoś lepszego niż Carbotex.

Przedstawiciel Handlowy

buractwo szkoda czasu szef który nie umie się dobrze wysłowic szkoda czasu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Nikomu nie życzę aby trafił do tej firmy. Szef to jakieś nieporozumienie. Brak szacunku do pracownika, wszystko jest źle, jeśli dział nie wyrabia się z pracą to wina działu a nie organizacji firmy. Szef wymaga pracowania po godzinach jeśli są zaległości, oczywiście nieodpłatnie. W wolnym czasie powinieneś szukać inspiracji, tworzyć moodboardy i śledzić konkurencję. Dostawanie maili o 23 czy 2 w nocy przez kierownika działu to standard no ale kto jak sobie pozwala. Jeśli chcesz usłyszeć że jesteś beznadziejny i nic nie potrafisz to jest właśnie miejsce dla ciebie.

Jeśli jest tak jak ktoś wspomniał, że stawka wskazana w ofercie ma się nijak do rzeczywistości to jak to wszystko wychodzi podczas pracy jako grafik komputerowy? Jest tu teraz wystawiona oferta, piszą w niej o zarobkach do 6 300 zł. czy to poziom maksymalny?

@Carbotex

Jako były pracownik mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że takiej pracy nie można życzyć nawet najgorszemu wrogowi. Ciągła rotacja pracowników, (usunięte przez administratora) (stanie w pokoju szefa gdy ten się wydziera), brak pomocy i szacunku do pracownika.Za to wymagania takie że nawet gdyby ktoś pracował po 15 godzin dziennie to by nie wyrobił (co oczywiscie zwalane jest na brak organizacji pracy co oczywiście oznacza brak premii). Jako nagroda szkolenie w weekend (bezpłatne). Coś okropnego. Nigdy się na to nie porywajcie!!!!

MarMar
@@Carbotex

Cześć, Miałem okazję przez bardzo krótki okres czasu pracować w tej firmie w dziale logistyki.Na szczęście szybko się wycofałem ze współpracy.Moje odczucia są bardzo podobne do opisanych przez Ciebie. Z tego co się zorientowałem pracując tam to jeszcze bym dodał że nie którzy to uważają się za osoby które skończyły Oxford z wyróżnieniem - traktowanie innych jak by (usunięte przez administratora) byli i nie raz takie słowo padało z ust jednej z osób. Oczywiście pracują tam też ludzie którzy są spoko pomogą itd. i nie wrzucają w mailing od razu szefostwo z każdym minimalistycznym problem. Jak to lubi robić spora część zatrudnionych tam ludzi. Jak to ktoś ujął wcześniej " praca sama w sobie w bardzo fajna" to prawda ale cała pozostała część niestety nie. Stawki podane w ogłoszeniach nie mają nic wspólnego z rzeczywistymi zarobkami.

Czy atmosfera w miejscu pracy będzie niezależna od stanowiska? po przeczytaniu tej ostatniej opinii od byłego już pracownika chce się upewnić w stosunku do zatrudnienia jako specjalista ds. logistyki. podają w ofercie widełki liczone od 4,800 do 8,500 zł. zastanawiam się jednak na jakiej zasadzie występuje taka rozbieżność?

Ciekawe czy poprzednik ostatecznie aplikował? Ja to mam właśnie podobna zagwozdkę. Właśnie jest wystawiona oferta dla specjalisty ds. administracyjnych. z tego co zdążyłam już zauważyć to z 6 osób się zgłosiło przez taka stronkę. Możecie wiec już na wstępie dać znać jak rozmowa wygląda? cokolwiek na niej sprawdzają?

Obserwator

A jak dział handlowy? Wciąż takie nie zbyt szanujące inne działy szczególnie DL?

Weronika
@Obserwator

Ale o co pytasz w sumie? Bo widać, że kojarzysz miejsce. Pracowałeś tam kiedyś? Daj znać, może będę miała do ciebie garść pytań w sprawie pracy.

@Weronika

Pytaj to dopytam

Anna.Z
@Obserwator

Cześć ????, piszę w sprawie pracy w firmie carbotex. Wart tam pracować?

Z.w.

Barbara

Zarobki tu niby dobre, a przynajmniej tak głosił jeden komentarz. Asystent spedycji podejrzewam nie ma co liczyć na kokosy, ale może jakieś przyjemne podwyżki są wraz z awansem? Takie stanowisko mnie właśnie interesuje obecnie. Na portalu wspomnieli, że praca jest w stałych godzinach, ale wiadomo, w spedycji czasem zdarzają się nadgodziny. Jak to rozwiązują? Wszystko jest płatne? I jakie są benefity w firmie?

Jastrzębianin

No nie jest kolorowo... Na rozmowie kwalifikacyjnym wszystko ładnie pięknie, a jak przychodzi co do czego to nic się nie zgadza. Brak ludzi, którzy mogliby wdrożyć nowych pracowników, ciągłe rotacje, bardzo nerwowa atmosfera...

Agata
@Jastrzębianin

A czemu atmosfera jest taka nerwowa? Ktoś ją wprowadza? Czy wynika z pośpiechu albo innych rzeczy?

Jastrzębianin
@Agata

Z liczby obowiązków względem liczby pracownikow plus własciciel..

Osoba zainteresowana
@Jastrzębianin

A można powiedzieć coś więcej o właścicielu?

Beata
@Jastrzębianin

Czyli przydałoby się zatrudnić więcej osób... Skoro jesteście tak przeładowani to co, macie nadgodziny? Są płatne?

@Jastrzębianin

Długo pracowałeś? Mam okazję tam podjąć pracę, ale słyszałem że dziewczyny z działu handlowego są lekko nadąsane nie zbyt przyjazne dla innych wrogo nastawione na nowych pracowników?

@Obserwator

Skąd masz informacje jaka jest atmosfera wewnątrz firmy skoro tam nie pracujesz?

Hanna

No nie wiem, skoro napisał, że słyszał to może od samych zatrudnionych? A Ty masz co do tego jakieś odmienne zdanie? warunki pracy tutaj to jak oceniasz tak ogólnie?

@Beata

W okresie kiedy tam pracowałam nie było pojęcia płatnych nadgodzin, a robota miała być zrobiona, bo pracujesz na "swoją premię", którą trudno było dostać bez bazy klientów ;) Zdecydowanie powinno być więcej pracowników w przedsiębiorstwie działającym na taką skalę.

@Obserwator

Ja akurat polecam dziewczyny z działu handlowego. Bardzo łatwo złapałyśmy kontakt i bardzo miło je wspominam, zawsze jak miałam jakiś problem/pytanie były chętne do pomocy :)

Przyszły pracownik

Jakie macie opinie na temat pracy w tej firmie? Jak wyglądają zarobki?

@Przyszły pracownik

"Przyszły pracownik to już pewne, że się dostaniesz? Skoro pytasz to jeszcze na rozmowie nie byłeś? Tu każdego przyjmują czy jest mimo wszystko jakaś konkretna konkurencja?

Bobo
@Przyszły pracownik

Zależy od działu i zajmowanego stanowiska.

Jan
@Hanna

czy mogłabyś napisać ten komentarz po polsku i w zrozumiałym języku? rozumiem, że jesteś pracownikiem?

@Jan

zastanawiam się czy dużo osób obecnie na jedno miejsce kandyduje i czy trudno jest się dostać. Ty już po rozmowie może? jak przebiega i kiedy feedback obecnie dają?

Były pracownik DH

Nie zdąża mi się negatywnie wypowiadać o firmach w jakich pracowałam więc postaram się aby było merytorycznie. Sama praca bardzo wymagająca, pod dużą presją czasu oraz nacisku z góry. Większość spraw musisz ogarnąć sam. Ciągła rotacja pracowników to chleb powszedni i to największy problem tej firmy. Możesz liczyć na pracę po godzinach a jeśli masz do tego uwagi to w odpowiedzi usłyszysz, że źle organizujesz sobie pracę, skoro wykonujesz ją w domu. Miło będę wspominała koleżanki i kolegów z pracy. Mam nadzieję, że coś zmieni się na lepsze gdyż praca sama w sobie nie była zła. .

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie CARBOTEX? Czy warto aplikować na ofertę pracy Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży?

Iza

Hej Krystianie. Jest spoko... ale zawsze mogłoby być lepiej. Jeśli idzie o dofinansowane posiłki w pracy to zwracam uwagę na firmę Dachser Rzeszów z Jasionka. Zatrudnieni (wiem to od męża bo tam pracuje) mają tam system informatyczny, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki dowożą przed przerwą, niegdzie nie muszą chodzić. Życzę szczęścia w nowej robocie. Iza.

Robert
@Iza

Witam Pani Izabelo. Jako specjalista w dziedzinie organizowania posiłków w pracy dodam kilka zdań od siebie. Firma Dachser Rzeszów, której nazwę Pani przytacza używa do organizacji posiłków systemu SmartLunch. Skąd o tym wiem? Wdrażałem to rozwiązanie jako doradca klienta. Wiele firm, zarówno małych jak i dużych motywuje swoich pracowników poprzez dostawy smacznych posiłków. Pozdrawiam Robert

Polecam pracę w tej firmie, atmosfera w pracy dobra, jeśli robisz co do ciebie należy to nie ma żadnych problemów :), zarobki na poziomie dobrym jak na dzisiejsze czasy. Pracodawca w porządku, ludzki.

Maciek

Są samochody służbowe ?

@Maciek

Jeden

Zuzanna
@+

Jeden to trochę mało na wszystkich pracowników. Ale mam inną sprawę do Ciebie - przypadkiem dowiedziałam się, że w CARBOTEX chcą przyjąć kogoś na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Możesz mi powiedzieć, czy ten pracodawca dopuszcza częściową pracę zdalną?

@Zuzanna

Nie

Janko

Czyli ta firma ma główna siedzibę w Jastrzębiu Zdroju?

@Janko

Tak, ul. Rybnicka 14c :)

Waldek

Tak sporadyczne wpisy na forum pracowniczym oznaczają, że firma jest dobrym miejscem na pracę?

yolo
@Waldek

częstotliwość dodania wpisów niema nic do rzeczy, jeżeli jest firma gdzie pracuje 2000 osób to jest różnica jeżeli pracowników jest 30 . Na temat pracy się nie wypowiem bo sam tu trafiłem z ciekawości, bo oferty w necie krążą, ale też widzę że co jakiś czas pracownicy rotują bo opinie dodawane były regularnie. Może ktoś z pracujących się wypowie jak praca tam wygląda z perspektywy 2021 roku. Z reguły na tym portalu sypią się negatywne opinie. Jak ich nie ma to chyba nie jest tak źle.

Lena

Można się zgodzić z opinią, że nie jest idealnie ale generalnie mamy dobrą firmę, dobrego pracodawcę więc uszanujmy to bo czasy nie idą lekkie.

Mamba
@Lena

Czy Pani jest pracownikiem firmy Carbotex? Ogólnie mówi Pani że jest ok, normalnie?

Zostaw merytoryczną opinię o CARBOTEX - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w CARBOTEX?

Zobacz opinie na temat firmy CARBOTEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CARBOTEX?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CARBOTEX?

Kandydaci do pracy w CARBOTEX napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CARBOTEX