Opinie o CARBOTEX w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CARBOTEX. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CARBOTEX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CARBOTEX w Jastrzębie-Zdrój

xxx

węgiel sprzedawac(usunięte przez administratora)

xxx

uwaga na carbotex(usunięte przez administratora)

xx

(usunięte przez administratora)UWAGA UWAGA NA NIEGO I NA FIRMĘ CARBOTEX

przedstawiciel

To chyba faktycznie niejako znasz branżę...

Przedstawiciel Handlowy

buractwo szkoda czasu szef który nie umie się dobrze wysłowic szkoda czasu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
przedstawiciel

Z branży to na pewno nikt nie będzie aplikował na stanowisko opiekuna klienta ( ale pięknie to się teraz nazywa) bo wie, jak wygląda praca u tego człowieczka. Jeśli ktoś spoza branży zastanawia się czy aplikować to niech najpierw wejdzie na stronę jakiegokolwiek producenta pościeli i zadzwoni do pierwszego lepszego przedstawiciela (nr do przedstawicieli przeważnie są podane). Nawet jeśli dany przedstawiciel nie pracował w tym syfie to na pewno słyszał co się tam dzieje. Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam.

xxx

nio właśnie i tak on skończy z komornikiem bo facet sam o to się prosi (usunięte przez administratora)

xxx

właśnie tak zrobiłem czekam mój adwokat już działa -bo ze (usunięte przez administratora) trzeba krótko faktury mam dzięki za odpowiedz

prawnik
@xxx

potem komornik i po robocie Kolego, trzymaj się!

tetra

i tym sposobem w Carbotexie nie ma juz handlowców :) eh wszyscy zle pracowali ojojoj straszne, pewnie w głowie pANA nowe pomysły sie jawia

kkk

nie ma co współczuć , każdy jest tam z włąsnego wyboru, jak ktos głupi to pracuje jak ktos ma troche oleju to ucieka

przedstawiciel

Współczuję wszystkim, którzy pracują u tego (usunięte przez administratora) człowieczka

aDSasd

teraz stanowisko nazywa sie inaczej juz ni ema przedstawicieli tylko jest opiekun klienta , ale pojechali , tam sie powinno zmienic inne rzeczy a nie nazwe stanowiska które jest jakie jest ,

zmiany

ha ha ha jak widac w Carbotexie znowu rekrutacja hahaha no tak znowu prawie wszyscy handlowcy sie zwolnili , do tego jest ogłoszenie na pracuj na stanowisko bezposrednio w biurze(usunięte przez administratora).

przedstawiciel

(usunięte przez administratora)Naprawdę nie polecam pracy bo to szkoda nerwów! Ostrzegam wszystkich, którzy chcą aplikować na stanowisko przedstawiciela...

były ph

a ja właśnie dziś złożyłem pozew do sądu na tego cwaniaka bo mi też oczywiście nie zapłacił ostaniej faktury nie popuszczę mu tego i na bieżąco będę informował o przebiegu procesu i spraw sądowych zachęcam wszystkich którzy nie dostali kasy żeby tez tak zrobić nie bać się jak będzie miał kilka spraw o to samo to może w koncu coś zrozumie

też PH
@były ph

I tak wyjdzie na swoje. Jak tylko przypuśćmy 20-30% byłych ph założy sprawę i ją wygra. Zapłaci co ma zapłacić a z pozostałych i tak kasę z ostatniej faktury będzie miał.

faktura

owszem nie wyplaca ostatniej faktury iak jedzie na tym koniku

xxx

[usunięte przez moderatora] skandalem to jest nie wypłacanie ostatniej faktury mi wisi prawie 3 tys komuś innemu 10 tys [usunięte przez moderatora]

bleee

100 % racji, dodam że Pan Dyrektor już podobno nie pracuję, aha co ważne na hotele jest przeznaczone 300 zł na cały miesiąc , biorąc pod uwagę to że tak naprawde jest 4 ph i maja srednio po 4 wojewodztwa to tak naprawde pasuję w tygodniu kilka nocy przespac w hotelu no więc trzeba szukac jakiejs [usunięte przez moderatora] agroturystyki za 20 zł - to jest skandal

były PH

Witam, jestem byłym PH współpracującym w tą "firmą". Większość wypowiedzi jest czystą prawdą, być może jedne na poziomie merytorycznym, drugie ludzi rozżalonych w mniej gustownym tonie, lecz mają do tego prawo, po tym jak ta firma postępuje ze swoimi pracownikami... Do rzeczy: - średnio co 2-3 miesiące wymieniają wszystkich PH, też dziwiłem się że na 5 rejonach(każdy PH ma 3 województwa pod sobą) nagle rekrutują nowych pracowników, a sklepy i hurtownie które współpracują z Carbotexem nie wskazywały zdziwienia na nowego PH - podstawy dostajesz na swojej działalności gospodarczej 2tyś netto(minus twój koszty), premia 1tyś(za zrobienie planu) i procent od obrotu netto towarem - wszystko ładnie wygląda na papierze, lecz w rzeczywistości zostajesz na samej "podstawie", a zarzuty że nie wypłacają ostatniej faktury są na porządku dziennym! - towary które się sprzedają nie wliczają się do planu sprzedaży(co?!), a w planie sprzedażowym masz 20 pozycji które zalegają magazyn - zgadnijcie dlaczego żaden klient ich nie chce? ;) Zresztą w podstawowym planie masz np ręczniki BHP, które 2 miesiące nie widziałem na magazynie, a i tak w zadaniach miałem jeżdżenie, szukanie klientów i zbieranie na nie zamówień, a gdy klient na nie czeka, bo zmówił. to nawet sam szef firmy ni wiedział kiedy i ile przyjedzie - chore nie?! - właściciel tej działalności gospodarczej kazał na siebie mówić per "Prezesie", a jego kolega notabene, koordynator PH kazał na siebie mówić "Dyrektorze" - praca jak każdego PH, lecz już wymogi co do wykonywania tej pracy są jak z kosmosu! Np wymagają bitej 8h pracy wśród klientów, lecz dojazd i powrót do domu już się nie wlicza - przypomnę masz 3 województwa pod sobą, co daje niekiedy po 200km w jedną stronę do grupy klientów! - praca w domu aby ogarnąć zamówienia, maile, powysyłać oferty, podzwonić nie jest akceptowana przez dyrektora i prezesa, "bo mamy pracować w terenie", więc 8h jeździsz po klientach a w/w pracę robisz po nocach - a mniejszym zarzutem jest to że nie masz prawa wiedzieć kiedy, jaki towar i w jakich ilościach pojawi się na magazynie, więc odwiedzasz klientów po omacku, zbierając zamówienia na towar którego nie wiesz czy i kiedy będzie, po czym dzwonisz do klientów przepraszając że nie ma towaru zamówionego lub wysyłasz niekompletne zamówienie - pomyślcie jak się czują twoi klienci wtedy...? UWAGA! Obrót towarem na 300 tyś netto dla tej firmy w jednym miesiącu(chyba rekord), po czym usłyszałem że źle pracuje, dostałem wypowiedzenie umowy mailem! Nie została mi faktura na ponad 10tyś netto wypłacona, szkoda reszty gadać... Ogólnie nie polecam, praca syzyfowa, za 2 tyś netto, a może i zero złotych, bo ci ni wypłacą faktury? ;/

sssss...

tam panuje włatca z prawdziwego zdarzenia! nikomu nie polecam bo zostaniesz oszukany na kasie jak wielu po mnie.

?

nio tak opinie syf tak jak cała ta firma to co Tomaszku kiedy oddasz mi mije 2 tys jakie nie zapłaciłeś mi za ostatnia fakturę jak myślisz czy długo będę jeszcze czekał .... pracownik na działalności gospodarczej też ma swoje prawa i też może chcięc wypłaty pieniędzy - dodam swoich zarobionych pieniędzy ty dziadzie bez honoru sprzedaj trochę węgla i się w koncu rozli

Zostaw merytoryczną opinię o CARBOTEX - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w CARBOTEX?

Zobacz opinie na temat firmy CARBOTEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CARBOTEX?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CARBOTEX?

Kandydaci do pracy w CARBOTEX napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CARBOTEX