Opinie o Chemtextil Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Chemtextil Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Chemtextil Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chemtextil Sp. z o.o. w Żory

Dzień dobry. od trzech lat nie było tu żadnej opinii, po pierwsze to czy cokolwiek co było zawarte w tych poprzednich do dnia dzisiejszego mogłoby być aktualne? kolejna sprawa to praca przy obsłudze sklepu internetowego, czy do dziś taka oferta mogłaby być aktualna? Mam dawniejsze ogłoszenie od Pracodawcy a szukam pracy w Jastrzębiu, posiadam już doświadczenie

Prezes

Sprawa została zgłoszona przez Zarząd do Prokuratury Jastrzębie-Zdrój. Opinia zwiera treści nieakceptowalne, a wręcz zawiera zarzuty popełniania przez osoby związane ze Spółką czynów zabronionych, a nawet przestępstw co jest sprzeczne z obowiązującym stanem prawnym oraz Państwa regulaminem. Wydaje się, że jednym celem tej opinii jest oczerniania Spółki i osób z nią związanych, których identyfikacja jest możliwa poprzez wgląd do publicznego KRS.

Prezes

Witam, firma zatrudnia osoby młode z dużym doświadczeniem w dziale e-commers w tym równe studentów. Zapraszamy do kontaktu - dane dostępne za stronie Spółki oraz pod adresem biuro@chemtextil.pl. Adam

Klient

W moim wypadku wszystko było tak jak należy, szybki czas dostawy i fv. Ponadto mimo mojego błędu co do daty ważności produktu otrzymałem w ramach przyszłej współpracy upominek i naprawdę zrobiło mi się miło ;) będę kontynuował zamówienia w tej firmie :)

Byli pracownik Nowy wpis

Co Ty piszesz? Idź na odwyk człowieku -, setki bzdur!!! Sam kradłeś pewnie i stąd osadzanie o to innych!!!

Ghgh Nowy wpis
@Prezes

Szkoda, że zwalnił Pan osoby, które zawsze stały murem za Panem, oraz firmą bez względu na sytuację, ale wolał Pan słuchać R. G niż porozmawiać. Po mimo wszystko R pisze bzdury!

Prezes Nowy wpis
@Ghgh

Wiem ale to już nie mój kłopot

Danuta

Zrobiłam zakupy przez internet i wprawdzie były drobne potknięcia związane z dotrzymaniem terminu wysyłki, ale towar doszedł kompletny a ramach przeprosin za wydłużony czas oczekiwania dołączono upominek, na który wcale nie liczyłam. Polecam tę firmę.

hey

ja pracowałem na magazynie w okolicach Piaseczna, w mazowieckim i mimo iż jako student podjąłem się pracy na magazynie to mogę sobie pochwalić :D przez agencje pracy bo tak rekrutowali ale na prawdę mi się spoko pracowało, nie licząc tego że buty mi pachniały proszkiem do prania XD

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Chemtextil Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Czy Chemtextil Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Pracownica

Zatrudnia, ale na tę chwilę mamy komplet pracowników. Pozdrawiam :)

Bożena

Bardzo dziwne i jednocześnie niepokojące są te informacje. Miałam zamiar aplikować ale teraz???

@Bożena

Anonimowy anonim

Na rozmowie mowa była mowa o umowie o pracę w rzeczywistości było zlecenie. Praca jaka się wykonywało bardzo fajna ale firma już nie dużo odbiegało od tego co mówił właściciel na rozmowie. Niestety po posprzątaniu bałaganu i wyporowadzeniu na prostą sklepu pożegnano mnie z resztą nie tylko mnie ale inne uczciwe osoby też. W tej firmie jest bardzo dziwna filozofia zatrudniania gdyż zwalania się lojanych a zostawia nie lojalnych - albo wynoszą towar tzn robią zakupy nie płacąc za nie... Bądź dopisują sobie godziny pracy... Jak jedna osoba to zgłosiła górze to zostało to zlekcewarzone. Brak szacunku i wbijanie innym szpilek w plecy jest na porządku dziennym szczególnie takim osobom które miały więcej do powiedzenia i miały rację. Zero dobrej atmosfery od kad przyjęto jedną laskę i kolesia na których nawet klienci pisali imienne negatywne opinie.

@Anonimowy anonim

Jako Prezes Zarządu mogę domyślać się tylko kto jest właścicielem wpisu. Rozumiem Pani rozgoryczenie oraz żal ale jak wspominałem na rozmowie o kwalifikacyjnej łączyła nas umowa o pracę, która mogła być rozwiązana przez obie strony z zachowaniem zasad Kodeksu Pracy. Jak pamiętam dostała Pani preferencyjne warunki zwolnienia czyli 1,5 miesiąca wolnego bez obowiązku wykonywania czynności związanych z pracą. Zostały również wypłacone Pani wszystkie należna urlopy oraz wysłane w terminie świadectwo pracy. Mimo braku kontaktu, uważam Panią za bardzo wartościowego człowieka, uczciwego i pracowitego. Jestem pewien, że będzie się Pani realizować w innej firmie z dużym powodzeniem. Jeżeli nadal czuje się Pani pokrzywdzona rozwiązaniem umowy o pracę proszę przyjąć moje słowa przeprosin, zapomnieć o tym i realizować swoje cel życiowe. Prezes Zarządu Adam

Prezes

Witam, firma obecnie zatrudnia kilkunastu pracowników głównie w dziale biurowym. We wcześniejszych latach byli również pracownicy zatrudnieni na stanowiskach magazynowych. Było wielu pracowników bardzo wartościowych i odpowiedzialnych, jednak z racji przeniesienia magazynu do innego miasta była potrzeba rozwiązania umowy o pracę. Niestety byli również pracownicy, którzy nie do końca pasowali do idei firmy (delikatnie mówiąc). Nie wchodząc w szczegóły każdy pracownik przez zwolnieniem dostawał szansę na poprawę. Oczywiście działając zgodnie z prawem każdy ma prawo napisać własną opinię o pracodawcy i opisać swój punkt widzenia. Opinia ta nie może jednak zawierać nieprawdy czy też oskarżeń o oszustwa. Jeżeli ktoś widzi lub jest świadkiem przestępstwa ma obowiązek prawny zgłosić to do odpowiednich organów Państwa. Jeżeli zaś mówi nieprawdę lub pomawia pracodawcę, czy tez oskarża niesłusznie osobę prywatną podlega pod kodek cywilny art 234 oraz art 212 kodeksu karnego. W związku z tym jako Spółka mamy obowiązek powiadomić odpowiednie organy o czynach niedozwolonych, co też zostanie zrobione za pomocą biura prawnego. Art. 234. [Fałszywe oskarżenie] Kto, przed organem powołanym do ścigania lub orzekania w sprawach o przestępstwo, w tym i przestępstwo skarbowe, wykroczenie, wykroczenie skarbowe lub przewinienie dyscyplinarne, fałszywie oskarża inną osobę o popełnienie tych czynów zabronionych lub przewinienia dyscyplinarnego. Podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Art. 212 kodeksu karnego (Przestępstwo zniesławienia) Zniesławienie jest przestępstwem, którego przedmiotem jest naruszenie czci i godności człowieka. Ustawodawca mając na uwadze znaczenie tych wartości uregulował kwestię pomówienia nie tylko w kodeksie cywilnym jako naruszenie dobra osobistego, ale również w kodeksie karnym. Pozdrawiam Adam

Aktywna

Proszę Państwa żaden pracownik nie pochwali swojego pracodawcy jeżeli w jego własnym mniemaniu był wspaniały i nie ma sobie nic do zarzucenia. Fajnie się pisze takie negatywne komentarze, jeżeli człowiek czuje się anonimowy w internecie, ale na szczęście już tak nie jest. Ja rozumiem, że można być złym, rozgoryczonym, ale są pewne granice. Ja nie mogę powiedzieć złego słowa o tym pracodawcy. Atmosfera sympatyczna, fajni ludzie, dobre warunki pracy. Zresztą najlepiej przekonać się samemu, a nie sugerować się opiniami i oszczerstwami osób, ktorym już tą firmą nie po drodze.

Jak wygląda oferta pracy u pracodawcy jakim jest Chemtextil Sp. z o.o. w miejscowości Żory? Czekamy na nowe info.

Byli pracownicy

Nie polecam, atmosfera bardzo zła, źle się pracowało. Każdy normalny szanujący się człowiek sam odchodził.

Zostaw merytoryczną opinię o Chemtextil Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Chemtextil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chemtextil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chemtextil Sp. z o.o.?

Chemtextil Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Węglowa 11
    44-240 Żory