Cukiernia Kudelski Jan Kudelski

Tarnów

Opinie o Cukiernia Kudelski Jan Kudelski

Natalia

@otaku - a jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracodawcą? Piszesz o niestabilnym grafiku pracy - na jakiej podstawie jest on układany? Czy przestrzega on zasad prawa pracy? Zgłaszałeś swoje uwagi przełożonemu w tym temacie?

otaku

Ja osobiście nie polecam. Praca za 8zł/h, o wolnych niedzielach można zapomnieć. Grafik pracy nie jest stabilny, co kompletnie rozregulowuje organizm, bo nie ma tak, że tydzień pierwszych zmian, tydzień drugich tylko w kratke. Praca niemal w saunie, bo nie ma klimatyzacji. Ahh i ciągle w stresie, bo kierownictwo rzadko zadowolone.

Mieszkanka Tarnowa

5 ciastek za 15 zł , jedno mniejsze od drugiego , mini gałka lodów 2.70 , kpina !!! Tak drogiej cukierni dawno nie odwiedziłam i był to ostatni raz ! Biedaki , ciągle mało i mało tych pieniędzy ....

prawda

Szefowie i Kierownicy są ok. ale wśród fajnych pracowników są też niepozytywne osoby które niszczą nowo przyjętych pracowników i sami śmieją się , że nikt ich nie zwolni ,, bo kto będzie pracował ,,. Potrafią cię niszczyć fizycznie , psychicznie i nie ma dnia aby nie odczuć ich złośliwości . Nie można liczyć na współpracę ,jest złośliwość i sprawdza się powiedzenie ,, umiesz sobie radzić to radź sobie sam. To jest mobing w pracy....... DOPUKI TACY LUDZIE TAM BĘDĄ PRACOWAĆ , DOPUTY BEDZIE BRAKOWAĆ RĄK DO PRACY .................Szkoda , że ani kierownicy ani szefowie tego nie zauważają i nie reagują w odpowiedni sposób.

bajadurka

HE he he 7 zł na godzinę i wredni pracownicy .

krys

Zarobki jak wszędzie ...............Państwo Kudelscy są wspaniałymi Szefami ..............Kierownictwo też ok .............. , ale co niektórym pracownikom odbiło , aż dziw , że tacy zajadli zawistni i dwulicowi mają miejsce w tej firmie .

Ajoke

Generalnie wydaje mi się, że bardzo dobra firma, Cukiernia jakich mało i naprawdę smacznie piecze serio

krys

Wspaniali współpracownicy, zarobki też nie złe , kierownictwo tez ok . czego więcej potrzeba ?

Gąska

Pracowałam w cukierni Kudelski 15 lat jako ekspedientka,lata 70 i połowa 80.To były piękne lata mojego życia i do dzisiaj wspominam je z ogromnym sentymentem ,a pracowałam jeszcze na ul. Kosciuszki.Cudowni klienci ,współpracownicy i szefowie,,p.Janina,p.Helena,p.Boluś P.p.Jan Kudelski ,,wtedy młody szef,którego bałam sie na poczatku,ciastka mi spadały czasem,,ale było naprawde cudownie.Nie wrócą te lata.....

marika

Dramat, nikomu nie poleciłabym pracy u Kudelskiego! Po pierwsze maja cię za śmiecia, pracujesz 250 h w miesiącu, nie ma przerw, jak wyjdziesz zjeść albo do wc to pretensje gdzie bylas jak klient czeka. W sezonie 50 stopni na stoisku, pytają czy nie za zimno. Praca bez umowy albo na pol etatu oczywiście najnizsza krajowa.

Bajka i Brawórka

Bajka i Brawórka - 2012-08-10 09:47:34 Jesteś zapracowana, głodna ? Polecamy obiady Firmy Kudelski. Zawsze ciepłe, estetycznie podane. Smaczne i sycące, a bogate menu sprawia, że rzadko kiedy dania się powtarzają. Duże brawa dla kucharzy. Godne polecenia są Naleśniki Sadzy, mniam, palce lizać. Uwielbiamy sałatki podawane jako deser owocowy (nie można się oprzeć). Zamiast kupować fast food\\\'ów (ta sama cena) wolimy zdecydowanie dwudaniowy obiad, który smakuje jak domowy. P.S. Dziewczyny! Jemy te obiadki od 4ech miesięcy i nie przytyłyśmy ani kilograma!!!Nastąpiła mała literówka: Najlepsze są Naleśniki SASZY !!! ;-)

Bajka i Brawórka

s.

place u Kudelskiego wysokie ? hi hi smiech na sali umowa jak wogole masz to najnizsza krajowa pracuje sie po 250 godzin i maja cie za zero

Zostaw opinię o Cukiernia Kudelski Jan Kudelski - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Kudelski Jan Kudelski