Opinie o Jaszpol Sp. z o.o. w Zgierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jaszpol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jaszpol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaszpol Sp. z o.o. w Zgierz

Jacob

Proponowane warunki pracy na serwisie mechanicznym są nie do przyjęcia. Jawnie chcą (usunięte przez administratora) pracownika ponieważ nie przedstawiają jasno opcji rozliczeniowych. Nawet po zatrudnieniu wiem że ludzie nie wiedzą ile zarobią. Szukajcie lepszych firm.

qwerty
@Jacob

Jeśli już o stanowisku Dyr., mowa to właśnie widziałem ze oferta w internecie jest, właśnie dla Dyrektora Zarządzającego. Te nabory z czego mogą wynikać? Ciekawiły mnie ewentualne zarobki, lecz nie zostały podane. A wiecie może jak rozmowa przebiega? Czy to jakiś dłuższy proces?

Na słuchawce ktoś pracował i mógłby się wypowiedzieć na temat pracy? akurat opinia od klienta się pojawiła, miałam nadzieje, że ktoś o ogłoszenie spyta, które od dwóch tygodni jest już widoczne. Myślę czy by nie spróbować, czy polecacie? Jaka jest atmosfera na dziale i jak układają się relacje z klientami?

Hej, a jaka atmosfera w dziale, gdzie pracuje Sprzedawca samochodów używanych, na którego nabór ogłaszają? Bo tu niżej ktoś komentował dosyć negatywnie o podejściu do pracowników przez kierownictwo. Ciekawe, czy to dotyczy wszystkich stanowisk? Czy tylko pojedynczych? Dla mnie to ważne, żeby praca była spokojna.

xxxxx Nowy wpis

Firma Januszex ma kompleks marki premium a najbardziej jej kierownicy którzy wyżywają się i dowartościowują na osobach na niższych stanowiskach. Szkoda czasu, energii czytaj nerwów i pieniędzy których i tak nie zarobisz. Na rynku łodzkim utrzymują się tylko dlatego bo nie mają zbytnio konkurencji. PRLowska polityka pracy - nie mają pojęcia jak rynek już poszedł do przodu...

Jaszpol Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na na stanowisko Koordynator Pracowników. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 5300 . Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

kadry

Dzień dobry, nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Koordynator Pracowników.

@kadry

Za to poszukujecie doradcy serwisu mechanicznego. W ogłoszeniu jest napisane, że doświadczenie jest mile widziane. W jaki sposób wdrażane są osoby bez doświadczenia? Czy przed podjęciem pracy przechodzi się jakieś szkolenie?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Jaszpol Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Sprzedawca samochodów nowych Peugeot
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Natalia
@Jacob

Możesz napisać to trochę jaśniej? Nie ma stawki godzinowej? To w jaki sposób jest liczona ta wypłata tak mniej więcej? Od czego zależy?

@Natalia

Pensja jest uzależniona od widzi misie Dyrektora. Popytałem trochę ludzi, znajomych i nawet samych pracowników. Co miesiąc nie wiesz ile dostaniesz. Dlatego nie zdecydowałem się na tą firmie. Szkoda czasu i nerwów.

Izabela
@Jacob

Co? To możliwe? W umowach pracownicy nie mają napisanej stawki za cały miesiąc lub za godzinę? Dlaczego ludzie podpisują umowy, jeśli nie ma w nich wpisanego, ile dostaną kasy, jaki to typ umowy w takim razie?

@Izabela

Tz. Premia uznaniowa. Jak się uzna że w firmie są inne wydatki to się pracownikom wypłaca mniej. Nigdy nie wiesz ile zarobisz. To jest sprężyna Dyrektora A.M

qwerty

Ewka

Heja, fajnie będzie, jak opowiecie o tym dostępie do obszernego pakietu szkoleń. Widziałam ogłoszenie dla Asystenta Działu Sprzedaży Samochodów Używanych i w liście benefitów jest o tym. Mnie zastanawia, co to właściwie jest? Co tam oferują pracownikom??

Lubiana
@Ewka

Głównie oferują dużo stresu, bałagan i ogólny (usunięte przez administratora). Kierownik tego działu jest to (usunięte przez administratora) z brakiem honoru, (usunięte przez administratora) Pakiet szkoleń online I wprowadzenie przez innego pracownika to Ci zaoferują. W tej firmie brakuje nowych kierowników którzy pociągną ten pociag w dobra stronę. Na ten moment jest tam banda kłamców, (usunięte przez administratora) i zadufanych w sobie ludzi którzy kiedyś coś osiągnęli a teraz wysysają z innych i nie dadzą Ci zarobić. Tak jest jak ma się monopol na rynku i zachowania z lat 90.

Arni
@Lubiana

A pracownik może tu zostać kierownikiem, i co może się do tego przyczynić? Nie wiem też, co z tym stresem, z czego on się bierze w tej firmie?

noname

Główny problem tej firmy polega na zarządzaniu. Zamiast pomagać i rozwijać firmę, blokują, hamują i przeszkadzają w pracy. Jeśli chodzi o pracę to jeden z najgorszych salonów do pracy w Łódzkim albo nawet w Polsce. Prezes na czele nie wie co się dzieje w jego firmie, Dyrektor jest zapatrzony na swój wąs jak szpak w gnat. Kierownicy zastraszeni przez dyrektora, ogólna dyktatura. Jeśli nie masz doświadczenia to przemęczysz się i pójdziesz później tam gdzie Cię będą szanować i przede wszystkim dadzą zarobić PLN.

ROMEK

Tak ta firma jest tylko po to aby nabrać doświadczenienia. Popytajcie ludzi i się dowiecie jak to wygląda. Nikt o dobrych kontaktach i doświadczeniu w takie (usunięte przez administratora) nie wejdzie chyba że stoi po murem. Dyrektor... to jest porażka tej firmy. Jak się monopol na rynku i jest się pazernym to się ludzi nie szanuje.

Alojzy

Odradzam. System stworzony tak aby pracownik nie zarabiał pieniędzy chyba z czasow PRL lub 90 tych. Płacą najniższa krajowa i premia uznaniowa tak wiec nigdy prawdy Ci nie powiedzą ile zarobisz, brak schematu i jawnych informacji, brak jasnych klarownych udokumentowanych zarobkow tylko wszystko na tz. Gębe. Jak się upomnisz o swoje pieniądze to Dyrektor A.M. mści się przez kilka miesięcy stosujac mobing i stara sie to robic w taki sposób aby nikt muntego nie udowodnił choć nagrani są :) . Doradca serwisowy który zbiera za wszystko baty i nikt z tym nic nie robi. Dobra firma aby zacisnąć zęby, nabrać doświadczenie i iść do każdej innej marki aby zacząć zarabiać co najmniej 50% więcej i w normalnych warunkach niż w Jaszpolu. Parkingów dla pracowników brak, naprawy prywatnych samochód to wielki problem i naliczanie jak klienta z ulicy ale tak jest jak jest się monopolistą, rabat pracownicy to fikcja i na używanych autach chcą zarabiać więcej niż na klientach. Wymagania marki Renault i Dacia ta firma nie spełnia i obwinia niskim szczeblem pracowników. Do momentu gdzie władza bedzie miała w (usunięte przez administratora) pracowników i nie będą doceniać doświadczonych pracowników to Odradzam chyba że stoisz pod ścianą lub nie masz gdzie doświadczenia nabrać.

TW Bolek
@Alojzy

Dokładanie tak, napisałem całą prawdę. To są ludzie z (usunięte przez administratora) temat rzeka szkoda czasu. Choć większość serwisów w Łodzi to klika SB. Wystarczy dobrze się zainteresować tematem i oczy wywróci na drugą stronę. Ale kto się tym interesuje? Ja na pewno. Całuski dla Dyrektora on już wie jak zaczął i z skąd wie wywodzi. Kiedyś można było pewne sprawy ukryć teraz jest internet. Pozdrawiam.

Izabela
@Alojzy

Zaciekawiła mnie ta kwestii pensji. Skoro one są niskie, to jak wygląda rotacja tutaj? Dużo osób przychodzi właśnie tylko po to, aby nabrać doświadczenia i po krótkim czasie odchodzą? Są tu pracownicy ze stażem pracy w tej firmie więcej niż 5 lat?

Odradzam Bardzo Po naprawie blacharskiej stwierdzono bardzo dużo uchybień. Same problemy Poza tym FV strasznie zawyżona.

Irena

Na stronie w zakładce z rekrutacją widzę opis warunków, zespołu i benefitów a co z jakimiś konkretnymi ofertami odnośnie przyjęć? Orientuje się ktoś gdzie ewentualnie można ich szukać?

Ivo
@Irena

Konkretnie to najniższa krajowa i premia uznaniowa tz. W każdym momencie możesz zostać z niczym. Brak jasnych dla pracownika informacji na temat premi, prowizji. Więcej kar niż premi za byle co. Oddział Burkowa to wielka porażka zarządzających tam osób. Roszada pracowników większą w Biedronkach.

@Ivo

aha, nie no jak w biedronkach jest to też nie wiem za bardzo, tam się jeszcze pracą nie interesowałam. czyli ryzykowana praca w pewnym sensie ale ludzie się jej podejmują? czyli premia spoko musi wychodzić jak ktoś zasłuży? kojarzysz widełki, żeby podrzucić?

Patric
@Irena

Ogólnie praca w tej firmie to jedna wielka porażka. Nie ma co liczyć na dobre premie czy pochwały. Tutaj co dziennie szuka się na pracowników haków aby ich ukarać. Prowizja jest rozliczana jak się władzy podoba a czasem i nie wypłacana. Błędy w rozliczeniach to norma w tej firmie na niekorzyść pomocników. Wszystko dogadywane na gębe

Ivo
@Irena

Nikt Ci dokładnie nie ujawni schematu premii w tej firmie. Możesz zarobić 1300zl premii a i możesz 300zl brutto. Ogólnie nie polecam chyba że nie masz wyjścia. Tak ludzie się łapią i podejmuja a pozniej idą gdzie indziej :)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Jaszpol Sp. z o.o.?

Jacek

Odpowiadając na pytanie, preferowana umowa to ta jedyna - umowa o pracę. Pozdrawiam. Jacek

Edyta
@Jacek

Na jaki okres czasu zawierana jest pierwsza umowa z nowym pracownikiem w Jaszpolu? Czy dla osoby doświadczonej również jest to okres próbny? Po jakim czasie będzie ona zawarta na stałe? Czy warunki przy jej przedłużaniu się jakoś zmieniają?

Nika

Normalna umowa o prace.nie ma tu umów śmieciowych

@Nika

A w ostatnim czasie na którym stanowisku taką zawierano, kiedy były ostatnie przyjęcia?

Jack

Zastanawiam się jak można takiemu serwisowi dać „autoryzowany serwis” jako flotowy klient sam dzwonię i domagam się zaległej naprawy .Pracownicy lepiej by wyglądali w zwykłych t-shirt ,koszule brudne ,krawaty wiszące ,kultura do klienta na bakier ,nie wspominając o kierowniku który głupio się uśmiecha obiecuje że zajmie się sprawa i ginie bez echa ,w ciągu jednego dnia prosząc 3 razy o kontakt nikt się nie odezwał .Pytając kiedy auto będzie gotowe otrzymałem info ze już za chwile ,mija godzina i się pytam kiedy …odpowiedz będzie wieczorem . Ci ludzie nic nie ogarniają ,nie wymagam cudów ale kultury ,znajomosci czasu naprawy,części już tak (usunięte przez administratora) malaria ,najlepsze że dostałem zgodę na wybranie auta ,ale patrząc na ten serwis ,obsługę odpuściłem tą markę i dilera . Poszuka czegoś innego

NIE polecam. Bardzo proszę nic im nie podpisywać , można się obudzić tak jak ja z komornikiem na karku. Bardzo NEGATYW

nina4919

Mimo wizyty w salonie i jeździe sprawdzającej nie zatrzymano samochodu do sprawdzenia i ewentualnej naprawy ,samochód po3 dniach się popsuł Koszty tej naprawy miały wynosić 14 tysięcy

Stary

Lata temu pracowałem w tej super firmie, wszędzie piszą że najważniejsi są ludzie. Nigdzie tak źle mnie nie potraktowano jak w tej firmie, nie mogę pisać jak jest teraz, ale moim zdaniem człowiek nie zmienia swoich nawyków i myslenia o innych. Paradoksem jest to, że jak zastanowimy się o kogo chodzi, to tak wiele nazwisk przez te 30 lat mozna wymienic. Pozdrawiam i zycze wielu sukcesów, mimo ze do tej pory gdzies siedzi ten lęk, który zaszczepiliscie w mojej głowie.

Czy firma Jaszpol Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

kadry

Wszelkie szkolenia zawodowe, związane z wykonywanymi obowiązkami są finansowane przez pracodawcę.

Ona

Jaka jest pensja w jaszpol zgierz doradca

Iza

Macie zapewniony jakiś sprzęt służbowy ?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Jaszpol Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Kadry

A jakim stanowisku myślisz, pytając o auto służbowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Jaszpol Sp. z o.o. - Zgierz

• Jak się pracuje w Jaszpol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jaszpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaszpol Sp. z o.o.?

Jaszpol Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • łódzka 28
    95-100 Zgierz