Opinie o Piekarnia Rąba w Bielsko-biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia Rąba. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekarnia Rąba o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Rąba w Bielsko-biała

Sadu

Praca na dobrych warunkach, można zarobić dobre pieniądze. Teraz jest do tego dobra ekipa to już wgl jest pro :)

Ramos

Nie spotkałem się z niczym złym ze strony tego pracodawcy. Jak na dzień dzisiejszy, wszystko w porządku. Terminowe wypłaty i możliwość porozumienia w wielu sytuacjach.

Biały

Cały czas do przodu jak to mówią, warunki są w porządku.

pablito
@Biały

pracujesz jako piekarz? powiesz coś więcej?

Jerzy

Ja jestem bardzo zadowolony powiem szczerze to moj pierwszy pracodawca który mnie tak dobrze traktuje. Stabilna umowa mozliwosc dogadania się w każdej kwestii i wiele benefitów miejsce pracy sterylne i przyjemne myśle ze kazdemu by się tu spodobało.

Czy pracownicy w Piekarnia Rąba dogadują się między sobą?

Majka

Jak pracowałam to wszystko w porządku było. Mój znajomy nadal tam pracuje i nie mówił żeby działo się coś złego teraz

Miko

Zero problemów jeśli chodzi o współpracę, dogadujemy się :)

ile ludzi tyle opinii. Tam zaczynałem i dużo się nauczyłem.

Daniel
@Paweł

Zgadzam się że na start jak najbardziej ok. Już trochę pracuje i jest dobrze.

Zagzy

Jasno określone warunki. Dobre pieniądze płacone na czas.

Marek78

Pracuje w pikarni od 2 lat. Zmiany zawsze są przydzialne zgodnie z harmonogramem. Praca w ustalonych godzinach. Pieniądze na czas.

Dawid

Dla mnie było ok. Dobre warunki współpracy, dużo można się nauczyć i zdobyć doświadczenie

Agata

Ja pracowałam krótki, łączyłam pracę ze studiami i nie robili problemów. Fajna firma, wynagrodzenie na czas.

Paulina91
@Agata

Nie ma problemów z łączeniem tego ze szkołą?

Agata
@Paulina91

Nie było :) Z wszystkim dało się dogadać :)

Loki

Lubię pracę tutaj. Dobre warunki i człowiek wie co ma robić

@Loki

Jak długo pracujesz? Możesz powiedzieć coś więcej?

Loki
@Kasia

Już prawie rok, stabilne zatrudnienie i dobre warunki.

piotrek

pracowałem może i krótko, ale rąba jest dobrym pracodawcą według mnie, dają dobrą stawkę, człowieka szanują

Miko

Praca jak dla mnie jak najbardziej ok. Polecam!

Kamil

Pracowałem tam jakieś 2 lata i jak dla mnie dobre miejsce do pracy w PL. Tak się życie potoczyło że trzeba było wyjechać. Gdyby nie to nadal bym tam pracował.

Dawid
@Kamil

No ja akurat się zatrudniłem w Rąbie po powrocie do kraju, może nie ma aż takiej dobrej kasy jak za granicą, ale atmosfera ok, no i Polska to Polska, a te piniądze też nie są złe, ja nie narzekam

Majka

Jako klientka pozdrawiam cały zespół Piekarni Rąba :) Świetna robota!

mino

Praca ok, ważne że jest praca i można normalnie pracować.

Szymon

Macie teraz jakieś dodatkowe zabezpieczenia (przyłbice, maseczki) ? Zadbali o to?

mino
@Szymon

wszystko jest, zawsze dbają o takie rzeczy

Olczii

Pracowałam przed przeprowadzką do Warszawy i mogę polecić. Płacą na czas, dobre warunki umowy.

Czy jest możliwość w Piekarnia Rąba pracy na część etatu?

Sandi

Wiesz no wszystko zależy od dogadania się. Ja sobie w Piekarni Rąbie dorabiałam więc kwestia godzin praca byla do dogadania :')

W każdej kwestii da się dogadać, ja pracowałam w Rąbie na pół etatu i nie było problemu.

majka

tak, ja pracuje wlasnie na pol etatu

majka

praca jak praca, nie jest jakaś mega ciężka, płacą na czas, jak dla mnie ok ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Rąba - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w Piekarnia Rąba?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Rąba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Rąba?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 94 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Rąba?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Rąba napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Rąba
4.7/5 Na podstawie 389 ocen.
  • ul. Janowicka 189
    43-344 Bielsko-biała