Zakłady Piekarskie Oskroba

Człekówka

Opinie o Zakłady Piekarskie Oskroba

Praca dno... ludzie jeszcze gorzej , sprzedadza wszystkich i wyruchaja za freee... na starej piekarni i pakowaniu godziny pracy lamane jak (usunięte przez administratora) Co do wyplat to biuro robi w (usunięte przez administratora) Nigdy sie nie doliczysz. Na 4zmianowce lepsza kasa niz na 3 a wolnego wiecej. Ogolnie dno (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie robota. Tylko makowiec sie liczy.... juz rzygam nim.

Botoks

xcx
@Botoks 13.12.2017 19:27

czym???

dym
@Botoks 13.12.2017 19:27

raczej....wieśniak rządzi !

szekete

Praca ok. Zarobki? Średnie podkAblujesz zarobisz. ludzie sieją straszne fermenty. omijać dział tost i panią Marzene P. I jej kolezaneczki które zbierają informacje dla niej.

Meksyk

Polecam, wiejski Rządzi!

PARYŻANIN

WIEJSKI RZĄDZI POZDRO

Andrzej

Witam jestem szczesliwy bo skończyłem z tym cyrkiem u oskroby praca byla ok ale traktowanie pracownikow przez tych pseudo brygadzistow ktorzy zostali nimi przez lizanie i wlazenie w (usunięte przez administratora) kierownictwu jest zwyklym sku...synstwem... To jest mobbing (o ile Marzena P z tostow wie co to znaczy ) ale ja tego nie.odpuszcze mam dowody i sie dobiore jej do (usunięte przez administratora) za to co ona ze mna robila ... Znajomi dalej tam pracuja i z tego co wiem nic si nie zmienilo tylko dziwie sie ze w tak renomowanej firmie pozwlaja na takie chamstwo. Naszczescie juz tam nie pracuje.. Ale dopilnuje zeby ta su... Odpowiedziala za to ps :uzywanie perfum to nie wszystko, trzeba sie myc. Nie polecam tej pracy ze względu na traktowanie pracownika

xxc

Tak bedoki nie trawimy was garwolinskie chamy tylko prace zabieracie u oskroby nawet za 3zł byście robili.nauczcie się jeździć samochodami i krowy paść pozdro.

dd
@Pająk 27.11.2017 13:08
Śmierdzące chamy z fugami między palcami. W-ali G-ównem hehe

od cb napwno wali:) koro takie teksty znasz to pewnie ci juz ktos wypominal :D

Bedok
@xxc 03.02.2016 20:25

(usunięte przez administratora) je.bana w lesie sie wychowales i robisz z siebie cyber kozaka. Ciekawe czy w rzeczywistosci taki cwaniaczek jestes. Kolejny burak "wszyscy ze wsi tylko ja z Chrosny/Człekówki" hehe

anonymous

Witam, własnie odszedłem z czlekówki. Nie wytrzymalem- nie chodzi tu o prace ale o kierwonictwo mn.i Pana Łuksza Z. ten czlowiek jest nie kompetentny to jest.. ah szkoda slow. Nawet za 10 tys bym tam nie wrocil. Nie wspomne juz o jego pupilach ktorzy wymyslaja glupoty na innych tylko po to zeby ten pozniej mial czym blysnac. Pozdrawiam Pania Marzene z Tostow- zas Rany konfident

Masowy

Nie polecam, a w szczególności pracy na cukierni w palestynie. Nie chodzi tu o pracowników szeregowych, ale o kierownika świniaka, który jeszcze trochę a sam będzie na produkcji. I skończą się jego teksty o zwalnianiu z pracy. Pozdro 600 dla znajomych. (L)

Rozum

wyraze swoja opinie po pracy w zakladzie w Celestynowie.pracowalem 3 lata na piekarni i raz bylo lepiej raz gorzej ale ogolnie bylo spoko.mam tylko zarzuty w kwesti rzadzenia a wiec tak: 1.Pan kierownik J ktory nie wiem dlaczego pelni te funkcje powinien byc zmieniony bo jest osoba flegmatyczna. 2.zastepca Pana J Pan M.tu jest calkiem pomylka bo wszyscy wiedza ze te funkcje powinien pelnic brygadzista Pan Sz(czego mu bardzo zycze bo bez niego jest balagan i chaos)a obecnie osoba pelniaca ta funkcje oprocz lazenia i denerwowania ludzi nic wiecej nie robi

e
@Rozum 10.03.2017 01:38

Prawdopodobnie rozum pisze sam o sobie, Pan Sz to najwiekszy gbur i (usunięte przez administratora) jakiego tylko da sie spotkac w spoleczenstwie. Ten czlowiek nic nie robi, po za utrudnianiem zycia innym. Malo tego jak zlapal na paleniu 4 osoby to poskarzyl na 2 bo 2 to jego znajomki. Wszedzie wtyka nosa, i utrudnia produkcje tym samym. To idota nie kompetntna idiota. jak by mu przyszlo teraz znow pracowac, moze wytrzymal by ze 2 dni. (usunięte przez administratora) ze wsi

Zezo

Ładnie obiecują na początku. Wydzwanaja do ciebie żeby cie ściągnąc do firmy. Potem na umowie dostajesz 2/3 tego co Ci obiecywali. Cwaniaczki. Uważajcie!!!

Stefan

W Oskrobie pracuję już od paru lat i bardzo podoba mi się ta praca. Zaletami są w niej ,że kasa jest na czas oraz poprawiły się zarobki. Brygadziści i kierownicy są spoko ludzie (większość). Jednym z nich jest Pan B z Człekówki. Podczas pracy mam dużo więcej spokoju niż w domu od moich dzieci i grubej żony, która ciągle siedzi w domu i obżera się.

Bartek K

uważam że praca sama w sobie nie jest zła. Duża część ludzi odchodzi przez brygadzistów którzy mają za dużo pozwolone co z kolei prowadzi do absencji pracownika bądz rezygnacją z pracy. Myślę że dużo by zmieniło jak oni również by pracowali. Niestety w tej firmie, z biegiem czasu że brygadziści nie pracują tylko chodzą sobie, poganiając innych i straszeniem typu szybciej zapier. albo Ci zalatwie zwolnienie z bezrobocia i nudy akurat w tym przypadku ich zachowanie zaczęło stawać sie mobingiem. Tutaj mowa o piekarni w Celestynowie. Jeśli dalej będą się zachowywać względem pracowanika, dojdzie to tego że w koncu zaczną sie pozwy o mobing, i ludzie będą odchodzić z pracy masowo a przecierz nie o to w tym wszystkim chodzi. Ogólnie nie polecam omijać szerokim łukiem

Artek

Pracuję już od wielu lat i jestem bardzo zadowolony z tej pracy. Kasa jest zawsze na czas, ludzie bardzo mili i pomocni zwłaszcza pan brygadzista B z Człekówki. Jeśli chodzi o czas wolny to nie ma co narzekać, mamy przecież wolny jeden dzień.

Rozum

I nie denerwujcie pana Sz bo wkoncu zawalu dostanie albo Wam wszystkim sprawy pozaklada

Rozum

3.to uklady i osoba szwagra kierownika J ktora po 18 latach pracy umie tyle co zul spod sklepu i reszta musi robic za niego bo to rodzina kierownika.takze apel do nowych:udawajcie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to bedziecie robic jedno i miec spokoj

spragniony
@Rozum 10.03.2017 03:06

to prawda ..... niektórzy brygadziści uważają sie za bogów , a tak naprawde to debil e.....

Makowies

Praca generalnie w porządku, kto chce to zarobi nikt nikogo do niczego nie zmusza, najgorsze są te jebane wieśniaki, i ich jebana zazdrość, że ktoś żyje lepiej jak oni, że ktoś kupi sobie nowe auto, bądź pali droższe papierosy. To jest smutne że taka jebana bieda umysłowa, musi przebywać między normalnymi pracownikami... Generalnie Piekarnie Oksroba jako pracodawcę oceniam 9/10.

piiona

Czy kobiety maja szanse dostac sie do OSKROBY niekoniecznie po znajomosci? Chce zlozyc CV i dobrze zarobic tam jest szansa taka?

ola
@piiona 05.02.2017 23:54
Czy kobiety maja szanse dostac sie do OSKROBY niekoniecznie po znajomosci? Chce zlozyc CV i dobrze zarobic tam jest szansa taka...

ja złożyłam po tygodniu zaprosili na rozmowę. nie mam żadnych znajomości....

Andriu

Może z innej strony,przed świętami w makowcu Oskroby znalazłem ludzki włos,więc smak mi odszedł i tylko się zastanawiam jakie osoby tam pracują i czy przestrzegają zasad higieny...

kierowca

Witam .mam pytanie jakie warunki mają kierowcy?

Obcy

witam nie jestem pracownikiem ale mam kolege, pracuje na mrozni ktory twierdzi ze jest ok , dostal ubrania ochronne ,rekawice . w niedziele i swieta pracuje kiedy chce to jego wybor . a jego zarobki ksztaltuja sie w okolicy prawie 4 tysi , sam dodatek to 700 za warunki pracy. w dodatku mowi ze brygadzisci to zarabiaja po 6 tysi i wiecej. i komu tu wierzyc ????

nowy

Moze ktos rozwinać bardziej co sie robi na produkcji na lini Bo ze cięzko i trzeba stać to normalne. Siedząca praca to tylko w biurze chciał bym sie zorientować bo widziałem ogłoszenia i zastanawiam sie czy nie złozyc cv

kawa

chyba troche przsadzacie, wiadomo ze praca lekak nie jest bo stoisz kilka godzin w pracy na nogach ale nie bidujcie tak ze macie mało bo wcale tak nie jest

Człowiek z Oskroby

Pracuje już jakiś czas więc również się wypowiem co mnie boli a co cieszy. Na plus: -poprawiły się zarobki przez ostatni rok (dalej biorąc pod uwagę ilość godzin spędzonych w pracy +- 210/miesiąc oraz ciężar pracy to szału nie ma ale jest to krok w dobrą stronę). -dobry stosunek kierownika/ brygadzistów (nooo.. nie wszystkich, ewidentnie niektore kobiety na stanowiskach sobie nie radzą) do podwładnych. -pieniądze zawsze na czas. Na minus: -przerwa uzależniona od produkcji, raz idziesz na przerwę po godzinie pracy raz po 6. -panie z księgowości magicznie wyliczają pensję, przy 26 dniówkach możesz wziąć mniej niż przy 24. -soboty, niedziele, święta w pracy. -praca jest CIĘŻKA, stanie 8h przy linii w miejscu to nie to samo co siedzenie na kasie w markecie. Podsumowując, jak ktoś chce będzie pracował jak ktoś myśli, że weźmie 3tysie za leżenie to raczej nie tu, ważne, że ktoś wyżej poszedł po rozum do głowy i pensje powooooli zaczynają przypominać pensje a nie jałmużnę.

TERAZ WIEM DLA CZEGO JEST TAKA ROTACJA PRACOWNIKÓW

WITAM JAK CHCECIE PRACOWAĆ U OSKROBY ,TO NIE MÓWCIE ZE MACIE JAKIEŚ DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE BO CYMBAŁY Z CZŁEKÓWKI I OKOLIC ,BOJĄ SIĘ ZE IM STANOWISKA I ŻÓŁTE CZAPKI SKRADNIECIE .LUDZIE SĄ ZADUMANI W SOBIE ,I WSZYSTKO WIEDZĄ NAJLEPIEJ CYTAT; przysłowiowy pan ciastowy ]idiota [ .... kazali mi dolewać wody do ciasta bo mąka jest kiepska ........ MNIE UCZONO CZEGOŚ INNEGO I POWIEDZIAŁEM MU O TYM ,,, TERAZ SIĘ MŚCI , ALE DAMY RADE...... ZAROBKI JAK DLA MNIE NIE SĄ ZŁE 200 GODZIN I TRÓJKĘ MAM Z PRZODU , PODSUMOWANIE /. GUMOWIEC NIE WIEM CO BY ROBIŁ TO I TAK ZAWSZE BĘDZIE GUMOWCEM .. SPRZEDAWCZYKI ,LIZUSY JAK BY MOGLI TO BY ROBILI LODA NA ŚRODKU HALI OCZYWIŚCIE NIE WSZYSCY SĄ TEŻ LUDZIE PRZYZWOICI .....

em.

kolega wolf oczywiście napisał bzdurę. szkoda, że nikt mu tego nie wytknął. Oskroba ZAWSZE wypłaca wszystkie ustawowe dodatki za nadgodziny- "50tki", "100tki" czy dodatek za godziny przepracowany w nocy. 60zł brutto to dodatek ponad wymagane ustawą. jest to nieaktualne, bo teraz wynosi 100zł netto.

Pacowałem w wielu zakladach na produkcji. Nie uwazam sie za pracownika który jest nadgorliwy wrecz przeciwnie. Fakt ludzie są mocno zlosliwi wzgledem innych. Nie mniej jednak nie moge powiedziec ze jest to praca zla. Nie posiadam wyzszego wykztalcenia i jestem zwyklym pracownikiem a mimo to dostaje duzo ponad 2 tys. wiec chyba nie ma zle. Najtrudniej sie dostosowac do ludzi. Na umowie probnej kazdy tylko szuka pretekstu aby cos powiedziec na taka osobe aby tylko umowy nie przedluzyc... jesli chodzi o sama praca .. w kazdej trzeba zasuwac tylko kwota sie różni

Kierowca

Mam pytanie jakie warunki zatrudnienia są w piekarni? Słyszałem, że jakieś dziwne umowy i niejasne wynagrodzenia. Jak ktoś może coś powiedzieć to będę wdzięczny.

Marlo

Fakt potwierdzam i ja, sporo osób ostatnio się zwalnia ale jak widać dyrekcja uważa że nie ma problemu, obudzą się jak nie będzie miał kto robić. Nowi pracują max 3 mieś, jak się okaże że to co im kierownicy obiecali to bujda to się zwalniają i tak od nowa,a pomyśleć że kiedyś praca u Oskroby to był szał i budziło zazdrość u innych. Co do pracowników dominują osoby z Celestynowa i okolic, Garwolin i Mińsk oraz najważniejsza atrakcja zakładu czyli okoliczne półgłówki dla których Golf3 to szczyt motoryzacji nie do przeskoczenia oraz Audi A4 tj.najbardziej luksusowy samochód dla geja. I ogólnie co by nie mówić wszystko im się należy mimo że w ogóle nie powinni tutaj pracować, to cud że wogóle trafiają ze stołówki na hale. No ale skoro nie ma kto pracować to ktoś musi robić

Zakład to porażka pracuje tam większość bedoków,rygadziści to osoby które ledwo ukończyły podstawówke trzeba myśleć za nich pajace,dla kierownika pracownik jest śmieciem, codziennie jakaś osoba się zwalnia. Lipiec sierpień brak urlopów tylko może iść dział gdzie są same bedoki bo są święci.Psychole którzy myślą ze ta robota jest jedyna i że za 4 zł za nadgodzine ktoś jaja sobie da obciąć.W tej firmie człowiek nie ma życia prywatnego!

Sławek111

A ja tam ostatnio na Pokoju kupiłem pączki i małe bułeczki śmierdzące rybami

Waldek

W piekarni na Pokoju Pracują dwie Panie na krótko obcięte gdzie jedna z nich porusza się jak ślimak a druga ma strasznie ciężki żart a mimo to uważa się za bogini...

Lucky

Pracuję tam około pół roku. Praca ciężka ale idzie się przyzwyczaić, przerwa uzależniona od tego jak idzie produkcja - czasem wysyłają na przerwę po 1.5h pracy a czasem po 7h. Zarobki? około 2400-2900 w zależności czy wpadną święta jakieś więc tragedii nie ma. Zdarzyło się, że dali w tygodniu wolne i zabrali dniówkę niedzielną za to. Słyszałem wiele złego na temat brygadzistów, mam wrażenie, że pracuję w innej firmie bo nie spotkałem się z mobbingiem z ich strony. Kierownik również wydaje się być spoko. Nie wiem, może za krótko pracuję ale uważam, że jak ktoś chce to zarobi w tej firmie.

MOLO
@Lucky 08.02.2016 18:17

a na jakim dziale pracujesz? Też złożyłem cv ale na razie cisza.

piekarnia_bez_tradycji

Taaa. Byłem jakiś czas w oddzoale 9 w Gorzowie wlkp Oskroby w magazynie, koleś płaci tą samą stawke godzinową od niedzieli do piątku bez żadnych dodatków, zresztą co to za tradycja? Produkt głęboko mrożony przez min do pieca i "wypiek na miejscu". śmiech na sali.

optymista

Bardzo polecam pracę w zakładach Oskroba . Na dzień dobry za wystawianie faktur zarobisz 3 tysie. Jak nie to możesz zostać kierownikiem lub brygadzistą jakiegoś działu wtedy zarobisz min 4 koła. Wykształacenie nie jest wymagane a tym bardziej umiejętności. Warunek jest tylko jeden musisz nazywać się Ci..cki lub Ur...niak Nikt obcy na dobre stanowisko się nie dostanie.A reszta pracowników to ludzie z okolic Garwolina bo oni nigdy nie pracowali gdzie indziej i nie znają realiów. Generalnie nie odradzam. Zwykły robol sprzeda swoich sąsiadów , z którymi przed pracą razem pił piwo w samochodzie ,po wejściu na teren firmy staje sie brygadzistą i odczuwa obowiązek poinformowania swoich przełożonych o zajściu na parkingu,za 1600 brutto dodatku.

Keyy
@optymista 20.12.2015 21:02

Kolejna osoba której nie pasują ludzie z Garwolina, ku...jak mnie to drażni co masz do nich, co jakich facet z Garwolina odbił ci dziewczynę albo chłopaka że tak cię to boli. Prawda jest taka że w okolicach Garwolina jest sporo firm i przez to ludzie znają realia pracy w dużych zakładach.Jakby mieli opierać się na ludziach z okolic Człekówki to dalej by chleb ręcznie robili a cała produkcja była by w granicach 100 szt a i chleb do sklepów by konno rozwozili albo max starym Żukiem.

ZNAJOMY
@Keyy 08.01.2016 16:46

LUDZIE Z CZŁEKÓWKI SA ZADUMANI W SOBIE POPRSTU DEBI........

Jare

Czy plotki o tym że pan Dariusz chcę przyjąć 70 uchodzców do pracy to prawda ? ktoś coś słyszał ? bo plotki chodzą że Prezydent miasta Otwock się zgodził....

nikk

A jak praca i warunki na magazynach, potrzebują ludzi na wózki widłowe?

chori

Moje pytanie o praktykantów czy są dobrze traktowani czy maja szanse coś się nauczyc(cukiernik) czy tylko przynieś podaj pozamiataj

eS

Mam możliwość podjęcia pracy w Oskrobie, na jakie zarobki mogę się nastawić mając tylko 4 soboty wolne w tygodniu?

MILO

A jak się ma sytuacja na magazynie? Złożyłem CV właśnie na ten dział w Człekówce. Niech ktoś poratuje opinią.

pomocnik cukiernika

witam pragne podzielic sie swoja opinia. Pracuje w cukierni w celestynowie i powiem szczerze ze praca mi sie podoba. Na poczatku bylo ciezko ale szybko da rade sie przyzwyczaic. Duzo uprzejmych osob ktore rozumieja na czym polega solidarnosc pracownikow. nie ukrywam , że jest tez duzo dwulicowych ale to jak wszedzie. Niby mam tylko 5-6 dni wolnych w miesiacu ale w jakiej pracy ma sie co dwie godziny przerwe tak jak tu.? Ogolnie kokosow sie nie zarabia ale sa miejsca gdzie ludzie maja o wiele gorzej. Dla mnie to dobre miejsce pracy bo o idealne ciezko przeciez. pozdrawiam

byłypracownik

jeśli chcecie zarabiać 2300 miesięcznie, codzienie być obserwowani przez kadre kierowniczą której zawsze coś nie pasuje, lubicie pracować coraz wydajniej z miesiąca na miesiąc,nie macie rodziny, zadnych spraw osobistych do załatwiania w tygodniu oraz wystarczy wam jeden dzień wolnego w tygodniu do regeneracji sił i nie chcecie mieć wolnych dni w święta to ZAPRASZAMY :)

byłypracownik

o kierowcy zapomnij. jak coś to praca przy taśmie. na dziale pakowanie drożdżówki nawet 7 dni w tygodniu albo jako sprzątaczka za 1700

dobry pracownik

Pracuje się po 8 godzin, ale jaki jest tam system zmianowy? I czy na kierowce można się dostać?

Keyy
@dobry pracownik 30.12.2014 13:56

O pracy kierowcy zapomnij, dobrze płacą więc mało kto się zwalnia a już napewno nie starzy kierowcy którzy mają stawki z kosmosu i lepsze trasy. Pracuje się po 8 godz system 3 albo 4 zmianowy. Zarobki też różne zależy od działu, dla jednych dobre dla innych złe. Mimo to osób chętnych do pracy nie brakuje.

wolf

akurat kolezko nie trafiłeś,bo znalazłem prace gdzie nie ma kokosów ale wiem że jak pojde w sobote czy w niedziele do roboty to mi zapłacą ile należy i można sobie dorobić.a ty jak lubisz zasówać w niedziele i święta za 40 zł dodatku to twoja sprawa.

norbipwa

Witam i o droge pytam pracował z was ktoś na mroźni mam teraz oferte pray i mam sie zastanowić jakieś porady?

byłem to wiem

Wolf napisał cała prawdę. Tylko ze na mrozni jest minus 20 a nawet -25 wiec milej pracy morsy.

wolf

pracowałem tam kilka dni i powiem tragedia.zamiast płacic za niedziele 100% tak jak jest w kodeksie to daja dodatek 60zł brutto,mroznia -15 nie dadza ci nawet rekawic zimowych,to co gada koles na bhp to zwykłe bzdury,za nadgodziny raz ci zapłacą a raz nie, zależy od kierownika działu pewnie kase sami sobie przytulają.dodatek mrozowy to mit tylko dla kilku ludzi.premie jak się podlizujesz.ogólnie jak na zakład który zatrudnia tyle ludzi to dziadostwo i wyzysk.i juz wiem jedno pieczywa oskroby nie wezme do ust.

ja
@wolf 20.11.2014 08:35

wolf: "pracowałem tam kilka dni i powiem tragedia.zamiast płacic za niedziele 100% tak jak jest w kodeksie to daja dodatek 60zł brutto" Nie zamiast, tylko jeszcze dodatkowo dostaje się 60brutto. Wypowiedź Keyy dość dobrze opisuje pracę. A Wolf który przepracował aż kilka dni pewnie już ma inną pracę gdzie płacą za nic nie robienie... pogratulować:)

była pracownica

Cóż, ja z Oskrobą mam same miłe wspomnienia, mimo że to był tylko rok pracy. Ludzie bardzo sympatyczni,pomocni i zabawni. Stawka również mi odpowiadała. A brygadziści, raczej większosc z nich bardzo sympatyczna. Nie mam żadnych zażaleń do Oskroby. Bo i ludzie i pieniądze były w miarę spoko. Praca ciężka,oczywiście, ale zresztą jak wszędzie. Nic za darmo nie ma.

były pracownik
@była pracownica 29.10.2014 16:54

pewnie tam dalej pracujesz ze takie bzdury wypisujesz ! na potrzebe wybielania firmy! otoz nie!!! brygadzisci to istny moobing!!! wala na kase!!! wymagaja od cb 3 razy wiecej ze 2 po znajomisci moglo lazic bez celu. omijac szerokim lukiem ten obóz pracy!!!!

były pracownik

Pracowałem tam chwile swojego cennego czasu i go zmarnowałem.Praca albo w upale albo w mrozie po 6 dni w tygodniu za słabe pieniądze.Oczywiście wioski z pod Garwolina rządzą.Brygadzisci jeszcze nie dawno pasali krowy a teraz wielkie pany.. Jak nie macie juz nic innego to idźcie tam,ale szczerze odradzam,bo takiego zakłamania i donosow nigdzie nie widziałem.

Zostaw opinię o Zakłady Piekarskie Oskroba - Człekówka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Piekarskie Oskroba