Opinie o Piekarnia Oskroba S.A. w Człekówka

Piekarnia Oskroba S.A.
2 126 307 5 1
Helga
Nazwa działu: Produkcja

Brawo p. Zieliński wreszcie nieroby na wiejskim pakowaniu wezmą się za robotę. A nie spanie na nocy. Zdunkowa przechodzi samom siebie. Gratuluję p. Piotrowi Kotarskiemu. Panie Piotrze nie daj tylko sobą rządzić. Bądź sobą.

Tak16Nie5
Łoś
@Helga

Prawda jeszcze więcej ich wpisywać na grafik bo 6,7 osób to za mało na to biedne koło. Na tosty ich by (usunięte przez administratora) im się zapocily.Szkoda gadać Zieliński 2 otwórz oczy i przyjrzyj się ich pracy. ..

Tak14Nie2
@Helga

zobacz co sie dzieje na produkcji wiejskiego to wtedy bedziesz krzyczal nieroby....

Tak8Nie1
Jola Nowy wpis
@pozytyw

A co ma się dziać? , przychodzisz do pracy to pracuj, my na pakowaniu Tosta cały czas mamy zapier.., jak się przyjmowałam miałam czas aby zjeść 3 strucle w 8 godz albo ewentualnie kilka paczek ciastek, teraz jak 4 zmiany weszły od roku to ledwo jedną zjadam a drugą dopiero na przerwie. Ech co za czasy

Tak2Nie1
Lysy Nowy wpis
@Jola

Zapraszam na starą hal e to zobaczysz jak się pracuje a nie na Lini automatycznej

Marjan Nowy wpis
@Jola

Zapraszam na nową halę na bułkę "kajzerkę " a zobaczysz jak to jest 8h dziennie nic nie robić tylko stać i gdzie czas stoi w miejscu, szybko zatesknisz Jola za tostami

Laska

Zróbcie coś z tymi nierobami żółtymi z bułek słodkich ,bo to co robią to już się patrzeć nie da. Jeden śpi,drugi robi kiedy chce,trzeci na kacu co dzień. I jakoś nikt tego nie widzi,a cały zakład się już śmieje.

Tak48Nie
@Laska

Nic takie wpisy nie dadza. Oni maja protekcje z góry i ciche przyzwolenie na pewne zachowania. W sumie nie chodzi tylko o ten dzial - chociaz tu sie rzuca w oczy najbardziej. Poki sie komus krzywda nie stanie to nikogo nie bedzie obchodzic co robia brygadzisci na nocach w tym zakladzie.

Tak13Nie
Bubu
@Laska

Sami sobie strzelą w kolano.

Bobo
@Laska

Ta twoja opinia to chyba przez to ze jestes mało ambitna i nic ci w zyciu nie wyszlo a pracujesz tu za kare i zazdroscisz im takiej funkcji.

@Bobo

Czyzby sie jeden z zoltych ujawnil? Faktycznie ludzie moga wam zazdroscic tego, ze na nocy w pracy mozecie spac w clean roomie zamiast pilnowac produkcji. My niestety takiej mozliwosci nie mamy.

@Bobo

No bobo,teraz to błysnąłeś inteligencją. Musiałeś pewnie całą noc gdzieś przespać żeby to wymyśleć.

@Panienka

zobacz co sie dzieje na nowej chali jak brygadzisci ponizaja ludzi, bo czują sie bez karni , a kierownik udaje ze nie widzi...

Tak2Nie4
@Panienka

na nowej chali meczyki na telefonie oglądają,i po innych działach chodzą zeby im ludzi dali

Marjan
@Laska

Ilość brygadzistów powinna być zredukowana do 2-3 na całą halę, to jest jakieś nieporozumienie że jest ich aż tyle, są operatorzy i ciastowi którzy powinni się zajmować maszynami a ci brygadziści tylko zniechęcają do pracy chamskim podejściem do pracowników i nic nie robią

Tak11Nie1
@Marjan

Mądre słowa,już dawno to samo mówiliśmy taka ilość żółtych na starej hali to nieporozumienie. A czy on jest czy go niema ,bo akurat nie chciało mu się przyjść do pracy, to i tak robota jest zrobiona.A ile pieniędzy na darmo idzie na tych nierobów.

Marjan
@Laska

Na nowej hali też nie jest lepiej, np na produkcji chleba wiejskiego powinien jeden brygadzista od pakowania i produkcji bo ci od produkcji nic nie robią tylko łażą po innych działach, powinien też być jeden brygadzista od canola i bułki kajzerki bo ci od kajzerki to kompletnie nic nie robią i są zbędni a temu z canola niewiele obowiązków by przybyło no ale jest jak jest i jest duża rotacja pracowników...

Tak12Nie
@Marjan

To prawda na nowej hali to tylko nasi brygadzisci z pakowania tosta mają co robić na dwóch liniach i wiecznie bez ludzi na zmianie. Kiedyś usłyszałem że mają mniejszy dodatek brygadzistowski niż na ciastowni a taki sam jak na pakowaniu wiejskiego. Żenada. Kierownicy i ty panie Mikołaju nie macie sumienia. Nie dziwię się że nie mają obecnie zastępcy brygadzisty.

Tak15Nie1
Krystyna
@Pracownik

Dzięki za opinię, tylko unikajmy pisania imion na forum, bo to nie jest zbyt okej. A można liczyć na jakąś premię w Piekarnia Oskroba? Chodzi mi o to, czy jest w tej pracy jakiś system premiowy i na czym polega.

@Krystyna

Raz na 3 miesiace 500 brutto jesli nie chodzisz na zwolnienia i nie bierzesz urlopu na żądanie. Do tego premia uznaniowa od kierownika raz na jakis czas w wysokosci 200-300 brutto.

Zenek

Kolega OSTRY widzę, że chce każdego pouczyć, a sam powinien zaopatrzyć się w słownik języka polskiego bądź ortograficzny. Każde słowo "jest w słowniku" i jak tak dobrze wychodzi pouczanie to radzę najpierw zająć się pouczaniem samego siebie i własnymi błędami, a nie błędami innych. Z resztą "Wikipedia wszystko powie"

Marjan Nowy wpis

Ty to akurat kolego jesteś znany z lizania du...y brygadzistą nie ważne na ktorej linii jesteś , w żadnej firmie nie ma aż tylu brygadzistów no ale tobie to odpowiada z wiadomych wszystkim powodów...

Tak7Nie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Piekarnia Oskroba S.A.?

cv
@Pytanie

Tak. Szukasz pracy?

Nazwa działu: Magazyn

Witam chciałem się podzielić opinią na temat pracy na magazynie ekspedycja 2. Praca nie jest lekka ciągłe nadgodziny i ogólna zła atmosfera, czyni te pracę mało pozytywną. Ciągłe kolesiostwo denerwuję co ambitniejszych pracowników. Ogólnie praca na magazynie to dno!!! Ogólnie nie polecam. Pozdrawiam

Ja
@Magazynier

Ile można wyciagnac na magazynie? Sa jakies dodatki? Bo mysle by sie zatrudnić

@Magazynier

"Puszek" ???......... to znowu Ty ???

Przemek
@Magazynier

Witam. Zostałem poniekąd zmuszony do wyrażenia swojego zdania w tej sprawie gdyż zostałem posądzony o powyższy wpis. W mojej ocenie atmosfera na magazynie jest neutralna lepsza gdy nie trzeba zostawać nadgodzin i gorsza adekwatnie gdy trzeba zostać , więc nie sięga dna jak to Ktoś określił. Warunki do pracy są ok zapewniony socjal i narzędzia do pracy. Przedmówca określił że praca nie jest lekka i ma rację. Jeśli chodzi o kolesiostwo w każdej pracy są osoby które się bardziej lubią i kolegują nawet po pracy i są też osoby które się toleruje. Ogólnie moja ocena pracy na magazynie ekspedycja 2 jest pozytywna z lekkim minusem w postaci nadgodzin. Pozdrawiam Przemek. Specjalne pozdrowienia dla kolegów którzy mnie oskarżyli o powyższy wpis.

@Ja

Myślę że na sam początek jest ok 3 tys do ręki po okresie próbnym ta kwota jest wyższa dodatki są weekendowe, premie od kierownika praca zmianowa albo 18-2

kasztan
@Magazynier

3 tyś za ile godzin? ponad 200 czy mniej?

@kasztan

To jest zależne od dni pracy w miesiącu ale 168 godzin dodatkowe dni są zależne od pracownika im więcej pracujesz to lepiej zarobisz a i co 3 miesiące jest dodatek frekfencyjny 500 brutto

@Przemek

Oj Puszek...Puszek....jak dla mnie to tym że odpowiedziałeś to się przyznałeś do tego wpisu co jest wyżej ( pewnie jeszcze włączyłeś sobie powiadomienie w razie odpowiedzi na wpis :) ) Może cie koledzy oskarżyli ponieważ już pokazałeś jak ładnie potrafić pisać listy. Dziwnym trafem był podobny do tego anonimowego wpisu magazyniera....ech ty nie doceniany ( .....w kolejnej pracy :) ) ambitniejszy pracowniku. Nara....widzimy się na magazynie! ....i nie siej fermentu tam gdzie go nie ma.

Ja
@Magazynier

Z tego co slyszalem to operatorzy ciastowi czy inni fachowcy maja jakies dodatki do pensji. Na magazynie tez mozna na cos takiego liczyc?

@Ja

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Piłeś_nie_jedź

Historia pewnego działu. Był sobie na nim Fernando co długi język miał... Lubiał On się chować, by do kierownika dzwonić tam... Ambitnym kretem zawsze zostać chciał, lecz lubiał On alkohol co czas pokaże Nam. Pewnego zimowego dnia wujek alko da Nam znać, że zwierzaka sprawdzić czas...

Tak5Nie2
Errata do utworu
@Piłeś_nie_jedź

Przeanalizujmy. Co tu się wydarzyło? Co autor miał na myśli? Co skłoniło autora do popełnienia tego dzieła? A może, co wydarzyło się między autorem a głównym bohaterem- rzeczonym Fernando? Czy to chora ambicja głównego bohatera była przyczynkiem do powstania tych rymów częstochowskich. Czy jest to nostalgiczna podróż do czasów gdy autor też był ambitny, ale splot różnych wydarzeń zniechęcił go do takich poczynań. Tego nie wiemy. Czy to obrzydliwe słowo "alko"- nie jest wyrzutem sumienia zarówno autora jak i głównego bohatera? Może wspomniane alko- było spożywane razem przez wyżej wymienionych i utwór jest tęsknotą za tamtymi zamierzchłymi czasami? Tego nie wiemy. Wiemy tylko tyle, że wylała się żółć. Czy już nie ma odwrotu? A może autor daje czas Fernandowi na poprawienie relacji do pewnego zimowego dnia. Zatrzymajmy się nad słowem "lubiał"-tu należy zapytać, czy autor celowo popełnił byka? Czy przez tę poezję wątpliwej jakości, wszyscy będziemy na kontroli trzeźwości. P.S. Nie jeden odbiorca do wiersza wzdycha, niby fajny ale jednak trochę kicha... Ja nie stwierdzam, ja się tylko pytam.

Tak3Nie2
Kierowca

Jak wygląda praca kierowcy w firmie i jakie są stawki ile można zarobić

TakNie2
Kk gg Bb
Nazwa działu: Produkcja

Każdy dział patrzy na ręce drugiemu działowi i jedni drugich wytykaja nie robstwo hehe normalni pracownicy by docenili że mogą mieć lżej i też zarobić te same pieniądze ale NIE muszą się obsmarowywac nawzajem idioci xD dla mnie to tacy mogą robić za 5ciu. Szczycą się że za to samo kase można zapie.jak murzyn w kogo. To powinno podchodzić pod chorobę. Tam by się dobrze pracowało, tylko że ludzie sami sobie robią że tam się ciezko pracuje.

Tak9Nie1
Krzysiek
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Czy ma ktoś wiedzę jakie warunki pracy są na stanowisku mechanika.

OSTRY
@Krzysiek

W każdej firmie jest dobrze bo tam nas nie ma przyjdź i zobacz

Tak1Nie5
@OSTRY

Ostol Ty to akurat wzorem pracownika nie jesteś więc się nie wypowiadaj, mechanik nie ma źle, maszyny są nowe, żadnych złomów

Czesław
@OSTRY

Jeżeli już dodałeś swoją opinię, to czy mógłbyś proszę ją rozwinąć? Napiszesz krótko o zaletach i wadach pracy w Piekarnia Oskroba S.A.? Czy to pracodawca godny polecenia?

Marcin 2121

Z tego co wiem to zarobki są dobre.

Oskro
Nazwa działu: Marketing

I dziwić się że coraz mniej osób chce przyjść do tej pracy, i że takie są opinie jak tu takie świ nie pracują, że patrzą swoim kolega,kolezanka na ręce bo np. na danym oddziela ludzie potrafią się zgrać, i mieć lżej niż ona/on. Ale to trzeba być men da społeczna... By czychac na innych kolegów. Kierownika by się dało zrozumiec jak by się czepiał ale że zwykly robol?? Brak słów

Tak12Nie1
Sidney
@Oskro

Polak Polakowi Polakiem....

Zibo
@Oskro

To właśnie cała prawda,tyle zawiści w ludziach to jeszcze nigdzie nie widziałem. Ciekawe skąd to się bierze? A pracowałem w kilku różnych firmach mniejszych i większych.

Nazwa działu: Produkcja

Podwyżki powinny być. Robota w oskrobie to nie jest łatwa robota.

Tak20Nie1
Frustrat
@Marek

Pewnie z czasem beda. Moze 40gr, moze 50gr a moze nawet 60gr brutto za godzine. Minimalna godzinowa stawka w 2019 wynosi 14.70 a u Oskroby startujesz z 16 brutto. Ciut wincyj niz sprzataczka z Pierdziszewa i ciut mniej niz kasjerka z Lidla.

Irena
@Frustrat

Oczywiście, sam możesz być rozczarowany wysokością wynagrodzenia w Piekarni Oskroba. Warto jest jednak mieć na uwadze, że innym może już ono pasować. A co z pakietem socjalnym? Czy jest on w ogóle oferowany? Chętnie dowiem się czegoś na ten temat.

Nowy george

Witam wszystkich mam pytanko myślę o zmianie pracy na tą firmę. Moje pytanie brzmi jaka stawka jest na start i po jakim okresie dostaje się umowę o pracę.?

@Nowy george

Jak nie masz życia prywatnego i interesuje cie praca we wszystkie niedzielę to zapraszamy, pierwasza umowa na 3 miesiace a nastepna na 2 lata, z pracą we wszystkie niedzielę w miejscu to ze 3,2tys zarobisz , bardzo dużo jest nic nie robiących brygadzistów, nie polecam produkcji chleba wiejskiego na nowej hali bo tam Cię będą wykorzystywać i będziesz robił za innych, zależy gdzie trafisz, prędzej ktoś ci wbije nóż w plecy niż ci coś pomoże, dużo dzbanów i chłopków z okolicznych wsi jest w tej firmie.

Tak16Nie3
Bajobongo
@Nowy george

16zl brutto/h. Ze wszystkimi dodatkami i praca 6 dni w tygodniu wyciagniesz 3-3.5 netto. Dodaj sobie ciagla presje ze strony poganiaczy - nierobow czyli brygadzistow. Praca trzyzmianowa, 6 nocek w robocie, sobota na odespanie i od niedzieli kolejny maraton na 1 lub 2 zmiane. Przed swietami na niektorych dzialach robisz po 2 czasem 3 tygodnie bez wolnego dnia.

Ares
@Wąsik

Wąsiu prawda jest taka że dużo tych chłopków z okolicznych wsi typu Człekówka, Lubice czy Zabieżki przed przyjściem tutaj do pracy zajmowało się dojeniem krów na codzień i dlatego to są takie prostaki i buraki a większość pewnie z wykształceniem podstawowym

Tak19Nie
os99999999999

Mój znajomy robi na produkcji na nowej hali, jak pokazał mi pasek to dla mnie szacun, prawie 4tys. mowi ze spoko skład ma i brygadzisici tez spoczko, kiero 2xłukasze te same ale inne też podobno do dogadania :P podobno szukaja osob na magazyn z uprawnieniami, jak zapytałem kolege jakie uprawnienia musze miec i czy by mi nie złożył Cv |? odpowiedź - (usunięte przez administratora) to ty jeste ale aż tak to źle Ci nie życzę, nie chce nic mi więcej powiedzieć, ??? na wózki mam uprawnienia, czy na ten mag produ8kcji coś jeszcze muszę mieć czy wózki są jedynie wymagane????

xc
@os99999999999

iq przynajmniej 10 ale widze że nie przeskoczysz.

@os99999999999

Idź pracuj i zobacz tych wszystkich spoko ludzi ;)

Jarek

Szkoda że już tam nie pracuje. Przed odejściem powinienem zgłosić do inspekcji pracy temperatury na stanowisku pracy. Pozdrawiam

Tak12Nie1
Kulson
Nazwa działu: Produkcja

Jak w tej firmie ma być dobrze wystarczy spojrzeć na nową linię na nowej hali ( kemper), każdy ma tam dwie lewe ręce do pracy a ten śmieszny brygadzista i jego zastępca to nawet do zamiatania się nie nadają, no ręce opadają jak się patrzy co oni tam wyprawiają nie wspominając o godzinnej przerwie i paru wyjściach na herbatę dodatkowo.

Tak100Nie41
Kobi
@Kulson

Tam to jest akurat pełno dzbanów więc nie ma co się dziwić tej sytuacji

Tak60Nie23
OSTRY
@Kulson

Wydaje mi się że w każdej pracy znajdzie się taki Kulson co mu niepasuje nawet to że żyje

Tak53Nie25
Wiesiek

#MuremZaKemperem

Tak56Nie22

Kulson
@OSTRY

Jak widać jest ponad 50 polubień mojego wpisu, każdy widzi jak tam jest na kemperze i do kiedy takie patologie będą tolerowane to w tej firmie dobrze nie będzie

Tak33Nie35
Viadro
@Kulson

Nie przejmuj się. Widać kogoś dół pleców piecze po wpisie. Pozdro

Tak29Nie23

Ciamciaramcia
@Kulson

Kulson nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyj...... lajki dodają bo to co wypisujesz to aż żal du.e ściska.

Tak34Nie27
Byly pracownik
@Kulson

Nie jestem juz pracownikiem tej firmy, Ale dziwi mnie ze zwykly robol z zadrosci ze ktos ma lzej na innym dziale wypowiada sie tu tylko dlatego ze mu gul chodzi.. Jak pracowalem w oskrobie - z doswiadczenia wiem zeby bylo dobrze niech kazdy pilnuje swojego nosa. Tyle a moze az tyle. W wiekszosci nie dogodnosci tam sami pracownicy sobie robia ze jest slabo.

Tak38Nie11
@Ciamciaramcia

Ja też jestem dzbanem jak i wy , jest nas wielu, nie przejmujcie się.

Tak26Nie
Anonim

Cukiernia Celestynów. Dyskryminacja, manipulacja, wyzysk, kierownictwo tutaj traktuje człowieka jak niewolnika. Coś Ci się nie podoba? "To się zwolnij", takie podejście jest na porządku dziennym. Coraz to nowsze zasady od Pana M., aby nie było lżej dla pracownika, zero zrozumienia, zero szacunku. Coraz więcej zwolnień, brak ludzi do pracy. Jeśli nic się nie zmieni, ludzie z uśmiechem na twarzy znajdą sobie coś lepszego, a taka sytuacja zdarza sie tutaj coraz częściej. :-) Nie polecam, nie pozdrawiam, szukaj sobie czegoś lepszego, bo póki nic się nie zmieni, również będziesz niewolnikiem... Dalej miejcie to w (usunięte przez administratora) a napewno będzie coraz lepiej haha. :-)

Tak30Nie4

Rudy 102 człekówka

Potwierdzam. Jest źle i będzie jeszcze gorzej. Równia pochyła

Tak9Nie
@Rudy 102 człekówka

Mnie jak chcieli z drugiego zakładu przenieść na cukiernie to powiedziałem że wolę się zwolnić niż tam iść hehe Na szczęście mnie musiałem się zwalniać. U nas jest źle ale ta cukiernia... za 7 k bym tam nie chciał robić

Mudzino Celestynowo
@Anonim

Nie przejmuj sie w zakładzie obok cukierni tez tak jest.. Tylko że u nas kierownictwo nic nie wie. U nas brygadzisci Mobubja i zachęcają jak ktoś im się nie spodoba żeby i innym się nie spodobał też. Coś takiego jak " Sajmon mówi " i koniec. Co ciekawe jest tak tam dobrze organizowane że do kierownikow nic nie dochodzi bądź kierownicy myślą że jak brygadzisci to oni są czyści jak łzy A prawda jest taka że na Celestynowie powinno się nie które wszy usunąć że stanowiska. Dużo by dało na pewno w zachowaniu brygadzistow gdyby też musieli pracować. A nie stać poganiac i mobingiwac. Na mocach idą sobie wracają Kiedy chcą i jeszcze ryja dra nic przy tym nie robiąc Porażka

Tak15Nie
Rozczarowany
@Anonim

Zgadzam się co do cukierni celestynow. Byłem tam krótko ale nie polecam z czystym sumieniem, praca ciężka i brygadzisci masakra nie wspomnę o kierowniku. Szczególnie taki jeden co narzeka tylko ciągle że przymusem został zmuszony na to stanowisko a w rzeczywistości jest najgorsza lajza. Kradnie na potęgę co się da osobiście widziałem jak do swojego czerwonego Opla pakuję produkty spożywcze z magazynu oraz ciasta i to naprawdę duże ilości. Do tego (usunięte przez administratora) nad chamy pastwiacy się nad pracownikami. Ja osobiście mam okropne doświadczenie z tym miejscem i szczerze odradzam komukolwiek tam trafić a w szczególności mieć styczność z Panem P.

Tak11Nie1
Miładoczasu
@Rozczarowany

Mam tylko jedno pytanie, czy przypadkiem nie jest to hejt z zazdrości, że komuś coś w życiu układa się lepiej niż Tobie? Coś nie pykło, dlatego wieszasz psy na ludziach i bezpodstawnie oskarżasz?

Tak9Nie2
pozamiatany
@Rozczarowany

czy ten opel (usunięte przez administratora) to jest sedan?

Płaca
Nazwa działu: Produkcja

Witam, jak wygląda płaca w tej firmie. Jest stawka 16 zł brutto za godzinę. Jest jakaś dodatkową premia? Dodatki za noce i weekend? Jak jest liczona wypłata?

@Płaca

16zl/h na start na etacie. Przychodzisz w dni ponadetatowe to masz 32zl/h (16x2). Do kazdej soboty, niedzieli, swieta - dniowka + 144 brutto. Nocki liczone zgodnie z kodeksem. Gdziekolwiek nie wylądujesz to kolo 3k+ netto dostaniesz.

TakNie2

Płace
@MammaMia

Po ile dni w miesiącu się pracuje? Jakiej tak średnio wypłaty mogę się spodziewać, rozmawiałem z pracownikiem i się chwalił że lekko ponad 4k ma, ale coś nie chce mi się w to wierzyć.

@Płace

Jesli wylądujesz na czterobrygadowce to robisz 21-23 dni, na trzyzmianowce 24-27. Czterobrygadowka lepiej wychodzi na wyplatach dzielac pensje na ilosc godzin w miesiacu. Pracownik z którym rozmawiales moze miec ponad 4k jesli juz dluzej pracuje i ma funkcje ciastowego, piecowego, operatora itepe. Zwykly z linii raczej nie dobije do 4.

Tak4Nie1

Płaca
@MammaMia

Pracuje niespełna rok przy linii na której jadą kartony z produkcji i jest tam robot który coś tam robi, ale dokładnie nie wiem jaki to dział itp. Ładną scieme sieje kolejka, dzięki za odpowiedź

Cc
Nazwa działu: Marketing

DVD

Stary
Nazwa działu: Produkcja

Jak tam po podwyżkach i zmianie sposobu naliczania. Odczuliście coś?

Tak2Nie8

Gigi
@Stary

Tak, że trzeba szukać innej roboty... Pozdro xD

Bogacz
@Stary

Zapach pieniedzy czuje. W koncu upragnione tysiace. Tak duzo hajsu. Nie wiem co z tym nadmiarem gotowki zrobić teraz. Moze zainwestowac? Akcje, obligacje albo na lokate? Tyle mozliwosci, tyle nowych drog sie otwiera. 16 brutto/h w koncu pozwala mi poczuc sie kims, kims komu w zyciu sie udalo.

Stary
@Stary

Czyli wszędzie tak samo.Znów nas w(usunięte przez administratora) zrobili.

Zakład porażka

Po "podwyzkach" od 1 stycznia zarabia się jeszcze mniej niż wcześniej, dodatki funkcyjnych pozabierane niektórym, za nadgodziny gorzej płacą, premia uznaniowa to śmiech na sali zawsze mówią że nie ma kasy, nie motywują pracowników to i ich nie będą mieli. Ludzi się nie szanuje nawet tych z większym stażem pracy, lubią tylko tych co z ucha strzelają. Mobbing to podstawa. Jeżeli młodzi właściciele z tym nic nie zrobią to rąk do pracy zabraknie.

Tak27Nie1

.,,.,.

głupoty piszesz.

Tak3Nie1

fak
@Zakład porażka

to opinia o wszystkich działach ?

@Zakład porażka

Bo to nie podwyzki, tylko zmiana w systemie naliczania wyplaty na bardziej przejrzysty dla przecietnego Kowalskiego. Wieksza stawka godzinowa jest faktem, tak samo jak zabranie dodatku 7 za soboty oraz mniej korzystne dla pracownikow naliczanie stawki za dodatkowe dni w pracy (teraz godzinowa x2, wczesniej godzinowa+50% + godzinowa podstawowa x2). Madrze zostało to zalatwione - jak dac podwyzke tak, zeby nie dac a zeby wygladalo, ze sie dalo. No i temat podwyzek na najblizsze 1.5 roku z glowy.

Mariano DelaMudzino
@Zakład porażka

Wiedza co robią spokojnie;) Już widzę jak zabraknie tak do pracy. Redukuje się pewnie jeszcze więcej ludzi będa deczko mniej płacić A My będziemy i tak zasuwac narzekać płakać na forum A i tak przyjdzie jeden z drugim i będzie (usunięte przez administratora) jak chińczyk na plantacji ryżu. Ja odpadam zwolnikem się:) Ale inni tak kochają tą robotę że nawet jak by 1 musiał całą maszynę robić to będzie robić,) są i tacy co za 1500 zł będą zadupcac xD Jest sporo ludzi " No live" którzy tylko truje życie innym A jednocześnie na gebe by padli tylko żeby zrobić jedną bułkę więcej xD Sorry nawet rodzinę by co nie którzy za to sprzedali ;) Dlatego z uśmiechem opuszczam co większości wiesniaczkiw i idę do innej pracy na lepszych warunkach.

Tak10Nie

@Mariano DelaMudzino

idż, fajnie zrobiło się miejsce.

ddd
@,.

Ustapie Tb(usunięte przez administratora)

@ddd

no i fajnie tylko co to znaczy Tb ? :) zaoszczędziłeś trzy litery i jakieś 0,3 sekundy :)

Italian
@,.

Ty nic nie zaoszczędzisz bo, Twoja inteligencja nie ogarnia skrotow. Także czytaj cale zdania.

@Italian

słabo stać cie na więcej

Xiaomi

Praca na nowej hali jest w porządku. Normalna praca. Tylko wolne powinny być w niedzielę. Tak żeby normalny zjadać chleba mógł usiąść w niedzielę przy stole z rodziną. Nawet w marketach maja wolne.

Tak8Nie2

Nowyy

Ile realnie się zarabia na magazynie, ogólnie na produkcji w osłonie?

@Nowyy

16zl/h na start. 18zl/h po 5 latach. Oczywiscie BRUTTO.

@MammaMia

Kurde a znam gościa co się przechwala że prawie 5tys zarabia.. a pracuje że dwa miechy..

@Nowyy

Nadogdziny rozliczane zgodnie z kodeksem + premie weekendowe + premia stanowiskowa + 28 dni w pracy/miesiac + premia uznaniowa raz na jakis czas = +- 4tys.

@MammaMia

Czyli jak chcesz zarobić to pracujesz dzień w dzień. Jeśli pracujesz normalnie ( tzw.160h)to wyjdzie z 2500 na miesiąc.. szału nie ma ale i nie jest źle. Zależy też czy praca jest ciężka, czy znajdzie się czas żeby przejść się zamienić z kimś słowo.

@Nowyy

Zalezy gdzie trafisz ale generalnie o jakimkolwiek spacerowaniu zapomnij. Predzej przy linii na kilka godzin staniesz na start bez mozliwosci wyskoczenia do kibla jesli nikt cie nie zmieni.

Milionerzy xD
@Nowyy

Ma 5 tyś xD pewnie brutto i za 500 godzin hahaha xD dobry magik musi być jak 5 tyś xD

@Milionerzy xD

Coś ciekawego masz do dodania odnośnie zarobków i pracy? Nie ukrywając jestem zaciekawiony warunkami pracy a jeszcze bardziej zarobkami. Słyszałem że norma to 2,5 tys( nie wiem ile w tym prawdy) i dużo ludzi narzeka na warunki pracy.

@Nowyy

Norma to jest ponad 3 niezaleznie od dzialu na jaki trafisz. Ale nie nastawiaj sie na prace na etacie, tu mozesz i dwa tygodnie bez wolnego robic.

ml
@MammaMia

piszesz o magazynie czy produkcji ?

@Nowyy

Warunki są nie najgorsze . Atmosfera ,kolesiostwo, i mobing. To.mnie spotkało w tej firmie. Za 5 k nie będziesz chciał tam pracować. Chodź jest dużo osób co pracuje i latami. Ja doszedłem po 2 latach miałem serdecznie dość. Co do kasy 3 do 3,5 k zarobisz. Ja tam wolę zarobić 1500 mniej i mieć spokuj i nie chodzić ciągle zdenerwowany nawet po pracy ciągle chodziłem w stresie. Po pracy stresowalem Się że jutro muszę przyjść... Także pisze. Jednemu się uda dobrze trafić innemu nie kwestia indywidualna ogólnie nie polecam

z ogłoszenia
@Marek

A jak praca na mroźni? Ktoś może opisać? Warunki,atmosfera no i oczywiście zarobki.

@z ogłoszenia

Zależy o jaka mroźne pytasz ;) Bo jest gdzie jest 15 st. Cały rok I jest Mroznia gdzie jest - 20. Że wszystkich działów najlepiej mi się pracowało na chwali 15 + Lato nie było uciążliwe zima też w sumie nie. Chyba tylko tam jako taka atmosferę spotkałem...

+ 15 na mrozni ???

Matek
@,.

Tam chyba jako jedyne miejsce gdzie atmosferę można trafić ok. Ogólnie dobrze mi się tam pracowało. Ale za to są dni że narobisz się po pachy. Ogólnie spoko.

@Matek

Ale co to za mrożnia jak jest + 15??? Ile tych działów obleciałeś że masz takie rozeznanie?

Prawie wszystkie ;)

ml
@Marek

byłeś i na produkcji i na magazynie i na mrozni ?

@ml

Na magazynie nie. Ale mam kolegów co tam robią i chętnie na produkcje by się zamienili.

@Marek

To na to wychodzi że najgorzej jest na magazynie skoro chcą iść na produkcje. To jak tam musi być skoro ty takie rzeczy piszesz o pracy na produkcji.

oskrobowy@o2.pl

Witam. Zauważyłem że jest tu ktoś z biura który chciał by wiedzieć, co nam pracownikom brakuje i co by moze pomoglo sciagnac pracowników zapraszam a maila, mam już dosyć tego co tu się dzieje i chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami. Mail założony tylko do pisania z firmą, oskrobowy@o2.pl

Tak18Nie

Szukam pracy.
@oskrobowy@o2.pl

W pierwszej kolejnosci powinni wziac sie za tych nierobow w zoltych czepkach, poganiaczy ktorzy lataja z miejsca w miejsce jak widzą kierownika a w nocy kawka i siedzenie na (usunięte przez administratora) przy biurku albo na stolowce. Dostanie taki troche wladzy i wielki pan czy pani, ryja drzec tylko potrafia ale ze robia juz x lat to nie do ruszenia sa.

Tak15Nie1

piniendzy!!!

@oskrobowy@o2.pl

.....he he czyli uprzejmie donoszę :)

Sracz
@oskrobowy@o2.pl

Czyli nie ma tu biura, mają gdzieś to coś co będzie. Ukraińcy przyjdą, a hasło piekarnia z.tradycjami itp pójdzie w pi.zdu ogarnijcie się... Mikołaj wydajesz się spoko, a ile dasz to co się dzieje... ostatnie wypłaty to w ogóle żenada. Na prawdę chcecie doprowadzić firmę do upadku? Masakra. ...

Pokemon
@Sracz

Zapomnij. Ukrainiec nawet nie spojrzy na taki kołchoz.

Pracus
@Pokemon

Ukraincy nie beda robic za darmo to raz, dwa oni w przeciwienstwie do Polakow trzymaja sie razem i jak jednemu bedzie dziac sie krzywda to reszta tez sie postawi. Przejada sie na nich.

@Pracus

Polak się jeszcze przejmuje bo tu żyje a ukrainiec wie że jak już tu jest to niema kto tu przyjść....i wtedy bedzie odststawiał hopki że ten co zarzuci pomysł właścicielom " zatrudnjimy ukrainców " nie pozbiera tego pózniej do kupy przez rok

vc

puszek to ty ????

BiałyMurzyn

Ja kieruje swoj problem do Pana od BHP. Ostatnio była taka sytuacja przy wyjeździe z parkingu dwa samochody o mały włos się nie zderzyły ze sobą ponieważ nie wiedziały kto ma pierwszeństwo. Czy ten co wyjeżdza z parkingu czy ten co jest już na drodze asfaltowej. Postacie odpowiednie znaki i zróbcie z tym porządek.

Tak3Nie2

@BiałyMurzyn

Racja! Czy to skrzyzowanie nalezy traktowac jako rownorzedne czy moze klasa drogi ma znaczenie?

x
@Bambo

a może to jest rondo? ;D

Kierowcy 2018 driver ;)
@BiałyMurzyn

Nie wiem w czym Ty widzisz problem. Pewnie prawka nie masz. Nie trzeba być inteligentnym kto ma pierwszeństwo wyjeżdżając z firmy. No cóż nie każdy nadaje się na kierowcę. Być kierowcą A byc kierowca i umieć prowadzić przy tym znając przepisy ruchu drogowego to co innego. Dla tych którzy nie wiedzą gdzie ,kto ma pierwszeństwo polecam buta i przejście dla pieszych Ps. Nie polecam na pasach nie wiedzieć jak się przechodzi ;)

Tak16Nie

ten na górze to jakiś debiI
@Kierowcy 2018 driver ;)

Niestety, ale inteligencją ty też się nie popisałeś dzbanie. Nie bądź na przyszłość(usunięte przez administratora) wieśniakiem co tylko krytykuje i wyzywa innych. Przedstaw się, to się pośmiejemy z ciebie w pracy (usunięte przez administratora) bez jaj :*

Tak2Nie1

Gghh
@ten na górze to jakiś debiI

Co przez pasy też masz problem przechodzić? Ojoj Hehe ps. I zrób prawko to pogadamy ;)

Wiktoria

@Mira- jeśli dalej poszukujesz ofert pracy w firmie to warto odwiedzić zakładkę "praca" na stronie piekarni Oskroba- http://oskroba.pl/o-firmie/praca na wszystkie wymienione tam w tym momencie stanowiska na pewno prowadzona jest rekrutacja. Ciekawi mnie co jeszcze macie do powiedzenia jako byli lub obecni pracownicy piekarni Oskroba- co Waszym zdaniem działa w firmie prawidłowo, a co wypadałoby zmienić na lepsze? Każda opinia wnosi wiele dla osób poszukujących tutaj pracy, warto dzielić się wszelkimi odczuciami- zarówno negatywnymi, jak i tymi pozytywnymi.

Tak9Nie

@Wiktoria

Zmienić to należałoby w pierwszej kolejności system płac tak by system dwu i trzyzmianowy nie byl poszkodowany wzgledem czterozmianowego. Ilosc godzin przepracowanych powinna byc proporcjonalna do zarobków.

Kaja
@Wiktoria

Jest nawet dobrze. Jakiś romansik z mlodszym mężczyzna.

Lobbi
@Kaja

A ten romansik to chyba na górze na dziale deserowni?

leon2
@Lobbi

Pan SS to już wszystkie panny ( starsze i młodsze) przetestował "jak" pracują

bert

ejjj...wiemy już kto jest zły....to teraz może się dowiemy kto jest dobry

Dobry
@bert

Ja.

Ciekawy

A jak wygląda sprawa jeśli chodzi o pracę kierowców?

Tak3Nie1

Ezreal

Problemem jest też stawka godzinowa. Powinna być jasna stawka coś w stylu 15zl netto a nie premie od premii a za nadgodziny 4zł. Nikt za darmo nie będzie robił

@Ezreal

Jak najbardziej. Dodatek weekendowy to tez jest poroniony pomysl. Powinno to byc rozlozone po rowno na wszystkie dni, dlaczego praca w sobote lub w niedziele ma być premiowana a w tygodniu robimy za pol darmo? Jasna stawka godzinowa + ewentualne nadgodziny/dodatkowe godziny rozliczane zgodnie z prawem. Jedyny wyjatek to sobota pracujaca na 2 lub 3 zmianach. Wtedy robimy 2 tygodnie pod rzad bez wolnego i wtedy ta sobota musi byc extra płatna zeby pracownik CHCIAL a nie MUSIAL pracowac. Z niewolnika nie ma pracownika.

www
@Bambo

Co najlepsze, mój znajomy pochwalił się paskiem. Pracuje na tym samym dziale co ja:) mieliśmy identyczne godziny i premie xD a wypłata różna. To mnie wkur...

@Bambo

Takie bzdury, że muszę to rozchodzić

Jeaolus
@Ezreal

Im więcej się pracuje tym mniejsza wypłata. Praca w tej firmie to porażka.

x
@www

Ale tak jest w każdej firmie. Pracujesz po stawce na jakią sie zgodziłeś, w jakim momencie przyszedłeś itd. Dlatego zawsze jest zakaz rozmów o pensji... więc nie wiem w czym zdziwienie :/

Nowyy

Praca nie jest zła tylko najgorsze jest że jest kiepska atmosfera, chłopki z Zabieżek czy Kątów panoszą się jak by byli jakimiś kierownikami a tak naprawdę są (usunięte przez administratora) po podstawówce z którymi nie da się normalnie rozmawiać

Pracowniiik
@Nowyy

Tu chodzi zapewne o nowa halę. Cóż no tak jest że niektórzy mają się za nie wiadomo kogo. Problemy moim zdaniem są do rozwiązania. Każdy chciał by mieć 4zmiany A nie charowac od niedzieli do piątku, druga rzecz to pieniądze, nie ma chętnych do pracy... A jak już przyjdą to na zimę A w lato znowu zwolnienia. Zwalniają się starzy pracownicy... przyjmują często osoby nie do końca normalne.... bo innych nie ma. Robią szkolenia dla brygadzistow z zarządzania, sorry ale nie zmienia czyjegoś wychowania i nawyków... To może trzeba brygadzista pokazać że nie są panami świata. Irytuje mbie jeszcze pytanie czemu nie ma żadnych benefitow, tzn karta multisportu, człowiek uprawniający sport będzie i w pracy wydajniejszy. Jakiś duży dzień dziecka z fmuchancami itp. Żeby przyciągnąć pracownika i utrzymać, a nie obiecywać dużo A później zdziwienie. Poprawić Social, czemu biuro dostaje A my nie. Dorzucić ludzia do wakacji, niech odpoczna... zrobić raz w roku integrację, choćby działami. Nie oszukujmy się, gdyby nie praca w sobotę lub niedzielę to byśmy zarobili 2000zl A praca nie jest wcale taka lekka, szczególnie w lato jak na hali jest 40stopni i zapylenie... (mowa o starej piekarni) niżej podałem maila w którym chętnie bym popisał z kimś kto może realnie rozwiązać problemy.

Tak16Nie

@Pracowniiik

Podpisuje sie pod tym obiema rekami i nogami. Z jednym malym ale... Od niedzieli do piatku to robisz normalnie, w okresie przedswiatecznym czesto nawet i tej soboty nie masz bo kaza przyjsc do roboty. Ludzie maja juz tego dosyc. A teraz najlepsze: na pytanie do jednego brygadzisty co tam na szkoleniu im tlumaczyli, odpowiedz byla: "ze mozemy was je...ac!". Mentalnosc wiesniaka w zoltym czepku.

Rrrr
@Pracowniiik

Ty Panie ze starej hali, na nowej jeszcze szło pracować! A na starej to za 6 k bym nie chciał się przyjść do tego chińskiego rynku.

Robotny Robol
@Rrrr

Praca na produkcji na starej hali to jest jakis jeden wielki (usunięte przez administratora) w porównaniu do nowej hali. Współczuję tym ktorzy musza tam tyrac, tez tam swoje przeszedlem a teraz znam tylko z opowiesci innych pracownikow.

Ten typ tak ma.
@Nowyy

Na starej najgorszy jest pewien otyly krasnal w zoltym czepku co traktuje ludzi jak smieci, nie widac jej a juz sluchac tak drze tego pulchnego ryja. Nic ani nikt tak nie psuje atmosfery pracy jak ona.

Tak8Nie

Zarobki są na poziome zasługującym na jak największą krytykę, pracując 6 dni w tygodniu (czyli tylko wolna sobota) 2800 zł netto. Tyle można zarobić na kasie w supermarkecie a nie przy ciężkiej pracy fizycznej.

@Pracownik

Jezeli pracownik zgadza sie robic za 2800 to pracodawca nie ma interesu dawac mu np 3000. Zabraknie ludzi do pracy (juz brakuje co widać...) to i pensje pójdą w gore by przyciągnąć nowych. Jesli nie wypali program 700+ to moze i doczekamy sie sensownej podwyzki.

Zostaw opinię o Piekarnia Oskroba S.A. - Człekówka

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie