Piekarnia Oskroba S.A.
counter
2 130 450 5 1

Popularne opinie

Pracownik1

Wypłaty? Tu jest gow.no a nie kur.wa wypłaty... hu.j z nadgodzinami.... gdyby normalnie od poniedziałku do piątku się pracowało to 1800zl na reke. Przychodzi się w soboty dodatkowo na jedynym dniu wolnym a tu hu.j z wypłaty. Dno nie robota. Nie polecam nawet wrogowi.

Tak27Nie
Kulson

Jak w tej firmie ma być dobrze wystarczy spojrzeć na nową linię na nowej hali ( kemper), każdy ma tam dwie lewe ręce do pracy a ten śmieszny brygadzista i jego zastępca to nawet do zamiatania się nie nadają, no ręce opadają jak się patrzy co oni tam wyprawiają nie wspominając o godzinnej przerwie i paru wyjściach na herbatę dodatkowo.

Tak102Nie41
kobieta_polka_org

Witam. Słyszałam o dyskryminacji kobiet w zakładach Oskroba. Kierownikami są wyłącznie mężczyźni, którzy mając "władzę" wyżywają się głównie na dziewczynach. Podobno wszystkie wyższe stanowiska zajmują wyłącznie mężczyźni, jest tylko kilka brygadzistek. Czy to prawda? W dzisiejszych czasach to raczej niezbyt dobrze świadczy o firmie zatrudniającej wiele setek osób.... Dziewczyny napiszcie jak jest naprawdę.

Anonim

Cukiernia Celestynów. Dyskryminacja, manipulacja, wyzysk, kierownictwo tutaj traktuje człowieka jak niewolnika. Coś Ci się nie podoba? "To się zwolnij", takie podejście jest na porządku dziennym. Coraz to nowsze zasady od Pana M., aby nie było lżej dla pracownika, zero zrozumienia, zero szacunku. Coraz więcej zwolnień, brak ludzi do pracy. Jeśli nic się nie zmieni, ludzie z uśmiechem na twarzy znajdą sobie coś lepszego, a taka sytuacja zdarza sie tutaj coraz częściej. :-) Nie polecam, nie pozdrawiam, szukaj sobie czegoś lepszego, bo póki nic się nie zmieni, również będziesz niewolnikiem... Dalej miejcie to w (usunięte przez administratora) a napewno będzie coraz lepiej haha. :-)

Tak34Nie4

Wszystkie opinie

Julia Nowy wpis

Czy to prawda że na nowej hali na Człekówce robi niejaki Wąsik na którego jako pierwszego zaczęto mówić że jest dzbanem? Że to na niego wymyślono to słowo?

Tak10Nie3
Obserwator Nowy wpis
@Julia

A co ty szpiegujemy ludzi ?

Pytanie Nowy wpis

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Piekarnia Oskroba S.A.?

Obserwator Nowy wpis
@Pytanie

Bez okresu próbnego trzecia jest na stałe . Czyli 9 miesięcy 2 kata i na stałe .

Nowa
Klient

Hej .Mam pytanie czy warto składać CV do cukierni Oskroba na pakowanie ciast Św Kazimierza czy lepiej tam na ul Jankowskiego w Celestynowie czy na pakowanie ciasteczek jeżli są przyjęcia ? Jakie są zarobki ? Jaka tam jest atmosfera w pracy zarówno w jednej czy drugiej oskrobie ? Jaki jest system pracy ? Jak jest urlopami ? Czy tylko na rozmowie o pracę mówią że tak pięknie jest i tylko obiecują ? Jakie jest kierownictwo w jednej czy drugiej Oskrobie .warto składać CV czy (usunięte przez administratora) sobie nie zawracać . zależy mi też żeby było blisko od domu z dojazdem .Jaka jest procedura przyjęcia , czy jest fakt że przyjmują ludzi z pobliskich okolic Celestynowa .

Stary
@Nowa

Witam. Na poczatek zarobki 17zl brutto/h. Doplacane 100zl do kazdej soboty, niedzieli, swieta. Nadgodziny platne zgodnie z kodeksem. Nocki rowniez. Na start okolo 3300-3700 z nadgodzinami. Praca glownie 3 zmianowa 6 dni w tygodniu, nieliczne dzialy maja 4 zmiany. Pisze z perspektywy pracy w piekarni na Czlekowce.

Mar
@Nowa

Jak chcesz iść do Oskroby to lepiej iść na Czlekowke. O wiele lżejsza praca A kasa ta sama. Ale jeśli musisz, wybierać na Jankowskiego to ciastka ( o ile jesteś kobietą) - jest robota ok ale Cukiernia - nie ryzykowala bym , tam to jest dopiero ARBAIT Przyjęcia chyba są zawsze , szczególnie w okresie letnim. Powodzenia

@Nowa

Nie polecam pracy na Cukierni to tylko obietnice a praca ciężka żadnego szacunku do człowieka .

TakNie

Witam pytanie do szefostwa. Czy skrzynka zaufania to musi być w miejscu widocznym dla wszystkich. Tam gdzie jest mnóstwo ludzi i kamery. Wiele jest do przekazania ale niestety miejsce w tej chwili nie pozwala.!!! Pozdrawiam pracownik Piekarni Oskroba.

pracowniku
@Pracownik

Ta skrzyneczka jest wymogiem systemu zarządzania jakością lub wymogiem któregoś z sieciowych odbiorców. Nie myśl, że ona jest po to abyś mogł wrzucać swoje donosy lub inne wypociny. A tym bardziej nie licz na to, że szefostwo miałoby je czytać.

Tak1Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nowy

Mam mieć rozmowę o prace w Oskrobie w Celestynowie na. ul Świętego Kazimierza w cukierni do pakowania ciast , chciałabym się dowiedzieć jak tam jest , jaka jest atmosfera na tym dziale ? jakie jest kierownictwo ? Czy tam jest duża rotacja pracowników . ? Pytam się jak tam jest gdyż widzę że są takie negatywne komentarze . Czy tylko wszystko jest pięknie jak obiecują a pózniej wszystko wychodzi inaczej jak się zatrudni .

Marcin
@Nowy

Kasa jest dobra jeśli chodzi o pracę na produkcji, w większości produkcja jest nastawiona na wyzysk kosztem niskiej wypłaty, w tej firmie narobisz się jak.malo gdzie po same łokcie ale i zarobisz. Jeśli nie jesteś zwyczajny , dużego taka pracy w dużych temperaturach to za nim się przyzwyczaisz to po 8 h będziesz się tylko nadawać ze by tv oglądać i nic więcej. Minusy to -duzi dni pracujacych - wysoka temperatura - ludzie okropni jak nigdzie indziej ( wiadomo ze na każdej produkcji atmosfera jest kiepska ale w tej firmie jest to wybitne ) Każdy Cię traktuje jak byś miał go etatu pozbawić co z kolei prowadzi do złośliwości. Kierownicy jak kierownicy nie będziesz ich oglądać chyba że podpadniesz bardziej martwił bym się jak trafisz na jakąś amebe brygadziste ;) - ciezka praca w pocie czola ( namachasz sie jak macharadza w dzien koguta ) Z Plusów - umowa pełno składowa ( odprowadzaja skladki od kwoty ile zarabiasz ) - wypłaty są w porządku tj zarobisz - nie spozniaja sie z wyplatami I chyba to tyle z plusów. Także jeśli nie masz życia i chcesz zarobić i się narobić to tutaj znajdziesz wszystko czego Ci trzeba. Pracowalem tam troche czasu , ja nie polecam - kasa jest nie zla ake i tak to nie jest adekwatne do wysilku a po za tym jesli jestes isoba mloda to tam nic po za robota nie bedzie Cie czekać, a po pracy napewno na laski siły mieć ni3 będziesz ze by chodzić:D

Tak6Nie
Lakukaracza
@Marcin

Bez przesady, o ile nie trafisz na dzial zwany canolem na starej czesci to nie ma az tak ciezko. Tylko przygotuj sie na 3 zmiany po 6 dni w tygodniu - na zycie czasu juz miec nie bedziesz. Na poczatku ze 3.5 wyciagniesz na reke, moim zdaniem kasa nieadekwatna do ilosci czasu spedzanego w pracy.

Tak4Nie1
Marcin
@Lakukaracza

Na czlekowce pracowalem i na starej i na nowej hali. Faktem jest że taki Kanol w Celestynowie jest na każdym dziale;) też nie wierzyłem dopóki tam mnie nie przenieśli tj na Cekestynow. W Czlekowce jest sporo lżej to jest fakt ale jak byś zobaczył ten Cekestynow ;) za głowę byś się złapał że dają się tam tak zagra pieniądze poganiac

Canol
@Lakukaracza

A czemu niby tak ciężko na canolu..

TakNie2
Bunia

Dzisiaj wyjeżdżąm na kilka dni więc postanowiłam nabyć duży chleb wiejski, taki pyszny i zawsze z chrupiącą skórką. Nowa pani w placowce przy Rodowicza Anody w Warszawie sprzedała mi za pełną ceną bochenek chleba z soboty czyli przedworajszego, nie uprzedzając. Nie zdjęła go z półki tylko wyciągnęła spod lady. Chleb oczywiście nadaje się do jedzenia, ale ja chciałam wlaśnie, żeby świeży bochenek starczył mi na kilka następnych dni. Czuję się oszukana...

Ariadna
@Bunia

Jeśli było to tak ważne, trzeba było zapytać, czy bochenek jest świeży. To naprawdę nie jest trudne. (usunięte przez administratora) miałoby miejsce, gdyby ekspedientka sprzedając przedwczorajszy chleb powiedziała, że jest świeży. Tu nie ma oszustwa. To dość logiczne, że w pierwszej kolejności sprzedaje się starsze produkty nadające się do spożycia, żeby ich nie marnować. Podobnie w cukierniach, jeśli poszukuje się ciasta do przechowywania na najbliższe kilka dni - warto zapytać o jego świeżość, jeśli chce się zjeść ciasto tego samego dnia - można wziąć i przedwczorajsze, by ograniczyć marnowanie żywności. Poza tym, piszesz na niewłaściwym portalu. To portal dla pracowników, o warunkach pracy. Są inne portale, służące dzieleniu się opiniami klientów. Wcześniej jednak warto byłoby postarać się jasno zakomunikować ekspedientce swoją potrzebę świeżości pieczywa. Nie bądźmy roszczeniowi, traktujmy się nawzajem uczciwie.

Anonim

Tak34Nie4
Rudy 102 człekówka

Potwierdzam. Jest źle i będzie jeszcze gorzej. Równia pochyła

Tak10Nie
@Rudy 102 człekówka

Mnie jak chcieli z drugiego zakładu przenieść na cukiernie to powiedziałem że wolę się zwolnić niż tam iść hehe Na szczęście mnie musiałem się zwalniać. U nas jest źle ale ta cukiernia... za 7 k bym tam nie chciał robić

Tak8Nie
Mudzino Celestynowo
@Anonim

Nie przejmuj sie w zakładzie obok cukierni tez tak jest.. Tylko że u nas kierownictwo nic nie wie. U nas brygadzisci Mobubja i zachęcają jak ktoś im się nie spodoba żeby i innym się nie spodobał też. Coś takiego jak " Sajmon mówi " i koniec. Co ciekawe jest tak tam dobrze organizowane że do kierownikow nic nie dochodzi bądź kierownicy myślą że jak brygadzisci to oni są czyści jak łzy A prawda jest taka że na Celestynowie powinno się nie które wszy usunąć że stanowiska. Dużo by dało na pewno w zachowaniu brygadzistow gdyby też musieli pracować. A nie stać poganiac i mobingiwac. Na mocach idą sobie wracają Kiedy chcą i jeszcze ryja dra nic przy tym nie robiąc Porażka

Tak18Nie
Rozczarowany
@Anonim

Zgadzam się co do cukierni celestynow. Byłem tam krótko ale nie polecam z czystym sumieniem, praca ciężka i brygadzisci masakra nie wspomnę o kierowniku. Szczególnie taki jeden co narzeka tylko ciągle że przymusem został zmuszony na to stanowisko a w rzeczywistości jest najgorsza lajza. Kradnie na potęgę co się da osobiście widziałem jak do swojego czerwonego Opla pakuję produkty spożywcze z magazynu oraz ciasta i to naprawdę duże ilości. Do tego (usunięte przez administratora) nad chamy pastwiacy się nad pracownikami. Ja osobiście mam okropne doświadczenie z tym miejscem i szczerze odradzam komukolwiek tam trafić a w szczególności mieć styczność z Panem P.

Tak14Nie1
Miładoczasu
@Rozczarowany

Mam tylko jedno pytanie, czy przypadkiem nie jest to hejt z zazdrości, że komuś coś w życiu układa się lepiej niż Tobie? Coś nie pykło, dlatego wieszasz psy na ludziach i bezpodstawnie oskarżasz?

Tak10Nie3
pozamiatany
@Rozczarowany

czy ten opel (usunięte przez administratora) to jest sedan?

Buru
@pozamiatany

Czy to jest A s t r a?

AG

Proszę mi powiedzieć jakie są mniej więcej stawki pracowników produkcyjnych? Czy za niedziele są jakieś 100 czy jak to jest rozwiązane? W Jakim systemie zmianowym się pracuje czy tylko na 1 zm czy na róznę

vcv
@AG

hm....w zasadzie ....to tak w sumie sam sobie odpowiedziałeś

TakNie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Piekarnia Oskroba S.A.?

@Pytanie

3 miesiące próbna, potem dopełnienie 9 o pracę następnie 24 a potem na czas nieokreślony.

Helaa

Przechodząc w piątek przez magazyn mało nie dostałam kartonem co się rzucali młode chłopaki. Nie pozdrawiam tych panów

TakNie11
Maciej
@Helaa

Myślę że już od urodzenia był jakiś karton;) Uderzył i konsekwencje pozostały do dziś hehe

Ciaobella
Użytkownicy czekają na odpowiedź 171 dni.

Czy ktoś mi powie, ile zarabiają ekspedientki? Jaka jest umowa, godziny pracy?

Jo ma ha

Witam! Wiadomo coś czy jakaś kwarantanna czy jakieś wolne od pracy w Oskrobie w Człekówce będzie? Bo nie chce mi się wierzyć, że każdy jest zdrowy..

TakNie2
Hakunamatata
@Jo ma ha

To jest taka zakladowa rosyjska ruletka, nigdy nie wiadomo kiedy wrocisz do domu z wirusem tym bardziej ze odstępy 1.5m przy stanowiskach pracy nie wszedzie utrzymane. :)

Tak7Nie3

HAKUNAMATATA

Wes ten Celestynow to cyrk. Tam w drodze selekcji zostaja mala inteligentni, jak by sie dalo to matke by oddali zeby bulke wiecej zrobic ;D

Tak6Nie1
LadyE

Nie chodzi o to co robi pan J.M. Ale o to jak niektórzy pracownicy odnoszą się do odgórnych ustaleń .

Tak5Nie1
Maskotka

Najgorsza robota.. :( zero ambicji, nic ciekawego, zero rozwoju,

Tak8Nie1
Pracownik produkcji

Witam. Uwazam, ze na czas panujacej obecnie pandemii wirusa, premia kwartalna za brak zwolnien lekarskich powinna zostac czasowo zawieszona. Nie mozna zachecac teraz chorych ludzi do pracowania bo za jakis czas moze nie byc komu pracowac.

Tak2Nie1
Mądrego miło posłuchać
@Pracownik produkcji

Poszedłbym dalej. Na ten czas zawiesiłbym wypłatę wynagrodzenia. Chęć zarobku może przesłonić ludziom racjonalne myślenie.....

Tak3Nie2
Pracownik produkcji
@Mądrego miło posłuchać

Wiedzialem, ze moja opinia bedzie negatywnie odebrana. Jednak zauważyłem, ze te 500zl brutto sprawia, ze ludzie przychodza zasmarkani do pracy zarazajac innych. W obecnej sytuacji nie wyglada to zbyt dobrze.

Mądrego miło posłuchać
@Pracownik produkcji

Nie będzie dobrze odebrana bo to bzdura. Zgłaszaj takie przypadki zasmarkańców w pracy a nie ludziom do portfeli zaglądasz i zarządzasz.Lwia część wypracowuje uczciwie, z zachowaniem zasad ten dodatek. A najlepiej #stayathome. Zdrówka życzę. Over.

@Mądrego miło posłuchać

Popieram i zlikwidował bym dodatek za niedzielę żeby ludzie siedzieli w domach a nie w robocie.

Tak19Nie
Szudi
@Wąsik

Wąsik popieram, niedziela powinna być mniej płatna żeby ludzie zamiast w pracy to siedzieli w domach w obecnej sytuacji w kraju

Tak10Nie1
@Wąsik

I tak nie będzie niedziel wolnych to chociaż niech za nie dobrze płacą a nie likwidować dodatki.

Tak1Nie4
Koronawirus
@Szudi

W obecnej sytuacji to powinni ograniczyć ilość pracownikow dojerzdzajacych jednym samochodem 2 osoby to max a nie jeżdżą jak śledzie upchane w beczce. Bo szkoda na dojazd do pracy gdzie odległość 1,1.5 metra. Prezesowie i dyrektorzy proszę o szybką reakcję To dla naszego dobra

Tak5Nie
...
@Koronawirus

A co to za jednostki długości?

!!!
@...

Tu chodziło o odległość zachowana o 1 metr pracownik od pracownika !!!

LadyE
@Pracownik

Ponoć nadzieja umiera ostatnia choć jest matką (usunięte przez administratora) Niejeden na niej się zawiódł bo tak mu zależało. Bo chciał wywalczyć to co się mu po ludzku należało, Ale i tak z kwitkiem go odprawili w trakcie łapanki naiwnych.

@Pracownik

Są zalecenia żeby teraz siedzieć w domu i jakby ten dodatek został zlikwidowany to nikt by w niedzielę nie przychodził do pracy

@Koronawirus

To Ci nic nie da , równie dobrze może przynieść korone i ten co będzie jeździć sam do pracy. A mała szansa ze w czasie pandemi że nikt nie przyniesie korony. Jak już by się nie daj Boże tak stało, to poleci jeden za drugim , dojeżdżając do pracy , wspólna stołówka, szatnie itd więc nie krzycz że ktis z kimś dojeżdża bo i tak mała szansa żeby ktis tam tego nie przyniósł w końcu...OBY NIE ,miejmy nadzieję

Aaaaa

Moze by tak wyrownali pracowniką premie za staz pacy. Wprowadzili od nowego roku a niektorzy robia po 10 15 20 lat i (usunięte przez administratora) z tego maja. Firma zarabia miliony a starsi pacownicy wogole nie docenieni. (usunięte przez administratora)

Tak8Nie
Agnieszka
@Aaaaa

Wszyscy pracownicy Oskroba dostają teraz premie? Jak one są rozliczane? Liczę na szczegółowe informacje.

marek
@Aaaaa

a to ciekawe co piszesz czy sa nie doceniani. Jak tam pracowalem to musialem robic za starych. Nowi uciekali , a starzy lajcik mieli wiec z tym ze nie doceniaja bym tak nie krzyczal. Moze nie daja wam wiecej zarobic ale sorry stary pracownk tam sie nie narobi

TakNie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Piekarnia Oskroba S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Bajobongo

Jakie pytanie taka odpowiedz. Wiadomo, ze wystarczy miec komplet rak i nog oraz glowe na odpowiednim miejscu i jesteś przyjety/a. Jak sie umiesz podpisac poprawnie to moze i awansujesz z czasem. Chyba, ze do biura chce aplikowac ale to raczej po znajomosci a nie tu pytania zadawac.

@Pytanie

Ja jestem dzbanem i znam ledwo podstawy polskiego a mnie przyjeli więc się nie obawiaj

@Pytanie

Chyba że chcesz się dostać na magazyn do Lemura to wtedy rozmowa jest po angielsku, niemiecku i hiszpańsku, tam byle kogo nie biorą

Tak4Nie2
mądra
@Pytanie

Tak, jak najbardziej po angielsku

Gosc

Witam zastanawiam sie nad zmianą pracy,jak wyglada stawka godzinowa na magazynie?

Gosc1
@Gosc

Na produkcji lepiej płacą, mnie wymagają. Idź lepiej tam, obracaj bułki i (usunięte przez administratora) Zero odpowiedzialności, w porównaniu do magazynu w którym źle wyślesz palety, nie zobaczysz premii pół roku. Robota z nowym systemem, każdy to powie! (usunięte przez administratora) to najmniej szkodliwe słowo. Śmiech na sali, by informatycy byli tak nie przygotowani, a magazyn tak mały na wdrożenie tego paraprogramu. Stres, nadgodziny, ogólne (usunięte przez administratora) Zapraszamy, pracujemy 24h.

Ja
@Gosc

Znajomy pracuje na magazynie to czasem polowe czasu pracy przesiedzi na telefonie z nudow. Lekka praca. Produkcji nie polecam, garba mozna dostac tylko.

.,,.,.
@Ja

dwie opinie i dwie różne.......to co mam wyciągnąć średnią ?

.,.
@Ja

taa.....zwłaszcza jak ten twój znajomy planuje podróże....

Muniek
@Gosc1

Kogo to obchodzi? Jak nie pasuje to idź zamień się na produkcję, tam Cię docenia

Frustrat
@Gosc

Jak chcesz dobrze zarobić to się zatrudnij w firmie sprzątające, tam lepiej płacą niż nam na produkcji. Mają wyższa stawkę godzinową, o czym sami mówią i się śmieją.Tylko jak firma do tego dopuszcza że sprzątający ma więcej na godzinę niż pikekarz?

THC

(usunięte przez administratora)Niedawno o tym było glosniej, że lecą po podpis, że zaczęli pracę niejednokrotnie o 5.00 a w rzeczywistości było sprawdzane, że 6/7.00 Naprawdę można zobaczyć, że każda z osób sprzątających aż biega po halach ????????

BidaBida
@THC

Ktoś tu czegoś nie rozumie... że część ekipy sprzątającej ma do ogarnięcia 2 hale jednocześnie tudzież i tak musi przejść z jednej do drugiej. Bo inaczej się nie da???? ale jak ktoś ma problem z tym to się niech weźmie w garść samemu .

@THC

A tam wogole co Cię to obchodzi? Jesteś jakimś nadzorca? Czy nadgorliwym czarnuchem? Pilnuj bułek bo Ci lecą na nogi A nie na tele wisisz

DzikiRoman
@Frustrat

A weź sobie wciągnij kut*asie odkurzacz i wiadro z mopem na garownie pod sam dach do tej sauny. Albo na kolanach powyginany pod beczkami skrob szpachelką ten klej co kleci bez przerwy na posadzkę. Porób tydzień w firmie sprzątającej i się wypowiedź wtedy.

@pako

Witam. Co myślicie o karcie Multisport??

Janusz
@@pako

Karta Multisport to zawsze coś,niektórym by się przydało. Natomiast gdyby podpisali umowę z jakimś zakładem opieki zdrowotnej to byłby naprawdę coś pożytecznego, niektóre firmy tak mają. Zamiast stać w kolejce można by iść do lekarza jak człowiek

Muchomorek
@@pako

Dużo osób w tej firmie z okolicznych wsi tupu Lubice czy Zabieżki zajmuje się dojeniem krów przed pracą więc karta Multi sport nie jest im potrzebna

Tak5Nie
Sandra

Czy Ci którzy pracuja na produkcji od niedzieli do czwartku na jedna zmiane zarabiają więcej? Czy pracując w niedzielę zarabia się wiecej czy nie ma to znaczenia?

E.P
@Sandra

Nie pracuję się od niedzieli do czwartku tylko od niedzieli do soboty Masz wolną sobote. Niedziele jak masz dobry uklad z przelożonymi jak nie masz to mozesz pracowac siedem dni w tygodniu

Frustrat
@Sandra

Stawka godzinowa jest tak smiesznie niska zeby wlasnie za niedziele/soboty/swieta w pracy mogli wiecej zaplacic i zeby pracownikowi nie oplacalo sie NIE przychodzic w niedziele.

Sandra
@E.P

W ogłoszeniu wyraźnie jest napisane że od niedzieli do czwartku. Wolny piątek i sobota. Może zależy jakie miasto.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Oskroba S.A. - Człekówka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Piekarnia Oskroba S.A.