Opinie o Piekarnia Oskroba S.A. w Człekówka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piekarnia Oskroba S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia Oskroba S.A. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Oskroba S.A. w Człekówka

Majorka

Dostałem ofertę pracy na deserownie warto?

Robol
@Majorka

Nie.nie i jeszcze raz nie!!!Traktowanie człowieka jak (usunięte przez administratora)tak się nazywa tam pracownika.Kiedyś był najlepszym działem a teraz nikt tam nie chce iść.

Szukajacy

Witam wszystkich,mam pytanie odnośnie ilości dni w tyg pracujecie 5 dni czy 6 ?

Uaua

Jeżeli będziesz chciała pracować 6 dni w tygodniu to spokojnie przekroczysz 4 tys.

@Uaua

Pracując 26 dni w tygodniu to na pewno tyle zgarniesz od niedzieli do piątku tylko soboty wolne . Ale zadaj sobie pytanie gdzie życie prywatne ?

Heniek

Zenada - bylem na rozmowie na magazyn, praca od 17 do 1 w nocy, oszalamiajace 22 zlote brutto na godzine, plus po 3 miesiacach dodatek 600 zlotych bo na hali jest minus 20 :D podziekowalem, winni sami sobie jestescie ze godzicie sie na takie stawki.

1931
@Heniek

Czy aby na pewno to magazyn i czy aby na pewno taka stawka ? Raczej dwa razy --pudło.

Leszno
Nnnn

Nie polecam pracy z ala brygadzisty sokolowski ego totalny nierób len wiecznie zmęczony okropny Babiarz do pracy która jest dla facetów każe pracować kobitą całe zmiany przesiaduje na stołówce albo w szatni jak jest awaria to nigdy go nie ma winę składa na pracowników a w soboty jak nie ma kierownictwa to wynosi masło do domu jak twierdzi on nie jest stworzony do ciężkiej pracy a na całe kierownictwo to ma wywalone jak to kiedyś stwierdził mogą mu skoczyc

@Nnnn

Potwierdzam. Ten gość nie jest stworzony do jakiejkolwiek pracy. Może ma " szlacheckie " pochodzenie :)

@gość

Święta prawda wkoncu ktoś się odważył i powiedział to głośno bo to wszystko się już w głowie nie mieści co on wyczynia z ludźmi. Jakby przyszło mu teraz pracować tak jak my pracujemy to by nie dał rady zatarł by się. Dziwne ze go (usunięte przez administratora) nie bola od siedzenia 8 godz bezczynnie.

@Nnnn

No i zaczną się kontrole i łapanka na (usunięte przez administratora) .

@Gucio

Guciu jak nie masz nic na sumieniu to spokojnie a te szychy brygadzistow powinni wziąć w obroty bo SS z canola to potrafi nawet w samych gaciach latać po swoim dziale sama osobiście widziałam nie ma wstydu widać że nie dorósł do swoich lat (usunięte przez administratora)

@Piekna

Ja tam się nie boje nie mam czego . Jak kras to miliony a (usunięte przez administratora)To Księżniczki . A łaszczyć się na masło za pare groszy to nie ma sensu i robią pośmiewisko z siebie jak cię złapią . Jak widać brygadziści uważają sie za coś lepszego ni zwykły pracownik a nie raz sie żądza jakby byli kierownictwem co do zatrudnienia . Takim stanem sprawy na pewno zainteresuje sie zarząd .

@Gucio

No i o to właśnie chodzi niech się zainteresują co się na piekarni wyprawia niby niesie masło na stołówkę tylko nigdy tam ono nie dociera

@Piekna

Mało tego to wiecznie skacowany przychodzi do pracy już nie raz sam osobiście słyszałem jak narzeka że nie ma siły bo jest na jacu oczywiście SS

Teraz to tylko cukier się opłaca wynosić a nie masło . Bez masła da się żyć . Zazdroszczą ci co nie maja układów i nie umie wynosić .

Wyluzowany
@Piekna

A co to nagonka na tego pana Ss? Śmiech na sali jak łatwo po kims jechac. Nikt nie jest idealny to wiadomo ale żeby coś zmienić trzeba spojrzeć na siebie najpierw a nie nazekac. Teraz przez was to będą się bali masło na stołówkę zanieść ????

Wyluzowany

A to tam wszyscy walą tak??? To praca dla mnie,:-)

Juzio
@Wyluzowany

Nie wszyscy,tylko brygadziści bo i tak nic nie robią więc im kac nie przeszkadza.

@Juzio

Nie ładnie wrzucać wszystkich do jednego wora

@Nnnn

Wkoncu dobrał się im ktoś Dodo tyłków teraz niech zawijają rękawy i pokażą jak się pracuje

@Piekna

Tak na prawdę to brygadziści w tej firmie to myślą ze są kierownikami i wszystko im wolni . Zobaczymy jak będą się tłumaczyć przed zarządem .

@Gucio

Takie gadanie. To tak jak napisać że operator nic nie robi ale jak go zabraknie to nagle jakie to trudne itp. nie doceniacie poprostu ludzi. Pozdrawiam

@Jak dzik w żołędzie

A gdzie doceniają ludzi w tych czasach ? O jakim operatorze mówisz to tylko osoba umie obsługiwać maszynę na papierze tego nie ma . I nikt się z nim nie będzie liczył i doceniał . To o czy tu mowa . Brygadzista nie jest tylko do rządzenia powinien zastąpić dana osobę i bez gadania

@Gość

Aż tak dobrze się nie znam z obserwacji widzę jak jest i gdzie brygadziści tak zwanie pracują itp. bo chyba to widac aczkolwiek łatwo jest oceniać kogoś niż siebie. Myślę że dużo problemu sprawia to że często nie ma ludzi do obsady i musimy zasowac więcej bo im się nie chce (usunięte przez administratora) ruszyc tylko wysługują się nami a mogli by pomuc trochę i tyle w temacie

Rondo
@Nnnn

No i co dociera w końcu to masło na stołówke czy dalej ginie po drodze ?

Raviden

Praca dobra, tylko szkoda że nagroda frekwencyjna jest taka niska, po prostu taką postawę człowieka ,który nie idzie na zwolnienie powinno się promowac

@Raviden

tylko pytanie ile osób przybiera obecnie tego typu postawę? czy to od tego zależne może być, że właśnie prawie każdy tę premię osiąga? tu mają jakiś ograniczony fundusz na nagrody czy skąd biorą pieniądze na nie?

@Joanna

Właśnie nie każdy ją osiąga a są takie firmy co te 200 zł to nawet za miesiąc dają, to juz jest motywacja

@Raviden

To czekaj, ta nagroda wynosi 200 czy jeszcze mniej? Niejasno zostało to ujęte. A co w samej sobie pracy tutaj jest takie dobre? Opowiesz coś więcej na temat jej specyfiki i bieżących warunków jakie oferują?

@Joanna

Frekwencyjna to po 3 miesiącach wzorowej frekwencji 500 brutto czyli 355 netto czyli za każdy miesiąc 100 netto to przy obecnej inflacji w zasadzie nic. Robota jest dobra bo jeśli nie ma awarii to jest w zasadzie spokojna robota, w zasadzie jak dobrze się ustawi maszyny to raczej nic złego się nie dzieje. Na każdym dziale jest inna specyfika, no też trzeba dobrze trafić, bo jak się w czerwcu trafi na foremki to przy 40 stopniach się człowiek roztapia,przy tak słabej wentylacji.

Czy zdarzają się nadgodziny w Piekarnia Oskroba S.A.?

Gucio

Po co ci nadgodziny przyjdź na stare ronda tu się pracuje od niedzieli do piątku masz tylko soboty wolne

Hehe

Zdarzają? Tu nadgodziny masz normalnie w grafik wpisane.

Raviden

Po co Ci nadgodziny,miej też życie prywatne poza pracą!

Makelele

Towar z najwyższej półki to z kempera Bułki.

Stefan

Każdy wie że jedyne co boli na tostach po 8 godzinnej pracy to (usunięte przez administratora) od siedzenia . Każdy wie że najlepsze premie i wypłaty zarabia się na canolu , sami BOGOLE co wożą się bmkami i audicami ale czy każdy wie że to wszystko i jeszcze więcej dostanie się na produkcji kajzerki i kempera . Prace tam zaczyna się od porannej kawki potem godzina produkcji żeby było co na śniadanie zjeść no i oczywiście obowiązkowy lunch o godzinie 11 ale tylko godzinny bo już o 12 trzeba ruszyć na godzinkę żeby dyrektor widział że dwie linie kajzerki pracują . Poza tym weekendy wolne od pracy , wysokie premie za (usunięte przez administratora) i lekka praca bo przecież nie przychodzi się tam pracować tylko połazić po hali i pośmiać . Generalnie złota robota .

gość

@Ostry@...Ci co "chodzili do szkoły" pracują w biurze a Ci którzy tyrają na produkcji i zarabiają więcej od innych albo pracują mniej niż inni a zarabiają tyle samo mają po prostu lepsze układy z kierownikiem albo lepiej od innych " strzelają z ucha". Na tym to polega w tej firmie.

Rudy

Jeśli ktoś chce pracować to najlepiej Canol nowa hala. Najmniej roboty po 8 os na zmianie. Przerwy dwie jedna godz druga 2h. Nietykalność. Wszyscy to widzą kierownicy a nic z tym nie robią. Chcesz zarobić mieć dodatek dobra premie i nienarobic się to tam. Ale tylko po znajomości. Rodzinka.

@Rudy

A już miałam pytać jak się tam dostać. jaki masz dowód na to ostatnie zdanie? i z drugiej strony skąd znasz specyfikę pracy tam chyba że też przynależysz do wspomnianego grona...? To co potencjalnie tamta hala powinna wytworzyć?

Arek

Witam . Chciałbym poruszyć temat dodatkowego przychodzenia do pracy na wolnym . Na tablicy ogłoszeń już z pół roku widnieje informacja, że do pracy można przyjść dodatkowo jeśli na danej zmianie nie będzie osoby i kierownik wyrazi zgodę na owe przyjście. Ludzie z Tosta najwidoczniej tego nie rozumieją , ponieważ mimo że jest komplet ludzi i tak potrafi przyjść dodatkowo 5-6 osób , które nic nie robi lub przesiaduje na stołówce . Sytuacja z soboty zapytany brygadzista z tosta o człowieka czy da na dwie godziny odpowiada. Słuchaj no niby jest 5 osób na dodatku ale huy wie na którą linie oni przyszli bo jest komplet osób . Oni do mnie nie należą . Dyrektor upomina o oszczędzanie światła , żeby maszyny nie chodziły na darmo , a tu ludzie sobie przychodzą w weekend wiadomo bo pieniążek i kierowników nie ma to pytać się ich o przyjście nie trzeba i biorą za darmo pieniądze ! A jak jest remanent w sobotę czy przerwa jakaś jak się w piątek dowiedzą to i 10 osób potrafi przyjść . A reszta to widzi i demotywuje się do pracy, bo ktoś przyjdzie nic nie zrobi a weźmie taką samą dniówkę jak ten co robić 8 godzin musi. Mam nadzieję że kierownictwo coś z tym zrobi , bo już patrzyć się na to nie da .

@Arek

Ale z cb typ.. Zalujesz zeby inni mogli rarobic dodatkowo? Tak Ci zal ? Przeciez to nie Ty im placisz to co Ci do tego ? Po co wtykasz nos ? Powiem Ci tylko tyle ze przez takich jak Ty w firmach jest trudna atmosfera i zycze Ci zeby Cie zwalniano gdzie sie da. Nie pozdrawiam

Bajtus

Za produkcję tosta jak najbardziej .

@Marcin

Kolego jak byś przeczytał post Arka ze zrozumieniem to pewnie zrozumiałbyś o co w nim chodzi. Może musisz go przeczytać kilka lub kilkanaście razy:)

Spejson

Tost tostem. Na Canolu 8 os a roboty na 4. Ciasta zamiast po 200kg to robią 160 i mniej. Aby więcej na ekranie było. Cebularz robią to inne działy (usunięte przez administratora)....na mrozi za nich. Bo panicze iść sami nie mogą. Nawet na swoje wypłaty nie zarabiają tym co robią. Wyjazdy na sztuki albo kartony. Ale roboty Oj....mają.

Ty

Słuchajcie, czy za fałszywe donoszenie, mówienie nieprawdy do kierownika na drugą osobę groźni jakaś kara np. utrata pracy?

@Ty

Jeśli masz świadka, który po potwierdzi to możesz spróbować iść do kierownika i poprosić o konfrontację z tym donosicielem. Musisz jednak pamiętać, że Ci co donoszą są z reguły dupowłazami kierowników a Ci lubią wszystko wiedzieć. Decyzja należy do Ciebie.

@Ty

Zawsze przesz poinformować kierownika ze jak nie wyjaśni sprawy w przeciągu trzech dni to idziesz do radcy prawnego składasz wniosek o pomówienie do sądu i oczernianie w miejscu publicznym .

Ostry
@Ty

Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w kodeksie pracy a donoszenie i mówienie nieprawdy jesli masz świadka który poświadczy ze tak było. To już sprawa karna

Ruda

I tak nic nie przebije podejścia kierowników do niektórych pracowników. Jest byla brygadzistka co się zwolniła i wyjechała za granicę, przed tym walnęła zwolnienie lekarrskie, po paru miesiącach wrocila i już pracuje spowrotem, najpierw na jednym dziale a teraz wraca na ten dział co pracowała wczesniej. Ogólnie wredna baba, nie jedna osobę z byle czym podpiepszyla z tego co slyszalam i nie jedna przez nia stracila prace. Wspolczuje pracownikom do których wrocila, co kierownicy mają w głowie brac ja spowrotem to ja nie wiem, nie ma rady na układy... ale wstyd...

@Ruda

Może tak oficjalnie wszystkim na dziale powiedzie kim ona jest i co robi . Tak mówiąc pewni ludzie w tym zakładzie czuja się bezkarni a kierownictwo im na to pozwala . Z tego co słyszałem na jednym z dziąsłowa to kierownik zawsze stanie za brygadzistą i mu przyzna racje chodź jej nie ma pracownik nie ma nic do gadania . Brak kultury osobistej i tyle

Czytając wpisy to przeraża mnie jaka tam panuje atmosfera . Zaczynajac od najniższego szczebla to widać na co maja pozawalane młodzi pracownicy zaś starsi są bezkarni i nękają innych . Brygadziści jak widać to tylko dbają o własna (usunięte przez administratora)….. aby im się kasa zgadzała tak samo jak kierownicy działu . Dopóki nie stanie się tragedia w tym zakładzie albo ktoś nie nagra tego bałaganu i co tam się wyprawia i nie pójdzie z tym do sądu to nikt z wyższego szczebla nie kiwnie palce no bo i poco skoro maja sile robocza i metoda selekcji kto wytrzyma to robi . Życzę powodzenia w dalszym rozwoju a opinia to jak łatka zostanie przyszyte na wiele lat do firmy . Pokazując tym jak zarzyna jest firma i na co jest pozawalane

Już były Pracownik

Niestety ale w tej pracy nie ma kolegów i koleżanek. Ludzie, którzy chcą pracować i nie zajmują się głupotami są gnębieni i poniżani. W normalnej pracy to można komuś zwrócić uwagę a tutaj od razu jest cała "wiązanka" kur.....To jest MOBBING w czystej postaci. Najgorsze jest to że nikt na to nie reaguje.

@Już były Pracownik

tak było i jest nic na to nie poradzisz jak nie jesteś po rodzinie z kierownctwem to nie masz nic do gadania . W tej firmie kierownik to może i ma wykształcenie w tym kierunku ale brak kultury osobistej było cha.............o jest i będzie nikt nie kiwnie palcem za zwykłym robolem każdy chroni swoją(usunięte przez administratora)

Jolanta

Cześć, czy rekrutacja na specjalistę ds wsparcia technicznego jest jeszcze otwarta? Na stronie firmy wyczytałam, że firma szuka takiej osoby. Piszą, że jest atrakcyjne wynagrodzenie - powiecie ile to może być mniej więcej? Bo nie wiem co robić

Ja@
@Jolanta

Tak, cały czas trwa. Są potrzebni mechanicy utrzymania ruchu jak i specjalista ds technicznego. Stawka pewnie jest zależna od umiejętności i kwalifikacji. Ale tak na początek mechanik utrzymania ruchu na pewno od 4500 na rękę będzie miał, więc specjalista na pewno więcej.

@Ja@

O to może motywujące dla kogoś będzie skoro 4,5 na start. A tak w rzeczywistości to ile max daje średnio radę wyciągnąć za pracę na tym stanowisku? I pod jakimi warunkami?

Nowwwy

Witam chciałbym się przyjąć do firmy. Ile można wyciągnąć na produkcji? Są jakieś podwyżki po okresie próbnym? Ciężko jest?

Jestem byłym pracownikiem piekarni ostroba jako sprzedawca.Praca rozpoczyna się od 4 rano odpiek całego sklepu (produkty mrożone) Tragedia,jeśli chodzi o wynagrodzenie najniższa krajowa o premi można se pomarzyć obiecywana przy rozmowie o pracę a i tak jej nie ma bo co miesiąc zabierana za zwroty.Tak naprawdę pracuje się za najniższą krajową nic pozatym a wymagania jak by Bóg wie ile płacili, selekcja ludzi straszna kto przyjedzie za chwilę się zwalnia.Brak szacunku do pracownika przez pracodawcę nie można zachorować to jednocześnie wiąże się ze zwolnieniem pomimo że i tak nie ma ludzi.Bieganie po sklepach bo brak pracownika na własny koszt dojazdu,żadnego podziękowania totalny wyzysk.Nie polecam pracy w tej firmie omijać dużym łukiem.

@Marta

A osoby zatrudnione w BIURZE nie narzekają i nikt się nie zwalnia:)

@gość

A na co mają narzekać? Dobre pieniądze, do tego wakacje czy wczasy pod grusza napewno mają, czy jest jakieś miejsce w którym można dowiedzieć się w jaki sposób można skorzystać z pieniędzy socjalnych? Nic. Bo wszystko dzielone między biuro.

@Gucio

Nie narzekaj, nie narzekaj....zamiast " gruszy " dostałeś kalendarz to pracuj dalej:)

Papa
@gość

I wigilię jest czas zorganizować,tylko na dole nie ma czasu. Wstyd

@Papa

Bo pracownicy " na dole " są od tego by zapracować na wigilię i premie dla biura.

Papa
@gość

W prawie każdej firmie jest wigilia lepsza lub gorsza,a tu szkoda linii wyłączyć na pół godziny. Niby człowiek się już przyzwyczaił do tego ale zawszę się przykro robi..

Gargamel
@Papa

Poco rozpieszczać pracowników niech zapi…… a kierownictwo kieszenie wypych . Jak widać w tej firmie brak kultury osobistej . Tak jak brygadzistom i kierownictwu działów .

Gucio

Jak bym był normalny to do Oskroby bym nie przyszedł pracować ha ha ha

@Gucio

Przecież nikt na siłę Ciebie w tej firmie nie trzyma. Nie pasuje to do widzenia. Z (usunięte przez administratora) nie ma pracownika.

Gruby
@Marta

A co ro znaczy, że zabierają za zwroty?

Heniek

Witam, bede aplikowal na stanowisko magazynier, praca od 17 do 1. Ktos sie wypowie o warunkach i zarobkach ? Dziekuje za info !

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Oskroba S.A. - Człekówka

• Jak się pracuje w Piekarnia Oskroba S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Oskroba S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Oskroba S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Oskroba S.A.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Oskroba S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Oskroba S.A.