Opinie o Piekarnia Oskroba S.A. w Człekówka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piekarnia Oskroba S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia Oskroba S.A. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Oskroba S.A. w Człekówka

wert

Warunki pracy ok

@wert

Już na pewno . Jaj sobie robisz . Jak było chamstwo tak jest

Hala 2
@Gucio

Chamstwo było jest i będzie.Tylko szkoda że też od kadry (usunięte przez administratora) niczej ????

@Hala 2

Traktują człowieka jak śmiecia . A teraz Ukraińców naprzyjmowali tania siła robocza . A brygadzistom i kierownictwu kieszenie puchną od kasy

@Gucio

Tak to już jest, że robotnikom puchną ręce od roboty a kierownictwu puchną kieszenie od kasy.

Hehe

Czy Bedoczek czy jakiś miejscowy wypasacz bydła to ciezko stwierdzic.

@Hehe

Hehe....skoro WG tu tyle pracuje to ktoś tego stada musi pilnować:)

Hehe
@Hehe

Żeby nie ta bedocja to by nie było komu w tej firmie pracować.A i tak zero szacunku.

@Hehe

Jaki ty chcesz mieć szacunek w tej firmie teraz to korporacja skór kierownictwo ma zwykłego pracownika za śmie……. A ty chcesz od innych szacunku . Zapomni

@Gucio

Jest takie powiedzenie....Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia....a w tej firmie jest tak, że Ci co wysoko siedzą już w zasadzie nic nie widzą. Firma się rozwija i dobrze ale na rozwój tej firmy w jakimś też stopniu wpływ mają również ci, którzy pracują przy taśmach a o tym już nikt nie pamięta. A nieraz wystarczyłoby samo " dziękuję " ze strony jaśnie panów dyrektorów w stronę pracowników. Ale nawet na to " szlachty " już nie stać.

Oskroba wolska 78/80 warszawa

Dodam jeszcze ze wraz z nowym rokiem nie pamietaja ze trzeba podwyzszyc najnizsza krajowa. W lato bedziecie zmuszani pracowac w ciezkich warunkach ppniewaz szkoda im kasy na klimatyzacje a jezeli przez warunki pracy pomylicie sie na kasie czy z przyjmowaniem zamowienia sami ponosicie za to koszty. A w zime myjecie wszystko lodowata woda poniwaz ciepla jest zakrecona caly czas z tego powodu ze jest drozsza. Na samym poczatku pracy daja niewielkie rabaty dla pracownikow ale im dluzej stazem tym bardziej o tym zapominaja. Samemu sobie rabatow rowniez nie wolno dawac. Wlascicielka rownkez lubi potracac z pensji za hydrallike wiekszosc swoich bledow zwala na pracownikow. Jest to miejsce gdzie czlowiek nie zostanie doceniony ani sie nie rozwinie. Od siebie pracodawca nic nie daje dodatkowo lubi na pracowniku zarobic

Oskroba wolska 78/80 warszawa

Nie polecam tego miejsca pracy wlasciciele sa toksyczni I brakuje im szacunku do pracownika. Pani Basia szefowa tego miejsca wyzywa swoich pracownikow od debili. Przy wyplacie mozecie sie spodziewac ze 100 zl bedzie wam brakowac dlatego wazne jest to aby dokladbie liczyc swoje godziny. Rowniez osoba ktora kieruje tym miejscem jest Pan Roger ktory oczekuje od pracownika czegos innego. Bezprawnie beda starac sie poszerzac zakres obowiazkow o sprzatanie miejsca pracy bez dodatkowej zaplaty. Na 7,30 godzin pracy dosc szybkim tempem z pania basia nie dostalam ani minuty przerwy.

Ciekawy

Jak miał/miała bym przyjść na starą hale to na jaki dział? Co polecacie?

@Ciekawy

Może i nie mam szkoły jak twierdzą inni . Z dała omijaj Rondo i Canol szybciej się zwolnisz niż zagrzejesz miejsce .

@Gucio

Oki dzięki. Na tych dwóch działach pracowałeś? Czy to opinia z obserwacji?

@Ciekawy

Widzę co się dzieje . Jakie podejście brygadzistów jest

@Gucio

A to brygadziści największy problem? A ludzie atmosfera itp?

Juzio
@Gucio

Dlaczego przecież to najlepsze działy na starej piekarni..

Kierownictwo do wymiany

Najwiekszym problemem tej firmy sa kierownicy. chlopki z pola ktorzy uzwazaja sie zaniewiadomo kogo caly czas tworza intrygi, caly czas gnoja ludzi, caly czas robia (usunięte przez administratora) w ttej firmie pozniej po nich sa brygadzisci ktorych oni wybrali i ktorzy robia to samo majac przyzwolenie kierownika. - Słodki i Wawerek te dwa szkodniki robia najwiekszy (usunięte przez administratora) i poki beda robic nic w tej firmie sie nie zmieni karma ich trafi teraz to juz tylko czas.

@Kierownictwo do wymiany

A możesz podać jakieś przykłady tych intryg i gnojenia ludzi przez te osoby, które wymieniłeś? Bo skoro o tym piszesz to rozumiem, że byłeś świadkiem takich sytuacji? A może te sytuacje dotknęły samego Ciebie?

@gość

Zależnie się w necie nic nie da . Brygadziści są nie tyłkami w tej firmie maj przywileje i tyle w tym temacie . Jeżeli komuś nie zależy na robocie to w poniedziałek powinien pukać na naradę do zarządu i powiedzieć co się wyprawia a dowody to monitoring zakładowy wystarczy . A na rodzie jak za głośno będziecie szczekać to jest takie dwie co umila prace . Nikt z brygadzistów nie jest mściwy tylko długo pamięta ze się na nich skarży .

@Gucio

Ta firma nie jest już zwykłą piekarnią tylko korporacją zatrudniającą ok tysiąca osób. A w korporacji jest tak, że " beduini " zapie@rzają a kierownictwo zbiera tego profity. W korporacji nikomu nie zależy na dobrej atmosferze, wręcz przeciwnie im bardziej ludzie są skłóceni między sobą tym lepiej dla szefostwa. Dochodzi jeszcze do tego tzw. wyścig szczurów i (usunięte przez administratora) w myśl zasady kto pierwszy doniesie kierownikowi ten lepszy. I dlatego lepiej z nikim się nie spoufalać bo nie wiadomo czy rozmawiasz z kolegą czy z wrogiem.

@gość

I ty w korporacji szukasz kolegów śmiechu warte nawet kolega za większa premie sprzeda cię i tyle w tym temacie .

@Gucio

Gucio nie domyślił się, że ostatnie zadnie napisane przeze mnie jest pewną formą " przenośni" :) Jeśli Gucio nie wie o co chodzi to odsyłam do słowników. Gucio sobie poczyta to będzie mądrzejszy.

gość

Brawo dla Gucia. Nauki nigdy za wiele i oby nauka nie poszła w las.

Grażyna

Jak widać 13 % podwyżka zrobiła swoje gęby zamknięte na kłódkę każdy za…….la jak ……..

Robert
@Grażyna

A tam teraz przy takiej sytuacji na Ukrainie firma sprzątająca Ukrainie płaci po 13zl za taki (usunięte przez administratora)po 12h pracują 5dni w miesiącu wolne to jakieś jaja są

Rafon

Uwaga! Informacja dla nowych pracowników karierowiczów Oskroby.Uważajcie na Panią z wiejskiego z zaburzeniami psychicznymi nie da się jej nie zauważyć xd, potrafi sprzyjać i grać sztuczną a później chodzi do kierowników i zmyśla, utopiła by Cię w szklance wody. Twierdzę że na tym dziale może być spokój gdy Pani odejdzie na emeryturę, ewentualnie wcześniej skończy karierę jak poprzednicy z rodu.xD

Szczery
@Rafon

To ty chyba jeszcze za krótko tu pracujesz skoro teraz to zobaczyłeś . Ja już trochę tu popracowałem i powiem jedno jakie mam wnioski . Najlepiej z nikim się nie spoufalać bo można na tym złe wyjść jak nie masz pleców u kierownictw pójdziesz naskarżyć na kogoś to cię wyrzuca i stwierdza ze stwarzasz problem . I będzie słyszał jak na radzie jak ci nie pasuje to idź do domu . Ze za takie odżywki jeszcze nikt nie wyleciał . No ale tu za pewne chodzi o co innego . Niektórym w tym zakładzie wszystko wolno zaś innych się zwalnia albo sami się zwalniają z powodów wiadomo jakich . Wiec lepiej cicho siedź nie odzywaj się głośno bo możesz wylecieć z roboty albo ci świnie podłoża aby mieć podstawę do zwolnienia .Zapewne już wiedza kim jesteś i teraz się pilnuj

Bez imienny

Był taki spokój ,fajna atmosfera na zmianie . Wróciła po dwóch miesiącach i się zaczęło siedzenie u kierownika , płacz, doradzanie innym co masz zrobić w swoim życiu itp.... Zajmnij się swoim brudami bo ich ci nie brakuje .

Prawda
@Bez imienny

Był spokój .Zmiana wróciła do rzetowistosci

Ha
@Prawda

I dlaczego ? Bo kto lubi (usunięte przez administratora) w rodzinie to i przenosi do pracy ,! Rodzinka pozbyła się że zmiany ty o inni niech się martwią i mają pod górkę , A najlepsze że kierownicy to ŁYKAJĄ

Vb

Jakieś opinie o stanowisku mechanika utrzymania ruchu? Zarobki atmosfera polecacie czy nie?

@Vb

Polecam, dział prężnie rozwijający się, bardzo dobrze zarządzany. Dobra atmosfera, ciągle coś nowego (nie ma monotonii) można się dużo nauczyć. Zarobki myślę że od 4000 tyś w górę na początek. Zależne też pewnie w którym obiekcie.

@Janusz

4000 tys = 4000 000. Nie no, tyle to się nie zarabia. Nie wprowadzaj w błąd kolegi.

@Madrala

W żaden błąd nikogo nie wprowadzam, tak jak napisałem, że 4000tys do ręki zarobi na pewno. A zawsze można jechać na rozmowę z osobą odpowiedzialną za rekrutację na to stanowisko i wszystko będzie jasne.

@Janusz

Dalej nie masz racji i nawet o tym nie wiesz.

@Madrala

Pracujesz w firmie, lub pracowałeś w ostatnim okresie na stanowisku mechanika? Jak nie to nie pisz głupot. Nie pisał był rzeczy o których bym nie wiedział.

@Janusz

Czego kłamiesz że od 4000 tysi w grę .Pracując po 26 dni w miesiącu to żadna rewelacja wręcz wyzysk . Jak się nie ma 26 lat można zarabiać i 5000 tysi To dlaczego Ukraińców zatrudniają a Polaków zwalniają . Jak by tak było to by drzwi się nie zamykały .

@Gucio

A dlaczego mam kłamać, dział utrzymania ruchu nie jest na stawce godzinowej jak produkcja czy inne działy, pracując w systemie 3 zmianowym, masz standard dni. W sobotę jak jest taka potrzeba możesz przyjść i jest to płatne 100%, w systemie 4 zmianowym też nie masz 26 dni pracy. Widzę, że większość wypowiada się z perspektywy pracy na produkcji. A dział utrzymania ruchu to jest co innego. Ale widzę, że nawet co nie którym jak by dał nawet 6000tys do ręki to by mu było źle. Proszę sobie sprawdzić stawki w okolicznych formach i zobaczysz czy Oskroba, aż tak źle płaci.

@Janusz

@Janusz@....zrozum wreszcie co ci ludzie próbują wytłumaczyć....albo 4.000 zł....albo 4 tyś.zł. A NIE 4000tysiące!!! Czy to jest takie trudne dla osoby pracującej jako mechanik w Piekarni Oskroba???

@gość

Przecież wiadomo o co mi chodziło, ale tu ludzie zamiast wyrazić opinię o danym stanowisku, piszą farmazony. A brak jakichkolwiek konkretów.

@Janusz

Dlatego opinię o danym stanowisku pracy powinny wyrażać tylko osoby pracujące obecnie na tym stanowisku lub te , które kiedyś pracowały na tym stanowisku i mają w tej kwestii coś konkretnego do powiedzenia.

@gość

Dzięki za opinie wszystkim, ja nie rozumiem czy próbuje się Pan dowartościować wytykając ta różnice pomiędzy 4 tys a 4000 potrzebowałem tylko odpowiedzi i ja dostałem, dziękuję :)

@Vb

Kandydacie Vb....a może chodzi tylko i wyłącznie o poprawną pisownię. Ja nie potrzebuję dowartościowywać swojej osoby ale może Tobie będzie potrzebne jak Cię dojedzie Szef mechaników.

Na początek to 3700 nie licz na nic więcej

@gość

Mógł byś ustosunkować swoją wypowiedź w stosunku do przełożonego działu utrzymania ruchu? Masz z nim doczynienia na co dzień? Co z nim nie tak? Bo nie ma tu o nim żadnych złych opinii.

Przyszły
@Gucio

Pracujesz na tym dziale, że tak napisałeś. Podobno jakieś podwyżki były. Na pewno na okres próbny będzie trochę mniej, z tego co się dowiedziałem to wypłaty na poziomie 4000-5000 .

@gość

Aż taki zły ten szef mechaników ?

@Vb

Raczej, napisała to osoba z która nie miała z nim bezpośrednio kontaktu, lub miała jakiś zatarg. Jest naprawdę bardzo w porządku, zawsze można się dogadać. Proszę się umówić na rozmowę kwalifikacyjną to zobaczysz. To nic nie kosztuje

@Przyszły

Zatrudnij się to zobaczy jak jest . A co do podwyżek to tak jak najbardziej inflacja 60 groszy brutto .

@Gucio

Ale jak może być 60g. Podwyżki, jak dział utrzymania ruchu jest na stałej pensji a nie na stawce godzinowej.

@Janusz

Niech wujek google pomoże ci sprawdzić ile to jest 4000tys. Więcej nie podpowiadam bo to wiedza z podstawówki.

@Vb

Popracujesz, sam zobaczysz. Przyjemnej pracy życzę.

@Madrala

Jak jesteś, taki inteligentny i w ogóle oh ah, to może spotkamy się osobiście i porozmawiamy? Powiedz tylko kiedy i gdzie? A może widujemy się na co dzień w firmie?

@Janusz

To nie ja jestem inteligentny, tylko ty masz braki w zakresie podstawowej wiedzy. Siła argumentów zawiodła to pora na argument siły teraz? Nie rozśmieszaj mnie.

@Madrala

A gdzie tam jest napisane, że chcę rozwiązywać coś siłą? Juz twój nick wskazuję, że nie ma z tobą dyskusji. Nie ma sensu dalej tego ciągnąć, bo to forum nie jest od tego. Ty wiesz wszystko najlepiej i niech tak zostanie. Pozdrawiam

Czy warto się zatrudnić w tej firmie . Czytając wpisy to daje sporo do myślenia .

@Gość

Jeśli interesuje cię stawka niecałe 18zl brutto/h na start to pewnie, że warto.

To 2300 do łapy cienizna

@Gość

Nie no dostaniesz więcej o ile zgodzisz się robić 6 dni w tygodniu zamiast 5. Około 3500

@Bubu

Fakt jest taki że jak będziesz dużo pracował to pensję dobrą wykręcisz ale wszystkie święta, soboty, niedziele pracujesz czy jest sens. Teraz w każdej pracy zarobisz 3500 pracując od poniedziałku do piątku

@Gość

Zatrudnić możesz się zawsze. Popracujesz trochę i zobaczysz czy warto dalej pracować w tej firmie. Z pracy zrezygnować możesz w każdej chwili , nawet po przepracowaniu kilku godzin. Rotacja pracowników w tej firmie jest ogromna co oznacza, że firma nie daje pracownikowi dużych możliwości zarobkowych.

@gość

Daje. Pod warunkiem że robisz na okrągło bez wolnego. Idealny pracownik to taki który pracuje 6 dni w tygodniu, w święta a najlepiej jeszcze po 12h jak Ukraińcy. To nic, ze jest wymęczony. Jak padnie to się wymieni na innego.

@Bubu

Czyli co pracownik (usunięte przez administratora) . Ma się liczyć tylko praca a gdzie własne życie i rodzina . To wszystko na drugi plan ma spaść . Widocznie skoro jest rotacja to tylko starzy pracownicy robią co im do emerytury brakuje kilka lat i ci co maja kredyty w bankach . To rącze nie dla mnie . No chyba ze 4 zmiany są

@Gość

Są 4 zmiany ale z tego nic nie wyciągniesz co najwyżej normę dni w miesiącu musisz przychodzić dodatkowo żeby to się opłacało

@Gość

Ciekawe jak z tymi obiecanymi podwyżkami? Będą w marzeniach czy faktycznie.

Ziemniak
@Nowy

Przecież na początku roku były podwyżki. I to spore. Np. gazu i prądu. Mało ci jeszcze?

@Nowy

O podwyżkach pomarzyć można .....bo przynajmniej marzenia w tym kraju nic jeszcze nie kosztują:)....przynajmniej na razie.

@Nowy

Obiecanki cacanki dostaniesz 60 groszy brutto i się ciesz . A jak nie pasuje to szukaj roboty

Robert
@Gucio

Firma sprzątająca zawsze szuka ludzi najlepiej samotne dziewczyny . Szef zawsze szuka nowych zabawek

@Robert

Możesz i ty tam robić . Skoro zazdrościsz .

Pracownik Oskroby

Czy to prawda że pracownicy firmy zewnętrzej są notorycznie

@Pracownik Oskroby

Co notorycznie ?

Kierownik Mąki
@Gość

Czemu każdy pisze takie głupoty na te firmę sprzątająca firma nie jest z tych najlepszych ale starają się jak mogą. Nic nie zrobisz że Polak nie chce przyjść jak Ukraina przyjedzie i co tydzień może być ktoś nowy A tamtym można pół nie zapłacić bo to źle zrobił tamto źle zrobił tu mu uciąć tam mu uciąć. Co druga osobę się spytasz jest notorycznie wyzywany . Nawet im do toalety nie można wyjść.

Dodajmy do tego, że tam pracuje większość alkoholików bo na każdej zmianie piją i przychodzą już rano o 6 pijani.

@Gość

Skoro wiesz że tak jest . Dlaczego jeszcze pracują . A może to rodzina …………. i nic nikt z tym nic nie robi. To tak samo jak spanie na nocy

@Gość

Jak chcą to niech sobie piją i palą. Niech kazdy pilnuje siebie

@Wazzup

Nie tylko w firmie zewnętrznej piją i palą a pracownicy Oskroby to co palenie po kiblach że nie da się nie raz wejść . Albo na kacu do roboty przychodzą i później śpią za piecami albo w kiblu . Widocznie za mało roboty macie skoro zamiast zająć się swoim stanowiskiem to was interesują inni co kto robi . Powinien ktoś z detekcji wpaść w nocy na kontrole i dłużej pobyć na drugich zmianach to przestali byście się interesować innymi .

Obserwator

Jak widzę co się dzieje w tym zakładzie na produkcji to mnie szlag trafia . Kawaler chodzi obściskuje mężatki widać podoba się im to adorowania przez młodszego byczka . Ostatnio wyglądało jakby je całował tak z daleka wyglądało . Zaś co do piecowego z chleba to chyba jeszcze nie dostał po ryju a domaga się aż bardzo mało zajęcia przy pilnowaniu chleba to nich puszczajacemu pomaga . Widać ze nawet brygadzista nie zwróci takim uwagi maja jakieś układy czy co . Ale tak bywa znajomy znajomego nie zj……e . Tak samo jak układy z kierownictwem takiemu to już nic nie można zrobi . Robi co chce . No cóż tak to bywa . Firma godna polecenia co dbania o pracownika przez pracodawcę .

Uaua
@Obserwator

A co za tobą już nie latają? Koniec miłości? Pilnuj linii a nie kolegów ze zmiany.

@Uaua

Gdyby nie wrzaski na innym dziale to nikt by nie zwrócił uwagi na to . Dodam jeszcze taki jeden chamski operator co się wydzierał to jakoś przycichł czyżby upomnienie od dyrekcji poszli na skargę pewnie .

Koper
@Obserwator

Nie masz nic do gadania na tej zmianie, a chciałbyś. Jesteś zwykłym pracownikiem jak każdy tam, a chciałbyś rządzić. Zajmij się robota, a nie innymi.

Uaua
@Koper

Typ ma ponad 40 lat a płacze w internetach że mu współpracownicy nie pasują. Wprost nikomu nic nie powie bo strach mu nie pozwala a tu wielkie żale.

Operator

Skoro wiesz kto to co z tym zrobisz . Tylko pamiętaj posadzenie kogoś o coś na co nie masz dowodów może się złe skończyć . Oskarżenia i pomówienia publiczne pod adresem danej osoby są karalne . Nie żeby tu bronił ale tak to działa .

Koper
@Operator

Nigdzie nie podałem nazwiska tej osoby. Chodzi o to że, ludzie dokładnie wiedza o kogo chodzi. Wiem jak to działa jestem tego świadomy, bez braku dowodów nikt nic nie zrobi. Pozdrawiam

@Koper

Kilka razy wytarłem się na osoby przy linii . Ale to nie powód żeby pisać głupoty cobym upomnienie dostał albo naganę . Czasem ciężko jest opanować linie jak coś nie działa i niegaszonego końca do końca probujesz opanować .

Operator

Przestańcie po mnie jeździć jak wam nie pasuje na zmianie to było powiedzieć a nie kombinować .

@Obserwator

Sprawa wpisu została zgłoszona . Oczernianie mnie nie zostanie bezkarne . Prawo jest po mojej stronie . Osoby zostaną pociągnięte do odpowiedzialności . Zamknijcie praca a nie płotami z drogiej ręki za mało macie własnych problemów to teraz się znajda.

@Operator

Jak tam kolego nadal jest problem na tej zmianie ? Hehehe

@Wazzup

Co nie wiesz jak jest na twojej zmianie a dopytujesz się osoby niepracującej głupi czy co .?

@Gucio

Zadowolony ze go nie ma :)

@Wazzup

Przynajmniej nie (usunięte przez administratora)ludzi ze za wcześnie wychodzą albo nic nie robią tylko stoją .

Roxi

A firma sprzątająca dalej się Ukraińcami wysługuje. Dziwne, że z góry nikt do tej pory tego nie zlikwidował. Komedia jak w cyrku

@Roxi

Nie tylko na sprzątaniu są . Pracują jako pracownicy Oskroba obstawiają wszystko skoro pracują po 12 godzin i na zlecenie to pasuje tym na gorze tania siła robocza nie musza za nadgodziny płacić i dodatków . Firma na (usunięte przez administratora) się stacza a miała nie zatrudniać obcokrajowców a jednak coś na rzeczy płatności jest skoro Polak niechęć pracować

Mika
@Gucio

Szkoda gadać. Lepszą forse mają i jeszcze na papierosa latają

On
@Mika

Przestań narzekać i kablować. Nie pasuje Ci to lataj na papieroska, rób więcej godzin albo się po prostu zwolnij. Uwielbiam tą polaczkową zazdrość. Oni mają 10x mniej możliwości niż my ze znalezieniem pracy. Masz gorzej to to zmień, a nie pod pier da l#j!

Krotyk
@On

a co on ma kablowac.Jak cala firma widzi po co do baraku lataja

UA
@Krotyk

Mamy pozwolnie od dyrekcji oskroby jak i od szefa insterbud na chodzenie na papierosa do baraku my nie jesteśmy pracownikami oskroby my możemy wiecej to my pracujemy po 12h dzien noc a nie jak wy po 8 wiec nie gadajcie ze nam nie mozna jak nam nasz szef sam zaprasza na papierosa

Stary Pracownik
@Roxi

Jak patrzę, na nowych pracownikow którzy przychodzą i mają wszystko gdzieś, bo wszystko im się należy to aż nóż w kieszeni się otwiera… bardzo dużo osób nie szanuje tej pracy i ma wszystko gdzieś… nie dziwie się ze zakład wspiera się innymi pracownikami. Ja pracuje już tu 13 lat i złego słowa nie powiem ???? A dzisiejsza młodzież niech się weźmie za sumienną prace…

@Stary Pracownik

Przestań się użalać w necie na młodych powiedz to osobiści . A może strach ci nie pozwala ? Młody i tak więcej zarabia od ciebie i jak chce to pracuje a jak nie to nie . A starzy pracownicy nie maja nic do gadania musza siedzieć cicho bo wywala na pysk . Już jednego tak załatwili .

Spedyk
@Gucio

Wszyscy wiedza co sie tam dzieje. Kary podobno takie że w dwa dni wypłatę można stracić. A mitoman na czele

@Spedyk

Jakie kary za co ? A mitoman to na rondzie czy jest jakiś nowy

Brygadzista

Nawet Polacy nie potrafią tak dobrze napisać po Polsku . Coś tu śmierdzi że to ktoś z szefostwa InsterBudu napisał . Hahaha nie poniżajcie się tak .

Święta tuż tuż
@Brygadzista

Kochani święta tuż tuż niech kazdy zajmie się swoimi stanowiskami w pracy a nie interesuje się innymi Wesołych świąt .

@Mika

A niech sobie latają. Co wam to przeszkadza ? Każdy niech zajmie się sobą.

Yolo

Nie polecam Tosta na nowej hali a dokładniej 4zmiany.. Brygadzista K.W. chodzi i rządzi jakby był niewiadomo kim w tej firmie, dzieli sobie ludzi na grupki tzw lepsi/gorsi Nawet jak coś (usunięte przez administratora) ten "lepszy" albo czegoś nie zrobi to ten "gorszy " dostaje (usunięte przez administratora) Na Lini sa 3 księżniczki nietykalne co mogą wszystko i mają poparcie brygadzisty, także jak ktoś chce robić za nie to polecam omijać tą zmianę

@Yolo

Czyli układy układziki i nietykalność zagwarantowana . Wszędzie tak jest co tu się dziwić . A jak się postawisz to jesteś wróg i (usunięte przez administratora) .

@Gość

Postawi się w końcu ktoś ale nie w pracy a na prakingu po pracy i skończy się cwaniakowanie.. Niby (usunięte przez administratora) się nie rusza bo śmierdzi ale czasami trzeba

@@Gość

Ani w pracy ani póz praca nikt nic nikomu nie zrobi strach nie pozwoli na utratę roboty taka jest prawda .

@Yolo

Już jeden wyleciał za taki wpis na starym zakładzie .

Kolega
@Gucio

Wyleciał za całokształt. Wpis był jedynie dopełnieniem.

Junioł
@Gucio

Może nie potrzebnie się chwalił ????

Sara

Który to?

@Sara

To jeszcze nie wiesz tyle pracujesz tam ?

@@Gość

Widać ze każdy tylko w gębie jest mocny nic więcej . Widocznie strach przed utrata pracy ? Brygadziści co chcą to robią maja na to przyzwolenie od kierownictwa . Ciekawe czy zarząd wie co się wyprawia w zakładzie . (usunięte przez administratora)

@Yolo

Nic nie robią z tym wpisem. Nadal księżniczki nic nie robią a szczególnie K. M jest ciągle zmęczona i nic nie robi. Pasowało by K. M wysłać na pakowanie wiejskiego i od razu by poczuła co to jest praca!!! Mam nadzieję, że tak będzie i w końcu ja tam wyślą bo jest okropna!!!! Będzie się lepiej pracować na lini jak jej nie będzie ponieważ ona całą zmianę rozwala!!!!

Mati
@Yolo

A jak reszta zmian ? Ja właśnie od kolegów słyszałem ze na zmianie 4 spoko ludzie i żeby na nią próbować się dostać. Za to nie polecaja zmiany 2 i 3 tam podobno niezle jazdy są. Potrafią nawet na siebie krzyczeć, kłócić sie, najgorsze osoby z dłuższym stażem, wysługują się tymi młodszymi i nic nie robią. 2 Zmiana podobno najczęściej u kierownika, bo nikt ze sobą dogadać sie nie umie, a brygadzistka… potrafi ze wszytkiego sie wybielić. Pewnie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, a punkt widzenia zależy od siedzenia.

@Mati

I jakoś jeszcze nikogo nie wy………li . Dziwne to trochę . Widocznie maja na to pozwolono . Szkoda tylko że rozmowa z kierownikiem nic nie pomaga . Może rozmowa z dyrekcją pomogła by atmosfera panująca zniechęca do pracy . Taka sytuacja jest i nikt z tym nic nie robi . Algo wymieszać wszystkie zmiany rozje……. ć towarzystwo

Dobre
@Mati

Koleś pomyliłeś zmiany bo na 2 zm to jest dwóch brygadzistów i jeden zastępca.

@Yolo

Dobrze wiesz za co poleciałeś, nie miałeś odwagi aby napisać chociażby swoje imię ale każdy Cię już kojarzy i się z Ciebie śmieje. Nie trzeba było chlebów wynosić z firmy to byś popracował trochę dłużej, tyle powiem. Reszta wie doskonale o jaką sytuację chodzi,wstydziłbyś się lodzieju.

Gucio

To tak mało zarabiał ze musiał kraść ? A żalił się na innych ze nic nie ronią . I po co to było ? Znalazła się życzliwa co wiedziała że kradnie .

Obserwator

Oskroba to już mit . Kiedyś firma miała szacunek obecnie …….. tak samo co do brygadzista pisze nie wiadomo o co chodzi poniża Polaków i uważa ze wszyscy wyrwani od pługa i bez wykształcenia pracują . Pracują by związać koniec z końcem . W obecnej chwili . (usunięte przez administratora) Y na innych kiedyś się zemści . Bo tak naprawdę nie wolno tak samo mówiąc idź do domu . Ciekawi mnie jedno czy samorząd wie jak są traktowani pracownicy Polacy i ci obcokrajowcy może czas poruszyć ta sprawę na innym szczeblu niż kierownik . Jak nic się nie zmieni w tej firmie odnośnie danych uprawnień brygadzista bo są nietykalni nie można na nich skarżyć to życzę w powodzenia w rozwoju .

Gucio

Kiedyś taki jeden mówili ze na Rondzie jest tak jedna co wrzeszczy teraz już wiem która . W takich warunkach nie da się pracować darze się póz powodu jakby była tu właścicielka . Dziwne ze jej na to pozwalają z detekcji .

Dlaczego firma się ogłasza na portalach o poszukiwaniu pracowników ze zatrudni n dane stanowisko a za moment nieaktywne . Następnego dnia jest takie samo .

@Gość

Dlatego, że na dobrze płatne stanowiska są zatrudniani znajomi albo rodzina.

Zarobasek
@gość

E tam, nie gadaj! Mi zaproponowali 17 z groszami brutto/h bez żadnych znajomości! Można? Można! Tylko trzeba się pokazać z dobrej strony.

Zarobasek
@Zarobasek

Jak masz mniej jak 26lat to w miarę wypłatę się bierze

Несанкционированный доступ к с

Несанкционированный доступ к сайту, внимание, сайт будет заблокирован.

Несанкционированный доступ к с

Несанкционированный доступ к сайту, внимание, сайт будет заблокирован.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Oskroba S.A. - Człekówka

• Jak się pracuje w Piekarnia Oskroba S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Oskroba S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Oskroba S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Oskroba S.A.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Oskroba S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Oskroba S.A.