Ekwos - Piotr Parasiewicz

Adres: Rozwojowa 79, 05-300 Grębiszew

NIP: 8222112560 REGON: 015606449

Ekwos - Piotr Parasiewicz
5 1 6 5 1

Opinie o Ekwos - Piotr Parasiewicz

Filtruj opinie po kryteriach:

Erwin
 Opinia

Firma dba o pracowników i ma nawet opinię bardzo dobrego pracodawcy

TakNie

Witek
 Opinia

Jeśli ktoś nie ma zamiaru pracować to szuka przysłowiowej dziury w całym!!!

Tak2Nie

stabilnie
@Witek 17.06.2018 14:14

Jak dla mnie jest w porządku, czasem więcej, czasem mniej do zrobienia, ale nawet fajna praca. Praca stabilna, szanuje się tu pracowników. Chociaż dla niektórych to i tak za mało. No, ale w pracy tak to jest, że trzeba pracować.

TakNie
alex
 Opinia

Kadra zarządzająca mało kompetentna , słabo wyszkolona, robi wrażenie nie z tego świata . W czasie przyjęcia ogólny bałagan, kelnerzy niezbyt zorientowani w czym jest rzecz . Kierownik oraz menażer zagubieni. Minęły te stare dobre czasy kiedy jeden drugiemu polecał. Komunia 20-05-2018, była porażką, nigdy więcej takiego lokalu ,chociaż zaplecze jest super. Gość Mińsk Maz.

TakNie2

west
 Opinia

Poszedłem po pracę, zaproponowali umowę wolontariatu. Nie ta epoka. Jak na starcie jest nie tak jak powinno, to nie ma co oczekiwać, że później będzie lepiej. Straciłem czas, pieniądze i nerwy.

Tak6Nie2

Pracowknik
 Opinia

Ogólnie nie polecam tego miejsca, nikt nie wie co ma robić. Kadra zarządzająca mało kompetentna... Odradzam to miejsce każdemu potencjalnemu pracownikowi.

Tak24Nie2

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Ekwos - Piotr Parasiewicz - Grębiszew