Opinie o Ekwos - Piotr Parasiewicz w Grębiszew

Ekwos - Piotr Parasiewicz
counter
5 1 11 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy Ekwos - Piotr Parasiewicz zapewnia kartę multisportu?

Pracownik Nowy wpis

Odradzam wszystkim szukającym pracy

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 242 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Ekwos - Piotr Parasiewicz?

Mateusz Nowy wpis

Hej, jestem ciekawa zarobków w tej firmie?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

kierownik

raz kierownik a zaraz pielisz ogródek sami nie wiedzą kogo zatrudniają

Erwin

Firma dba o pracowników i ma nawet opinię bardzo dobrego pracodawcy

TakNie1
Witek

Jeśli ktoś nie ma zamiaru pracować to szuka przysłowiowej dziury w całym!!!

Tak2Nie

stabilnie
@Witek

Jak dla mnie jest w porządku, czasem więcej, czasem mniej do zrobienia, ale nawet fajna praca. Praca stabilna, szanuje się tu pracowników. Chociaż dla niektórych to i tak za mało. No, ale w pracy tak to jest, że trzeba pracować.

alex

Kadra zarządzająca mało kompetentna , słabo wyszkolona, robi wrażenie nie z tego świata . W czasie przyjęcia ogólny bałagan, kelnerzy niezbyt zorientowani w czym jest rzecz . Kierownik oraz menażer zagubieni. Minęły te stare dobre czasy kiedy jeden drugiemu polecał. Komunia 20-05-2018, była porażką, nigdy więcej takiego lokalu ,chociaż zaplecze jest super. Gość Mińsk Maz.

TakNie2
west

Poszedłem po pracę, zaproponowali umowę wolontariatu. Nie ta epoka. Jak na starcie jest nie tak jak powinno, to nie ma co oczekiwać, że później będzie lepiej. Straciłem czas, pieniądze i nerwy.

Tak6Nie2
Pracowknik

Ogólnie nie polecam tego miejsca, nikt nie wie co ma robić. Kadra zarządzająca mało kompetentna... Odradzam to miejsce każdemu potencjalnemu pracownikowi.

Tak24Nie2

Zostaw opinię o Ekwos - Piotr Parasiewicz - Grębiszew

Chcę opublikować:

Ekwos - Piotr Parasiewicz