Trouw Nutrition Polska

Grodzisk Mazowiecki

Opinie o Trouw Nutrition Polska

krzychu

Ja tam miałem bardzo dobrze odszedłem z powodów osobistych zarobki super szło wszystko załatwić pracowałem tam ponad 12 lat wszystko zalerzy od podejścia do pracy pracowników i przełożonych oczywiście jak mają zły dzień to nie podchodzić ja bym polecił tam pracę można się wybić rozwijać szefostwo zawsze mi pomagało w trudnych sytuacjach czy to zawodowych czy prywatnych.

xyz
@krzychu 03.09.2016 07:52

Praca na produkcji czy w biurze?

Krzychu
@xyz 29.10.2016 13:27
Praca na produkcji czy w biurze?

Na produkcji oczywiście

dawny pracownik

Jeżeli ktoś dobrze czuje się w klimatach Barei - to polecam pracę w tej firmie. Na pewno nie jest nudno, a absurdy, brak kompetencji managerów, podział na "pracujących" i robiących dobrą minę, chaos, brak zasad to niestety codzienność. Do tego niekonkurencyjne zarobki. Praca w Trouw wg mnie tylko dla desperatów lub z zasiedzenia.

@dawny pracownik 12.08.2016 22:11

niestety musze się pod tym podpisać. pomimo tego że praca fajna, dla lubiących pracować i stawiać sobie poprzeczki by osiągać dobre wyniki i rezultaty dla firmy. fajni ludzie do współpracy, nawet z innych państw. pozostałe kwestie to raczej patatajnia.

niezapominajka

nie polecam tej firmy.(usunięte przez administratora)

Bobinek48

Kiedys była to bardzo dobra firma , dzisiaj z tego zostało tylko była.

machta

witam, może mi Pan napisać coś więcej na temamt firmy nutreco, czytałam opinie na formum, we wtorek mam rozmowę kwalifikacyjną do działu obsługi klienta na kordynatora.

Antek

Generalnie niezla firma wiodaca w branzy premiksowej. Niestety najlepiej maja sie tu robiacy duzo szumu wokol siebie intryganci i nie myslacy, ale wykonujacy polecenia. Podejrzliwosc i brak pozytywnego podejscia do ludzi, ktorzy sa mniej wazni od wynikow. Wycisk jak w kazdej korporacji. Mozna sie przyzwyczaic, rowniez do holenderskiej oszczednosci.

Zostaw opinię o Trouw Nutrition Polska - Grodzisk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trouw Nutrition Polska