Opinie o Piekarnia Oskroba S.A. w Człekówka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piekarnia Oskroba S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia Oskroba S.A. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Oskroba S.A. w Człekówka

доступ

Несанкционированный доступ к сайту, внимание, сайт будет заблокирован.

Ryniu

Po takich wpisach widać, że pracownicy swojego życia nie mają albo się nudzą i trzeba im zajęcie znaleźć.

Nadziany

Praca ogólnie spoko, doceniają pracownika jeśli się starasz, zależy na jaką zmianę trafisz, bo „współpracownicy” potrafią Cię zgnoić dla zabawy (widocznie dowartościowują się). Najpierw są z Tobą żeby potem wbić Ci nóż w plecy. Proponuje uważać na ludzi.

Faly

Witam. Pracuje w tej firmie już prawie 13 lat. Stawkę jaką posiadam to 20,40 brutto. Od pierwszego stycznia 2021 roku minimalne wynagrodzenie to będzie 19,70 brutto. Zobaczcie sobie jakie kokosy płaci firma. Nie polecam tej firmy nikomu.

Bye bye
@Faly

Witam. Staż 8 lat. 19.90 brutto. Jeśli po nowym roku się nie zmieni sytuacja w firmie to się zawijam na wiosnę. Szkoda bo praca i atmosfera mi pasowały ale tym dzieci nie nakarmię.

X
@Faly

Pamiętam te czasy 13-15 lat temu,kupę ludzi wtedy przyszło. Niestety już nie wielu zostało. Robisz na starej czy przeszłaś na nową firmę?

1906
@Faly

Przemiał ogromny. Ludzie przychodzą i zaraz uciekają.

@Faly

Na podwyżki dla pracowników nie ma kasy bo być może w przyszłym roku po raz kolejny będą wymieniane limuzyny dla "panów" dyrektorów. W obecnym roku " panowie " kierownicy zostali docenieni przez szefostwo bo każdy dostał służbową Toyotkę. A Ty szary pracowniku tyraj (usunięte przez administratora). Szefostwo tej firmy zapomina o tym, że to człowiek stojący przy linii produkcyjnej, na magazynie, ekspedycji....etc wykonuje najcięższą robotę czym zapewnia ciągłość produkcji i załadunków. Co będzie jeśli tych ludzi zabraknie? Czy panowie dyrektorzy i kierownicy zajmą ich miejsca by zapewnić funkcjonowanie tej firmy??? Raczej nie.

Faly
@gość

Ukraińce przyjdą i będą zapierdzielać. Z tego co widzę to w firmie już pracuje bardzo dużo Ukraińców, bo nie mają ludzi skąd wziąć. Firma się rozbudowuje a ludzi brakuje cały czas.

@gość

Chciałbym zauważyć, że brak podwyżki jest równy obniżce zarobków ze względu na szybko postępująca inflację.

@Wujaszek

Zaprawdę powiadam Ci, że masz rację!!!

Janukowycz
@Faly

Już widzę ukraińskiego operatora, mechanika, załadunkowego i brygadzistę. A na koniec kierownik i dyrektor z Donbasu????

Witam. Ile dodatku jest w clen Romie? I premii?

Pafnucy14

A na nowej na toscie ile jest stałego?

@Pafnucy14

Obowiązują takie same kryteria.

Laczek

A jak mi żółty czepek sapie za plecami do ucha to ja sie nie skarże. ???? Kto afery kręci od afery ginie. Zazdrośni obserwatorzy bo ich nie całują.(usunięte przez administratora)

gość

Nie ma co się dziwić skoro twarze wielu pracujących w tym zakładzie osób pozostają nieskażone inteligencją:) A myślenie jest dla nich przeszkodą nie do pokonania:)

Na jakie benefity można liczyć w Piekarnia Oskroba S.A.?

1906

Na owocowe czwartki i casual friday

Pracowity

Benefitem będzie to jak nie dostaniesz opierdalunku za słaba wydajność w pracy. Firma się powoli zmienia w jeden wielki Januszex powoli opierany na Ukraińcach.

Papa
@Pracowity

Dużo Ukraińców już pracuje?

@Papa

Z każdym miesiącem coraz więcej. Jeśli tak dalej będzie wyglądała polityka jakości tej firmy to Polacy zatrudnieni w tej firmie będą musieli się nauczyć języka ukraińskiego.

Pracowity
@gość

Polacy zaczna emigrować do innych zakładów bo coraz wiecej firm płaci podobnie jak Oskroba nie wymagając spedzania w pracy tylu godzin. A ci co zostaną dostaną po nowym roku 50gr brutto podwyżki i tyrać dalej.

@Pracowity

Właśnie to jest kluczem tej sytuacji. Ukraińcy na ogół przychodzą do pracy gdzie Polak nie chce pracować. . To, że jest tyłu Ukraińców świadczy jedynie o tym, że zakład przestał być konkurencyjny w stosunku do okolicy

@Pracowity

To, co trzyma tych ludzi jeszcze w tej pracy to tzw. socjal i umowy o pracę, które zapewniają płatne urlopy i l4. Gdyby nie to, to na parkingu stałyby już tylko auta na ukrainskich tablicach rejestracyjnych.

Zbytnik
@gość

A jaki masz w naszym zakladzie socjal oprocz bonow swiatecznych?

@Zbytnik

Z socjali to chyba głównie pomieszczenia socjalne....

Krystyna
@1906

Casual Friday? Cóż to takiego? :D

hhhe

Orientuje się ktoś ile zarobi zwykły młody pracownik?

Piekarz
@hhhe

Część jak chcesz już pracować w Oskrobie to lepiej się zatrudnić do firmy sprzątającej InsterBud i od nich iść sobie na produkcję lepsza kasa. Nadgodziny płatne nocne dodatki palić można żyć nie umierać

Agata
@Piekarz

Hej, ale mnie jednak interesuje to jak wygląda praca właśnie tutaj, w piekarni Oskroba.. Czy na jej temat możesz się wypowiedzieć? Ile płacą w firmie na początek? Czy stawki są do negocjacji? Czy doliczane są jakieś premie lub prowizje od utargu? :P

@Agata

Tutaj masz stawkę narzuconą przez firmę tak naprawdę jak przepracujesz 30 dni w miesiącu to zarobisz a jak odpadną niedzielę soboty to w byle jakiej innej pracy zarobisz więcej a i jak lubisz strzelać z ucha to będziesz miała premie co miesiąc

@Agata

Stawka na początek wynosi około 18 brutto/h. Jeżeli chcesz zarobić to musisz liczyć się z pracą w nadgodzinach. Bez dodatkowych niedziel w pracy to ciężko mi podać jakiś zakład który płaci mniej w obecnej chwili. Jeżeli będziesz pracować 6dni w tygodniu to na start wyciągniesz 3500-3800. Każda niedziela opuszczona to +-300 zł mniej od tej kwoty.

gość

@Młody@....sugerujesz, że osoby zatrudnione w firmie Insterbud dokonują kradzieży na terenie piekarni Oskroba, w godzinach swojej pracy? Jeśli masz taką wiedzę to może warto się nią podzielić....kto, gdzie, kiedy , w jaki sposób i z kim??? Może dzięki temu dostaniesz dużą premię?:)

Sprzątaczka
@gość

A kto tam Młody nie kradnie każdy do wyplaty chce sobie dorobić wam na praducji nie jest tak łatwo coś wynieść do szafki a oni sobie wynoszą do baraku a na koniec zmiany bus wywiezie przez bramki

Klient konskie

jestem bardzo zniesmaczony wysoka blondynka na stoisku w konskich. Bardzo przeklina i jest niemiła. Jakis czas temu sprzedała mi i mojej żonie splesniale ciasto

Obserwator

Śmiać się chce jak widzę operatorów na rondzie co biegają w koło maszyny jakby im się (usunięte przez administratora) chciało . A brygadziście nic z tym nie robią odnośnie maszyny , która wymaga serwisu . No chyba ze się coś urwie to może w tedy zgłoszą awarie . A ten podstarzały erotoman to już sobie za dużo pozwala wydzierając gębę na innych jakby był kimś ważnym i na to miał pozwolenie . Jakie on ma układy w tym zakładzie .

Bbb
@Obserwator

Zostawcie mojego wafla w spokoju.

Obserwator

A tera z innej beczki odnośnie pracy . Widać jak są co niektórzy traktowani przez brygadzistów na danych działach najlepiej się nie odzywać bo będą jeździć jak po psie . Najlepiej się nie odzywać udawać ze się wykonuje polecenia brygadzisty a luźniej święta trójca będzie zapieprzać za wszystkich pokazali ze nie mogą bez roboty żyć stać sami na to zasłużyli pokazali to teraz niech się nie stawiają . A na młodego nie można nawet krzyknąć aby wziął się do roboty zaraz leci ze się zwalnia bo go gnębią taka jest prawda . Stary pracownik (usunięte przez administratora) a młody się opieprza

@Obserwator

Co to znaczy krzyknąć? Krzyk jest oznaką bezsilności i nie radzenia sobie z emocjami. Jak dorośli ludzie mogą na siebie krzyczeć w miejscu pracy? Bardzo dobrze, ze młodzi sobie na to nie pozwalają. Nie te czasy.

@Wujaszek

Bo młody ma wyrąbane be ta praca to następna . Jak nie maja obowiązków młodzi i zarabiała na siebie to im wszystko wolno . Ciekawe jak by tak u ciebie na dział trafił się ściemniacz czy byłbyś tkwią zadowolony wykonując jego prace bo on ma na wszystko czas tylko na to co potrzeba to mu braknie . Podam przykład idzie do kibla i ginę na półgodziny i tak co godzinę . Przychodzi ostatni a inne osoby musza naszykować za niego stanowisko pracy . Brygadziście unia tylko starych pracowników ganiać a do młodego to się nie odezwie bo leci na skargę i się zaraz zwalnia im wszystko wolno kiedy chcą to dostają wolne

@Obserwator

Oczywiście, że jeśli nie ta praca to inna. Cudów i kokosów to tu nie ma. Natomiast ci "młodzi" robią tyle na ile zezwalają im przełożeni. Ale wiesz kto jest jeszcze gorszy? Ci, którzy dadzą się pokroić za te pracę, pierwsi lecą na skargę i nie widzą życia poza zakładem pracy.

Wiktoria
@Wujaszek

Hej, możesz mi powiedzieć jak to jest z zatrudnianiem młodych osób w Oskrobie? Są dla nich przewidziane jakieś szkolenia i kursy które wdrożą taką osobę do pracy? Mają w ogóle szanse na zatrudnienie?

@Wiktoria

Polecam zatrudnić sie Pani Wiktorią do firmy sprzątającej która działa na zakładach Firmy Oskroba

@Wiktoria

Na początku czeka Cię pogawędka odnośnie zasad BHP w pracy. Następnie, już na stanowisku pracy zostaniesz wdrożona w swoje obowiazki przez przełożonego. Praca na produkcji nie jest specjalnie skomplikowana więc trochę chęci wystarczy by się nauczyć. Nikt też na początku nie powierzy Ci bardzo odpowiedzialnej pracy.

Chłodnia
@Karol

Tak polecam w firmie sprzątającej sie zatrudnić można przynajmniej palić papierosy jak widzę przez okno to co chwilę latają do kontenerów palić papierosy u nas niestety nie można palić

Dziki Roman
@Chłodnia

Lepiej weź się za naprawę i serwis maszyn a nie cały dzień w oknie siedzisz ????

Chkodnia
@Dziki Roman

Nie trzeba w oknie stać żeby zobaczyć jak wasza firma pojedynczą na fajka chodzi i to jeszcze wyznaczone godziny macie chyba

Nonbi

Mam pytanie na temat zarobków fakturzystek w tej firmie , jak one wyglądają i czy warto się tu przyjmować jako student? Czy jest w ogóle taka możliwość?

Nowa

Wyzysk do granic możliwości Zarobki to porażka Lekceważące podejście do pracownika Nie odpowiednie zabezpieczenie przed wypadkami w pracy (opazenia) Po mies pracy na przedramieniach blizna na bliźnie a szef na to macha ręka bo w końcu nauczę się nie parzyć

Wykorzystywanie przy takim bezrobociu

@Obserwator

Jakim bezrobociu? Do prostych produkcyjnych prac wszedzie szukaja. Wystarczy spojrzec na ogloszenia na olx Otwock, olx Karczew, olx Garwolin. Nie mieszkamy na podlasiu, w tych okolicach JEST praca.

@Nowa

Szef macha ręką bo potrafi tylko kawę zaparzyć:) A ta firma jest jak korporacja w której obowiązuje wyścig szczurów do ucha kierownika. Kto lepiej nadaje ten lepszy dodatek i premię dostaje:)i nie musi już tak ciężko pracować.

Kanol
@gość

Przyznawanie premii to jest zwykła patologia w tym zakładzie. Pupil dostanie i tak. Nie warto się starać.

@Kanol

A jak inaczej to rozwiazac? Brygadzisci by 'nominowali' kierownikowi osoby zaslugujace na premie i ten sposrod nominacji by wybieral? Tu tez jest pole do roznych wałków. Nie da sie tego sensownie ogarnąć.

Kanol
@Wujaszek

To, że jesteśmy w(usunięte przez administratora) to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.” – Stefan Kisielewski

@Nowa

Jak ci nie pasuje to zmień prace gdzie indziej będzie lepiej więcej płaca

@Obserwator

W Witoplascie godzin masz trochę więcej a zarobki podwyższane nie o 30 groszy tylko o widoczne podwyżki.

Ciekawy
@Jarek

Mozesz cos wiecej powiedzieć na temat zarobkow w Wito? Ile nowy na start dostanie i za ile godzin? Bo podwyzki w Oskrobie w wysokosci 60gr brutto brzmia jak niesmieszny zart i moze trzeba czegos innego poszukac.

@Ciekawy

Nie wiem jakie zasady są teraz w oskrobie ale ja już pracuje w wito prawie rok i jest lepiej. Jak chcesz się szczegółów dowiedzieć to najlepiej zadzwoń na sekretariat ,tam Ci wytłumaczą

Realista
@Wujaszek

Zalezy co wedlug Ciebie to praca. Czy peaca jest wykorzystywanie w zwiazku z mniejszym rynkiem pracy np bezrobocie. Myskisz ile placa na tych produkcjach o ktorych tak krzyczysz? - syarczy na oplaty, mydlo plus media co naj wyzej. Jesli Twoja jest to ambicja ze jest " praca" zeby takie cos popelnic to to ja nie wiem

@Realista

To spróbuj pracować tu bez nadgodzin to pogadamy czy zostanie po wypłacie na cokolwiek innego niż chleb z masłem. Nie sztuką zarobić 4k jak się robi 200+ godzin w miesiącu. Oferowanie stawki nowym na poziomie 17.6 brutto też jest wykorzystywaniem.

Wiktoria
@Wujaszek

A po jakim czasie można się starać o podwyżkę w Oskrobie? I co trzeba zrobić, by ją mieć? Ile można dostać? Znasz firmę więc na pewno będziesz w stanie mi odpowiedzieć. :)

@Wiktoria

Z tego co pamiętam to pierwsza podwyżka jest po okresie próbnym trwającym 3 miesiące. Dokładnej kwoty nie pamiętam ale około 60-90 groszy brutto za godzinę wiecej. Kolejna po 2 latach i następna przy otrzymaniu umowy na stałe. Jednak są to groszowe sprawy. Moim zdaniem firma nie docenia należycie pracowników z dłuższym stażem poniewaz różnica w stawce godzinowej jest marginalna niezależnie od tego czy pracujesz rok czy 10 lat.

Obserwator

W poprzedniej pracy było by niedopuszczalne aby faceci obmacywali kobiety klepali po (usunięte przez administratora) i wiele innych rzeczy . A tu jak widzę to norma . Mniejsza o to najważniejsze że kasa lepsza i nie trzeba tak się narobić

@Obserwator

Nie faceci, tylko jest jeden podstarzaly erotoman-mitoman ktory sobie pozwala. Ale skoro panie nie protestuja to widocznie im sie podoba.

@Hmm

Jak bym się dowiedział ze moja kobietę obłapia ot by miał żabki liczone . A co do pan to świadczy o nich powinna przywalić w pewna cześć ciała i byłby spokój

Obserwator

Za krótko pracuje żeby to stwierdzić chodź na ostatniej nocy teraz to kto wie jest możliwość i czas na to . Od kiedy pewna osoba była nadgorliwa co do pracy . A co do tego erotomana mitomana podstarzałego to jeszcze nie widziałem żeby obmacywał i klepał za to młodsi i owszem pozwalają sobie niech się doniesie do ich żon to dadzą obmacywanie .

Ann
@Obserwator

Mam pytanie odnośnie wynagrodzenia dla zaczynających pracę. Zastanawiam się nad złożeniem CV . Konkretnie chodzi mi o zakład pracy mieszczący się w Celestynowie. Czy faktycznie stawki są głodowe ? Jak to jest z dodatkami nocnymi i za niedzielę? Chodzi mi o pracę na produkcji...

@Ann

17.6 brutto za godzine na start. Niedziele nadgodziny 100% + 100 zl netto. Dodatek nocny 20%. W skrocie: robiac od poniedzialku do piatku wezmiesz 2400-2800. Dodasz niedziele wezmiesz 3600-4200. Musisz robic 6dni w tygodniu jesli chcesz cokolwiek zarobic.

Sadoch
@Hmm

Tato czy to o tobie piszą ? Coś znowu narobiłeś.

Cls
@Sadoch

Tym zwierzęciem z cukierni Celestynów też powinni się zająć i mu przy piłować różki trochę bo za bardzo się panoszy a każdy z tamtych pracowników by odżył i przychodził chętnie do pracy a nie jak na skazanie zobaczysz na Ciebie też przyjdzie kolej, tego życzę!!

@Hmm

Masz racje Paniom się podoba skoro tego w domu nie maja . No jest taka jedna na starym zakładzie co dobie pozwala na wszystko ciekawe ci by zrobiła jakby się chłop dowiedział co wyprawia .

Obserwator

Widocznie nikt się tobą nie zainteresował . Pamiętaj ze każdy towar ma swojego klienta

Andzia
@Obserwator

Nie gustuje w,, sklepach z urzywanym towarem,,????

@Andzia

Nie mierz wszystkich swoją miara . Nie wszystko w sklepie jest uzywane nawet w ciucholandzie są nowe

Andzia
@Obserwator

Stały bywalec. Ech szkoda czasu....

Cukiernik
@Cls

Którym zwierzęciem z Cukierni jak jest ich tam trzech przecież w domu żony nie dają. Widać ze mają za mało roboty dane żeby pałetać się po zakładzie kawki herbatki 10 razy na dzień trzeba im naprawdę dać wiecej roboty zeby dziewczyny mogły w spokoju popracowac na pierwszej zmianie

maro
@Cukiernik

o widzę że jakaś (usunięte przez administratora) jest zazdrosna bo nikt do niej nie podchodzi . Ale słyszałem że jest tam trzech chujków którym trzeba by było roboty dowalić żeby się nie nudzili tak samo naszym brygadzistą . trochę pracuje ale nie widzę tu przyszłości

Obserwator

Mam pytanie dlaczego ta kolorowa na rondzie rządzi się jak brygadzistka . Kto jej na to pozwolił ? A jej zachowanie jako jest niemoralne skoro pozwala na to co pozwala sama wie na co . Lepiej tak napisać bo zaraz coś zostanie usunięte przez admina bo jest niestosowne

Mateusz

Witam chciałem podpytać jak się pracuje franczyzobiorcom. co na plus co na minus ?

Czy chociaż z 4 tysiące przytuli człowiek robiąc po 7 dni w tygodniu? Mówię tutaj o zdesperowanym pracowniku.

@Andrzej

Jak bedziesz robił nadgodziny, przychodził w święta i na 3 zmiany to tak, wezmiesz 4k. Pytanie czy to duzo i czy warto dla takich pieniedzy sie tak poswiecac.

@Hmm

Średnio to widzę. Mogę kilka miesięcy dać z siebie od Poniedziałku do Piątku + każda niedziela.

@Andrzej

Gola godzinowa stawka brutto na start wynosi cos ponad 17 brutto. Jezeli nie nadrobisz tego dodatkowymi niedzielami to i do 3k nie dobijesz. Jesli chcesz sie tu zatrudnic to musisz miec swiadomosc ze bez nadgodzin zarobki sa zalosne.

@Hmm

Wypłaty z niedzielami są przeciętne zavta liczbę godzin. Przydałaby się jakaś podwyżka inflacyjną bo wszystko drozeje

@Andrzej

Widzę tu dużo wpisów jakie to słabe pieniądze się zarabia w tej firmie i zastanawiam się po co ludzie piszą te głupoty. Osobiście znam kilkanaście osób które tam pracują od lat i nikt się nie zwolnił. Sam tyle nie zarabiam.

Rufin
@Piotr

Zarabia się dobrze jeśli pracujesz prawie 7 dni w tyg

@Rufin

Na którym dziale pracujesz 7 dni w tygodniu .

@Andrzej

Jak chcesz tyle zarabiać to zapszam do firmy sprzątającej tam to sie zarabia kokosy do 5 tysięcy można wyciągnąć.

Magazynier
@Andrzej

Zapraszam na magazyn ciepły lub mroznia. Bez problemu przytulisz nawet i 5k, fakt faktem pracujesz 6 dni w tygodniu. Ale za niedzielę masz odbiór. Plus na mrozni jest tylko jedna zmiana. Minusem jest oczywiście temperatura ale da się przyzwyczaić, robię już tam 2 lata i jest w porządku.

Patryk
@Karol

Ja pracuje od roku i jak złapie wszystkie soboty to mam 3 tys… nie wiem skąd każdy rozpowiada takie głupoty ze zarabiamy po 5 ????????

Celestino
@Patryk

Bo przed sąsiadem trzeba się pochwalić, że 5k ma. Ale, że brutto zapominają dodać. Milionerzy w piętnastoletniej a4:)

@Patryk

Masz najniższa stawkę wiec się cudów nie spodziewaj . No chyba ze nie masz 26 lat to kasa większa bo tylko 7% podatku płacisz

@Patryk

(usunięte przez administratora)..!! To ile ty masz tam na godzinę 13zł a na start dziewczyny mają więcej . Zapraszam do nas do piekarni to więcej zarobisz .

Agata

Cześć, jak wygląda praca dla studenta w piekarni Oskroba? Czy wykonuje on takie same zadania jak 'normalny' pracownik? I jak w takim przypadku z grafikiem pracy? Trzeba wyrabiać jakieś minimum czy można pracować dorywczo np. 3 dni w tygodniu?

Jaka jest kultura pracy w Piekarnia Oskroba S.A.?

Taka prawda

Kultura lizania (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Oskroba S.A. - Człekówka

• Jak się pracuje w Piekarnia Oskroba S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Oskroba S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Oskroba S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Oskroba S.A.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Oskroba S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Oskroba S.A.