Dornwell sp.j. Rymaszewski Rymaszewska

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 6 ocen.

Dornwell sp.j. Rymaszewski Rymaszewska
4 6 6 1

Opinie o Dornwell sp.j. Rymaszewski Rymaszewska

Administrator

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia dotycząca Dornwell S.J. Rymaszewski Rymaszewska. Jak aktualnie wygląda praca w niej?

leszek

Hej, a jak tu teraz z takim czymś jak karta multisportu, jest, czy jej nie ma.

Szukajacy

Witam, Rozmawiałem z byłym pracownikiem który zwolnił sie rok temu i nie polecał tej firmy niestety. TYLKO OBIETNICE I NIC WIĘCEJ NIE MA SZEFOSTWO DO ZAOFEROWANIA !!

ciekawy

Jakieś konkretne informacje ktoś może przedstawić? warunki zatrudnienia, stawki, jak wygląda i ile trwa szkolenie inżyniera serwisu? jakie produkty obejmuje szkolenie? ilu jest serwisantów? praca wyjazdowa czy stacjonarna?

były:)
@ciekawy 22.08.2014 21:07

a zapomniałbym ...."Ilu jest serwisantów?" - Ty prawdopodobnie będziesz jednym, jeśli się ubiegasz o to stanowisko :)

zainteresowany_praca

Witan, czy mógłby ktoś napisać o warunkach w pracy w serwisie?

Ktoś

Czy ktoś coś więcej jest w stanie napisać o firmie. Obecnie poszukują ludzi do pracy. Czy warto się nimi interesować? Proszę o opinie :)

Zostaw opinię o Dornwell sp.j. Rymaszewski Rymaszewska - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dornwell sp.j. Rymaszewski Rymaszewska