Dornwell S.J. Rymaszewski Rymaszewska

Opinie o Dornwell S.J. Rymaszewski Rymaszewska

leszek

Hej, a jak tu teraz z takim czymś jak karta multisportu, jest, czy jej nie ma.

Szukajacy

Witam, Rozmawiałem z byłym pracownikiem który zwolnił sie rok temu i nie polecał tej firmy niestety. TYLKO OBIETNICE I NIC WIĘCEJ NIE MA SZEFOSTWO DO ZAOFEROWANIA !!

ciekawy

Jakieś konkretne informacje ktoś może przedstawić? warunki zatrudnienia, stawki, jak wygląda i ile trwa szkolenie inżyniera serwisu? jakie produkty obejmuje szkolenie? ilu jest serwisantów? praca wyjazdowa czy stacjonarna?

były:)
@ciekawy 22.08.2014 21:07

a zapomniałbym ...."Ilu jest serwisantów?" - Ty prawdopodobnie będziesz jednym, jeśli się ubiegasz o to stanowisko :)

zainteresowany_praca

Witan, czy mógłby ktoś napisać o warunkach w pracy w serwisie?

Ktoś

Czy ktoś coś więcej jest w stanie napisać o firmie. Obecnie poszukują ludzi do pracy. Czy warto się nimi interesować? Proszę o opinie :)

Zostaw opinię o Dornwell S.J. Rymaszewski Rymaszewska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dornwell S.J. Rymaszewski Rymaszewska