Opinie o Oskroba w Pruszków Aleja Wojska Polskiego 25

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Oskroba. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Oskroba o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oskroba w Pruszków Aleja Wojska Polskiego 25

Marzena

Chciałam tu się starać o pracę ale widzę te wypowiedzi wasze i zmieniło to moje patrzenie na tą firmę... Dalej są takie głodowe stawki czy już zatrudniają na normalnych warunkach? No i co z atmosferą, z czego to wynika że taka niemiłą jest?

@Marzena

Nadal grosze na godzinę. Dwulicowa szefowa co tylko sieje ferment odgrzewanie pieczywa drożdżówek . Nie polecam tego miejsca.

Lidia Nowy wpis
@Monika

A są jakieś dodatkowe premie, że można więcej zarobić?

Justyna Nowy wpis
@Monika

A co robi takiego, że stwierdzasz, że jest dwulicowa? Możesz podać jakiś przykład sytuacji?

Monika Nowy wpis
@Lidia

Premi żadnych nie ma. Na 5 lat pracy dostałam 150 zł w trzech częściach.....

Monika Nowy wpis
@Justyna

Pracowałam u niej kilka lat to wiem zaufaj mi

Bogna

Macie jakiś powód, że od dość dawna nikt nie zostawił na forum opinii o pracodawcy i pracy?

@Bogna

8 zł na godzinę pensja wypłacana w ratach przez kilka dni. Urlopy zwolnienia nic nie płacone. Szefowa na jedną do drugiej gada i sieje ferment.

@Bogna

Bo jest tak straszna lipa. Po 8 zł na godzinę Szefowa każe dziewczynom wszystko robić i odgrzewać pieczywo bulki drożdżówki

@Bogna

Jest dużo powodów. Dwulicowa nieogarnięta szefowa na sklepie brud i odgrzewane pieczywo drożdżówki. Fu nie polecam. 8 zł na godzinę. Pracowałam tam 5 lat teraz niedawno i dostałam 6 zł na godzinę a po 5 latach mialam 8. Urlopy zwolnienia niepłatne.

Aga

Nie polecam odgrzewane pieczywo ciasta i ciastka leza po kilka dni . Najgorsza piekarnia w Pruszkowie.

Sylwia

Pracowałam tam kilka lat i bardzo tych lat żałuję. Smród brud niemiła atmosfera i to za śmieszne pieniądze gdzie ludzie na praktykach więcej dostaja. Omijać to miejsce szerokim łukiem.

Grzegorz
@Sylwia

Jak dawno pracowałaś w Oskroba? Możesz mi powiedzieć jaką pensję wtedy dostawałaś i czy firma gwarantowała też jakieś benefity pozapłacowe? Jestem ciekaw czy opinia obecnych pracowników jest lepsza, może coś zmieniło się w firmie na plus?

@Grzegorz

Mialam 8 zł na godzinę. Pensję wypłacana przez tydzień czasu w ratach . Urlopy zwolnienia nie placone. Wykorzystywanie i nie szanowanie ludzi. Mowie o Oskrobie w Pruszkowie. Masakra.

@Grzegorz

8 zł na godzinę mialam po 5 latach pracy a pracowałam między 2014 a 2019 urlopy zwolnienia nic nie płacone tak samo żadnych premii. Miesięcznie brałam po 1350 zł pensji

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Oskroba odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Kasjer w sklepie kosmetycznym Pruszków
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Jak wygląda oferta u nich w firmie Oskroba w mieście Pruszków? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe informacje. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Nie radzę. Śmiech na sali .

Sylwia

Juz mowie pracowałam tam 5 lat. 8 zł na godzinę dostałam po 4 latach a na początek 6 zł. Pensja wypłacana tydzień czasu w ratach. Urlopy zwolnienia nic nie płacone było. Proszę to rozpowszechniać niech wszyscy wiedzą jaka jest prawda. Szuka (usunięte przez administratora)do pracy Marzenka Chrostek

Milena
@Sylwia

A w jakich latach Pani tam pracowała ze takie stawki Pani dostawała? Może to było bardzo dawno temu?

@Milena

Pracowałam od 2014 do 2019

Miłosz

pierwszy i ostatni raz zrobiłem tam zakupy. Niesmaczne nie świeże a obsługa (usunięte przez administratora) niemiła wulgarna

Antek
@Miłosz

Niesmaczne nieświeże obsługa niemiła wulgarna. Nie polecam. Omijam ten sklep szerokim łukiem.

Piotruś Pan

Gdzie są te panie co pracowały tyle lat? Pani Marta ? Pani Wiola? Pani Arleta? Więcej juz tam nie przyjde na zakupy! (usunięte przez administratora)

@Piotruś Pan

Wszystkie dziewczyny co pracowały odeszły stamtąd. Marta Arleta Wiolka. Nie dziwie się szukanie frajerek do pracy za 8 zł na godzinę

Andzia

Kompletnie z całego serca nie polecam tego miejsca kochani ani isc tam do pracy ani robic tam zakupów.

Kaja

Nie polecam Oskroby w Pruszkowie ani isc do pracy ani na zakupy tam . Stawka to 8 zł na godzine. Pieczywo drożdżówki mrozone potem odpiekane. Fuuuuuu

Masakra niemiła obsługa brudno nieświeże pieczywo po kilka razy zamrażane i odpiekane szok

Dlaczego tu jest taka cisza ??

Martyna

Myszy karaluchy. Pieczywo odgrzewane po 3 dni. Szefowa zamiast interesem zajmuje się utrzymywaniem kochanków. 7 zł na godzinę pensja odbierana w ratach przez kilka dni. Smród brud i nic więcej. Kto tam robi zakupy uważajcie bo się zatrujecie!

Zostaw merytoryczną opinię o Oskroba - Pruszków

Oskroba