Restauracja "Metropizza"

Otwock

Opinie o Restauracja "Metropizza"

wiks

pensja kelnerki różni się od pizzermana np, więc określ o jaką posadę ci chodzi

MALA

Pracowałam i wiele moge powiedzieć.Nie polecam. Najtańsze produkty, niby szynka, niby szalami...a ser...ha, ha...najgorsze badziewie, serobodobne i czasmi zapleśniałe...

iza
@MALA 17.01.2016 21:59

Czy pensja taka sama jak produkty ? miałam tam pracować , pizza fakt do najlepszych nie należy

klient

Właśnie jest to najlepsza restauracja w Otwocku pod każdym względem. Miła obsługa, dobra pizza oraz wszystko to co w karcie jest ok. Polecam

bieniu89

Najgorsza pizza jaką jadłem to metro w Otwocku na karczewskiej! Ciężko to nazwać pizza było. Spalona bez smaku i z włosiem szefowej. Masakra! ! Nie polecam

Słowa kojarzące się z Restauracja "Metropizza" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Restauracja "Metropizza": Najbardziej nie podobało mi się w Restauracja "Metropizza":

Zostaw opinię o Restauracja "Metropizza" - Otwock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja "Metropizza"