Opinie o Villa Otwock w Otwock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Villa Otwock. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Villa Otwock o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Villa Otwock w Otwock

Ciężko jest w systemie 12/12 w Villa Otwock?

Hania Nowy wpis

Omijać to miejsce szerokim łukiem!

Bogna

Przymierzałam się w swoim czasie aplikować do firmy ale pandemia pokrzyżowała plany i zastanawiam się co dalej będzie?

@Bogna

Nie polecam tam aplikować.

Łukasz Nowy wpis
@Bogna

Ja również nie polecam i ostrzegam!

@Łukasz

Łukasz czemu nie polecasz i ostrzegasz?

Czy w Villa Otwock występują paczki/bony świąteczne?

@@@

Nie wiem czy wiesz ale obecnie hotele nie funkcjonują, zresztą NIE polecam pracy w tym miejscu!

Asia

@anonim ponieważ ktoś tak poniżej napisał.

Recepcjonistka

Rozmowa była przeprowadzona przez szefa. Trwała ok 10 min. Wymagana była dobra znajomośc języka angielskiego ale na samym spotkaniu nie bylo o tym mowy (jak sie potem dowiedzialam szef bardzo słabo zna ang). Generalnie bardzo odradzam. Miałam obiecywane zlote gory, umowe o prace, podstawę + premię + nadgodziny. Dostałam umowę zlecenie 500zł, JEDEN raz wynagrodzenie z prowizją w terminie. Potem o własne pieniadze trzeba żebrac, a za nadgodziny nie dostałam ani grosza.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Martyna

@pracownik czyli pracownicy w firmie pracują bez umów ?

Xxx
@Martyna

Dlaczego Pani twierdzi że pracownicy pracują bez umów? Może jest Pani byłym pracownikiem?

@Martyna

Pod zarządem Pana Tomasza Białkowskiego, pracownicy mają umowy i wypłaty są na czas

Nie polecam pracodawcy Tomasz B. w Maranello. Na początku obiecuje „złote góry”, przedstawia z jak najlepszej strony, obiecuje umowę, po czym okazuje się, że umowy nie ma a pracownicy są zwalniani z dnia na dzień bez jakiegokolwiek okresu wypowiedzenia. Nie liczą się dla niego dobro i komfort gości, a jego własny.

AD

Ja mam dobre zdanie o sali weselnej Jaśminowy Dworek http://jasminowydworek.pl/

Hanna

@Zgadnij kto? czyli polecasz pracę w hotelu dla osób z gastronomii. Wszystko co wymieniasz brzmi zachęcająco. Czy ktoś z Was się skusił i będzie próbował swoich sił w Hotelu Maranello?

Zgadnij kto?

Tego typu zaczepne wypowiedzi będę ignorować. Doświadczenia dotyczące pracy od początku 2017 do teraz zostały opisane. Jeśli ktoś ma inne doświadczenia to nie z tego roku tylko z przeszłości. Uważam że należy sobie darować uszczypliwosci i jeśli się nie jest aktualnym pracownikiem to nie należy się wypowiadać w temacie pracy w tym miejscu.

Hanna

@zgadnij kto? czyli polecasz pracę w Hotelu Maranello? Czy chciałbyś więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą? Jakie są zalety pracodawcy? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

@Hanna

Najbardziej doceniam dobrą atmosferę, osoby które obecnie pracują w Maranello mają duże doświadczenie w pracy w gastronomii i hotelarstwie przez co bardzo dobrze się dogadujemy. Nie ma konkurencji pomiędzy ludźmi, lubimy się. Co jakiś czas dołączają do nas nowe osoby jak wszedzie ale trzon jest stały i nie ma problemu z akceptacją i szkoleniem nowej osoby. To co jest wazne dla mnie oraz dla wielu osob to mozliwosc pracy na umowe o pracę oraz terminowość wypłaty. Stawki są porównywalne do pracy w Warszawie (kucharze i kelnerzy) oraz lepsze niż w sieciowkach (recepcja i pokojowki). Jeśli ktoś jest z okolicy Otwocka i męczą go dojazdy do Warszawy to zachęcam do złożenia swojego CV i sprawdzenia czy tak jest naprawde. Pozdrawiam!

@Hanna

@Zgadnij kto?

Brawo:) Wasz PR jest lepszy od PAu obecnego rzadu a ucho prezesa nawet wam do pięt nie dorasta :)

Białek

Ha! Ha! Ha! :) Jak to pracownicy są posłuszni i wybielają obraz pracodawcy. Czy chociaż zapłacili wam za to? :)

zgadnij kto?
@Białek

Tak otrzymuję wynagrodzenie co miesiąc i nie muszę wybielać pracodawcy, opisuję jedynie fakty.

Hanna

@Zgadnij kto? czyli z nowym zarządem są nowe porządki, które wychodzą hotelu na plus? Rozumiem, że przez to, że jest stały zespół na razie nikogo do poszerzenia kadry nie będziecie potrzebować?

Zgadnij kto?

Witam! Jestem aktualnym pracownikiem hotelu. Po pierwsze: Villa Otwock zmieniła nazwę na Hotel Maranello. Wraz z początkiem roku pojawił się nowy Zarząd. Posiadam umowę o pracę i wynagrodzenie na umówionym podczas rozmowy kwalifikacyjnej poziomie. W hotelu pracuje teraz stały zespół ludzi. Nie ma zastrzeżeń względem pracodawcy. Pozdrawiam

Hanna

@Irek dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Villa Otwock? Czy spotkały Cię jakieś nieprzyjemności ze strony firmy? Uargumentuj swoją wypowiedź.

Brawo Irku! W końcu ktoś owarzył się napisać prawdę o tym miejscu i osobach zarządzających. Podpisuję się oburącz po Twoimi słowami!

Irek

Złodzieje. Omijać szerokim łukiem. Strata czasu nerwów. Brak perspektyw.

tomikoo

Ja to widziałem, że ostatnio pokazała się oferta na młodszego specjalistę ds. obsługi klienta. W sumie wymagają języka francuskiego, ale pewnie wypłata jest terminowa.

Oszukany pracownik

Ha ha ha! Pan prezes znajdzie dla kogoś czas? To jakieś drwiny! Niedość że oszukuje nie odbiera telefonów i nie oddzwania i jeszcze kłamie jak nut! Dlaczego nie ma sam odwagi aby spotkać się z wierzycielami i oddać pieniądze? Człowieku bądź uczciwy i wiarygodny to nikt nie będzie cię oczerniał!

@Oszukany pracownik

Proszę naucz się czytać ze zrozumieniem. Napisałem że zapraszam na spotkanie.

Łukasz

Oczernić potrafi każdy, lecz nikt nie ma cywilnej odwagi podpisać się pod komentarzami.

Kelner

Nie polecam miejsca, oszuści i tyle, nie wypłacają kasy, trzeba miesiącami prosić o kasę. Komorników maja więcej niż pracowników. Jak mi nie wypłacą kasy do końca sierpnia poinformuje PIP, odpowiednio się nimi zajmną.

@Kelner

Widzę że dalej nie masz odwagi się ujawnić. Zapraszam cie na spotkanie skoro tak jak twierdzisz od kilku miesięcy zalegam ci z pieniędzmi. A komorników może masz ty a nie ja, po co piszesz takie głupoty wyssane z palca.

Zostaw merytoryczną opinię o Villa Otwock - Otwock

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Villa Otwock?

Kandydaci do pracy w Villa Otwock napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Villa Otwock
1.7/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Wspaniała 47
    05-400 Otwock