counter
2 35 68 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 74 dni.

Czy w Villa Otwock występują paczki/bony świąteczne?

Asia Nowy wpis

@anonim ponieważ ktoś tak poniżej napisał.

Martyna

@pracownik czyli pracownicy w firmie pracują bez umów ?

Xxx Nowy wpis
@Martyna

Dlaczego Pani twierdzi że pracownicy pracują bez umów? Może jest Pani byłym pracownikiem?

Anonim Nowy wpis
@Martyna

Pod zarządem Pana Tomasza Białkowskiego, pracownicy mają umowy i wypłaty są na czas

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 276 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Villa Otwock?

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nie polecam pracodawcy Tomasz B. w Maranello. Na początku obiecuje „złote góry”, przedstawia z jak najlepszej strony, obiecuje umowę, po czym okazuje się, że umowy nie ma a pracownicy są zwalniani z dnia na dzień bez jakiegokolwiek okresu wypowiedzenia. Nie liczą się dla niego dobro i komfort gości, a jego własny.

Tak1Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 377 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Villa Otwock. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

AD

Ja mam dobre zdanie o sali weselnej Jaśminowy Dworek http://jasminowydworek.pl/

Hanna

@Zgadnij kto? czyli polecasz pracę w hotelu dla osób z gastronomii. Wszystko co wymieniasz brzmi zachęcająco. Czy ktoś z Was się skusił i będzie próbował swoich sił w Hotelu Maranello?

Zgadnij kto?

Tego typu zaczepne wypowiedzi będę ignorować. Doświadczenia dotyczące pracy od początku 2017 do teraz zostały opisane. Jeśli ktoś ma inne doświadczenia to nie z tego roku tylko z przeszłości. Uważam że należy sobie darować uszczypliwosci i jeśli się nie jest aktualnym pracownikiem to nie należy się wypowiadać w temacie pracy w tym miejscu.

Hanna

@zgadnij kto? czyli polecasz pracę w Hotelu Maranello? Czy chciałbyś więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą? Jakie są zalety pracodawcy? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

@Hanna

Najbardziej doceniam dobrą atmosferę, osoby które obecnie pracują w Maranello mają duże doświadczenie w pracy w gastronomii i hotelarstwie przez co bardzo dobrze się dogadujemy. Nie ma konkurencji pomiędzy ludźmi, lubimy się. Co jakiś czas dołączają do nas nowe osoby jak wszedzie ale trzon jest stały i nie ma problemu z akceptacją i szkoleniem nowej osoby. To co jest wazne dla mnie oraz dla wielu osob to mozliwosc pracy na umowe o pracę oraz terminowość wypłaty. Stawki są porównywalne do pracy w Warszawie (kucharze i kelnerzy) oraz lepsze niż w sieciowkach (recepcja i pokojowki). Jeśli ktoś jest z okolicy Otwocka i męczą go dojazdy do Warszawy to zachęcam do złożenia swojego CV i sprawdzenia czy tak jest naprawde. Pozdrawiam!

Tak1Nie
@Hanna

Karolina
@Zgadnij kto?

Brawo:) Wasz PR jest lepszy od PAu obecnego rzadu a ucho prezesa nawet wam do pięt nie dorasta :)

Białek

Ha! Ha! Ha! :) Jak to pracownicy są posłuszni i wybielają obraz pracodawcy. Czy chociaż zapłacili wam za to? :)

zgadnij kto?
@Białek

Tak otrzymuję wynagrodzenie co miesiąc i nie muszę wybielać pracodawcy, opisuję jedynie fakty.

Hanna

@Zgadnij kto? czyli z nowym zarządem są nowe porządki, które wychodzą hotelu na plus? Rozumiem, że przez to, że jest stały zespół na razie nikogo do poszerzenia kadry nie będziecie potrzebować?

Zgadnij kto?

Witam! Jestem aktualnym pracownikiem hotelu. Po pierwsze: Villa Otwock zmieniła nazwę na Hotel Maranello. Wraz z początkiem roku pojawił się nowy Zarząd. Posiadam umowę o pracę i wynagrodzenie na umówionym podczas rozmowy kwalifikacyjnej poziomie. W hotelu pracuje teraz stały zespół ludzi. Nie ma zastrzeżeń względem pracodawcy. Pozdrawiam

Hanna

@Irek dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Villa Otwock? Czy spotkały Cię jakieś nieprzyjemności ze strony firmy? Uargumentuj swoją wypowiedź.

Gość

Brawo Irku! W końcu ktoś owarzył się napisać prawdę o tym miejscu i osobach zarządzających. Podpisuję się oburącz po Twoimi słowami!

Irek

Złodzieje. Omijać szerokim łukiem. Strata czasu nerwów. Brak perspektyw.

Tak1Nie
tomikoo

Ja to widziałem, że ostatnio pokazała się oferta na młodszego specjalistę ds. obsługi klienta. W sumie wymagają języka francuskiego, ale pewnie wypłata jest terminowa.

Oszukany pracownik

Ha ha ha! Pan prezes znajdzie dla kogoś czas? To jakieś drwiny! Niedość że oszukuje nie odbiera telefonów i nie oddzwania i jeszcze kłamie jak nut! Dlaczego nie ma sam odwagi aby spotkać się z wierzycielami i oddać pieniądze? Człowieku bądź uczciwy i wiarygodny to nikt nie będzie cię oczerniał!

Tak4Nie
@Oszukany pracownik

Proszę naucz się czytać ze zrozumieniem. Napisałem że zapraszam na spotkanie.

Łukasz

Oczernić potrafi każdy, lecz nikt nie ma cywilnej odwagi podpisać się pod komentarzami.

Kelner

Nie polecam miejsca, oszuści i tyle, nie wypłacają kasy, trzeba miesiącami prosić o kasę. Komorników maja więcej niż pracowników. Jak mi nie wypłacą kasy do końca sierpnia poinformuje PIP, odpowiednio się nimi zajmną.

Tak4Nie

@Kelner

Widzę że dalej nie masz odwagi się ujawnić. Zapraszam cie na spotkanie skoro tak jak twierdzisz od kilku miesięcy zalegam ci z pieniędzmi. A komorników może masz ty a nie ja, po co piszesz takie głupoty wyssane z palca.

Zostaw merytoryczną opinię o Villa Otwock - Otwock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Villa Otwock
2/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wspaniała 47