Piekarnia Krzosek

Opinie o Piekarnia Krzosek

Nika

Miki
@Nika 01.03.2017 21:43
Radze sie zastanowic w pracy o czym rozmawiacie gdyz oczko wielkiego brata ( kamera) nie tylko patrzy lecz tez slyszy .....!!!!...

Niech slucha, slucha ... Ciekawe kiedy komus to sie znudzi....(nie mowiac o klientach ,ktorzy tez maja swoje prawa) !!! No,nie zyczylabym sobie byc podsluchiwana !

MJA

Pracuje w tej firmie od sierpnia i jestem zadowolona,kasa nie jest zła jak na trzy dni w tygodniu pracujące.Co do właścicieli są ok i pomagają pracownikom w potrzebie

Alfred 2290

Witam ogolnie nie polecam pracy ... Regionalny dno zastepca moglby odsniezac chodniki ale pewnie by go nie przyjeli. Wlasciciele przejeli biznes lecz nie maja pojecia na czym on polega pani od markietingu pani Ew. bez komentarza dna i brak wiedzy.Ogolnie nie polecam firma ktora nie powinna istniec takich kretaczy i cwaniakow nie widzialem.Zastanowcie sie jesli tam aplikujecie szczeze wam mowie dno .

Zatroskany_o_alfeda
@Alfred 2290 21.12.2016 21:36

Firma dba o swoich pracowników i ich atmosferę w pracy, dlatego szybko eliminuje toksyczne żmije, które starają się mącić wodę. Takie komentarze są właśnie dnem.

Alfred 2290
@Zatroskany_o_alfeda 03.01.2017 18:39

Brawo wlasnie odp. osoba z smiesznego zarzadu. Zmijami i pajacami w tej firmie sa osoby zarzadzajace i widze ze prawda bardzo boli. Lecz wszystkie klamstwa wyjda wam bokiem.

jajaj

Jak mozna napiszac krzoske zeby mialo sensu lie to twa mam historje ale nie diem jak to napiszac jesli ktos mam Janis plan prose sir zglosic to jest bardzo wielke DLA mnie dzeki

Kora

Majka a mozesz mi cos wiecej o kierownikach powiedziec?

majka

Kierownicy punktów, zlecenie przez 2 miesiace.Kasa oficjalna, czyli to co na umowie, a premie pod stolem...porazka.A najlepsze, ze nie wiesz, kto jest twoim szefem- menager, czy wlasciciele.Nie polecam.Apunktami powinien zająć sie sanepid.

wiśnia

Umowa zlecenie jest na miesiąc i co miesiąc jest odnawiana.

wiśnia

Od kiedy umowa zlecenie jest na czas nieokreślony????????? Jest na miesiąc! Umowa o pracę może być na czas nieokreślony.

Just

Ile zarabia kierowniczka? Jeśli mozecie to dajcie info. Jak obsluga klienta 1200 netto??

wisnia

Sorki ale jak czytam te opinie pozytywne to jakbym słuchała panią kierowniczkę(:))Nieważne co sprzedajesz to ma być świeże pomimo upływu paru dni! Wciskaj polecaj wszystko aby ludzie wzięli bo nieważne ze się trują ważne żeby sprzedać.Nie ma podejścia do klienta. Co się stało z piekarnią??????Wepchnij żeby się sprzedało!!!!Kiedyś tak nie było!!!Porażka. Kierowniczka rządzi ale nie ma pojęcia o pieczywie i jego składzie.Wieloletnie pracownice firmy(których chyba już niema)wiedziały co z czego jest zrobione i to było ważne dla klienta.P.(usunięte przez administratora)może się w końcu przeszkolisz i będziesz wiedziała jaki jest podstawowy skład chleba. Utarg to nie wszystko!!!!!! Wiedza!!!!!

kami

Nie polecam pracy w tej firmie. Znam ja z autopsji. Zarobki cholernie małe a wymagania lepiej nie mówić.Sam fakt,że pracownicy wieloletni odchodzą.To nie ta Firma co jeszcze dwa lata temu.

Dobrowianka

Nie ma podwyżek... a 1200zł netto

Dobrowianka

W Krzosku biorą kogo popadnie abyś tylko chciał, kasa mała bo 1200zl i naprawdę nie opłaca się za ciągłe nekanie Cię przez kieroniczkę bo mały utarg i to Twoja wina. Pracowałam tam dość długo i nie polecam pracy w tym miejscu

Ekologiczna

W Krzosku jest taka rotacja pracowników że każdego przyjmuja abys tylko nie była bezdomna to nie masz się o co martwić

Buziaczek

Pracuję już dość wystarczająco żeby ostrzegać ludzi a ja pracuję w tym syfie tylko do momentu znalezienia dużo lepszej oferty, oczywiście jwk mi nie wierzysz to się zatrudnij i przekonaj się jak tam jest... mam nadzieję że jesteś silna psychicznie.

prosto z ulicy

a ile czasu już pracujesz? podaj KONKRETNY powód dla czego taka opinia Twoją o firmie i co takiego mogła zrobić Tobie kierowniczka że w necie ją tak oczerniasz ??? Nie rozumiem takich ludzi jak Ty narzekacie ale dalej pracujcie przecież w wa-wie można co chwila zmieniać pracę ,nie odpowiada żegnam i szukam dalej,może trafisz coś fajnego! szukam pracy i dla tego pytam, ponieważ bardzo często opinie które piszą nie są wiarygodne z treścią!

BADZIEWIE

Szkoda czasu i nerwów na podjęcie"pracy" w tym miejscu. Omijajcie go szerokim łukiem (usunięte przez administratora)

Stara pracownica

Jak tak czytam to normalnie nóż w kieszeni mi się otwiera … Ludzie czy wy jesteście normalni???? To naprawdę z wami jest coś nie tak! Pracowałam w tej firmie i miałam dwie kierowniczki nie będę imionami sypać żeby „reklamy” nie było… I uważam że jak się dobrze pracuje to nikt się nie czepia. A co do zarobków to po co się zatrudniałyście jak wiedziałyście jaka jest kasa??? Tak dla formalności odeszłam tylko z powodów osobistych. Żenada….

jua

Zastanowcie się ludzi nad tym co gadacie! Każdy ma prawo do swojej opini okey,to co jednemu się nie podoba albo nie smakuje to nie znaczy że reszta będzie się zgadzała z Waszymi opiniami!!!Już jakiś czas pracuje w tej firmie i również jestem zadowolona powiem,więcej klienci również - odwiedzają nasze stoiska a przecież konkurencja jest ogromna...Proszę mi uwierzyć jest to bardzo porządna firma i pracodawca bardzo dba swoich pracowników .Być może dla niektórych zabrzmi to zbyt kolorowo ale uwielbiam pracę w tej firmie i czuje się tam jak ryba w wodzie, nie wspomnę o przyjemnym zapachu pysznego pieczywa:-)Nasze szefostwo jest wyrozumiałe ,pomoże w każdej sytuacji.Takiej kierowniczki jak ( usunięte przez administratora ) to ze świeczką szukać!!! Życie jest tak krótkie żeby nawzajem się obrażać...POZDRWIAM

ech
@jua 13.04.2014 15:02

"wypowiedz sponsorowana"? zupełnie jak w filmie "MIŚ" łubu dubu łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu-niech żyje nam! to mowilam ja "JUA" ;) normalnie gorzej niż za komuny :(

@jua 13.04.2014 15:02

Sorki ale na temat kierowniczki to chyba Ty masz takie super zdanie! Ja nie dam z siebie zrobić pieska i nie pozwolę żeby ktoś jeżdził po mnie jak po dzikiej świni!!! Od momentu jej rządów jak nie robisz po jej myśli to jesteś przegrana!! Kiedyś był szacunek do pracownika i było miodzio.

Nieznana

Jua tam nikt nikogo nie docenia... starasz się jak możesz a i tak premii nie dostaniesz tylko ciągle straszenie, że małe utargi i rozkazy na namawianie klientów na beznadziejne rzeczy żeby tylko troszeczkę podnieść utarg itd... dobrze o tym wiesz...

@Nieznana 08.04.2014 19:42

narzekałaś na p. (usunięte przez administratora) kiedy była Twoją kierowniczką narzekasz na p.(usunięte przez administratora) ,a może warto spojrzeć na siebie,warto...

Nieznana

Piekarenka oprócz Ciebie, chyba każdy pracownik tam narzeka, nie chce mi się wierzyć, że ktoś lubi i szanuję pracę w tym (usunięte przez administratora)... tam można wykończyć się nerwowo i nic więcej aaaa... i można jeszcze się zadłużyć bo przy takich zarobkach to ciężko jest się utrzymać!

piekarenka

I słusznie zrobiłas jeden mniej która tylk narzeka. A ja mam miło domowo robie co mam zrobić i pa .

Nieznana

(usunięte przez administratora)Jest to bardzo ciężka praca, przed otwrciem musisz rozłożyć pieczywo , włożyć ceny i zrobić wypieki później obsługa klienta, wypeiki, sprzątanie, robienie kanapek, zapiekanek, wystawianie ręcznie faktur następnie druga dostawa rozłożenie i obsługa klienta na koniec dnia po zamkninęciu zwroty pieczywa, sprzątanie mycie pieca itd wychodzisz po 30 min po zakończeniu pracy, to tylko niektóre z obowiązków. Mam nadzieję że dobrze się zastanowisz zanim zaczniesz pracę w tej firmie, ja już się uwolniłam :)

piekarenka
@Nieznana 25.03.2014 16:40

Widocznie nie umiecie się porozumieć z kierowniczką. Ja mam super zdanie o niej.

@Nieznana 25.03.2014 16:40

nieznana pracowałam z Tobą kilka miesięcy nieźle potrafisz namieszać,szkoda że nie piszesz że byłaś zawsze wyróżniana i doceniana(usunięte przez administratora)

wisnia

Jeśli chodzi o prace na firmowych sklepach krzoska to było super do pażdziernika 2013 jak była fajna szefowa! Teraz nie polecam a pracuję już ładnych pare lat. Za byle G... masz wieczne problemy i pretensje a pieniądze to najniższa krajowa za 13 h pracy!!!!

adasko
@jola 28.02.2014 06:45
O która chodz??????

w piekarni krzosek jest niezle sam tam kiedys pracowalem .Tylko zarobki mogly byc troszke wieksze na dzisiejsze czasy .i co jeszcze pracownicy ciezko pracojacy mogli by zarabiac minimum 2100zl

@jola 28.02.2014 06:45
O która chodz??????

Teraz pracujesz na umowę wsteczną na firmówce! Przepracowałaś miesiąc to dostajesz za ten miesiąc jakąś umowę i kasę!!!!! Nic do przodu tylko do tyłu!!!

jola

Ja tam pracuje(usunięte przez administratora)

kupa majtki siku

oj oj, dużo by pisac, chetni niech ida zobacza i wtedy oceniaja... bo widze ze kazdy gada gada a duzo osob chyba piate przez dziesite wie... generalnie robota jak robota, praca fizyczna takze co oczekujecie trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak male samochodziki..(usunięte przez administratora)

wkurzony

Zgadzam sie zwalniają ludzi bez powodu to wszystko przez panią niby kierownik (usunięte przez administratora) płacą mało a trzeba czasami pracować za dwie osoby (usunięte przez administratora)

@wkurzony 31.01.2014 14:27

O tak i oto chodzi!!!! Pani kierownik!!!!!

tom

Własnie sie dowiedziałem że (usunięte przez administratora)zwolnił wyjatkowo sympatyczną sprzedawczynię z (usunięte przez administratora),wszyscy ją b.lubili,jesteśmy zbulwersowani trybem zwolnienia,nie bedziemy robić tam już zakupów,ani moja 6-osobowa rodzina ani sąsiedzi z klatki(7 rodzin)

@tom 27.01.2014 17:56

Zawsze staramy się być miłe dla klientow i doradzać jak tylko to możliwe,ale to własnie klienci nas doceniaja a nie firma.

warszawa

Mam pytanie czy osoby doważace pieczywo na teren Warszawy sa spokrewnieni z włascicielem.

Daro

Szkoda gadac tyram jak mały samochodzik i nic. Tylko czemu tak mało mało. Nie polecam pracy jako ..............

CIASTKARZ

Odradzam i przestrzegam .PIEKARNIĄ żądzą całkowite laiki ,bez pojęcia ,pracownicy to podludzie bez praw.Szef nie interesuje się niczym ,wszystko jest w rękach Dyrektora po podstawówce ,a młody szef jak już jest zachowuje się skandalicznie mając ludzi za nic.Pamiętam kiedyś był Dyrektor co pracował z nami i to były czasy gdzie chciało się pracować .Zniszczyli go bo miał pojęcie o piekarnictwie i wiedział co komu się należy .Szkoda waszego czasy na tą piekarnie ,chyba że nic nie umiecie to tak .Bo przynajmniej wam wypłacą jakieś grosze za okres pracy .Grzybki ,Putka ,SPC,PSS.Maroszek,Polecam te Piekarnie .

piekarz po szkole

Pracowałem w piekarni Krzosek wiele lat .Kiedyś to można było powiedzieć że pieczywo mieli dobre bez polepszaczy ,i zarobki były adekwatne do pracy .Był socjal ,było wszystko.Kierownicy byli wyuczonymi piekarzami.Każdy wiedział co ma robić.Dyrektor piekarni pracował razem z nami. (usunięte przez administratora).Ludzie na umowach śmieciowych,całość przypomina koszary za czasów komuny.Elita i robole.Właściciel piekarni nie pokazuje na zakładzie.Tam nic nie jest pewne.Piekarnia bez duszy i pieniędzy .Odradzam .Truchło.

elemeke

robota jak robota tyle ze kiero kierowcow tragedia o wszystko sie czepia, zrob to wynies tamto, jestes niby kierowca a tak naprawde to i sprzataczka i huk wie kim jeszcze, chesz zarowke do samochodu to ci awanture robi gdzie uplynniasz :) hehe kierownik od siedmiu bolesci... a ekspedientki maja po 1200 i pierwsze 3 miechy na zleceniu a potem umowa o prace... atmosfera jak w kazdej firmie garstka ludzi spoko a reszta to konfidenci i podpier....lacze... a jesli chodzi o szefostwo spoko...

Kasia

Czy ktos moglby powiedziec cos o tej firmie??Jak placa na stanowisku ekspedientki i jak jest z umowami??I jak ogolnie sie pracuje??

pepe

Praca jako kierowca w porządku. Jest spina jak się opóźnia z wyjazdem (mimo że to nie z winy kierowcy). Na początek jest umowa zlecenie i około 2 tysi. (jako kierowca bo na piekarni nie wiem). Atmosfera spoko, kierowcy w porządku, szef kierowców też ok. szef piekarni trochę mniej - patrzy się krzywo.

Aga

Skontaktuj się ze mną.Więcej info będzie póżniej-Aga

andzia

poszukujemy osób oszukanych i pokrzywdzonych przez firmę KRZOSEK,jesteśmy jak na razie we trzy,a potrzeba trochę więcej do pozwu zbiorowego.

aida

co więcej obiecują umowę o pracę,a od półtora roku miałam ''śmieciówkę''.

aida

pracujesz po 12godz.,nie masz przerwy i potrafią Ciebie obrazać za to,że są małe obroty. Jeżeli was satysfakcjonuje 1200zł.miesięcznie to polecam.

nikos dyzzzmaaa

panie zarobki adekwatne do wyksztalcenia... elektryk bulki lepi budowlaniec chlep, glazurnik robi jako piecowy a wiec wszystko jasne... to za co im dac 2000?? jakosc pieczywa idzie straszna... budowlance zapomnieli ze pieczywo jest z maki i wody a nie z betonu :) :) :) takze idz popracujesz i zobaczysz... pozdrawiam

szalona

[usunięte przez moderatora] bród, smród i ubustwo. pełno robaków. atmosfera straszna.

alwarrrooo

koleszko idziesz i pracujesz, ale pewnie do pierwszej pensji albo pierwszy tydzien a potem \"\"go home\"\", jak uwazasz idz zapytaj..... zero urlopu, zeby isc na wolne musisz chyba cos sobie zrobic, :) jeden czlowiek odpierdziela tam robote za dwoch.... szczerze poecam ci zebys do innej piekarni poszedl..... tam pracuja ludzie hardcorowii [usunięte przez moderatora] :) pozdrawiam

mafia

anonim - 2011-03-19 21:49:15 zarobki marne,( usunięte przez administratora )ludzie pracuja bo dzisiaj ciezko o robote ale duza rotacja wsrod pracownikow.jak by mogli to by wzieli bata na ludzi i jeszcze poganiali odradzam i przestrzegam kazdego przed podjeciem tam pracy

nadia

kolego jak tam mozna sie dostac do pracy

arek

,może być

Taka jest prawda w tej firmie nigdy nic nie wiadomo było,( usunięte przez administratora )Nie polecam tam pracy szkoda zdrowia i nerwów

Zostaw opinię o Piekarnia Krzosek - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Krzosek