Opinie o Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek w Piaseczno

Albert

Piekarnia ogólnie produkcja (usunięte przez administratora) niesamowity. Znajduje się w Piasecznie miałem okazje być w środku PRL pomieszczenia socjalne i produkcja bardzo zaniedbane . Z zewnątrz wyglada jak jakaś nie ciekawy odrapany budynek nie przypomina to piekarni napewno ... Porównując Oskrobe lub SPC lata świetlne do tylu . Wiec i bułeczki bardzo średniej jakości .Nie polecam !!!

Niklas
@Albert

Zgadzam się z opinia zamknąć ich bo to jest firma która tez ludzi ma gdzieś . Teraz gdy pracy jest dużo zobaczycie co to braki w personelu . Bo z tego co wiem i tak duże sa .

@Niklas

Piszesz, że obecnie jest bardzo dużo pracy, dlaczego akurat w tym okresie? Czy jest to skutek wspomnianych przez Ciebie braków pracowników? Może wiesz, dlaczego obecnie jest ich mało, i czy prowadzone są teraz rekrutacje? Twój wpis jest dość negatywny, może są również aspekty, które oceniasz pozytywnie?

Olga

@Ita, czy poza tymi wymogami jesteś zadowolona z zatrudnienia w tym miejscu? Czy pracownicy mają zniżki na produkty? Jaka atmosfera tam panuje? @Nowy, jesteś zainteresowany konkretnym stanowiskiem? Masz już doświadczenie w branży?

Witam. Zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie i tu pytanie czy iść tam do pracy czy nie. Bo czytając Wasze komentarze to odechciewa mi się tam pracować. Ktoś coś doradzi?

Ita
@Nowy

Praca ciężka duże wymagania po wejściu klienta trzeba recytowac formułuje ; co podać chlebek czy bułeczki .pieczywo jasne czy ciemne coś na słono czy słodko .kawka herbatka . Klienci sie denerwują tymi gadaniami ale musisz bo nie zaliczasz tajemniczego klienta i po premi nie ma żadnej pomocy od kierowniczek a szefostwo to toleruję

Olga

Od pewnego czasu nie pojawiają się w wątku opinie dotyczące pracodawcy, czy to oznacza, że jesteście zadowoleni? Jakie pozytywne aspekty zatrudnienia w Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek dostrzegacie? Czy można liczyć na zniżki pracownicze? Może istnieje możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Alfred 2290

Witam ogolnie nie polecam pracy ... Regionalny dno zastepca moglby odsniezac chodniki ale pewnie by go nie przyjeli. Wlasciciele przejeli biznes lecz nie maja pojecia na czym on polega pani od markietingu pani Ew. bez komentarza dna i brak wiedzy.Ogolnie nie polecam firma ktora nie powinna istniec takich kretaczy i cwaniakow nie widzialem.Zastanowcie sie jesli tam aplikujecie szczeze wam mowie dno .

Zatroskany_o_alfeda
@Alfred 2290

Firma dba o swoich pracowników i ich atmosferę w pracy, dlatego szybko eliminuje toksyczne żmije, które starają się mącić wodę. Takie komentarze są właśnie dnem.

Alfred 2290
@Zatroskany_o_alfeda

Brawo wlasnie odp. osoba z smiesznego zarzadu. Zmijami i pajacami w tej firmie sa osoby zarzadzajace i widze ze prawda bardzo boli. Lecz wszystkie klamstwa wyjda wam bokiem.

Inga
@Zatroskany_o_alfeda

Póki co jeszcze jedna pracuje i to jako kierownik

Ita

Ciasta z piątku sprzedawane w poniedziałek ciasteczka wagowe przeterminowane chleby zostawiam na drugi dzień ogólne nie polecam kierowniczka nic nie robią załatwiają prywatne sprawy w pracy

@Ita

Ta siedza zapracowane na zapleczu i hihi hihiha a potem jak to one sie nie staraja jak dbaja o swoich pracownikow zal

Inga

chodzą po ciucholandach

Świeżyna

Jako nowo zatrudniona osoba, mogę powiedzieć, że początek jest całkiem obiecujący. Pensje przyzwoite, możliwość przejścia na umowę o pracę po przepracowaniu okresu próbnego. Zobaczymy jak będzie za jakiś czas.

Feliks

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że przestaliście pisać?

@Feliks

Cały czas umowy zlecenia i pracowników zmieniają non stop i dlatego też tracą klientów

Onatakaprawda

Zarobki mare ale godzin nie za wiele wiec się pokrywa. Pozatym ciągle proponujesz , wcisksz i dajesz degustacje nie świeże żeby tylko wypchać. Nie polecam tam cukierni bo jest zwyczajnie rzadko swieża. Napewno nie po weekendzie. Pieczywo ok ale jak coś dają dobrego to z czasem jakośc spada a ceny rosną.

Nika

Radze sie zastanowic w pracy o czym rozmawiacie gdyz oczko wielkiego brata ( kamera) nie tylko patrzy lecz tez slyszy .....!!!!!

Miki
@Nika

Niech slucha, slucha ... Ciekawe kiedy komus to sie znudzi....(nie mowiac o klientach ,ktorzy tez maja swoje prawa) !!! No,nie zyczylabym sobie byc podsluchiwana !

MJA

Pracuje w tej firmie od sierpnia i jestem zadowolona,kasa nie jest zła jak na trzy dni w tygodniu pracujące.Co do właścicieli są ok i pomagają pracownikom w potrzebie

jajaj

Jak mozna napiszac krzoske zeby mialo sensu lie to twa mam historje ale nie diem jak to napiszac jesli ktos mam Janis plan prose sir zglosic to jest bardzo wielke DLA mnie dzeki

Kora

Majka a mozesz mi cos wiecej o kierownikach powiedziec?

majka

Kierownicy punktów, zlecenie przez 2 miesiace.Kasa oficjalna, czyli to co na umowie, a premie pod stolem...porazka.A najlepsze, ze nie wiesz, kto jest twoim szefem- menager, czy wlasciciele.Nie polecam.Apunktami powinien zająć sie sanepid.

wiśnia

Umowa zlecenie jest na miesiąc i co miesiąc jest odnawiana.

wiśnia

Od kiedy umowa zlecenie jest na czas nieokreślony????????? Jest na miesiąc! Umowa o pracę może być na czas nieokreślony.

Just

Ile zarabia kierowniczka? Jeśli mozecie to dajcie info. Jak obsluga klienta 1200 netto??

wisnia

Sorki ale jak czytam te opinie pozytywne to jakbym słuchała panią kierowniczkę(:))Nieważne co sprzedajesz to ma być świeże pomimo upływu paru dni! Wciskaj polecaj wszystko aby ludzie wzięli bo nieważne ze się trują ważne żeby sprzedać.Nie ma podejścia do klienta. Co się stało z piekarnią??????Wepchnij żeby się sprzedało!!!!Kiedyś tak nie było!!!Porażka. Kierowniczka rządzi ale nie ma pojęcia o pieczywie i jego składzie.Wieloletnie pracownice firmy(których chyba już niema)wiedziały co z czego jest zrobione i to było ważne dla klienta.P.(usunięte przez administratora)może się w końcu przeszkolisz i będziesz wiedziała jaki jest podstawowy skład chleba. Utarg to nie wszystko!!!!!! Wiedza!!!!!

kami

Nie polecam pracy w tej firmie. Znam ja z autopsji. Zarobki cholernie małe a wymagania lepiej nie mówić.Sam fakt,że pracownicy wieloletni odchodzą.To nie ta Firma co jeszcze dwa lata temu.

Dobrowianka

Nie ma podwyżek... a 1200zł netto

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek - Piaseczno

• Jak się pracuje w Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek
3.1/5 Na podstawie 133 ocen.
  • Saperów 2
    05-500 Piaseczno