Opinie o Paja Patryk Szymański w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Paja Patryk Szymański, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Paja Patryk Szymański o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paja Patryk Szymański w Bydgoszcz

Bonia

Ta firma to farsa. Pracowników traktują szkoda gadać. A gwiazda Wioletta ma mniemanie o sobie takie a tempa jak but. I tacy ludzie pracują. Jestem ciekawa czy właściciel wie co się dzieje

Zniesmaczona

Ludzie trochę więcej odwagi i zacznijcie otwarcie opisywać tego człowieka bo mam wrażenie że on i cała ta śmietanka nie ma świadomości że pracowników należy szanować i wypłacać wypłaty o czasie a nie jak komu pasuje dzisiaj jest 11.02.2019 godz 18:38 i zero wypłaty na koncie i raczej dzisiaj to już nie wpłynie. Nie pozdrawiam takich pracodawców

Czy zdarzają się nadgodziny w Paja Patryk Szymanski?

Jaka umowa obowiązuje w Paja Patryk Szymański podczas okresu próbnego?

@Pytanie

uciekać od złodzieji jak najdalej miesiąc zmarnujesz za darmo ludzie` bez honoru a ta teściowa z tym długim nosem ha,ha ha

432884 Nowy wpis
@Pytanie

nie ma żadnych umów pod stołem

411127 Nowy wpis

Uwaga wszyscy którzy mają do czynienia z firmą paja patryk szymanski już dzisiaj wystąpcie o zapłatę i zapłatę należne Wam wynagrodzenie. Napisałem z małej litery celowo bo nie zasługują by ich szanować

432884 Nowy wpis
@411127

zgadzam się z tą opinią to (usunięte przez administratora),jeżeli chodzi o zapłatę zapomnij najgorsza firma paja patryk szymański ja też z małej litery bo ten (usunięte przez administratora) nie zasługuje

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda ścieżka kariery w Paja Patryk Szymański? Czy trudno jest zdobyć awans?

Ta opinia cztery i pół to chodzi o brud .Skala na pięć gwiazdek to cztery i pół na brud .W skali od jeden do pięciu to na brud to cztery pół .Ta firma już padła

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

klijent

Moja opinia to jest taka, zamknąć tą brudną firmę i pozapłacać pracownikom których oszukali ci (usunięte przez administratora) tz. Wioletta i Patryk Szymański .Jak można nie zapłacić pracownikom którzy mają dzieci i żonę i przychodzi do domu i oznajmia że (usunięte przez administratora) nie zapłacili i się nikogo nie boją .Sami opływają w luksusach i rozbijają się limuzynami Wstyd i hańba ,że nikt nie zainteresuje się tą sprawą

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Paja Patryk Szymański?

Gabi
@Pytanie

Tak ma aż le za darmo poczytaj trochę komentarzy o yej firmie tam nie płacą ludziom wypłat. Ta firma idzie na (usunięte przez administratora) jak Tytanik

Aaa
@Gabi

Mamy trudne czasy klientow jest mało z czego ten pracodawca ma brać. JA NIE mam problemu z wypłatą i można sie dogadac też trzeba zrozumieć tą drugą stronę.

klijent
@Aaa

Następna podstawiona kapuś doskonale Wiesz że to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Bonia

WIE PRZECIEŻ TO ZIĘĆ WIOLETTY, NIE PŁACĄ W TERMINIE NIKOMU

Lunia
@12315651

A ja wiem, że płacą w terminie. Za dużo kontroli mają, by tego nie robić. Nie oczerniaj, bo zaczną Ciebie posądzać. Będziesz zadowolona?

@Bonia

wioletta i patryk to zięć

@Lunia

nie płacą (usunięte przez administratora) wszystkich jak by mieli kontrole normalne to te (usunięte przez administratora) już by pływało w (usunięte przez administratora)

MAREK
@Bonia

Zgadzam się z Bonią tak jak napisałaś to prawda ale nie można opisać normalnie bo administrator zaraz na to co napiszę zrobi cenzurę .Oczywiście chronią tych co nie trzeba. Wioletta niby taka mądra a (usunięte przez administratora) jak but a ten zięć to sam tylko nadaje do sprzątania placu

MAREK

(usunięte przez administratora) kłamią odnośnie wypłaty ,trzeba kilka razy przychodzić. Brudno i przestrzegam ludzi by nie kupowali chleba i kanapki w Bydgoszczy

Czy zdarzają się nadgodziny w Paja Patryk Szymanski?

Niezadowolony
@Pytanie

Nadgodziny są non stop niestety nie płatne godziny do odebrania w stodunku 1:1 ????

Jan
@Niezadowolony

Takie rozwiązanie jeśli chodzi o nadgodziny stosuje wiele firm, a dodatkowe wolne jest fajnym rozwiązaniem. Czy można ubiegać się o premie lub inne bonusy finansowe, żeby podwyższyć wynagrodzenie?

TAK TYLKO SĄ NIEPŁATNE

111234t
@Pytanie

Nadgodziny są zawsze ale niepłacone!!!

Pracodawca miki
Klient

Poprostu młody szmasiaz i kłania się temu panu inspekcja pracy i sanepid żeby wyeliminować takich pracodawców (usunięte przez administratora)

Klient

Ta firma to nie firma już dawno Sanepid powinien zamknąć tych brudasów i (usunięte przez administratora) Jest tak brudno że nie spotkałem się z taką firmą pełno szczurów kotów dookoła brud na podłogach. Robią kanapki po których biegają szczury i inne gryzonie a chleb przykleja się do koszy bo są tak brudne. Wioletta (usunięte przez administratora) wszystkich dookoła jest nie miła wulgarna (usunięte przez administratora) .Patryk słucha się tylko Wioletty bo to przecież teściowa jego. Słucha bo na niczym się nie zna i tak z teściową zostali największymi (usunięte przez administratora)brudasami w Bydgoszczy.

Kidy będzie u Was czysto może Wioleta by się wzięła do roboty bo jak ma tak w domu to Patryk może się nabawić alergii

Klient

Nie Spotkałam się z takim brudem jak u Paja Szymański to ma być chleb do jedzenia chyba dla sanepidu niech go jedzą w bydgoszczy na ul. Kościuszki. Ja na pewno go nie kupię .Jakie układy trzeba mieć w Sanepidzie. Z resztą Pani Wioleta i Patryk się przechwalają że Sanepidu się nie boja bo to ich znajomi i mają swoje układy.to ze mają układy to Sanepid niech je kanapki i chleb który jest brudny .Ja nie kupuję u tych brudasów nic. I wszystkich ostrzegam klientów. Myślę że ktoś się zainteresuje ta oszukańczą firmą

Proszę o zainteresowanie się Sanepidu w Bydgoszczy o brud tej firmy w chodząc do sekretariatu i patrzysz przez okna i są tak brudne jak jego sekretarka-teściowa i niby ten (usunięte przez administratora) Patryk .Proszę o zainteresowanie służb sanitarnych bo my nie chcemy spożywać dalej brudnego chleba .Jak długo z Państwa strony będziecie promować tą brudną firmę. Ta firma nie płaci pracownikom ale korzysta z poduszki ZUS Tarczy .Jaki wpis by zainteresował Sanepid w Bydgoszczy i Urząd Skarbowy i inne służby sanitarne w bydgoszcy

Klient

Dlaczego Administracja chroni (usunięte przez administratora) wioletkę z długim nosem i jej zięcia Patryka, który dostał spadek po dziadku i ten nieudacznik który nadaje się domycia kotłów może nawet i do tego się nie nadaje

KLIENT
Klient

(usunięte przez administratora) Wioletta bardzo nieuprzejma w sklepach bród towar dostarczany w klejących się skrzynkach . Tragedia

Że nikt się nie interesuje tą firma (usunięte przez administratora)i tak (usunięte przez administratora) najbiedniejszych pracowników zamiast dać to po prostu ich (usunięte przez administratora)

Klient

Co sie się dzieje z tym chlebem , zawsze kupowałem ten chleb, a teraz się go jeść nie da. Skóra odchodzi od reszty , brak kształtu, waga każda inna i całe boki przylepione. Bułki brudne od blach i pomarszczone jakby się nie upiekły. Czy zmienił się piekarz?

@Klient

no jeżeli chleb podnosi się brudną łopatą z brudnej podłogi to co na to kontrola SANEPIDU MOŻE UKŁADY?

Marson
Klient

Witam.Dzisiaj miały być wypłaty oczywiście niema..Zlodziejska firma .(usunięte przez administratora)

@Marson

pozdrawiam

@Marson

ZGADZAM SIĘ Z TĄ OPINIĄ ZŁODZIEJSKA FIRMA

Zniesmaczona

oburzona
@Zniesmaczona

Zgadzam sie z poprzedniczka. Wypłata juz nie pamiętam kiedy była na czas a o nadgodzinach juz nie wspomne jakie zaległości. Brak wiecznie towaru , opakowań i środków czystości. Czystość skrzynek daje dużo do życzenia.

@Zniesmaczona

masz rację bo Wioleta i Patryk to teściowa i zięć i dlatego tak grają i niepłacą w terminie

Szymanski
Kandydat
@Zniesmaczona

Praca u Szymańskiego to tragedia (usunięte przez administratora) na pensji gdzie płaci najniższa a ta jego Wioletka to druga tragedia Ludzie tylko nie tam do pracy

@Zniesmaczona

nie musicie się bać to tylko (usunięte przez administratora)

@oburzona

wszędzie brud i nie mogę zrozumieć stanowiska SANEPIDU czy maja układ z SANEPIDEM

Zostaw merytoryczną opinię o Paja Patryk Szymański - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Paja Patryk Szymański
4/5 Na podstawie 1 ocen.