Piekarnia SAMBOR

Tczew

Opinie o Piekarnia SAMBOR

mosiek

niestety praca nie jest rozwojowe. Konkurencja ALA też wiele nie daje...

sambor

(usunięte przez administratora) Pracowałam tam więc wiem mało tego postawił sobie dobudówkę na ziemi św tam była kiedyś studia więc tam jest zakaz stawiana czego kolwiek a on to zrobił gdyy archeolodzy się otym dowiedzieli to dali by mu popalić.(usunięte przez administratora)

sambor

Sambor to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] swoich pracowników traktuje jak [usunięte przez admina]y wg niema żadnego podejścia do ludzi... oni pracują od poniedziałku do niedzieli i żadnego szacunku..kiedyś mu się to odbije jak nikt nie będzie chciał pracować u niego!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Piekarnia SAMBOR - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia SAMBOR