Opinie o Piekarnia Rąba w Bielsko-biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia Rąba. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekarnia Rąba o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Rąba w Bielsko-biała

Dabb

Można zamawiać u nich torty?

Tak, można :)

Teresa Nowy wpis

Od wielu lat moja ulubiona piekarnia. Cenowo i jakościowo bez zastrzeżeń.

Kasia Nowy wpis

Najlepsze pieczywo :) Uwielbiam tę piekarnię

Temra Nowy wpis

Szeroka oferta ciast i słodkości. Pyszne torty! Wszystko jakościowo naprawdę dobre. Polecam

Co możecie powiedzieć o traktowaniu się nawzajem zatrudnionych w piekarnii osób? Szukam roboty, jako kierowca, i w ofercie na to właśnie stanowisko, stwierdzono, że atmosfera jest miła. Szkopuł jednak w tym, że ogłoszenie ma już swoje lata, a zależy mi na aktualnej informacji.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Dabb

Można zamawiać u nich torty?

@Dabb

Zamawiamy regularnie na różne okazje - czy to komunie, urodziny i zawsze jest ok. Dobry smak, fajne zdobienia.

Olga
@Beata

Z czego najczęściej robią te zdobienia? Można zasugerować czym ktoś by chciał, żeby tort został wykończony?

Paula
@Dabb

Zamawiałam dwukrotnie i byłam naprawdę zadowolona :)

Ewelina
@Dabb

Tak, zamawiam torty od wielu lat i zawsze są super :)

Daria
@Dabb

Tak, zamawiałam dwukrotnie i za każdym razem było wszystko ok. Dobry smak, cena też ok, nie ma do czego się przyczepić.

Lenka
@Dabb

Taaak! Pyszne torty robią. Podejście do klienta na duuuży plus. Polecam!

Agata
@Dabb

Tak, kilkukrotnie zamawiałam na różne okazje i naprawdę były ok.

Justyna
@Dabb

Zamawiałam dwukrotnie i wszystko było ok. Smak i wygląd super. Szybkie dogadanie szczegółów.

Ewelina
@Dabb

Tak. Bardzo smaczny i możliwość dogadania się co do zdobienia, smaku, ilości warstw.

Alicja
@Dabb

Można i to nie byle jakie. Super smak i super wygląd. Polecam!

@Dabb

Bardzo miła obsługa, tort był przepyszny i śliczny. Wszystko zgodnie z zamówieniem. Bardzo polecam.

Dominika

Tak

Tripi
@Dabb

Tak, kilka razy zamawiałam i były dobre. Można się dogadać w kwestii smaku i zdobienia.

Paula

Tak, oczywiście

jullie
@Dabb

zamawiam regularnie od trzech lat na rozne okazje i zawsze jest ok

@Dabb

Kilka razy zamówiłam tort. Smak i zdobienie według mnie super. Szybko dograne wszystkie szczegóły i ustalenia. Duży plus za to że te torty nie są jakieś przesłodzone jak to czasem bywa. Idealne w punkt :)

Lena
@Dabb

Brałam parę razy i jest w porządku. Co do smaku, ilości warstw da się to dogadać.

Meggie
@Dabb

Zamawiałam kilka razy i za każdym razem było super.

Malwina
@Dabb

Tak, są pyszne. Zamawialiśmy tort w ubiegły weekend na urodziny i był niesamowity. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Polecam, najlepsza piekarnia

@Dabb

Tak, torty można takie zamówić jakie się tylko chce.

@Dabb

Tort był przepyszny i prześliczny, dokładnie taki jak sobie wymarzyłam

Kaśka
@Dabb

Tak, regularnie bierzemy okolicznościowe do firmy na różne okazje :)

Natalia
@Dabb

Zamawiałam wiele razy i jeśli chodzi o torty to moi zdecydowani faworyci. Wszystko tak, jak być powinno.

Barczi
@Dabb

Taaak. Zamówiliśmy na chrzciny. Smak był niesamowity! Każdy kęs to była eksplozja smaku. Zdecydowanie widać, że użyte składniki były najwyższej jakości.

@Dabb

tak, był wyśmienity, piekarnia regularnie wprowadza nowe smaki i sezonowe wypieki, co sprawia, że zawsze jest coś nowego do wypróbowania.

Weronika
@Dabb

Tak, brałam kilka razy tort i był ok.

Dorota
@Dabb

Tak, wybór bardzo duży, a smakowo rewelacja!

@Dabb

Brałam dwa razy i wszystko było ok. Smak, zdobienie - takie jak chciałam.

Lena
@Dabb

Tak, brałam kilka razy zarówno te gotowe na miejscu jak i na zamówienie o określonym smaku i zdobieniu.

Magda
@Dabb

Tak, wszystko można ustalić. Czy to smak, ilość poziomów itp.

@Dabb

Torty mają dobre. Można się dogadać bez problemu w kwestii udekorowania tortu.

Verkaa
@Dabb

Tak, torty mają naprawdę dobre. Brałam dwukrotnie śmietankowo-czekoladowy i był super :)

Tak, można :)

Narkito

Ciepłe bułeczki z masłem i dżemem z Rąby to moje ulubione śniadanie. Zawsze świeże i pyszne.

Może ktoś się orientuje czy w tej firmie można odbyć praktyki jako piekarz? Syn jest w szkole zawodowej i szuka właśnie miejsca do nauki praktycznej. Może jest tu osoba, która odbywała takie praktyki we firmie i napisze czy idzie ogarnąć praktyki płatne.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Czy w Piekarnia Rąba jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Wiele osób chwali sam produkt, a jak z tematem pracy. Na FB wyświetliło mi się stare ogłoszenie dla kierowcy do rozwożenia pieczywa. Jako kierowca pracuje już wiele lat natomiast nigdy przy rozwożeniu akurat pieczywa. Czy taka osoba jak ja ma możliwość dostać się do pracy? Na pewno godziny pracy takiego kierowcy są inne od pracy na podobnym stanowisku, dlatego czy ktoś może przybliżyć konkretnie w jakich godzinach kierowca do rozwożenia pieczywa pracuje?

Dominika

Jakościowo jak dla mnie najlepsze pieczywo. Wybór też bardzo duży i jasne i ciemne pieczywo.

Alicja

Niezależnie od tego, czy szukasz tradycyjnego chleba, czy ekstrawaganckich ciast, ta piekarnia ma wszystko. Ich pasja i dbałość o detale widać w każdym produkcie.

Aneta

Wspaniała atmosfera, bardzo duży wybór i przemiła atmosfera. Naprawdę polecam

Inez

Szukam pracy jako sprzedawczyni, bo doświadczenie w piekarni posiadam. Czy jak załapie się na jeden punkt to jest szansa, że nie będą mnie przenosić na inny, że zostanę na swoim miejscu? No i pytanie czy w ogóle w takim przypadku pytają pracownika o zgodę. Sprzedawcy tutaj pracują w uniformach?

Cudowne miejsce! Chleb zawsze świeży, ceny dostępne, a obsługa niezwykle przyjazna.

Uczniowie szkół zawodowych odbywają tu praktyki? Wtedy trzeba samemu ogarniać temat czy to szkoła się dogaduje? Kiedyś słyszałem, że praktyki są płatne, więc ile tu płacą? Zmiany nocne też są ogarniane przez uczniów?

ikro

Bułki rewelacja. Doskonale wypieczone, z idealnie chrupiącą skórką, sprawiają, że każdy posiłek staje się wyjątkowy.

Kama

Wyczytałam, że piekarnia najczęściej szuka pracowników na stanowisko jako pracownik fizyczny. Można doprecyzować czy szukacie mężczyzn czy również kobiet? Co wchodzi w skład obowiązków takiego pracownika, praca jest bardzo ciężka? Chciałabym znać również widełki samej podstawy. Dobrze wiedzieć na co się człowiek pisze.

Magda

Regularnie wprowadzane są nowe produkty, dzięki czemu każda wizyta jest okazją do odkrycia czegoś nowego.

Olga

Bardzo miła obsługa, wysokiej jakości wypieki. Fajne chlebki i drożdżówki.

Czy na dzień dzisiejszy jest wolny wakat dla kierowcy? W 2018 roku wisiało ogłoszenie i nie wiem ile z tego jest rzeczy aktualnych. Co to znaczy, że trzeba być dyspozycyjnym, zawsze trzeba być na telefon? Jak teraz wygląda to szkolenie wstępne chodzi o obsługę samochodu? Teraz też można z wejścia dostać uop?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Rąba - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w Piekarnia Rąba?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Rąba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Rąba?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 94 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Rąba?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Rąba napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Rąba
4.7/5 Na podstawie 385 ocen.
  • ul. Janowicka 189
    43-344 Bielsko-biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042