U Jarka S.C. Piekarnia Jarosław Woźnica Dorota Woźnica

Goczałkowice-Zdrój

Opinie o U Jarka S.C. Piekarnia Jarosław Woźnica Dorota Woźnica

ali

@ali 27.08.2015 21:24
Pani w czarnych włosach która sprzedaje na smolnej w rybniku zawsze ma minę jakby łaske robiła że sprzedaje...

tak mogliby zmienić ekspediętke

abc
@ali 27.08.2015 21:24

Może miała gorszy dzień, albo nie powiedziałeś "dzień dobry" Ja tam zawsze jestem zadowolony, szybko i profesjonalnie

Jak oceniasz warunki umowy w firmie U Jarka S.C. Piekarnia Jarosław Woźnica Dorota Woźnica? Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o U Jarka S.C. Piekarnia Jarosław Woźnica Dorota Woźnica - Goczałkowice-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie U Jarka S.C. Piekarnia Jarosław Woźnica Dorota Woźnica