Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe KROS Spółka z o.o.

Iłownica

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe KROS Spółka z o.o.

grup

pomimo iż szef wielce wierzacy to na hali ludzie nie umieja powstrzymac sie od wulgarnych słów . fajny jest gosc ( majster ) który sie sepleni - h.. wie o co mu chodzi jak gada do ciebie ;)

gal anonim

Tak to prawda Szef jest osobą bardzo "przedsiebiorczą"(: zarówno w sferze zawodowej jak i osobistej.Szczególnie preferuje "kontakty" (: z młodymi dobrze rokującymi pracownicami w wieku do 30 lat.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe KROS Spółka z o.o. - Iłownica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe KROS Spółka z o.o.