Maxtim S.C. Zakłady Cukiernicze Zenon Sztwiorok& Ksenia Malik-Sztwiorok

Jaworze

Opinie o Maxtim S.C. Zakłady Cukiernicze Zenon Sztwiorok& Ksenia Malik-Sztwiorok

Black_berry

Miałam tą nieprzyjemność pracować dla Pana Zenona. Warunki pracy tragiczne, brud, syf i brak higieny pracy. Szefa ciężko zastać na firmie, pojawia się bardzo sporadycznie. Nie interesuje się zamówieniami towaru, przez co są same braki. Z wynagrodzeniem także jest problem,nigdy nie było na czas. Od kiedy przestałam tam pracować na wypłatę czekam ponad 3 miesiące. Telefonicznie jestem ignorowana, na sms-y nie dostaję odpowiedzi.

Czy trzeba zostawać po godzinach w firmie Maxtim S.C. Zakłady Cukiernicze Zenon Sztwiorok& Ksenia Malik-Sztwiorok ? Jak wygląda wynagrodzenie za dodatkowe godziny? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Maxtim S.C. Zakłady Cukiernicze Zenon Sztwiorok& Ksenia Malik-Sztwiorok - Jaworze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxtim S.C. Zakłady Cukiernicze Zenon Sztwiorok& Ksenia Malik-Sztwiorok